Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

vendelinka1
23. lis 2009

luci a máš o tom nějaké odkazy na ten porod do vody? Mě to nejdřív taky docela bralo, hledala jsem i porodnici blízko, která to dělá a taky jsem našla, ale nevím, jestli je to úplně to pravé ořechové...určitě se tam chci jít podívat a zjistit vše možné i nemožné a uvidíme 🙂 ale taky by mě to lákalo, i když nevím, jestli tam nemůže být nějaký problém s hygienou, přece jen krev a další podobné a do toho se prcek narodí...

svoja
23. lis 2009

VENDY tech vyrobku je spousta konkretne proti striim a na tehu brich...bud od znamych kosmetickych znacek nebo treba z lekarny nebo ruzny olejicky....ale spis je to dedicny a o elasticite kuze....nekdo maze jak blazen a strie ma, nekdo nemaze a nema...a naopak....ale necim mazat a mastit by se asi melo....

vsichni jdou chrnet...ja jdu na dr.house...tepero!

vendelinka1
23. lis 2009

svoji, díky za info, já jdu taky koukat, nejspíš u toho usnu 🙂

tak papapáááá dobrou 🙂

angetha
23. lis 2009

Ahojky holky..
kdo se ptal jak jsem rodila placentu - asi Amal - ani o tom nevím 😉 Sice velká byla, ale je to měká tkáň, a jsi dole ještě roztažená...no a šije se až potom, aby vás mohli popřípadě dočistit kdyby tam kousek placenty zůstal

a já jsem byla ošklivá, tlustá se striema už před těhotenstvím ☹ tak se snažím to moc neřešit, ale když na sebe koukám v zrcadle 😔 ale jestli to půjde dál jako dnes, tak se dostanu asi na 50 kilo, protože jsem dnes snídala sezamový sušenky, který díkybohu zůstaly od včera na stole, k obědu půl krajíčku chleba se sýrem, pak jsem jela za švagrovou, ta mi dala banán, doma jsem dojedla ten chleba, pak jsem si ulovila tatranku a teď jsem měla ještě krajíček chleba s tvarohem...strava za všechny prachy 😝 Takže ono se nehubne kojením, ono se hubne tím, že se nehnete od mimi, abyste se samy najedly 😀

a švagrová měla v těhotenství taky odpočívat ale působil trochu stres, tudle tahala 20 litrový plný kanystr a včera večer se ještě tulili no 😎

angetha
24. lis 2009

Dobré ránko, tak malá Magdalenka se narodila v půl třetí ráno císařským řezem, váží 2, 75 a měří 47 cm 😵 😵 😵

carculka
24. lis 2009

ahoooj holky..

jeee ange 😵 😵 😵 tak at se obema dari a jsou pekne zdravoucky 😉

prosteja
24. lis 2009

dobré ránko všem 😵

tak holky finišuju v práci, nemám čas vás vůbec dočítat, takže novinky sem 😉 😀

prosteja
24. lis 2009

u mě nic nového, včera jsme absolvovali ten test na cukr, dalo se to v pohodě přežít, i ta sladká voda a jen jsemt o vypila, tak jsem do hodinky měla chuť na sladké znovu 😀 tak doufám, že nebudu mít blbý výsledky 😅 🙄 byly tam se mnou 2 těhule a 3 nějací pánové, když nám sestřička říkala výsledky toho prvního odběru hromadně, tak jsem měla ten výsledek nejlepší, tak uvidíme...... no ale holky odpoledne jsem normálně byla jak po velkým flámu, asi jak vyprchal ten cukr, tak jsem byla tak hrozně unavená a malátná, no hnus.... 😅 a v noci mě čekalo to největší překvápko.... já už byla nevyspalá z neděle na pondělí (to mě bolely děsně nohy 😠 ), tak jsem doufala, že se vyspím aspoň dnes, ale před půlnocí mě vzbudilo šílený pálení žáhy, nic na to nepomáhalo a do toho hrozně špatně, že jsem myslela, že vypustím duši 🙄 😔 ... tak nevím, jestli to byly ty dozvuky cukru nebo co...... ale byl to hnus a vyspaná opět nejsem 😔

prosteja
24. lis 2009

jo a jinak zítra jdeme holky do poradny, tam se dozvím výsledky toho cukru, tak snad to bude ok 😉 a čeká nás rovnou i ten 3D utz, tak už se mooooc těšíme 😉

carculka
24. lis 2009

ahooj prostejko 😉

blahu uz je s Ondraskem doma...hehe uz ma kocarek a nic vic mi ted nenapada...

carculka
24. lis 2009

prostej,tak budem drzet palecky 😉

prosteja
24. lis 2009

ANGE gratuluju k narození holčičky 😉 to je od někoho z rodiny? od té švagrové? 😉

CARCUL ahoooj, díky za info, tak BLAHU už je doma jo? uffff.... nepsala mi právě SMS, tak jsem si říkala, že jí budu muset napsat a ona už je doma a ozvala se přímo sem, tak to je dobře 😉

jo o HEHE a kočárku vím 😀 ...... a já už mám kočárek taky asi definitivně vybraný holky.... půjdeme do toho podvozku ORING a asi do korby CAREN GONDOLA... včera jsme se byly ptát na ty nové vzorníky na příští rok, tak prý přijdou během tohoto týdne.... no a vylezli jsme s manžou z prodejny a přesně tenhle kočárek tlačila maminka před náma... a nemám co řešit... 😵 je úžasnej, veliká prostorná korbička, lehounkej 😉

carculka
24. lis 2009

jee prostej,musis pak vyfotit 😀 A nemas ted odkaz?

amallie
24. lis 2009

dobré ráno holky 😵

dneska nic nemám, budeme s amalkou odpočívat

ange: gratuluju švagrový a díky za info o placentě, zní to logicky, nejdřív ven a pak zašít 😉

prosteja
24. lis 2009

CARCUL odkaz pošlu, už jsem ho sem dávala 😉 ale najdu ještě jednou.....

ahooj AMAL 😵 ještě nerodíš? 😀

prosteja
24. lis 2009

http://www.eshopbaby.cz/katalog/oring-s-korbou-... CARCUL to je on, čekáme jen na nové vzorníky potahů 😉

carculka
24. lis 2009

prostej to bude mit prcek karu 😉

amalky ahooj...jakpak se mate?

holky mi vcera byli na kurzy a tam vsechny takovy maly briska..jako a ty dve co maj rodit v prosinci o malilinko vetsi nez ja-rikal jako i manza....

prosteja
24. lis 2009

CARCUL no mě se na netu vůbec nelíbí 😀 už jsem to tu jednou psaly, holky mi ho všechny chválily a já bych ho na netu přešla jak nic... 😀 ... ale naživo musím říct, že super, jen jsem váhala, jestli tuhle korbičku nebo tu obyč DARA BABY a půjdu asi do téhle..... jak jsem ho včera uviděla naživo, tak mám jasno... a manžovi se taky hrozně líbí, dokonce se mu líbila i kombinace barev co měla paní na kočárku, takový vínovo-smetanový... až jsem čučela 😅 myslela jsem, že takový se manžovi líbit nebudou 😀

carculka
24. lis 2009

prostej..tak pak musis hned vyfotit 😀 a co vam ete chybi do vybavy?

prosteja
24. lis 2009

CARCUL hlavně ten kočárek a autosedajda... 😉 jinak pak takový serepetičky na koupání, vanička a žínky nějaký, něco ještě plen a jsme asi nachystaný 😀 co vy, jak jste na tom vy? 😉

carculka
24. lis 2009

prostej,no nam ete chybi veci,furt cekam na to nemecko,co tam koupime a zbytek objednam asi pres net..teda vetsinu..ale mame postylku,komodu,kocarek i s autosedajdou(ale v obchode),perinky,lehatko,hraci deku,povleceni a naky obleceni mame no.od tatky dostanem cest.postylku(uz ji ma doma)...a ted ve stredu koupim kosmetiku-mam to mit pripraveny..no ale hafo toho chybi 😅

prosteja
24. lis 2009

tý jo CARCUL tak to máte taky už vlastně všechno..... to my jsme žabaři podle vás 😀 hrací deka ani lehátko zatím není, ani nevím, jestli budu hned dokupovat, možná až se prcek narodí.... 😉 ale jinak ten základ máte... postýlku, kočárek, sedajdu.... to je přece nejdůležitější 😉

amallie
24. lis 2009

trochu mě bolí podbřišek dneska, ale fakt jen nepatrně, jsem zvědavá, jestli to něco znamená...............

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Ahojky holky, vždycky jen nakuknu ale nějak nestihám psát 😀

Blahu a Ondrášku jsem moc ráda že už jste doma 😵

carculka
24. lis 2009

holky,svoji a cat-jaky cislo si myslite ze bych mela objednat ty kosile z tech stranek?

jo a holky mate zupan az na zem nebo do pul lytek,nebo jiny?

jooo a taky v kolikatym tydnu tehu podprdu kupovat?

amal..ze by?tak snad uz se dala nalakat😅

prostej-ale chybi nam toho moooc...pleny,latkovy pleny,osusky,kosmetika(ted ve stredu teda vetsinu koupim),pro me veci,ubrousky,odsavacku a stelirizator,naky ten ohrivac(vubec nevim jaky)-ale aby sel i do auta,odsavacku,chuvicky, vanicka a dalsi veci..proste v seznamu mam ete kopec veci co koupit..a jako obleceni musim ete dokoupit,rychlozavinku,deky(na doma a do kocaru),atd atd..proste ete kopec veci

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

amal třeba se Amálce zachtělo na svět 🙂

carculka
24. lis 2009

ahoj petulko 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

carcul župan raději až na zem 😉

carculka
24. lis 2009

petul,me se prave libi ty jemnoucky ,chlupaty a hrozne se mi libi na jednech strankach a maji tam samy(kdyz ty chlupaty)jen do pul lytek 😠

a petul nevis jaky ohrivac lahvi i prikrmu je dobry?nejlepe s nastavcem do auta(chci ho na dovoleny,cesty autem,a taak a nebo manzilek kdyz bude mit malou,a kdyz uz ho budem mit aby sel pouzivat i doma)

prosteja
24. lis 2009

CARCUL jo to jo, chybí toho ještě hodně, ale tohle už jsou spíš drobnosti ne? 😉 ale je toho ještě hodně no 😅 jinak župan mám na zem 😉 a těhu podprdu mám skoro od začátku těhu a jestli jsi myslela kojící, tak doporučují prý tak měsíc před porodem 😉

ahooj PETUL 😵

AMAL no tak třeba se začíná minimálně něco dít 😉