Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
2. lis 2009

NUKI: ať mrcha nedorazí ...držíme ti všechny palečky, co máme .....teda 6 na rukou a 6 na nohou 😉 😀

VER, SVOJI a CAT: krásná bříška máte 😵

hehena
autor
2. lis 2009

ty blázně AMALLI........ 😲 😲 😲 😲 😲 dej nohy k sobě a nepouštěj Amálku ven!!!!

to jsou ty nemocniční porody, oni všichni nejlíp vědí, kdy máš dýchat, kdy máš tlačit, kdy si máš uprdnout a pak je z toho víc potíží, bo ženská vůbec neposlouchá svoje tělo... i dřív se přeci rodili větší děti a nějak to šlo... jasně nebudu tu spekulovat o tom, že porody doma jsou bezpečnější, to fakt ne... jen je hrozný, jak to v porodkách jde všechno dle nějakých jejich pochybných pravidel...
mi stačilo jak mi to popisovala mamina, a když čtu někdy ty porodní příběhy tady, tak mám pocit, že se za těch 30 let nezměnilo vůbec nic!

kamarádka rodila 13 hodin a nakonec jí taky skákali po břiše a taky nemohla 14 sedět... potěš koště a to její dcera nebyla žádná obryňa!

manža měl při narození přes 4 kila, rvali ho kleštěma a zlomili mu klíční kost - se mám na co těšit 🙂))) 😀

prosteja
2. lis 2009

AMAL to jsou ty extrémy, uvidíš, že to budeš mít v pohodě 😉

NUKI myslím, že při takovým extrému jako že dítě musí tahat nějak násilím ven ti ani dula nepomůže 😖 😅

ahoooj ZUZI 😵

svoja
2. lis 2009

amal beru variantu c.1

ja myslela, ze it profici praci sezenou....vis co, ja si to neumim dost dobre predstavit, protoze z toho, co tady pises to chapu tak, ze uz byste museli bydlet v jeskyni a jist travu...ale ono to asi zas az tak hrozny nebude ne? 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

je ahojky zuzi,tak co dedatka,nezlobi te?????? 😀

no booze ami tak si holt pribrala,nekdo pribere min,nekdo vic,to hod za hlavu,ty zmizi 😀

amallie
2. lis 2009

blahu: tak to nechci ani v nejhorším snu 😲 😲 😲 😲 zadarmo jo? no tak to teda.................. bože nééé 😲 😲 😲 bych se bála strašně 😲

hehe: no taky dobrý příběhy máš 😲 😲 😲

angetha
2. lis 2009

Já jsem první den moc nevstávala..ale Amal, tak je normální krvácet, vem si, co z tebe musí "vylézt" 😀
ale nevytírala jsem pod sebou 😀
Bae krásně pasete koníčky..

amallie
2. lis 2009

blahu: si piš, že zmizí, jinak se neznám 😀 😀 😀 jen se mi fakt blbě pohybuje, i klouby bolí s tou zátěží
ale prej to zmizí, nuže, věřím tomu 😉 😉 kdyžtak pomůžu, stejně miluju cvičení a pohyb

jo holky, máme za domem super cyklostezku!!!!! dokonce na ní vedou krásné nové SCHODY!!!! zrovna jí dokončili
vezmete kolo, kočárek, nebo brusle na záda, vydrápete se do schodů, je jich přesně 52 a můžete vyrazit 😀 😀 😀
ale jinak jako krása

blahovka.cz
2. lis 2009

no zadarmo ami,mela jsem pocit,ze jsem k malymu prisla jako slepa k houslim a jestli budeme mit druhe,tak budu rodit stejne,ja se taky bala tlak mi skocil na 170 😀 ale pak to opadlo 😀

zuzka.o
2. lis 2009

BLAHU...nezlobí, jsou moc hodné, jenom si budu muset už koupit těhu kaťata. Všechny dopnu, ale když si sednu, musím rozepínat (a to taky všude nejde 😀 )

já jsem proti porodům doma! Je to hazard a ten za tu chvíli nepohodlí fakt nestojí. Když se mi něco nebude líbit, ozvu se a když nebudu moct, budu tam mít manžu a ten se ozve za mě.

AMAL: neboj, zvládneš to, jsi šikulka a třeba se na tebe usměje štěstí a budeš to mít za 3hodiny za sebou. Amálka za to stojí 🙂 A na ta kila a centimetry se vyprdni, po porodu to půjde dolů samo 😉

prosteja
2. lis 2009

holky všimly jste si některá že KEBULKA má pozitivní testík?????? 😵 😵 😵 zadařilo se jako u nás první cyklus s clostíkem 😀 😵

amallie
2. lis 2009

anget: tak aspoň, žes nemusela vytírat, to je dobré, snad taky nebudu muset 😉

svoji: 1) beru kdyžtak taky, ale to víš, ten můj koncert............ 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

Holky tak už jsme zpátky 😉Všechno v pořádku.Dostali jsme samé pochvaly 😵 Vážíme 5700 g a měříme 60cm a dostal i včeliku 🙂 Tak máme obrovskou radost 😵 😵

Hehenko promin ale opravdu sem si toho nevšimla, příště raději do IP á něak nedočítám 😉

angetha
2. lis 2009

A když bych měla srovna císař X normální porod, tak chci normální porod..strašně se mi po Vendulce stýskalo..dopoledne byla beze mně..a pak v noci taky, dneska si to hrozně vyčítám, že někdě plakala a byla bez maminky ☹ ☹

p.e.t.u.l.k.a
2. lis 2009

BEA Kryštůfek je šikovný 😵

svoja
2. lis 2009

jako podle me ty katastroficky porody byly i driv, i driv deti umiraly, dokonce i rodicky, protoze se jim nedokazalo pomoct(ani v porodnicich) tak jako dneska. ja porodnici verim a budu delat vsechno, co me reknou. myslim, ze budu jeste rada, kdyz me reknou kdy a jak mam dychat, kdy mam tlacit a tak....

amallie
2. lis 2009

prostej: kdo je kebulka???

blahu: no, tak slepá k houslím, jo? já bych měla tlak asi 1000 😀 ty vogo, né, o tom ani nechci slyšet, žádné kuchání, pane jo, ty to mpžná vnímáš jinak, když jsi sestřička, ale teda pro mě je to děs a běs, ne, díky, nechci, nelze, nepřichází v úvahu

angetha
2. lis 2009

Peti krásně rostete 🙂

hehena
autor
2. lis 2009

ZUZI ahoooj 🙂
add ty dluhy, někdy trvá i půl roku, než fakturu proplatí... teď už nám 3 měsíce nikdo nezaplatil ani korunu... :(
a to my musíme platit tisky a další náklady na zakázkách... :( proto si ani nemůžeme vyplácet výplatu, bo v český republice se prostě ničeho nedomůžeš... někdo ti měsíce neplatí a ty seš naprosto bezmocnej... zbyde ti jedině soud - což je mraky času a dalších peněz, který nemáš že jo...

SVOJI manža není IT profík 🙂)) je to markeťák a teď ještě produkční 🙂)) o to nejde. jde o ty firmy a způsoby pohovorů - prostě jim všechno strašně dlouho trvá, než se rozhodnou, usnesou, první kolo, druhý kolo, desátý kolo, pak dokonce v jedný práci pozvali hlavouna z Anglie, aby to rozhodl 🙂)) no mi to přišlo až vtipný! a nebyla to pozice, kde by pod sebou měl X lidí 🙂))) tady se z toho často dělá strašná věda.

verled
2. lis 2009

holůky podívejte se do doskuze EPI-No tam to holky popsaly dvě moc pěkně.-)

prosteja
2. lis 2009

taky se porodu v porodnici nebojím, budu možná ještě ráda, že mě někdo přijde zkontrolovat, že někdo řekne, je to ok maminko, všechno je tak jak má být...... a v případě, že by se něco po..... tak tam bude někdo, kdo mi pomůže....... a jak tu psala ZUZI, ozvat se nebojím, když se mi něco nelíbí a i když věřím, že budu v takové situaci, že nad tím nebudu přemýšlet, tak od toho tam chci manžela, kterej musí myslet tak trochu za mě a ozvat se, že se nám něco nelíbí....... 😉

jinak teda taky, kdyby mi dali vybrat rodit normálně nebo císařem, tak jdu do normálního porodu....... ale jsou lidi, kteří na vybranou nemají no 😔

prosteja
2. lis 2009

AMAL ona sem chodila dřív, pak dost přestala.... taky to měla problémové, ale vypadá to, že první měsíc cyklu s clostíkem se zadařilo, aspoň podle grafíku 😉 😀

PETUL gratulace ke kontrole 😉

svoja
2. lis 2009

hehe tak v tom pripade me teda neni jasne z ceho zijete????? kdyz je to takhle....to je uplne nad me chapani....bych sla od toho hned....

jo a po cisari ti zustane nejen jizva, ale i pneumatika, kterou nedas dolu ani kdyby ses rozkrajela, protoze to tam je tak sesity...videla jsem na vlastni oci....cisare ani za boha!!!! samozrejme pokud to nebude nutne....

ver neeee, balooon do pipky neeeee🙂 proc proboha?

amallie
2. lis 2009

anget: sebrali ti jí??? oni ti miminko nenechají hned u tebe???? no to nedovolím!!!!

svoja
2. lis 2009

PETUL jeste aby ne, vzdyt je uplne kouzelnej 😵 😵 😵

amallie
2. lis 2009

taky císaře nééééé!!!!!!!!!!! samozřejmě, pokud není vyhnutí, tak to nemá cenu řešit, ale samozřejmě přáním je fyziologickej porod, kéž by to dopadlo

amallie
2. lis 2009

prostej: no tak to vůbec nevím, chodím sem už víc, jak rok a teda žádnou kebuli neznám 😲 😲 😲

svoja
2. lis 2009

Holky vcera jsem si ji poprve holila uplne poslepu....a kdyz jsem to dneska videla v zrcadle, tak ...dobry🙂 😀 😀

prosteja
2. lis 2009

AMAL jj chodila sem, ne moc, ale chodila..... ze začátku jo, pak už jí to nevycházelo...... se mkrni k HEHENCE do tabulí, tam jsem taky vyčetla ten její graf 😉

hehena
autor
2. lis 2009

ZUZI sis to vyložila po svým... já nepsala, že bych rodila doma... jen se prostě často na ženskou spěchá, lecjakýma drogama se porod snaží uspíšit, příde mi to škoda, mám pocit, že kdyby se ženská uklidnila, nikdo by na ní nespěchla, netlačil, tak si tělo i psychika nějak poradí a ono to půjde a těch zásahů od dr. by bylo míň.... ať si čtu jakejkoliv příběh, vždycky je tam něco, co mě zarazí...

AMALLI i v Podolí jsem četla, že děti odnášejí a řeknou ti, že měla hraniční teplotu... takhle se to stalo minulej rok v určitým období několika ženským, takže to asi nebyla náhoda....

SVOJI když nám přídou platby za něco, tak z toho většinou čerpáme nějakou dobu... to tak firmy mají, nemůžeš prostě uvalit všechno hned, protože se často stává, že klienti firmám neplatí včas, by to každou firmu hned zlikvidovalo...