Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
6. lis 2009

Ahoj peti,sem mi fakt líbí kolik má Víteček vlásků 😵 To Janičce teprve rostou 🙂

prostejko já to nikdy netipnu dobře..a už vůbec to nepoznám 😀 Ale myslím že to bude klučináááá 😵

luciebx
6. lis 2009

jo jo ja vim ze to utece takze ted jen budeme doma cekat a cekat.. no sice tam byl jakejsi malej vak ale nemuzou nam nic vic rict..

sacvi
6. lis 2009

dneska malá nějak spinká 😕

prosteja
6. lis 2009

LUCI tak gratulace 😉 asi jste viděli plodovej vak a v tom by mělo být za pár dnů už mimi 😉

SAC tak teď nevím, co si o tom mám myslet 😀 prej já to nikdy netipnu dobře a myslím, že to bude klučináááááá 😀 😀 😀

luciebx
6. lis 2009

jojo rikali ze vak no.. a tak uvidime mame 10 dni a me ma dojet ve stredu kamaradka na tyden takze to utece jako voda...

sacvi
6. lis 2009

no to nechám už na Tobě prostejko 😀 😀

sacvi
6. lis 2009

tak já jdu prdelce nachystat papání a půjdu ji asi vzbudit..naposledy papala v 10.30..nikdy tak nespinká takže úplně koukám

prosteja
6. lis 2009

LUCI to víš, že to uteče.... 😉

SAC 😀 😀 😀 no super no.... 😀

sacvi
6. lis 2009

zatím pááá holky a zase někdy 😉

prosteja
6. lis 2009

SAC tak papa 😵

verled
6. lis 2009

sac:jeee ta mašleee, supeeeer🙂
amal:tak jak je??nějak nestíhám...
svoja:no bodejď🙂bych se doma ukousala nudou, už teď musim vymejšlet co budu dělat těch 6 tejdnů:-/
blahu:no nepočítám, jde spíš o to že mam bolesti, kdyby těch nebylo tak jsem klidně v práci furt🙂

svoja
6. lis 2009

Jezisi ty prvosencatka jsou tak nadherny 😵 😵 😵

Manzel me privezl domu autosedajdu, abych si s ni mohla pohrat, tak jsem do ni dala fusak, kuk do albicka kdo chce...vypada to pekne, akorat nevim, jestli se tam vejde jeste miminko 😅 😀

prosteja
6. lis 2009

holky já se loučím a letím na víkend..... mějte se krásně a příští týden páčko 😵 😵 😵

verled
6. lis 2009

svoja:ty jsi regulerní pošuk🙂...pěkný.-)
prostej:paaa

amallie
6. lis 2009

svoji: pěkný, že tys to zase přeskládávala všechno 😀 😀

já dám do autosedajdy ten fusak, co jsem objednala, to bude míň Amál ještě míň místa 😀 ale ona bude maličká 😵 😵

co to tam máš za čaje? a ty vložky jsou z lékárny? s tím nápisem Sanu, nebo jak?

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Holky jestli vám můžu doporučit tak ty to jednorázové kalhotky jsou lepší než z DM http://www.rajmaminek.cz/pro-tehotne/fixacni-ka...

svoja
6. lis 2009

no...jestli se vam zda, ze jsem blazen, tak....mate pravdu, asi jsem🙂

AMAL no ten jsem tam ani nezkousela rvat....ten narvu do kocaru...🙂

Ty caje jsou leros- mam je z DM z tech kuponku. Jeste mam na dalsi dva, tak ty vezmu asi kojici...a jeste tam jsou na teekanne bud kojici(ten je prej dobrej) a nebo tehu-4krabky.

Vlooozi blaaazi jsou z lekarny.

PETULINKO jeeeezis, skoda, ja uz mam 10ks tech DMackych "sustakovych" 😀 😀 Kdyz uz teda sme to nakously: do techto jednorazovych kalhotek se davaj ty vlooozi, pak se vyhazujou a za jak dlouho zacnu nosit svoje kalhotky? Brala sis do porodky i nejaky normal kalhotky?

svoja
6. lis 2009

AMAL ja jsem ti lhala 😀 sem si uvedomila....ty caje, o kterych jsem mlela v predchozim prispevku, ty na fotce nejsou...na fotce jsou caje z listu maliniku zn.megafyt- dala me je kamoska, te zbyly...k sehnani urcite v lekarne nebo nekde ve zdrave vyzive nebo tak. malinik je prej dobrej na porod nebo co.....

amallie
6. lis 2009

svoji: jo, prej na dělohu, tak že bych pořídila? Já půjdu ještě pro ty vložky, tak to vezmu s tím........... Mám jedny z Tesca porodnický a jedny nějaký obyč Lidie, či co, ale zdá se mi to málo, tak ať pak nemusím vytírat 😀 😀 😀

A jako s tím fusakem, samozřejmě, že to půjde do té sedačky, že???? Když už jsem ho pořídila!!!! Páč další už se NEBUDE kupovat, nemám to kam dát 😀

Peti: ty jo, ty kaťata jsou super a jako za 79 kč, to já je viděla za 200 tyhle prací........... jen je koupit někde v krámě, páč tady se platí poštovný......... se po nich podívám

svoji: já myslím, že hned v porodce nemůžeš mít ty normální, minimálně, než se ti zahojí to šití.

angetha
6. lis 2009

Ahoj holky, tak Vendulka zas dlouho chrní 🙂
vypadá to, že pojedeme v prosinci na hory 😵
Petulko, máš krásnýho synáčka, moc mu to v tom sluší 😉
Holky a bacha na ty ubrousky, nekupovala bych do začátku ty multipaky, já tak chtěla jedny koupit a ještě, že jsem to neudělala, Vendulka se po nich osypala ☹ ( bílé Babylove z DM)
A naopak bych vychválila vše od Nivey 😉
Čaj z maliníku - Megafyt - se určitě dá sehnat v lékárnách 😉
Čaj pro kojící teekanee taky doporučuju 😉
Blahu a tobě zas budou měnit léčbu jo? 😕
Lucie gratuluju ke kontrole, hlavně aby to takhle úspěšně pokračovalo 😵
Amal moc jsem na tebe myslela a jsem ráda, že je vše v pořádku 😵
Zdravím Hehenku, Prostějku, Zuzi, Verli, Svoju 🙂 🙂

angetha
6. lis 2009

A doma jsem radši nosila svoje bavlněný spoďáry než ty "umělý" jednorázový 😝 doma už jsem tolik nekrvácela, stačila jedna vložka 😉 přece jen bylo vedro 😝

amallie
6. lis 2009

anget: jo???? normální spoďáry??? takže, když mám deset těch jendorázovejch, tak mi stačej a pak si vezmu normální?
a díky, jsem ráda, že nemusím běhat po mudrech 😉

angetha
6. lis 2009

Amalko ony ty bavlněné jsou přece jen pohodlnější 😉 Při nejhorším je můžeš vyvařit nebo taky vyhodit
áá tak už spí jen manžel, Vendulka se hlásí

amallie
6. lis 2009

Anget: jasný, tak koupím bavlněný normál 😉

Ten maliník je k nečemu? Nebo k ničemu?

sacvi
6. lis 2009

amali to nikdo neví 😀 Ale já ho pila dost dlouho 🙂

angetha
6. lis 2009

Já ho pila a Vendulka vyklouzla hezky, nebolelo to 😉
Sac strašně jsem ti chválila Janičku, její řasy i plínky, je nádherná 😵

sacvi
6. lis 2009

jéé angethko děkujíííí 😀 😵
Dneska sem objednala další plínečky tak už se na ně moooc těším a pak vyfotím a konečně to budou lepší fotky když je už foťák doma 😀

Janičce každej den 2krát řasy natáčím tak eště aby je neměla krásnýýýý 😀
Vtííííííííííp 😀 😀

sacvi
6. lis 2009

holky muž už byl dlouho zdravej (14dní ) a už ho zase bolí v krku a má 37,7. Mě už fakt klepne..on je teď nemocnej pořád 😖

eeefffaaa
6. lis 2009

ahoj holky!!

jsou nejaky novinky??a jak se mate??co deticky???a co tehuleni??
🙂

eeefffaaa
6. lis 2009

normalne Davidek po tom ockovani spal celou noc...od deviti do peti do rana a vubec tak celkove byl ospalej..jo a dneska nam prisel novy fusak a dala jsem mu ho hned do kocaru a musela jsem ho pak jit vzbuidt,tak nevim jestli to bylo tim fusakem 😀