Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
27. lis 2009

Prostej: já nečekám až příští čtvrtek..🙂))

prosteja
27. lis 2009

HEHE bych jí fakt asi jednu vlepila..... 😠 🙄 to je děs, jak se dneska ty lidi chovají.......

venyska
27. lis 2009

Ale proč mamatest nic?Půjdu na krev jako samoplátce a je to

prosteja
27. lis 2009

BLAHU jj, mám podobnej názor.... 😉 co jsem četla nějaký články na netu, tak zatím prokazatelně jeden jedinej chlap na tu prasečí chřipku zemřel, aniž by měl nějaký jiný onemocnění.... teda údajně 😖 kdoví, co měl v sobě skrytýho...... ale jinak jsou to staří lidi většinou nebo nemocní, rakovina, leukémie, srdíčko...... ale novináři potřebují vyděsit národ no, tak to zase nafouknou 😉

NUKI jj, já vím, ale já myslela, jak se cítíš?

prosteja
27. lis 2009

HEHE a jaký bylo vlastně divadlo? my jdeme v úterý na činohru tak jsem zvědavá jak se prckovi bude líbit 😉

venyska
27. lis 2009

Holky můžu jít jako samoplátce na krev?

hehena
autor
27. lis 2009

VENY a kdy ti měla dovalit MS?

PROSTEJ já ty čísla psala k normální chřipce...
lidi právě rozčiluje, že takhel straší lidi, přičemž na normální chřipku zemře mnohem víc lidí, jen se o tom nepíše... co když i v předchozích letech umírali lidi na prasečí chřipku, ale jelikož se o tom nevědělo, tak je na ten virus nikdo netestoval... jde mi právě o tu bublinu a jestli se jako fakt bát pomalu vyjít mezi lidi :((( to by člověk totiž nemohl nikam, ani nakupovat, ani do restaurace, kina, divadla, všude tam, kde je koncentrace lidí vyšší...

hehena
autor
27. lis 2009

VENY určitě můžeš... 😉 myslím, že třeba v Pze to stojí kolem 200.-

venyska
27. lis 2009

Má za 3 dny

venyska
27. lis 2009

Já se tak bojím.proč sakra ten mamatest nic?jen takový duch včera.ale u toho druhého byl ten druhý test v noci silnější

hehena
autor
27. lis 2009

PROSTEJ Kraus byl fajn... Ponec je teda nečekaně miniaturní divadlo a dost hrozně se tam sedělo na takových rozkládacích dřevěných židličkách namačkaných na sebe, takže lidi vyloženě napresovaný...
ále strašně mě překvapilo jak výborně to odsejpalo, nebylo tam v podstatě téměř nic, co by mohli vystřihnout, nic se nejelo znovu... prostě ráz na ráz, no byla jsem fakt paf... a pak taky co mě dostalo bylo přítmí... jako neskutečně komorně to působilo, jemný mírný osvětlení a přitom v televizi to vypadá jak když na ně strašně pálí reflektory (byla tam i plazma, kde jsme viděli, jak to na kameře vypadá)... takže atmosféra toho prostředí nesrovnatelně lepší! mno a jinak vtipný, fajn! stálo to rozhodně za vidění... 😉 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

VENY záleží na citlivosti testu... mě teda kupodivu vyšel hůř ten citlivější test a líp vyšel mamatest... ale každý tělo je jiný... kdyby to bylo falešně pozitivní, tak by se ti čárka ukázala třeba jen na jednom testu, ale né na dvou (i když stejný značky) si myslím!

venyska
27. lis 2009

Ten bílý je stejná značka,citlivost 25 jako mamatest.měla jsem dva.Tak jsem jeden udělala k večeru a druhý v noci.A ten v noci silnější růžový.Je to sice focené už zaschlé,ale je to v porovnání vidět v albu u té posled.fotky

prosteja
27. lis 2009

HEHE aha 😉 no ono je to fuk, normální chřipka, nebo ptačí nebo prasečí... umřít můžeš i na normální a upřímně těhulce nesvědčí ani nachlazení že jo....... navíc jak píšeš, kdoví, kolik lidí na podobnej virus zemřelo už dřív, jen to nevěděli a netestovali 😉

VENYS na krev můžeš, jak píše HEHE stojí to asi 200 😉

hehena
autor
27. lis 2009

jj vidím, že je jeden jasnější... 😉

svoja
27. lis 2009

dobry den!!!

amal do toho do toho!!!! huraaaaa 😵 😵 😵

prosteja
27. lis 2009

HEHE tak to je super, že jste si to užili.... já už se taky na úterý těším, po dlouhé době někam vyrazíme a taky asi na dlouho dobu naposledy 😀

VENY potvrzuju co říká HEHE, já dělala testík, mamatest slabá čárka a citlivější test o pár hodin později skoro nic 😔

blahovka.cz
27. lis 2009

holky my se jdemem chystat do mesta koupit tu odsavajdu,pak pisnu zase ju 😀 pa pa

prosteja
27. lis 2009

ahooj SVOJI 😵

BLAHu tak papa 😉

svoja
27. lis 2009

prostej neboj, kdyby to s tou plodovkou bylo nejak hodne vazny, tak by ti to dr rekl 😉

hehe krause zavidim...taky bych sla...ale mam to trochu z ruky 😅 😀

ja uz taky chci rodiiiit 😀

cat stastnou cestu 😉

prosteja
27. lis 2009

SVOJI jo to asi jo..... ale znáš to, včera to na mě tak padlo.... a začala jsem si uvědomovat, že prckovi kontroloval opravdu důkladně ledviny a najednou z ničeho nic začal mluvit o tom, že se musíme vidět ještě před vánoci, že teda bude v zahraničí na nějakým školení, ale bude ho zastupovat šikovná kolegyně a ta to pohlídá.... no a já se na netu dočetla, že to množství se prostě musí hlídat a ty ledviny se prckům kontrolují, protože to může být první příznak, proč je málo plodové vody, že má miminko špatný ledviny..... no naštěstí ledviny jsou ok 😉 a na tu kontrolu je dobře že jdu.... ale znáš to, člověku se to tak začne honit zpětně hlavou a pak si říká, že je blbej 😀

svoja
27. lis 2009

prostej myslim, ze to bude ok 😉

hehena
autor
27. lis 2009

SVOJI ahooj 🙂 😵 😵 😵

venyska
27. lis 2009

Ale ten test není citlivý je to citlivost 25

hehena
autor
27. lis 2009

holky jdu to tu pofackovat, než příde ta kamarádka... je tu trochu bordýlek, ještě bych měla vytřít a tak...
tak zatím pá! .) 😵 😵 😵

AMALLI držííííím paluchy!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
27. lis 2009

VENY no my nevíme, co ti jinak na to říct... Mamatest může být pozitivní zítra, nic jinýho ti napsat ani nemůžem...

venyska
27. lis 2009

Jdu na krev teď myslete na mě prosím,moc se bojim

svoja
27. lis 2009

hehe jsi sikula 😉

hehena
autor
27. lis 2009

VENY držím palcééééé 🙂 😵 😵 😵