Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
9. říj 2009

jakou kosmetiku?

prosteja
9. říj 2009

BLAHU takže ty přímo s tím přebalovákem zkušenost máš jo? a není nestabilní? 😉

jj člověk musí být optimista... 😀

taky komodu nechceme, takže jsme to taky vyřešili (respektive vyřešíme) tou podložkou a tu dáme na ten stůl, případně jde kamkoliv přenýst..... já bych stejnak asi neměla ten přebalovák kam dát 😅

prosteja
9. říj 2009

HEHE jj, je to velkej rohovej stůl, takže přežijem určitě.... myslím, že někdo nemá ani to a přežije to taky 😀 .... koupat se na něm asi nebude dát, protože to by to zabrala akorát vanička a co pak s prckem, kterýho vyndáme 😀 ale jako přebalovák to poslouží určitě 😉

hehena
autor
9. říj 2009

no tak jestli je rohovej, tak se tam vana vejde, vedle si dáš ručník a je... ty vaničky nejsou tak veliký... nebo jo?

prosteja
9. říj 2009

letím na víkend papa 😵

hehena
autor
9. říj 2009

leť pááá pááá 🙂)) ahoooj...

blahovka.cz
9. říj 2009

svoji jak jsem psala,ze tam mam kosmetiku i nakoiupani,tak kdyz si vezmes,mam v kaspari a prebalovaku - rybilku,koupaci emulzi,olejik,samponek,vitamin,steiscky do usi,tamponky,pleny,podlozky papirove,vlhcene ubrousky, rucnik a dalsi veci co souvisi s prebalovanim,nebo koupanim,takze ve finale je prebalovak na koleckach,ale tezkej jako blbec 😉

prostejko no ten jak davala odkaz svoja,ten mam doma

svoja
9. říj 2009

ahoj

blahovka.cz
9. říj 2009

papa prostejko a prezij tchynu 😀

blahovka.cz
9. říj 2009

nic ja jdu dat malyho odpocinout pred jidlem a pak se jede na patecni nakup pa pa holky

cat79
9. říj 2009

Ahoj holky, dneska byl blázinec a tak jsem se sem nedostala☹
ale zase jsem byla u zubaře, taťkovi jsme na chatě udělali překvápko k narozkám, byla jsem cvičit a nakoupit a teď jsem si konečně sedla a dám si ňamku a oddychnu si🙂
O víkendu bude velké slavení, náš taťka a tchýňka, takže bude žranice non stop🙂))

KOukala jsem co jste řešily, tak v 1. řadě veliká gratulace Zuzce a dvojčátkům, je to paráda🙂))
Jinak přebalovák máme jako součást komody v pokojíčku, určo to využiju.
Jo a už příští sobotu dovezou nábytek pro mimíska!!jupíííí!!
A př. týden jedeme do Plzně mrknout na ty kočárky a snad i nakoupit...ať už mám klid🙂))ňákej prostě vyberem a basta🙂))

Holky hezký víkend a v pondělí se budu těšit.
papapapapapa

svoja
9. říj 2009

CAT ahooooj spolubojovnice🙂 jee, tak bude pokojicek a kocik, hura hura🙂 se mate...mrkni jeste na ten mutsy, ten vypada dobre, nevim, jestli jsme o nem mluvili....

prosteja
9. říj 2009

ahojky holky, tak jen píšu, že jsem vyfotila další plenečky, POPOLINI ULTRAFIT froté, koho to zajímá může mrknout do mého alba na rajče.... 😉 vypadají celkem dobře, jsou to ty jednovelikostní, díky patentkám se dají poměrně dobře zmenšit, panenka posloužila zase jako modelka 😀 😀 😀 jediné co tak se mi zdá, že jsou z hrubšího materiálu, ale to je asi tím, že den předem jsem měla v ruce ty peříčkové měkoučké... 😀 mějte se moc krásně, přeju hezký víkend a v pondělí páčko 😵

moncicak3
10. říj 2009

Dobré ráno 😎

tak jsem přidala jeden z mých posledních pupíků 😉 každej mi říká, že už mi jde břicho dolů, ale mě to teda nepřipadá...

jdu se nasnídat, zabalit dárečky pro ségru a po obědě jedeme na oslavu 😎

krásný víkendík všem 😵

romik84
10. říj 2009

ahojte holčiny, koukala jsem že jste se bavily o přebalováku a fusaku, my jsme koupili komodu s pultem z druhé ruky, je krásně prostorný, k těm malým přebalovákům jsem neměla moc důvěru, bála bych se, že mi z něho beruška spadne a hlavně bych si už vedle nemohla nic položit. Jinak fusak máme Kaiser fleesový uvnitř za 1169 Kč, je to opravdu kvalita, dělají ještě teplejší, ale myslím, že tenhle úplně stačí.

hehena
autor
10. říj 2009

ahooooj holky 🙂

tak hurá máme sedačku! přivezou ji teda v pondělí 🙂)))
jinak KIKA je teda nářez... sice mají velkej výběr, ale u kasy jsme stáli snad půl hodiny, u dobravy taky... :((( šílený!!!

hehena
autor
10. říj 2009

ROMI super, že z druhý ruky... taky bych brala, ale přímo na aukru jsem na žádnou dobrou nenarazila...

hehena
autor
10. říj 2009

tady je sedajdáááá 🙂))) byla slevněná o 4 tisíce 🙂

http://www.kika.com/cz/katalog/m/hledani/164972...

nitenka
10. říj 2009

Ahojky holky jdu vás po dlouhé době pozdravit a podívat co nového.. hehenko teda ty už máš číslo jako hrom toto letí..já mám dneska termín porodu,ale malému se ven zatím nechce 🙂))) Všem přeji hodně štěstíčka co čekáte na miminko a těhulkám at to rychle uteče... ozvu se až se malej narodí..děkuji všem co nám drželi palečky ...pa pa

hehena
autor
10. říj 2009

NITENKO ahoooj 🙂 no ty máš teprva číslo v pasu 🙂))) jo letí to nehorázně 🙂)) člověk se ani nestačí pořádně nadechnout co? 🙂 😵

myslíme na tebe a ať jste brzo oba doma 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
10. říj 2009

NITENKO krásnej pupíček... nádhera!!! slintám! 🙂

kdyby ses náhodou ještě ukázala, napiš mi prosím kde jste byli na 4D UTZ ? 🙂

angetha
10. říj 2009

Ahoj holky..
Já ostuda ještě Zuzce nepogratulovala k úspěšné kontrole dvojčátek 😔 😔
Nitenko teda tobě to taky uteklo, tak ať se Fanda brzy ukáže a ať jste oba v pořádku a šťastní 😵
Hehe mě se sedačka neukázala 😒

carculka
10. říj 2009

ahooj holky...jakpak se mate?

zuzi,jsem rada za dobre zpravicky,tak at delaj obe dve miminka furt jen radost 😀

ahoj hehe a ange

hehe,sedacka se mi neukazala ☹

angetha
10. říj 2009

Ahoj Carcul, zase se nějak mineme, já poběžím do sprchy a chrnět, byli jsem dnes zase celý den v kouři..

Hehenko tady je ještě něco k plínkám Sketch
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree...

a neviděli jste včera Sama doma? Byla tam majitelka obchodu Brána k dětem, prý někdy bude mluvit i o látkových plínkách 😉

carculka
10. říj 2009

ange tak se hezky vyspete..paaa

angetha
10. říj 2009

Papa Carcul, tak hezky spěte 🙂

hehena
autor
10. říj 2009

holky ahoj, koukám pomalu ale jistě po výbavičce...

chtěla jsem se zeptat jakou máte odsávačku na mlíčko? případně jestli mi můžete hodit odkaz...
našla jsem, že nej je od Aventu, ale teda zdá se mi to šíleně drahý, tak ať nekoupím blbě.. děkujuuu

hehena
autor
10. říj 2009

vkládám znovu sedajdu 🙂 snad už to půjde...

http://www.kika.com/cz/katalog/m/obyvaci-pokoje...

hehena
autor
10. říj 2009

ANGE já nechtěla plenky Sketch... ty má ORCHI...

hehena
autor
10. říj 2009

ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se řídili tím seznamem, co tady je občas u někoho v albu - co pořídit, nebo jestli byste něco vyřadily, případně přidaly???

tak si to vložím do alba, nemůžu to najít... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...