Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
16. črc 2009

Ale to může zkreslovat úhel při focení

sacvi
16. črc 2009

Ahoj efulko s Davídkem 🙂

eeefffaaa
16. črc 2009

no ahoj sac...tak jak vy???jo a jaky jmena ste teda vybrali??minule jsi to tady psala a nepochlubila jsi se 🙂

eeefffaaa
16. črc 2009

holky ja uz chci tak strasen rodit!!nechci aby me ten porod vyvolavali a ty vedra do toho...uz nevim hlavne ani jak tomu pomoct,protoze jsem zkusila krome toho sexiku snad uz vsechno...

sacvi
16. črc 2009

efi neptej se celej den si tady stěžuju 😒

Jména máme ale budou překvápko stejně jako naše miminkooo 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

sac 😀 ale tak nedelej dasenu!!pochlub se...vzdyt je to fuk ne a jsem hrozne zvedava

sacvi
16. črc 2009

Ty seš pomalu nejzvědavější baba kterou znám 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

taky mam takovy jmeno ne...rika se Zvedava Eva 😀 tak sup aspon neco prozrad...taky kazdej vsechno pise a ty si to nechavas pro sebe 🙂 a nic nam nechces napsat 🙂

sacvi
16. črc 2009

holčička bude Janičkááá 😉 🙂 😵

eeefffaaa
16. črc 2009

a dal?? 🙂 tak Janicku jste nechali jo...

sacvi
16. črc 2009

Janička bude nakonec Janička..

a chlapečka Ti nemůžu říct pře by to vypadalo že se opičíme 😔 😅 😨 🤐 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

Takze Davidek 😀 tak to jmeno se nam taky libi 😀 😀 hele vzdyt je to fuk ne,stejne nebydlime ve stejny vesnici takze to je snad jedno,to by me asi nastvalo,kdybys byla moje sousedka,ale takhle...aspon vidim jaky krasny jmeno jsme s Milanem vybrali,kdyz tu bude treba dalsi davidek a treba budem mit jeste Anezku 😀 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

ale sac myslim,ze tu budou Davidkove dva,teda vlastne mozna tri,jeste prostejka...protoze u tebe to vidim na kluka...a treba fakt ja,ktera chtela Davidka od zacatku budu mit holcicku 😀 to by byl gol 😀

sacvi
16. črc 2009

jo to byl bylo něco 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

teda sac ty mas mega bricho u toho kocarku!!!v pupkarne to tak nevypada,ale takhle kdyz se vyfotis cela,tak mas teda pupik poradnej!!! 😕

sacvi
16. črc 2009

no to mně piš 😀 Každej si myslí že čekám dvojčata a že to akorát nechcu nikomu říct 😝 😀

eeefffaaa
16. črc 2009

😀 taky jsem si to myslela,kdyz jsem to ted videla 😀 ja taky myslela jaky mam maly bricho,ale vcera jak jsme byli na tech nakupech a mela jsem takovy volny tilko,tak jsem teda na sebe koukala jak jsem zakulacena 😀 ale teda na tebe fakt nemam 🙂 fakt mas uzasne obrovskej pupik,to bude kluk jako buk

eeefffaaa
16. črc 2009

no ja mizim..jdu si dat to vino a koukat na bednu 🙂 mej se sac s mimiskem krasne a drzim palce at uz zacnete rodit 😉 uz taky chcu 😀

sacvi
16. črc 2009

Tak hlavně už aby byl na světě 😀 😉 😵 Sem měla s poslama příšernej včerejší večer a noc a dnešní poledne až do 16h. Děěěs..a teď je to jak na potvoru zase lepší takže z toho zase nic nebude 😝

sacvi
16. črc 2009

pa pa efi a snad vínko zabere a do rána budeš v porodce a já taky i bez vínka 😀
Dobroou 🙂

cat79
16. črc 2009

Ahoj holky, teda sac to je bříško jak má bejt🙂))a kocík krásnej🙂
... tak jsem zvědavá, kdo z vás dvou (s Effi) to bude mít první za sebou🙂)))
my jsme se s mimi dnes slunili/ly, pak spapali/ly jahody a hrášek a teď jsme KO🙂))
Snad bude zítra méně vedro, jdeme ještě na poslední lekci golfu a př. týden už zkoušky na ZK...a pak už jen opatrně, aby se tam mimi nemlelo při odpalech, je to prý nebezpečné aby se nezamotala pupeční šňůra.
Hele holky mám dotaz, jak se mám koupat v bazénu nebo v moři?S tamponem?A ve vaně se koupat normálně můžu, ne?nevím to jistě....

hehena
autor
16. črc 2009

ty jo v tý pupkárně to fakt nevypadá... ale je to hustý břuškoooo ... veeeelikáááánskýýýýý 😲 😲 😲 ty jo SAC to už nemůžeš ani unýst.... 😅

hehena
autor
16. črc 2009

CAT ahoooj 🙂

já myslím, že vana ani moře nejsou problém a tampon mít nemusíš... ale co se třeba týká veřejnýho koupaliště, tak jedině s tamponem... do bazénu bych vlezla jen do menšího, nějakýho klubovýho, kde se cvičí třeba aquaerobick nebo víš, že do něj chodí těhule... a prostě to čistit musí, jinak by tam nikdo nechodil...

angetha
16. črc 2009

Já si taky myslím, že moře a čistá vana bez pěny a podobných "sračiček" 😎 bude v pohodě 🙂 Ale tam kde by byli zarostlí upocení strejdové bych taky nelezla 😖

cat79
16. črc 2009

Ange 😀 😀 😀 😀 fuj🙂Hehe dík🙂

svoja
16. črc 2009

SAC krasnej kocik, taky to byl nas favorit ten bolder....brisko mas teda poradny, ale nezda se mi, ze by od minule nejak extra hodne kleslo....ale na me nehled, ja tomu nerozumim.... 😅

CAT to koupani...more ok, bazen asi taky ok, ty se cistej....ale nejaky prirodni koupacky bych neriskovala....

svoja
16. črc 2009

EFI tvy brisko me taky neprijde nejak extra dole...ale jak uz jsem rekla....ja tomu nerozumim... 😅

HEHE neee, jezis, to ja nemyslela, ze by to bylo vekem...ptala jsem se jen pro predstavu....

svoja
16. črc 2009

holky jsem byla u nasich a mamka kdyz videla ten muj ksicht tak rikala...."to je jasna holka, kdyz te vidim...ses samej pupinek...chichichi"....no hezke, ne?🙂

amallie
16. črc 2009

holky 😵 😵 😵 utz byl super, miminečko jsme viděli a je zdravé a má vše, co má mít!!!

a je to holčička, jupíííí 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
16. črc 2009

hurááááááááááááááááááááááááááá AMALLI je to hoooolkááááá... MOC VÁM GRATULUJU!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵