Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
30. čer 2009

a nevím, kdo jim tam pak bude rodit že jo 🙂))) 😅

hehena
autor
30. čer 2009

VERLED a nebudeš mít u porodu třeba maminku? sestru nebo kamarádku??

hehena
autor
30. čer 2009

chrrrrrrrrrr 😔 😔 😔 😅 😅 😅

angetha
30. čer 2009

Co kdyby někdo byl na ten oblbovák alergický? 😕

hehena
autor
30. čer 2009

mno to asi musíš hlásit na co máš alergii... a pokud to nevíš, tak je asi krapet průšvih.... 😕

prosteja
30. čer 2009

no holky s těma porodnicema je to děsně zajímavý..... třeba všichni si tu chválili ten motol..... jen hypo říkala, že prý tahají děti kleštěma nebo co 😅 a mě kámoška říkala, že prý se tam stává běžně, že když nemají místa na pokoji a jsou plní, tak vám seberou miminko a přivezou vám ho jen na kojení 😔 takže na to se taky kdyžtak zeptejte 😉

verled
30. čer 2009

hehena:hmm nevim ještě, ale moje kamarádka říká že ten můj porod bude mazec, až prej začnu dr sprostě nadávat tak že se zvedne a řekne mi "tak si to odroď sama když jsi tak chytrá" takhke si to prej představuje🙂))že by u toho chtěla bejt🙂
angetha:to asi ne, musej to mít ohlídaný...neboj

jinak už nevim kdo to chtěl, ale tady to spočítá všecko🙂))

http://www.tehotenskakalkulacka.cz/

hehena
autor
30. čer 2009

teď rodila jiná kamarádka, sice v Šumperku a ta říkala, že dovalila do porodnice a přestože měla těhu průkazku, kde bylo všechno napsáno, do poradny chodila do tý oný nemocnice, tak všechno na příjmu musela znovu diktovat..... takže zas od znova - poslední MS, nemoci, nemoci partnera a tak....... tomu už dneska nerozumím... nějakej počítačovej systém, zadám jméno a ročník a vím ne......

prosteja
30. čer 2009

ange tak doktor se tě ptal na alergie a tak ne? to by jsi měla mít v těhu průkazce a podle mě budeš ještě vypisovat x papírů v porodce 😉

prosteja
30. čer 2009

no hehe, to je taky dobrý 😔

hehena
autor
30. čer 2009

no já bych do motola nešla, ale specializujou se tam na těhule jako jsem já 🙂))))
a to jsem taky četla, že aby ulevili kardiačkám v druhý době porodní, tak že je často tahaj kleštěma... brrrrrrrrrrrrrr.... hrozný!!!!

prosteja
30. čer 2009

holky tady s těma porodnicema je to fakt síla....... podolí prý super na porod, úžasnej personál, máš soukromí a tak..... ale je tam problém s registrací a navíc na šestinedělí jsou prý tak protivný babizny sestry, až to hezký není 😲

motol prý super, ale docela mi tam vadí ty kleště a to že ti hrozí, že miminko odnesou a vidíš ho až za několik hodin ☹

super jsou prý neratovice, ale krapet z ruky a navíc tam jsou snad porodní boxy oddělený jen závěsama 😅 tak to si nedokážu představit, jak tam rodím a slyším odvedle jinou maminku 😖

angetha
30. čer 2009

To se dělá běžně, vše musíš nahlasit i když už rodíš 😝 😝 fakt na hlavu..
A když nevím, jestli jsem alergická tak co...

hehena
autor
30. čer 2009

ona má asi každá porodnice něco.... kamarádka mi doporučila diskusi k jednotlivým porodnicím na emimino.cz

hehena
autor
30. čer 2009

ANGE tak fakt nevím.... 😔

prosteja
30. čer 2009

hehe já motol taky asi neee... ale je pravda, že na tebe tam budou asi nejlépe zařízení 😉 ..... a nevím, co je to za úlevu tahat miminko kleštěma 😖

verled
30. čer 2009

teda holky máte to těžký..... 😒

hehena
autor
30. čer 2009

VERDEL já budu taky děsně nadávat... už se slyším........ to bude ostudáááááááá 😀

hehena
autor
30. čer 2009

VERDE to je to, když máš moc na výběr 🙂))) 😀 😉 😉 😉

angetha
30. čer 2009

Ale dneska se spíš používá ten "zvon", miminku se přicucne na hlavičku a je to o dost šetrnější..

prosteja
30. čer 2009

jj hehe, to je dobrá stránka... ty porodnice jsme tu nedávno probírali, když si vybírala hypo a byla tu i amal a právě říkala, že si různě zjištťovala a vyšel jí ten motol..... ale jak říkáš hehe, každá porodnice má určo něco a myslím, že v každé se najde jak absolutně spokojená maminka, tak absolutně nespokojená maminka 😖

hehena
autor
30. čer 2009

ještěže alespoň posunuli tu registraci od toho 14tt.... bo jak to bylo minulej rok - to jsem nepochopila, vybírat porodnici do 12tt... to mi přišlo až moc... a to prý byla ještě hranice... ve 12tt už nechtěli ani registrovat...

prosteja
30. čer 2009

no ange i tak 😖 když je nějakej větší problém, je snad lepší ten císař nebo co 😖 a když problém není, tak se rodí normálně...... prostě tahat dítě kleštěma nebo zvonem, to mi nepřijde jako nějaký ulevování od porodu, ale spíš rychlý porození no ☹

hehena
autor
30. čer 2009

no bohužel PROSTEjí... to je ten lidskej faktor.... 😒

hehena
autor
30. čer 2009

taky myslím a myslím, že je pak ženská tak potrhaná, že se hojí hůř jak po císaři......
no uvidíme uvidíme.... 🙂

verled
30. čer 2009

hehe:jojo kadaň je nejblíž a nejlepší, žádnej luxus, ale luxusní péče a to je důležitý🙂)))jo to mi povídej, mě ten dr pošle do hajzlu🙂)))
angetha:no nevim to mi přijde hrozný se tady směju jak blázen jak si to předtavuju😀D
hehe:cože??mazec......

angetha
30. čer 2009

Já teda taky nechci rodit s kleštěma to ne, ale může se stát, že na císaře už je pozdě a mimi začíná kolabovat...nebo maminka..Pokud je vše v pořádku, tak kleště opravdu ne

prosteja
30. čer 2009

no hehe holky (amal a hypo) tu říkali něco, že se registruje nejdřív od 14tt

hehena
autor
30. čer 2009

mno jo... přesně si pamatuju, jak mi tenkrát ta kamarádka, co se zaregistrovala asi v 10tt v Podolí a dneska má krásnou holčičku psala, že pobíhá s kámoškou po Pze a nikde jí nechtěli zaregistrovat.... byla ve 12tt a nekonec někoho ukecaly na Bulovce... jako chápete????? já ani trochu!!!!! 😲

prosteja
30. čer 2009

ange jak píše hehe, je to jen o lidech..... dobrej doktor by měl poznat, že je maminka prostě moc slabá a porod neutáhne, nebo je něco miminku a šup na císaře..... myslím, že tohle by se mělo eliminovat v dnešní době