Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
23. čer 2009

jeee,tak to je hezky 😀

angetha
23. čer 2009

Hlavně aby mu to vydrželo tak ještě 18 let 🙂

carculka
23. čer 2009

tak tatinci jsou z holcicek hotovi 😀

carculka
23. čer 2009

svojenka utekla vid ☹

angetha
23. čer 2009

mám pocit že svojenka kouká na ty odkazy 😀

carculka
23. čer 2009

a proc si se ange rozhodla pro latkovy ty??

sacvi
23. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem kooonečně doma..

angetha
23. čer 2009

Ahoj Sac a mimi, jak jste si to vše užili?

angetha
23. čer 2009

Carculko no...bydlíme na vsi, od května do září vyváží popelnice jednou za dva týdny a kupovat novou popelnici na plíny?? Pálit to nejde..a v časopisech jsem viděla reklamy na Bambino Mio a Popoliny tak jsem na to koukla, a pak jsem našla i jiné stránky, našla jsem diskuzi i tady a už to jelo 😀 😀
A hlavně je bavlna a ostatní přírodní materiály zdravější než papírové plenky

angetha
23. čer 2009

Já se jdu najíst, mám hrozný hlad 🙂

sacvi
23. čer 2009

Ahoj angethko a vendulko, no moc mě dneska nepotěšili nikde 😅
V poradně : čípek skoro není..zraju na porod 😀 , určo budu rodit min. 14dní dřív (nakonec jeho závěr ať to eště aspoň 14dní vydržím - rozkaz pane 😀 )..CS 4. Jinak vše ok. Další poradna příští čtvrtek.
No a obvoďačka mně dělala ekg a mám moc tepů - eště mně to přeměřovaly a pořád stejné tak mám zítra valit na internu pro těhulky do porodky tak mám radost. Tak budu určo trčet půl dne 😔

carculka
23. čer 2009

sac..ahooj,tak at ti to dobre dopadne a jste oba s mimouskem v poradku 😉

angetha
23. čer 2009

Sac..já mám CS 5 už tři týdny a neporodila jsem, když budeš v klidu tak to zvládnete 🙂 🙂

angetha
23. čer 2009

Jo a koukáte na Ulici?? 😀

sacvi
23. čer 2009

No tak snad vydržíme apoň ten měsíc 😉 Dýl podle něj určo ne 😅

Já koukám 😀

sacvi
23. čer 2009

Jdu se holky natáhnout měla sem toho dneska dost..pááá 🙂

angetha
23. čer 2009

Papa Sacvi jen lež co nejvíc 😉

carculka
23. čer 2009

papa sac

svoja
23. čer 2009

Cau holky, me sem vlezl manzel a pak jsme jeli nakupovat. Musela jsem si koupit novou podprdu, protoze se do zadne uz nevejdu...a takovy jsem mela krasny prsa...ted teda jsou taky hezky, ale o dost vetsi, uplne me desi, kam az porostou🙂 Jinak ja jsem na zacatku CAR asi 5 kg zhubla, protze jsem nejdela...ted si myslim, ze mam tak 1-2 zase zpet, takze jsem porad v minusu...i kdyz si teda pripadam tlusta...brisko uz roste, dlouho to byl spek, kterej se tak nejak porad zvetsuje (ale zas tolik nejim, tak s tim spekem nevim nevim🙂)....ale kazdej to brisko ma jinak....

No, na ty latkovky....ja mam i trochu inspiraci v kamaradce, ma dokonce i obchudek, mohla jsem vsechno videt a osahat si a jejich spokojene a vesele (a neopruzene) ditko je mi jasnym dukazem. Puvodne jsem byla proti, ze se tim zbytecne stravi hodne casu, ale zdravi a pokojenost je prednejsi...navic to vydrzi i na druhy mimi a da se to potom i prodat, kdyby neco. Maji moooc vyhod a ja uz se tesim, az budu vybavicku nakupovat🙂

Na ulici ANG koukam, kdyz stihnu, ted jsem ale smutna, protoze jsem mela hodne rada toho mafiana☹

svoja
23. čer 2009

...a ted jdu zas na ordinaci...tak mozna jeste potom...a kdyby ne, tak dobrou noc at vas blesky a miminka stipaj celou noc🙂

carculka
23. čer 2009

svoji,a to si nejedla kvul nevolnostem??

cat79
23. čer 2009

Ahojky, tak vy už tu asi nekste, no my slavili ten svateček mamaky, mimi je dnes hodné🙂))
Ale nemůžu se s nikým pustit do sporu, bo pak vyletim...ty hormóny mazec teda...ale né s miláčkem, to my se nehádáme, ale s mou mami, to je boj od malička🙂 ale teď mě jako chápou...hihihi
Dala jsem si pelmeně, ňam ňam🙂))

Carcul já myslím, že HCG 600 je akorát, sestřička prd ví🙂)))nebooj🙂)))
Zítra jsu v 10.00 na kosmetiku, tak si nechám vyčistit ten svůj těhu gesicht🙂)

Sac teda tak ty budeš asi 1. rodit, jo?🙂

Holky já o těch látkových plenkách vůbec nic nevím, nikdy jsem o nich neslyšela, ale kouknu a porovnám, ale já jsem myslela, že ty papírové jsou jako nejlepší, nebo?poučte mě prosím🙂

cat79
23. čer 2009

...tak vy už asi hajáte, tak to já jdu taky, ať mám sílu na zítra...tak dobrou a sladké sny VŠEM🙂)))papapapapa

carculka
23. čer 2009

cat ty se mas,pedikura,kosmetika...tedaaa 😀 😀 😀 ja jdu na nehtiky ve ctvrtek a pedikuru potrebuju taky co nejdriv... 😀

tak brou cat a at mimisek nezlobi

angetha
23. čer 2009

Cat když koukneš na předchozí stranu tak tam najdeš informace, ale nejdůležitější je, že je to pro mimi zdravější, látka dýchá, v papírovkách je chemie ( na výrobu jedné se spotřebuje hrneček nafty), v některých je igelit..protože jak by samotný papír vše zadržel..
Dobrou noc holky

prosteja
24. čer 2009

dobré ránko všem 😵

sac tak doufám, že neporodíš dřív jak blahu 😀

cat to byl jen strašnej boom s těma papírovejma jednorázovejma plinkama....... měla bych další negativa k tomu, co ti tu napsala anget.... když pomineš tu chemii a igelit a podobně, tak absolutně nemůžou miminku pořádně roztáhnout nožičky a tím i kyčle 😖 vím, že teta je používala na malého a na to mu dávala ještě 2 normální pleny a balila ho do toho tak celého 😉 další minus vidím v tom, že reklamy bohužel nelžou a dítě je opravdu v suchu..... se zeptej maminek, jak pak učí dítě na záchod, když je v suchu celej den a nemá jaksi potřebu si jít někam sedat 😅 vím, že pro spoustu lidí je to práce navíc, prát plíny a navíc říkají, že prý látkovy vyjdou dráž... já si to nemyslím, protože látkovky pokud extra nezničíš, tak je můžeš použít pro další dítě a ty zachovalé pak prodat 😉 já jdu stopro do látkovek, to tvrdím už od té doby co měla teta malýho, že tohle teda používat nebudu 😀 a ty jednorázové budu třeba kupovat na cestu k babičkám nebo tak, protože to máme daleko 😉

prosteja
24. čer 2009

a jinak holky já měla dneska šílenej sen nad ránem.... zdálo se mi, že jsem byla v obchodě a začala jsem krvácet a sháněla doktora a nikdo mě nechtěl vzít 😖 brrrr.... no hned ráno jsem musela počůrat další test 😀 takže testovací mánie ještě u mě pokračuje, mám ještě 3 testy 😀 a už dnes je ta testovací čárka stejně silná jako ta kontrolní 😵 😵 😵 tak snad je všechno ok 😉

angetha
24. čer 2009

Dobré ráno..je tu jen Prostějka? 🙂
Mě se dnes zdálo, že jsme s manželem zapomněli na ten dnešní ultrazvuk 😀 a přivezl část natřené postýlky, vypadá to pěkně, je to šikula 😎
Prostějko s těmi papírovými na cesty uvidíš sama, maminky co vyzkoušely oboje, tak radši dávají látku, papírovky nepohltí kakání jako látka, takže mimi to má pak až na zádech a oblečení, vlastní zkušenost ale nemám..

amallie
24. čer 2009

Ahoj holky!

Hlásím, že tripple testy negativní, jsme zdraví 😵 😵 😵 😵

angetha
24. čer 2009

Ahoj Amalko a mimi, gratuluju vám 🙂