Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
6. říj 2009

tak to upotrebis,to je jina nez nas krcalek 😀

cat diky jdu mrknout 😉 a brisko mi prijde,ze jste pekne vyrostli 😀

carculka
6. říj 2009

cat,jukala jsem na brisko,tyjojo to je teda skok 😀

cat79
6. říj 2009

že jo,,,TAKY SE mi zdá že strašně rychle rosteme🙂)a do špičky🙂)))

carculka
6. říj 2009

no cat ten rozdil je fakt velikej..

carculka
6. říj 2009

petul a spokojena?

p.e.t.u.l.k.a
6. říj 2009

Carcul jj jsem spokojená 🙂 Hodně je využiju, když je Vítek v kočárku a já doma

carculka
6. říj 2009

petul..dekuju 😉

p.e.t.u.l.k.a
6. říj 2009

Carcul není zač 😉

hehena
autor
6. říj 2009

CAT paráááda... nádherný pupínko! a opravdu jste úžasně povyrostli.... Denísek je už kus chlapa 🙂)) 😵 😵 😵

hehena
autor
6. říj 2009

taky díky za info ohledně chůviček. my jsme tu do patra a prtě bude taky chrupkat v kočárku venku, tak myslím, že je taky využijem a nejen tady, ale i třeba u našich a na dovolence... 🙂

hehena
autor
6. říj 2009

téda holky, vy máte tak úžasně spavý děti??? jak to safra děláte???? 🙂 zavírám oči a taky si jedno takový toužebně přeju 🙂))) 😵 😵 😵

hehena
autor
6. říj 2009

CAT a co vůbec vaše přípravy na svatbu??? 😵

verled
7. říj 2009

ahoj holky...něco novýho??nedočítám🙂

moncicak3
7. říj 2009

Dobré ráno 🙂

konečně koník funguje 😵

včera byl manža na tom pohovoru a do 14 dnů by se mu měli ozvat, jestli uspěl nebo ne, tak uvidíme no 🙂

Cat teda krásně pupíno vyrostlo 😵 😵 😵

jak jste se bavily o tom monitoru Nanny, tak já ho teda taky nechtěla, ale tchýně nám ho koupí, prý pro klid duše 🙂 takže ho budeme mít taky 😉 😵 ale chůvičky ne, protože máme taky jako Blahu 3+1 75m a tam bych fakt chůvičky neužila 🙂

moncicak3
7. říj 2009

jdu nakoupit a poklidit a odpolko frčím na předporodní kurz 🙂 se docela těším 😉

verled
7. říj 2009

cat:no konečně máš taky pupek🙂

romik84
7. říj 2009

Ahojte holčiny, včera jsem se sem taky marně dobývala. jinak pořád se snažím něco polízet ještě po té rekonstrukci a v neděli se chystám na ta okna. Taky musím začít přemýšlet o vánočních dárcích, po porodu na to nebude čas. A všechno tak neuvěřitelně letí

blahovka.cz
7. říj 2009

Ahoj holky,tak sup musime dohnat zameskanej vcerejsek 😀 😀 😀 😀

ted jsem mazala Ondraska nejakou masti na ekzem,ma suchou kuzi jhna zadickach na malemkousku a olejicek nepomaha a holky,to byl puch,ja myslela,ze tam padnu jeste porad to citim,to bude neco pro manzu mazat 😀

dneska navsteva u tchanovcu 🙄 to zase bude zitra perlicek,ale zitra si to vynahradim,bude u nas celej den mamka,tak se odreaguju a musim obehnout mudry nez pojedu do prahy do Iscaru 😀

a monci sel ten prstynek dolu???

moncicak3
7. říj 2009

ahojík holky 🙂

Blahu nešel dolů 😒 dneska se v porodce zeptám, s tím holt nic neudělám no, musím si ho prostě nechat 🙂 a co to je za mastičku, že tak puší? 😀 já mám koupenou Leniens mastičku, doporučili ji švagrový přímo v porodce a je prý vynikající a doporučují mazat tím i bříška nastávajících maminek 😉 já se teda mažu Aviril olejíčkem, ale Lenies mastičku jsem si do foroty koupila taky 🙂

cat79
7. říj 2009

Ahoj holky🙂 díky za pochvalu pupíka🙂)))Denísek roste fakt ze dne na den🙂)))
Na chůvičky mrknu🙂

Hehenko svatba bude až v létě, více méně máme už hlavní věci vymyšlené, máme i svatební salon a koordinátorku co mi pomůže. je to kamarádka, takže pohoda, strašně se na ten den těšim, bude tam i Denda🙂)))
Dneska jsme ňáký ospalý, nejradši bych šla ještě spát, ale musím udělat spoustu věcí.
Tak přeju všem krásný den!!!

romik84
7. říj 2009

jj, ospalá jsem taky čím dál víc, zase jako na začátku těhu. zato malá je hodně aktivní, už tam má málo místa, tak je každý pohyb pořádně znát

blahovka.cz
7. říj 2009

monci ta mast je odraska, holtova mast a je to hnus,uz jsem si trikrat myla ruce a furt mi smrdi 😖 😝 fuuuj

romiku,to vis to uz lepsi do konce tehu nebude,ale musis sdi rikat,ze uz to je jen docasny 😀

hehena
autor
7. říj 2009

ahooooooooj holky... už se mění počasí... na mě jde taky o to větší únava. divný!!! 😅

ROMI mno jo, ty už musíš řešit dárky. to je fakt, že pak byste to asi nezvládli... 🙂

hehena
autor
7. říj 2009

MONCI tak jsem zvědavá, co se dozvíš na předporodním kurzu 🙂 😵

hehena
autor
7. říj 2009

takhle se dohání včerejšek????????? 😀

moncicak3
7. říj 2009

Blahu tak tu mastičku neznám....

Romi, já jsem taky pořád ospalá, spím pořád, jdu si lehnout dopoledne třeba na hoďku a odpoledne třeba na 3 hoďky 🙂 ....si vždycky říkám co budu dělat v noci, jenomže v půl 10 padnu do cejch a jsem mrtvá 😀 ale zas je fakt, že v noci lítám tak 3x až 4x na záchod, takže ta noc stojí za prd 😀
já už pár dárků k vánocům mám, kupuju vždycky v průběhu roku 🙂

ahooooj Hehe 🙂 no však jsem na to taky zvědavá, pak poreferuju 😉

blahovka.cz
7. říj 2009

ahojky hehe,to je sila,ja vestinou tak od listopadu resim darky a ono to je uz za chvilku 😀 tak letos bude limit na darky fakt nizky,ale tak uz jsem vymyslela,ze babicky urcite potesi hrnecek s obrazkem ondraska,to jsem, si jista 🙂

moncicak3
7. říj 2009

holky dělala jste už některá ten smažený sýr bez smažení zapečený v tom hrnku? já to dneska chci zkusit 😵