Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
3. lis 2009

NUKI: koukej zítra ráno testnout... budu držet palce 😉

HYPO: to je fajn, máš krásný bříško a malá to všechno potom dožene 🙂

svoja
3. lis 2009

hypo tak to jsme pribrali tak cca nastejno, ale ja teda jim porad...sice jsem mivala vice zrave obdobi, ale ze bych jako nejedla, to zas ne...mam spis casto hlad. neboj, amalce nic nechybi, ona by si rekla!!! a 3000 je krasna vaha, ja taky mela tolik, kdyz jsem se narodila a vse bylo ok.

stejne je zajimavy, jak se ty dny posunujou...u me teda-me pak nejak skacou ty tydny. nejdriv byl termin 3.1., pak 31.12. a ted 28.12., coz by spis mohlo vypadat, ze je mimi vetsi ne? ale dr rikal, ze takhle tech par dnu stejne nic neznamena....ze to zkratka mame cekat na konci roku.

nuki jezisi jak to muzes vydrzet, to nechapu🙂

zuzka.o
3. lis 2009

Jen ještě na pobavení ....Já jsem hrozná ... teď už můžu jíst spoustu věcí, ale musím mít na ně chuť. A jak bydlíme nad našima, tak si takhle občas dovoluju .... zrovna včera jsem s mamkou mluvila a říkám jí, že dětičky by si daly kulajdu ....a hádejte, co bylo včera k večeři? 😝 😅 😀 A dneska jsem si poručila šunkofleky... hihihihi.... jsem to ale potvora, co?

hypo
3. lis 2009

nam treba s terminem porodu vubec nehybou.... jen po asi pevnim screeningu nam to soupli dozadu a od te doby porad stejne
dle MS 25.12. dle UTZ 22.12. tak pocitam nekdy mezitim nejlepe 24.12. rodime 🙂

prosteja
3. lis 2009

HYPO já myslím, že malé nic nechybí, ona by si řekla, kdyby jí něco chybělo 😉

svoja
3. lis 2009

zuzi: delam to uplne stejne🙂 sice nebydlime nad nasima, ale taky co si porucim to mam...dokonce i na pockani, kdyz tam jsem na navsteve...jojo, to tehotenstvi ma i sve vyhody🙂

hypo jste takovi drzaci 😀 ja bych si ve skrytu duse prala byt na vanoce uz doma, ale to se asi nezadari....u tebe to je pravdepodobnejsi🙂

zuzka.o
3. lis 2009

HYPO: to by bylo krásný, Vánoční miminko ... 😵

hypo
3. lis 2009

taky bych chtela byt na vanoce doma, ale moc tomu neverim... porad doufam ze budem rodit driv ale vsichni strasi jak se holkam nechce a ze to vidi na silvestra......

prosteja
3. lis 2009

mě se teda termín porodu taky nijak výrazně neliší zatím...... prostě všichni počítají s 1.3.2010 jen mi doktor řekl, že úplně nejpřesnější je ten termín podle toho prvního screeningu, takže já si sama pro sebe počítám 3.3.2010..... kdyby to datum měli měnit po každým utz, tak to lítáme furt někde jinde 😀

svoja
3. lis 2009

me teda dr rikal, ze mensi miminka si davaji na cas a vetsi jdou driv... 😒

taky me dr rikal, ze nejpresnejsi je ten termin prvniho scr....u nas tedy silvestr🙂

hypo
3. lis 2009

mi meli prvni screening tusim 20.12. coz by slo 🙂

prosteja
3. lis 2009

mě pobavila nedávno kamarádka holky.... měří asi 160cm a vážívála před těhu kolem 55kg...... pěkná postava, žádná vychrtlinka, ale ani žádný špíčky.... no a teď co je těhu, tak se uklidňuje, že bude mít dítě do 3 kil s porodní váhou.... a já na ni, jak na to přišla a ona, že jí to tvrdil doktor, že při své výšce nemůže mít větší dítě 😅 😅 😅 tak to mě dorazila...... jsem ji nechtěla strašit, ale v duchu jsem si představila tchýni, která se svými 158cm porodila jednoho kluka 3,60 a druhýho 4,20 😀

svoja
3. lis 2009

hypo tak to by ty vanoce mohly vyjit🙂

nuki
3. lis 2009

Zuzi: to víš, že testnu...uvidíme zda tam něco už bude..🙂

nuki
3. lis 2009

holky to je hrozný, mě nějak škrtí kalhoty...teda asi si rozepnu knoflík...🙂 asi budu muset hubnout..🙂

cat79
3. lis 2009

Ahoj holky, hlásím se zpět z těhu cvíča a obídku s těhulema, jsme se dneska nasmály až jme brečely🙂)

Nazdáááár hypo!!To jsem ráda že jste s mimi v pořádku!!!moooc!!!!Neboj, zase budeš papat🙂)))

Copa se tu uďálo?Koukám že jsme Amal ukecaly k fusaku, je to ten jak posílala Svoja, já ti jen hodila odkaz na stránky, aby sis tam ten combi našla🙂)jak jsem spěchala, víš🙂))

eeefffaaa
3. lis 2009

ahoj holky!!!

jak se dneska mate???

ja se ted tesila ze si dam cajik a poklabosim s vami a pritom najdu a objednam nejaky darky na Vanoce...od rana jsem se nezastavila,takze jsem byla rada ze Davidek usnul...jenze nez jsem se stacila naobedvat a udelat caj tak byl zase vzhuru...takze jsem mu ted natahla hrkacky pres kocar at si chvili hraje sam,jsem taky jen clovek,vim ze se to nema,ale potrebuju chvili taky pauzu

hehena
autor
3. lis 2009

PROSTEJ tak jsem teď byla v AAA kočárcích a teda nic moc! .( tak myslím, že tam ani jezdit nemusíte...

eeefffaaa
3. lis 2009

holky taky u vas snezi???tady je takovy sychravo a snezi...uz aby bylo zase leto 🙂

nuki
3. lis 2009

Ahojky Efi: tak tady nesněží a snad ani neprší, ale je to nic moc..:( jen si chvilku odpočiň, si to zasloužíš..🙂

hehena
autor
3. lis 2009

tady je divně EFI, ale neprší ani nesněží... .)
včera celej den lilo...

EFI proč by si dítě nemohlo hrát samo? 🙂

hehena
autor
3. lis 2009

zdravím po nějaký době HYPO 🙂 album občas zkouknu, bříško nádherný 🙂 😵

NUKI držím palce! snad už to tam bude🙂!!! 😵

hehena
autor
3. lis 2009

ZUZI to je paráda, že to takhle kamarádka má.... snad to taky budem zvládat v pohodě i s jedním miminkem 🙂

svoja
3. lis 2009

u nas snezo-prsi, hnus hnusnej fuj fuj

prave jsem dala do trouby buchtu, ale dosla me phmouka, tak jsem trochu experimentovala, tak jsem zvedava jak to dopadne...chichi

jooo, kocarky vlastne, prostej, hehe....mate vybrano?

svoja
3. lis 2009

efi jen si odpocin jezisi, proc ne!!!
a gratuluju ke svatbe!!!! krasne symbolicky🙂

eeefffaaa
3. lis 2009

nuki uz se tesim na pozitivni testik 😉 nechces ho udelat driv 😅

no hehe rika se ze by hracky nemeli nahrazovat peci rodicu bla bla bla,ale to by taky za chcili vsichni rodice mohli skoncit v blazinci...tak nekdo je takovej ze si vyhraje s ditetem cely dny,je z toho treba znicenej apod.ale ja k nim teda nepatrim,chci mit taky chvili pro sebe

hehena
autor
3. lis 2009

SVOJI vůbec... 🙂))) to bude ještě něco...

holky tady mají různý, všechny jsou pěkný, všechny jsou myslím s výběrem spokojený, tak nevím jestli to mám nějak sáhodlouze řešit, nebo prostě vybrat a objednat no...
taky přemýšlím jestli z kamenýho obchodu - kvůli snadnější reklamaci - nebo prostě doufat, že se to nepotentočkuje...
no ale předvýběr - pořád ten X-lander (bo na to jde autosed. maxi cosi), nebo Espiro gtx... více těhle čtyřkolek by se našlo, co se mi zalíbili - chtěla bych rozhodně čtyřkolku s předníma aretovacíma kolama...
no a ještě pak uvažuju, že bych ho pak koupila z druhý ruky, na aukru i na ostatních serverech to často maminky prodávají ještě v záruce...

SVOJI sím tě máš krásnou přebalovací podložku - kdes objednávala? 🙂

eeefffaaa
3. lis 2009

no holky uz knoura asi ma hlad,tak jdu na nej snad pak usne...aspon na hodku 🙂

hehena
autor
3. lis 2009

no EFI já si to představuju podobně... ani mít jinou volbu nebudu - mimoušek si prostě občas musí vystačit sám. naše maminy na nás taky neměli pořád čas, dyť tehdy jsme taky chodili do jeslí, protože prostě museli dřív do práce, mateřská nebyla 3 roky... a jsme snad nějaký vadný?

cat79
3. lis 2009

Holky jo a mě mlezivo teda kapká, hlavně zpravého. ale jsou to jen mini kapičky, ale to je asi normální,ne???

Jo a Svoji už mi dorazila ta kojící košilka..teda to je rychlost🙂)jdu si pro ní na poštu...
venku strašná sibérie, že by psa nevyhnal, tak peru deky pro malýho a mám zatopeno na 30,5´🙂)