Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. črc 2009

hehenko ahooooj 😵 dneska se těším na zprávičky od tebe 😀 a poslala jsem ti čísilko do IP, jestli chceš, tak mi můžeš napsat SMS a já to holkám dám hned vědět 😉

prosteja
14. črc 2009

zdravím anget a Vendulku 😵

hehena
autor
14. črc 2009

PROSTEjko tak jsem tě prozvoniláááá .))))))) 😵 😵 😵

angetha
14. črc 2009

Holky já vás dočetla...
Orchi já a pevný břicho, chachá 😀 😀 to jen teď, když je tam už Vendulka..
S látkovýma plínkama vás určo informovat budu, hodím dítě k prsu a zasednu k Prvosenkám 😎 Ne manžel se taky bude starat, tak to nebude takový kolotoč...akorát, že vyloženě moderní látkový plínky začnu nakupovat později, až mimi nebude pořád kadit..to jsou nejlepší ty klasický český čtverce 😉

prosteja
14. črc 2009

jj hehe, hned si tě uložím 😉

a jak se těšíš na tu kontrolu?

hehena
autor
14. črc 2009

jdu něco posnídat 🙂 😵 ale ještě příííídu 🙂)))

prosteja
14. črc 2009

anget a co budeš dávat na ty klasický český čtverce???? já myslela, že na to natáhneš právě nějaký ty kalhotky 😉

prosteja
14. črc 2009

hehe dobré chutnání 😉

angetha
14. črc 2009

Tak vás všechny zdravím holky..Hehenko těším se až Prostějká dá vědět jak jsi dopadla 😵 😵
Musím si jít lehnout, bolí mě bříško...asi tak trochu poslíčci 😅

hehena
autor
14. črc 2009

mno PROSTEjí i se těším... teda nejsem kdovíjak natěšená a jsem lehounce nervozní.... 🙂))) uvidíme odpoledne 🙂)) 🙂

angetha
14. črc 2009

Jo Prostěko na plínky svrchní kalhotky 😉 to určitě dám vědět, jak se s nimi manipuluje, zda suchý zip nebo patentky a tak 😉

prosteja
14. črc 2009

ange tak pěkně odpočívej 😉

jinak včera jsem si psala s blahu, tak prý je to pěkný záhul, na to co se děje po narození vás prý vůbec nic nepřipraví 😖 ale zároveň je to prý krása a mají se báječně 😵

sacvi
14. črc 2009

holky jdu píct Míšův řez tak zatím pa páá 🙂

prosteja
14. črc 2009

jj ange na takový info se právě těšíme 😀

hehe takže asi jako já včera..... no u mě pak teda převážila hodně ta nervozita... ale můžu říct, že mi hodně pomohlo, že šel manža se mnou 😉 ..... půjde teda taky s tebou manža? i dovnitř?

zuzka.o
14. črc 2009

♥♥♥ Ahoj Prvušky ♥♥♥

Tak jak Prostejko dopadla kontrola? Nějak nestíhám dočítat, mám tady fofr, ale vzpomněla jsem si, žes měla včera svůj velký den 😉

verled
14. črc 2009

jeeeee to je hezký🙂myslim Blahu, kterou neznam🙂))
pa sac.-)

hehena
autor
14. črc 2009

ANGE, SAC pááá 🙂

PROSTEJí je odhodlanej že jo.... ale jak to nakonec dopadne, to teda netuším... 🙂))

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Holky právě jsem přišla z obchodu jsem úplně hotová. Pozbírala jsme a povesila pračku a za vchvíli se chystám žehlit a pak udělám zapečené těstoviny a je to 😉

hehena
autor
14. črc 2009

já tohle nechci číst... ať BLAHU napíše že je to fakt pohodička a lážo plážo zvládačka levou zadní... buééééééé já nechci záááhuuuul......... 😅 😅 😅

prosteja
14. črc 2009

aha hehe 😀 tak že mu to vřele doporučuju.... myslím, že manža si to užíval víc než já 😵

ahooooj zuzi, mrkni ke mě do albíčka, tam jsou veškerý info 😉

prosteja
14. črc 2009

hehe tomu snad ani sama nevěříš 😀

verled
14. črc 2009

hehe:joooo to mě se zas pořád zdá o pětiminutovém bezbolestném porodu🙂)))

ahoh zuzu🙂

prosteja
14. črc 2009

jinak zuzi jen stručně..... byl to super zážitek, hlavně asi pro manžu 😀 .... miminko sebou dokonce mrskalo krásně, pan doktor nám vše popisoval, ukazoval kde bliká srdíčko, kde je žloutkový váček a tak 😉 jinak podle ms jsem měla být včera 7tt+0, ale podle utz jsem byla 6tt+6, takže o den jsme posunutí zpátky...... krásně odpovídáme velikostně a na příští utz jdeme až 19.8. a to rovnou na screening.... dostala jsem průkajdu a taky mě zvážili, no holky, to mi málem vypadly oči z důlků 😀 ......... jo a termín porodu 1.3.2010

zuzka.o
14. črc 2009

Prostejko, gratuluju k srdíčku 😵 To je mi ale pupčajs 🙂

No a Blahu moc pozdravuju..... záhul to bude, ale jenom zezačátku, než si zvyknou na určitý režim, pak je to jenom pohodička, Hehe 😉

prosteja
14. črc 2009

no zuzi, pěknej špek 😀

zuzka.o
14. črc 2009

Prostejko:Krásný datum porodu 😉

prosteja
14. črc 2009

no zuzi.... jsem právě zvědavá na hehe, jaký datum bude mít ona a taky carcul sem nenapsala, jaký datum porodu jim utz vypočítal... mě teda utz dokonce vypočítal 2.3.2010, ale doktor říkal, že utz jeden den přidává tak nevím 😉

zuzka.o
14. črc 2009

hehenka jde dneska?

zuzka.o
14. črc 2009

Jo a co vůbec Vendelinka? Máte nějaké zprávičky???

prosteja
14. črc 2009

jj zuzi hehe jde dnes a carcul byla taky včera a jen napsala, že odpovídají 7.týdnu, ale nijak to neupřesnila 😖

o Vendelinku už začínám mít regulérní strach.... ona je z těch záplavových oblastí a strašně dlouho tu nebyla.... a je divný, že ani teplotu nezapisuje 😖