Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
12. lis 2009

hm, tak už vidím tyhle cviky s tím táááákhkle velikým pupíkem 😀 😀 😀 😀 by mě stáhl k zemi

carculka
12. lis 2009

amal..ty budes po porodu jak lanka,jen co se odvodnis..uvidis 😉

carculka
12. lis 2009

amal..a kojila pak normalne ta kamaradka?

carculka
12. lis 2009

svoji a co ete ti neco chybi??kdyz si pretridila ty hadriky?

amallie
12. lis 2009

carcul: no, uvidíme

právě že už ne, odstříkávala a pak přešla na UM ☹ ☹

carculka
12. lis 2009

no ja uz mela strach predtim,mam to jedno citlivejsi a v tehu tu bradavku(teda obe ale tuhle zvlast)dost citlivy a nekdy pobolivaj a ted tohle..no snad aspon chvili budu moct kojit...nebo aspon odstrikat ☹

svoja
12. lis 2009

CAR nee, uz si dokoupim jen jeste jednu tu podprdu a myslim, ze mam vsechno....teda, asi jeste budu muset pak neco na prani tech plin posranych, na to asi lovela stacit nebude 😅 ale to az pak...neboj, bradavky se zahoji, mas jeste cas!!!!

😉 Jdu do postele...s manzelem 😎 😎

carculka
12. lis 2009

svoji..to budou prasarnicky vid 😀 😀 😀 tak brou 😀 teda spis hezky vecer

amallie
12. lis 2009

carcul: to se zahojí, je čas!!

prodávají pak chrániče bradavek, si koupíš hned, dáš si to na prso a mimčo saje přes to, takže se ti nic nestane

svoji: dobrou

já vytuhávám na gauči, sama 😖

amallie
12. lis 2009

zkusím mrknout na manželky, jestli vydržím, pp

carculka
12. lis 2009

amal..no snad...jako ale je to debilni kdyz praska jen tak bez duvodu..amal a kdypak dorazi manzilek?

carculka
12. lis 2009

tak paaa

prosteja
13. lis 2009

dobré páteční ránko všem 😵 tak ještě dnes a mám před sebou 4 dny volna 😀 😵

včera jsem v Tescu odolala, slevy žádné, ale bohužel ani overalek k mikince 😖 tak nevadí, musím shánět něco jinýho 😀

a jinak jsem četla, jak jste se tu bavily o těch kojících podprsenkách, já když jsem si kupovala těhu podprsku v Triumphu, tak tam mi vyloženě při dotazu na barvu řekli, že tato značka se vyrábí jen v bílé, nedělají v žádné jiné barvě, aby to bylo prý bez chemie 😉 jinak ale jsem kojící i těhu podprsky i různě barevné viděla 😉

CARCUL má trápení s bradavkama, jej to mě mrzí, tak snad se to rychle zahojí a bude to pak ok...... a jak píše AMAL na kojení jdou použít takové ty chrániče..... ale někde jsem četla, že by se ty chrániče měly používat opravdu jen v takových případech, prý to pak má vliv na kojení 😅 ale nevím, to jen z doslechu, co jsem kdesi vyčetla... vím jen, že mi kamarádka říkala, že ona je určo používat bude, že nechce mít ožužlaný bradavky 😀 😅

cat79
13. lis 2009

Dobré ranko všeeem!!
teeda po dlouhé době jsem prgo🙂)
PÁTEK 13🙂))

Svoji díky za info ohledně toho výživného...no uvidíme, já se do toho plést nebudu, musím se tomu už i smát, jak může bejt někdo tak blbej..no ce la vie...

Jinak holky včera na kurzu jsme se učily manipulaci s mimi, ty polohy na tygříka, na králíčka, do klubíčka, převalením, klokánka, pejska, jak se masíruje na prdíky, jak na kyčličky, jak se mimi přetáčí aby páslo koníčky...no úžasný, docela nám to na těch panenkách šlo🙂)))ale byla psina🙂))

Dneska v 19h jdeme na exkurzi do porodky, se těšíme🙂)))

cat79
13. lis 2009

..jé, tak Prostějka mě předběhla🙂)

Mě taky Carcul bolely bradavky, ale teda po sexíku, asi 2 dny jsem tam něla i stroupek☹((
Kojo podprdy budu vybírat př. týden, jsem teda zvědavá, ale černou bych tedy potřebovala☹

Jo a dneska mi dojde PPL s kojo polštářkem a vaniška a proprietkama!!juhůůůůůůůůůůůůůůů

prosteja
13. lis 2009

dobré ránko CAT 😵 taky už študuju tyhle manipulace s miminkem...... holky mi říkali, že tu literaturu co mám doma hodně využívají tak to chci taky zkusit... a ještě si od stejné autorky chci koupit masáže (proti prdíkům a tak) a hry s nejmenšími dětmi, tak doufám, že to seženu 😉

CAT tu černou podprdu seženeš.... nevím, kde kupovala podprdu SVOJA, mě to o tom bílém řekli jen v Triumphu, že všechno mateřský prádlo mají jen v bílé 😉

cat79
13. lis 2009

Prostějko máš NĚŽNOU NÁRUČ RODIČÚ???
Já k tomu mám i dvd, kdybyste některá chtěla, můžu poslat kopii poštou🙂))můžem udělat řetězovou akci, já to pošlu jedné, ta okopčí a pošle dál a tak to můžem dělat až to budeme mít všechny, co vy na to????

Orchi mmj mooc prosím napiš mi jak se jmenuje to dvd s tou znakovkou pro prcka...úplně nás to s miláčkem vzalo🙂))ta vaše neteřinka.-)))

prosteja
13. lis 2009

CAT jj, přesně tuhle knížku..... taky i s DVD.... já viděla jednou tuhle paní co tu knížku napsala, jak to předváděla na miminkách v nějakém pořadu, myslím v Sama doma nebo v něčem takovém..... a hrozně mě to uchvátilo a řekla jsem si, že až budu mít mimi, tak to taky zkusím....... a holky (Petulka a Anget myslím) mi říkaly, že ty její rady hojně využívají 😉 a s tím okopčením to není špatný nápad, třeba bude mít někdo zájem 😉

cat79
13. lis 2009

Jojo, ta paní je úžasná, je to kapacita přes manipulaci, to je fakt, tak to je super že to máš taky, já to koupila hned jak jste to tady kdysi probíraly.
A s okopčením to platí, kdo chcete napište🙂)že jo Prostěj🙂))

prosteja
13. lis 2009

CAT jo tu knížku už mám přečtenou a teď se k tomu chci právě vracet i s tím DVD a klíďo na panence doma zkoušet tu manipulaci... manža z toho má trošku strach, prý jestli to bude zvládat, ale tak nějak to zmáknem, aspoň něco...... ona má fakt dobrý rady i ohledně uzpůsobení režimu miminkám a tak....... a právě napsala i knížky k masážím kojenců a taky hry pro nejmenší miminka, což mě taky zaujalo 😉

prosteja
13. lis 2009

jinak okopčení klíďo platí, když to půjde 😅 ... ale já za sebe teda doporučuju, kdo by to chtěl zkusit, tak si k tomu sehnat i tu knížku........ není to tak drahý a myslím, že v té knížce je spousta dobrých rad a ta manipulace je tam krásně vyfocená 😉

cat79
13. lis 2009

tak to si taky pak někde seženu🙂
My budeme na masáže chodit od 4 týdnů do mateřského centra a na ty hry s miminkama taky, myslím, že určo pojedou dle těhle knížek když i manipulaci jedou podle ní🙂)

No máme na kurzu fajn partu, tak budeme mít po 6ti nedělí párty🙂)hihihihi rychlý špunty🙂))

cat79
13. lis 2009

jojo, určo taky doporučuju koupit tu knížku..já ji teda ještě nečetla☹ale brzičko začnu🙂))

prosteja
13. lis 2009

CAT tak to máte super 😉 ... já si chtěla na ten kurz tady v Praze zajít, ale je to hrozně drahý, takže mi asi nevyzbydou na to penízky, ale což musím se řídit podle té knížky a s čím si nebudu jistá, tak to prostě s mimi provádět nebudu 😉 ..... a tu knížku přelouskáš jak nic 😉 je tam psáno i o porodu a tak.... a čte se to dobře, protože pak máš spoustu stránek zaplněných těma fotkama, takže ke čtení tam zase tolik toho není 😉 ale stojí to fakt za to

prosteja
13. lis 2009

jo a ještě jsem chtěla říct, že jsem si včera v tom Tescu koupila dvojbalení vlhkých ubrousků pro mimi, měli v akci.... takže mám nějaké ty Pampers Sensitive (takové bílé balení) to jsme dostali k balíku plen zadara a teď jsem koupila nějaké Pampers, ale je to modré balení (asi s Aloe vera nebo co 😅 ).... takže teď počkám, co ty slevové knížečky v DM drogerii a budu mít i zásobu těch vlhčených ubrousků na cesty a tak a zkusím asi taky používat ten Perlan jak doporučovala Ange 😉

cat79
13. lis 2009

Prostějko já mám zatím jen jedny vlhčené, jaká je nej značka??asi taky pempers, že?ale u těch mi vadí, že mají to otvírání takový vachrlatý, mám radší to pevně se zavírající.

Tak jsem vypálila pár dvd do kurzu pro další maminy.-))jsem to slíbila a musím běžet, dneska mám plno práce a odpo dělám tu kachničku se zelíčkem a pak jdeme do té porodnice..ale ukážu se tu, nebojte🙂))
zatím oapapapapapappa

blahovka.cz
13. lis 2009

Dobre rano holky

Tak teda pro nas ten pate 13. zacal neslavne uz kolem 1:30 v noci malej jak neklidne spi posledni noci,tak nas vzbudilo,jak se ze spani snazil tlacit a pak ho to vzbudilo samotnyho,no ale festovne tlacil,takhle netlaci a na stolici a pak zacal plakat a tlacit dohromady,tak jsme tu masirovali brisko,zkouseli kycle,pritom vecer mel sab jako vzdy,no po hodce to byl takovej saigon,ze jsme radsi vyrazili na pohotovost,tam ho prohlidl primar a rikal,ze bohuzel nic vazneho to neni a jsou to je ty prdiky ☹ ☹ ☹ chudak tlacil jeste doma tlaci porad chudinka,vubec neprestava moc uz toho rano ani nenaspal

tak do toho jdem v plne sile,udelala jsem mu fenyklovy cajik,sab ma v jidle ( primar rikal,at ho davame do kazdeho jidla radsi) a manzovi jsem rekla,at koupi tu rourku,.kdyby byli pripady jako vcera,tak to zkusime

prosteja
13. lis 2009

CAT nevím jestli tu ještě jsi..... ale které jsou nejlepší, myslím že ani nejde říct 😅 .... jako někomu můžou vyhovovat Pamper, někomu Hipp, to je různé fakt.... 😉 a jestli myslíš jako ubrousky v boxu, který jde zavírat, tak to Pampers dělá taky 😉 ... já právě chci zkusit ještě Hipp ty vlhčené ubrousky a pak Babylove no a uvidím, co nám, teda hlavně prckovi, bude vyhovovat.. a stejně na doma budu používat asi ten Perlan a ty ubrousky budu mít víceméně na cesty a když bude přebalovat manža a tak 😉

angetha
13. lis 2009

Ahoj holky, u nás noc taky děs běs, se ty děti asi domluvily...večer Vendulku trápilo asi bříško, už 4 dny nekakala, takže polštářek, masírování, cvičení a tak..no něco vypšoukla, tak jsem jí v 11 chtěla dát do postýlky ale začal neskutečnej hysterák..až kolem půlnoci jí manžel ukonejšil potmě v obýváku a stejně v postýlce neusnula, každou hodinu mě budila, že jí vypadl dudlík, do toho manžel "hnípal" a bolelo mě břicho 😝 😝 😝
Amal ten perlan jsem koupila složený, takže jsem vždycky nechala dva obdélničky, může to být asi 20x20 cm

Ta ženská cpala dítě vysočinou??? jako vím, že babička dělá jedné vnučce svíčkovou, tak to mě taky zvedá ze židle, taky jí jednou dala grep - vnučce je 10 měsíců 😅

Cat jsem zvědavá, jak budeš nadšená z exkurze

prosteja
13. lis 2009

ahoooj BLAHU, teda vy si užíváte ☹ chudák maličkej, snad ho to brzo přestane trápit..... hodně holky říkali, že pomáhá ta rektální rourka 😉 chlapečci prý na tohle trpí daleko víc než holčičky 😔