Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
11. lis 2009

no tak my si většinou děláme romantiku bez dárečku... prostě jen tak spolu, dobrý jídlo, procházka a je to super...
a když něco chceme tak si to koupíme společně. mi to příde nejlepší. .)

carculka
11. lis 2009

hehe,rikam ze do ted jsme si taky vzdy delali romantiku,vecere ja dostala kyticku a udelali jsme si krasny vecer..jen jsem ted chtela NECO,ale jelikoz nevim a nic vyjmecneho me nenapada tak asi zustane u klasiky bo nevim..ten vylet by byl super napad ale to zas neklapne

carculka
11. lis 2009

hehe super stranky 😉

hehena
autor
11. lis 2009

jo promiň CARCUL už jsem zvedla nohy a seplo mi to 🙂)) 😀 😉
mno tak to těžko radit, tvojeho manžu neznáme, tak netuším co by ho mohlo fakt potěšit...

to něco by byl pro mě fakt nějakej ten koupenej víkend - dělají to myslím i některý zámečky, takže romantika veliká. no a jasně, že kdyby o tom manža nevěděl, tak by to bylo super překvápko... ale když to nejde, tak fakt asi klasika...

nebo do divadla, na operu... koncert... 😉

carculka
11. lis 2009

tyjo mozna listky na neco by nebyly marny 😀 😀 😀

hehena
autor
11. lis 2009

mno vidíš to 🙂 😉

my jdem do divadla příští týden na Uvolněte se prosím!
a na začátku prosince na nějakou super hyper komedii, tak doufám, že se z toho smíchy neroztrhnu... 😀

hehena
autor
11. lis 2009

jéje a jsem v 26. týdnu 😲 😲 😲 no potěš.. 😀 😀 😀

hehena
autor
11. lis 2009

si tady zrovna smolím seznam 🙂)) ať už v tom mám jednou provždy jasnoooo 🙂))

carculka
11. lis 2009

hehe seznam vybavicky??a co jsi sesmolila?

hehena
autor
11. lis 2009

eště to nemám, ale prostě všechno co je potřeba a co chci kouipt, abych na něco nezapomněla... a můžu si to aspoň lehce kontrolovat .)

carculka
11. lis 2009

hehenko uz jdu do hajan..dobrou 😉 a zitra at kontrola dopadne dobre 😉

verled
12. lis 2009

ahoj kočky, ježiš přestaňte furt, já mam nahoře 15 kilo a jde to teda geometrickou řadou hore, žeru na co mam chuť a klidně jako prase, bo když jsme se hlídala šly ty kila nahoru uplně stejně, nemá smysl!!🙂)))já už jsme msířená s tim, že budu muset holt potom do léta shodit no........se neposeru však jsem těhotná🙂moje kolegyně je ve 20tt a má nahoře 8 kilo🙂to jsem mam dojem já neměla ještě nic, ale byla v mínusu🙂a pak to šlo co měsíc a půl to bůra🙂

verled
12. lis 2009

dala jsme vám do alba oblíknutý fota.....neleknite se.-))))abyste viděly jak vypadá opravdická kooooouleee🙂
hehe:držíme palce🙂

ty vo....holky kam letíte 26tt??to jsem snad ještě ani nebyla když jsem sem poprvé přišla🙂

prosteja
12. lis 2009

dobré ránko všem 😵

tak mě včera konečně dorazil ten balík z www.mamitati.cz se svetříkem, povlečením a zavinkama 😀 fotky tu, kdo chce mrknout: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...

vyfotila jsem břuchoňa, protože jsem skončili včera 24. týden 😲 a zas o cenťák v pase víc, my nezklameme 😀 : http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

a pak jsme se i s taťkou vyfotili v civilu 😀 : http://prosteja.rajce.idnes.cz/Budeme_rodina/

k výročí jsem dostala kytičku, my taky nejsme ty tipy co by se obdarovávali nějakýma spešl dárkama, spíš si zajdeme na véču a jsme rádi, že jsme spolu 😉 a jinak CARCUL nevím, co poradit, to je těžký, když manžu neznáme, ale ty lístky, co tu navrhla HEHE nebyly až tak špatný......

jo a ještě mi včera přišly nové svrchní kalhotky HAIPA DAIPA flees: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Chystame_se_latk...

prosteja
12. lis 2009

VER na bříšánko jsem mrkala, jaká koule ty trdlo... mooooc ti to sluší 😉

orchidei
12. lis 2009

Ahojky jdu Vás jen po ránu pozdravit musím makčit a snad po obědě dodám fota z toho 3D, bylo to moc krásný i když náš lumpík chtěl spinkat takže si jsme měli pořád ručičky před obličejem a když do nás pan doktor dloubnul tak jsme se otočili rovnou zady a byl konec! 😀 😀 😀
Musím Vás tu pobavit videem neteřinky jak kouká na to CD se znakovkou!

https://www.youtube.com/watch?v=Ugz7Mr3SaQU

🙂 🙂 🙂

angetha
12. lis 2009

Ahóój baby 🙂
Orchi tobě to utíká 🙂 🙂
Verli máš krásný bříško 🙂 🙂 i kuchyňku 😉

prosteja
12. lis 2009

ahoooj ORCHI 😵 tak na foto už se moc těším.... 😉

verled
12. lis 2009

prostej:moc pěkný a hezky rostete🙂.........ty joo už se sotva valim😀D..je to fakticky prča🙂))
orchi:no tak to jsem zvědavá🙂🙂
ange:hihi děkuju🙂jsem na ni hrdá🙂hendmejd.-)

prosteja
12. lis 2009

ahoooj ANGE 😵 sím sím, když tě tu mám..... mám malý dotaz ohledně plín zase 😀 tentokrát ohledně praní..... jednak se tě chci zeptat, jestli pereš plíny dohromady, teď myslím jako bílé i ty barevné třeba s čtvercovkama..... a pak jestli to pereš všechno v tom "slizu"... já jsem u některých plín četla, že se nesmí prát v mýdle, tak teď nevím 😅

prosteja
12. lis 2009

VER ale fakt ti to moc sluší.... 😉 a na valení máš nárok, vždyť už půjdeš na mateřskou 😀

cat79
12. lis 2009

Dobré ranko všem🙂))
Ver krásný jste s tádou🙂))krááásnýý!!!
Orchi super, tak to byla i legrace, ne?Oni ti mrňousci jsou tvrdohlaví🙂)ale až bude větší tak už se nebude moct schovat a hezky uvidíte obličejíček celej🙂)))
Já včera u našich koukala na moje fotky po porodu a jsem fakt zvědavá po kom ten náš šmudlíček bude🙂))

angetha
12. lis 2009

Prostějko vše dohromady na 60°, kromě AIO a svrchňáčků, některé se smí jen na 40°..vše ve slizu, četla jsem, že se nesmí prý prát fleese ve slizu, ale na diskuzi mě uklidnily, tak už to neřeším 🙂
a samozřejmě dnes budu lanolinovat vlňáčky, už všechny provlhávají, takže v ruce 😉

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

dobré ránko holky 🙂

Holky máte krásná bříška fakt závidím 😉

orchi video super 😵

Včera se mojí spolupracovnici narodil Vojtíšek 50 cm a 3450 g ve 20 hod jí praskla voda 21:30 byli v porodce a 22:16 byl Vojtíšek na světě 😵

angetha
12. lis 2009

Petulko to byl fofr 🙂

cat79
12. lis 2009

Petul tak takovej porod chci taky!!!!🙂))))musím to vyprávět Denískovi aby se inspiroval🙂))

Holky jak je to s nemocenskou když je někdo na pracáku?Jen mě to zajímá?

orchidei
12. lis 2009

JOJO TO 3d BYLO FAKT SUPER! nA JEDNOU UDĚLAL TAKOVÝ SRANDOVNÍ GESTO PRSTÍČKEM! uKAZALA BYCH VÁM TO ALE NEVIM KAM BYCH VÁM TO VIDEO POSLALA! JEDINĚ TAK DO MEJLU, KDYŽ MI HO POŠLETE DO IP!
DOKTOR ŘÍKAL AŤ PŘIJDU TŘEBY JEŠTĚ PŘÍŠTÍ TÝDEN NEBO ZA 14 DNÍ JESTLI NÁM TEN ČUMÁČEK NEUKÁŽE LÍP A ŽE MI TO PŘIHRAJE NA TO CD CO NÁM DAL ALE UŽ NEŘÍKAL JESTLI BUDU MUSET VYSULIT DALŠÍ LITR! tAK NEVIM JESTLI TO RISKNOUT, ALE ASI BYCH MIMÍSKA CHTĚLA VIDĚT JEŠTĚ JEDNOU!

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

Angeth to teda byl 😉 to byla ještě v pondělí u Dr a ten jí říkal, že není na porod ještě připravená, tak si myslela, že bude přenášet 😀 A porodu se bála strašně moc a to i když nebyla ještě těhu, tak jsem ráda že ho měla OK 😉

prosteja
12. lis 2009

ANGE takže pereš plíny všechny kromě AIO a svrchňáčků na 60° dohromady ve slizu jo? a AIO a svrchňáčky pereš spolu jen na 40° a taky ve slizu, i když by se některé neměli jo? 😅 to mě tak totiž napadlo, že tu řeším plíny a nevím, jak se o ně starat 😉 a jinak vlňáčky taky pereš? a pak lanolinuješ když začnou provlhávat jo? a to už se dělá v ruce....... no já na tebe ještě budu mít spoustu dotazů až tohle začnu praktikovat... 😀

Ahooooj PETUL 😵 tý jo, fakt fofr porod 😀 tak gratulace.......

CAT ahoooj 😵

ORCHI video super 😀 😵

prosteja
12. lis 2009

ORCHI já ti pošlu do IP mejlíka a pošli mi to video prosím, jsem děsně zvědavá, páč mě to čeká až za 14 dnů 😀 a myslím že za to dotočení už se nic neplatí 😉