Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
6. lis 2009

BLAHU nene, myslím, že AMALL psala o gestoze tuším...

ZUZI já nákupní horečku nemám ani teď 🙂)) i když po tom co víme, že je to kluk, tak aspoň trochu mě to chytlo... ale fakt toho zatím moc nemám teda...

SVOJI no přesně... teď jsem v pondělí pochodovala od 1 až do 10 do večera a nebolely mě záda tak, jak když hodinu klikám u noťasa... a protahuju se furt, bych si to jinak asi tady dala s rozběhem do zdi 🙂))) 😀

hehena
autor
6. lis 2009

taky si chci nasyslit nějakou balení ubrousků a asi i něco z kosmetiky 🙂 ať má člověk pár měsíců klid... 🙂 😉

jdu si ještě napsat tu kalciovou mast 🙂

prosteja
6. lis 2009

BLAHU jak píše HEHE byla to gestoza nebo něco takového ☹

jinak ty ubrousky chci určitě, mám nějaké Pampers a chci Hipp a z DM vyzkoušet.... jinak ano, na pokakaný zadeček je nejlepší voda... 😉 jenže nejsi pořád u zdroje vody, že jo 😀 potřebuješ na cesty a tak.... a hlavně miminku otíráš zadeček pokaždý, i když není pokakaný.... takže si myslím, že ubrousky se shodí.. a když bude mimi mít pokakaný zadeček, tak ho určo strčím pod vodu doma a pak mu to třeba přetřu tím ubrouskem, protože zase asi hydratuje, když jet o něčím napuštěný 😉

prosteja
6. lis 2009

jj přesně tak HEHE... 😉 no já čekám, jestli budu mít nějaké ty slevové kuponky od DM.... jsem se tam přihlásila a zatím mi nic nepřišlo... holky, co už tam jste přihlášený v tom klubu, kdy vám ty knížečky tak přišly asi? 😅

verled
6. lis 2009

no holky už se na to upřimně těšim:-
svoja:no čaues, jojo bylo mi fakt blbě.......chudák Táda se trochu vařil.-))))...náhodou jsem zodpovědně pila litry teplého čaje, koupila jsem si ten bílej, ani nevim jestli ten teda aspoň mi neškodí🙂když černej dehydruje a zelenej taky něco to jsou vejmysle pořád🙂)))...jinak radši nepočítám🙂.......myslim peníze......frt nemam.-)
zuz:no, ale sestra mě chválila že fakt jako jedna z máááááála, chodim do práce........že jsou dneska holky těhu 4 tejdny a jdou na riziko.-)

blahovka.cz
6. lis 2009

aha no tak to je hnus s tou gestozou,to uz neni zadna sranda

a k tem DM BABYLOVE ubrouskum kupuju vyhodne baleni 4x80 kusu zža 149 a to vydrzi hodne dlouho

prosteja
6. lis 2009

VER však to je od tebe chvályhodné 😀 myslím, že chodíš do práce 😉 mě něco podobnýho říkala sestřička... prý jestli jsem s doktorem mluvila o neschopence, tak jsem na ni vyvalila oči, že proč jako??? a ona na mě, vy nechcete být doma? a já proč jako? furt jsem nechápala 😅 a ona že každá která tam přijde, tak ji prva zajímá, jestli může zůstat doma 😔

hehena
autor
6. lis 2009

tak ale teď bych i šla nakupovat... ale já chci nejdřív vyřešit ten úložnej prostor pro mimouše a budu muset ještě probrat hadry a nějak zkusit ještě něco vytřídit... takže nejdřív úklid, pak bych ráda vymalovala a pak ty nákupy.. ale teď jedem do pryč, tak možná něco málo stihneme příští víkend... já už by byla ráda z větší části připravená a jen se kochala... 🙂))) bo se mi zdá, že to řešení výbavy se vleče nějak dlouho...

svoja
6. lis 2009

Ta kalciovka zni dobre...

No me ty vhlceny ubrousky strasne vonej, takze ja jsem si je koupila i kvuli sobe, se s nima snad budu mazat sama...zvlast ty hipp ...teda vsechno hipp krasne voni (me osobne)....ale ta cena 😒

VER hlavne, ze uz ti je lip....jako a ja mit praci v miste bydliste, tak asi delam dyl...ja jsem vlastne sla nekdy v sedmym mesici domu...ale dr je na to asi alergickej me prijde, protoze hodne holek co znam, tak chtelo nebo zustalo doma uz od zacatku-i treba bez duvodu....to zas me prijde zbytecny....kdyz te zenske nic neni teda samozrejme

hehena
autor
6. lis 2009

tak říkat si u gyndaře rovnou o neschopenku by mi přišlo až hloupý...

mě jí nabízel kvůli tomu krvácení, ale nepotřebovala jsem ji, že jo... doma jsem a nemakat taky nemůžu. to už bych musela bejt ve špitále, abych ten noťas odhodila 🙂)) 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

ver a taky pocitas dny,ja se tak tesila na materskou

a kte vode,no ono ze zacatku se mimi uprdne a ma ty hovinka az za usima 😀 tak to jinak nez vodou ani nejde 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
6. lis 2009

no to se těším BLAHU... bo já ho do umyvadla ani nenarvu... je ouplně pidi midi... pak už máme jen sprchu - tak to bude boj docela.. se u toho přizabijem.. 😖 😖 😖

svoja
6. lis 2009

No ja se jen desim, ze nakoupim ty ubrousky a pak nektera znacka treba miminku nebude vyhovovat....doufam, ze tomu se vyhneme a mala bude odolna🙂 Tak proste budu mit od kazde znacky neco a bude to....

Ja bych nakupovala az bych brecela, silene me to bavi...porad jsem si delala nejaky seznamy, co jeste potrebuju a z jakyho obchodu a tak....uplna posedlost....ted uz vsechno mam, tak to aspon porad dokola prefocuju do albicka (viz.vcererjsi fotky v labu)🙂 a kocham se....

hehena
autor
6. lis 2009

SVOJI jo tak toho se taky bojím.. nakoupím 10 balení HogoFogo 🙂)) a malej se mi po nich osype 🙂))) to abych to pak používala místo sprchy 🙂)) 😀 😀 😀

zuzka.o
6. lis 2009

Musím vám taky napsat můj včerejší sen. Byla jsem v nějakém obchodě, byl ve starém domě, bílé zdi, hodně schodů, hodně oblečení,..... a na jednom výklenku u stropu byl malý pejsek (něco jako malý ratlík - černý se zrz skvrnou na prsou) a nějak se divně ksichtil, šklebil, prskal.... a pak jsem si všimla, že má hubu plnou černého peří. Po celém obchodě poletovali malí černí ptáčci a ten pes je lovil a trhal..... všude padalo černé peří (jako když roztrhneš peřinu) a pak taky i kusy masa s tím peřím, bílé byly pocákané krví,.... já se mezi tím prohrabovala tím oblečením a nemohla jsem pro sebe najít žádnou těhu halenku dle svých představ......
No co tohle teda má znamenat, to nechámu! Na mě by se mohli učit vykladači snů 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
6. lis 2009

SVOJI já se taky budu kochat, až to bude pohromadě... ale teda oddechnu si.

já jsem totiž ten typ, kterej by nejradši měl všechno na jednom, max. dvou místech od sebe vzdálených asi tak dva metry 🙂)))) tzn. nejradši bych naběhla do obchoďáku a za odpoledne tam všechno nabrala a měla bych klid...
támhle bych začla pro kosmetiku a provozní věci, nakoupila tam i látkový plíny, přebalovací podložku atd...
no a vedle bych pokoupila oblečení, zavinky, kočárek a já nevím, co ještě 🙂))) prostě všechno a tradá s tím domů někam to nainstalovat 🙂)))

hehena
autor
6. lis 2009

ty jo ZUZI..... sím tě, ale už si musíš normálně vymejšlet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to snad není možný, co ti ty prckové navozujou za halucinační sny 🙂))

zuzka.o
6. lis 2009

No s tím chozením nebo nechozením do práce je to pro mě jasné .... jsem OSVČ a nemůžu si dovolit cestovku zavřít. A sestřička se mi zrovna dneska taky ptala, jako jestli se mi chce ještě do práce, ať s tím seknu ..... tak jsem jí řekla, že dokud mi nic není, budu chodit pravidelně. Divila se... přesně jako u VER 🙂

zuzka.o
6. lis 2009

HEHE... ty jsi můj člověk! Přesně co píšeš o nakupování.... mít vše na 1 místě a tak za 1dopo nakoupený všechno. Já nerada chodím nakupovat celkově.......Ale třeba mi to chytne. 😅

JJ, taky si už říkám, co do mě ty prckové cpou za hormony..... 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
6. lis 2009

A víte něco o AMAL?

blahovka.cz
6. lis 2009

tak to je parada,nejde nam voda,teda netece,jako nikdo nam nic predewm v baraku opet nerekl,pokud to neni porucha,z poslednich zbytecku jsem oplachla lahev a jeste ze mam dopredu predvarenou vodu,ted se pokousim uspat Ondu,tak zatim nespi,ale lezi v klidu a rozhlizi se po loznici

prosteja
6. lis 2009

jo tak z toho mám taky strach, že to mimi nebude vyhovovat, ale tak snad jo 😉 kdyžtak bych to pak zkusila prodat na netu 😉 jako nepoužité, aby se to aspoň nějak využilo 😉

ZUZI teda to jsou sny 😲 😀

BLAHU a nemůže být nějaká havárka někde? to se nám stalo nedávno... 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

spis tipuju zastaven i vody prostejko,on totiz nejakej magor nam ve 4. patre predelava byt,asi jadro bytu a je to takovej kreten,ze si vrta klid pido jeste v devet vecer,a do deseti vecer mu nemuzes rict nic,ale pockej jestli jednou vrtne v nedeli letim tam 😠 to je vyhlaska na nasi strane

blahovka.cz
6. lis 2009

jezis zuzko to je sen,ty si to zacni psat a muzes vydat hororovy knizky 😀

amallie
6. lis 2009

ahoj holky, hlásím, že krevní výsledky v pořádku!!!!! nemusíme nikam 😵 😵 😵 😵

prosteja
6. lis 2009

tak to bych taky vrčela BLAHU...... v 9 večer vrtat.... 😠 ale je fakt, že do desíti mu nemůžeš nic říct no....... ale tak nemusel by to být zrovna on, mohla by být někde havárie a tím pádem neteče voda, tak jsem to myslela 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

jeee ahojky amalky,tak to je dobre,vsichni jsme tu na vas mysleli!!!!!!!! 😀 😀 😀

prostejko hura uz to tece,jenze ja stejne pujdu do mesta az se malej vzbudi,takze mycku a pracku zapnu az pak 🙂

hehena
autor
6. lis 2009

AMALLI skvělý!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
6. lis 2009

jdu poklízééét... auuu 😅

amallie
6. lis 2009

holky, děkuju, jste zlatý, že jste na nás myslely, no, oddychla jsem si, co vám budu povídat, uff