Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. črc 2009

ahojky holky, nedočítám vás páč jste bláznivý🙂

sacvi
20. črc 2009

Ahoj prostejko a verledi 🙂 a samo i vaše miminka 😵

Prostejko tak někdo má neděli jako sváteční den a ty jako blindící den nooo 😀

prosteja
20. črc 2009

a v sobotu jsme vyrazili na nákupy, byla jsem ráda, že je se mnou mamča, co je ještě u nás.... koupila jsem si takový pohodový 3/4, je to teda holky 42, mamča mě přemluvila, ať si nekupuju 40, že jestli mi přiberou trošku stehna a zadek, tak bych to neoblíkla..... takže tyhle kalhoty oblíknu stopro ještě v prosinci 😀 i když to mi budou takhle krátký asi nanic, ale aspoň na doma.... a po porodu se myslím šiknou jako nic... 😉 mamča mi koupila takovou žlutou halenku, co krásně zakryje i větší bříško a přitom není těhotenská a nakonec jsme vybrali ještě úúúúúžasný šaty a ty jsou snad fakt těhotenský, i když mezi těhotenskou módou nebyly 😀 jsou úžasně prostřižený i na zádech, tak do toho narvu i ten největší pupík a přitom nevypadají nijak obrovsky a ty stály jen 200,- 😵 byly zlevněný z 1000,- takže paráda..... jsem spokojená, zatím mám co na sebe 😀

verled
20. črc 2009

prostej:ty máš s tim blinkánim teda smolíka

prosteja
20. črc 2009

sac no už je to podezřelý...... hold asi jak dýl spím a mám trošku přehozenej rytmus nebo já nevím, čím to je.. minule jsem taky zvracela v neděli a pak celý týden nic 😀

prosteja
20. črc 2009

ahoooj ver.... ani bych neřekla... jsou tu holky, co blindily každej den chudiny, i několikrát.... romik byla dokonce v nemocnici kvůli tomu 😖 já blindila zatím jen 2x 😉 takže pohoda

sacvi
20. črc 2009

ale prostej lepší než dyby v nedělu nic a celej týden jo 😀

Jako já su naštvaná na počasí..sem myslela že bude teplo na šaty a prd 😒 Rifle i 3/4tvrťáky už mně sou malý a musím mít tu gumu pod pupkem tak je už tak nerada nosím a dneska se v nich budu muset zase mačkat 😝

prosteja
20. črc 2009

jo a jinak holky, co se třeba chystáte nakupovat těhu oblečení, tak v mothercare mají fakt hooooodně velký slevy... já si tam teda nic nevybrala, ale riflíky tam měly nááááádherný za 600,- což mi přijde naprosto super a měly i krásný látkový kalhoty..... až jsem si je chtěla koupit, za tak úžasnou cenu, ale pak jsem si říkala, že nemůžu vědět, jak moc přiberu a kupovat si to teď zbytečně a pak to buď neoblíct nebo v tom plavat to je celkem zbytečný... ale i košile tam měly fakt krásný ale už na takový velký bříška no 😀

prosteja
20. črc 2009

jj sac to určitě 😉 já jsem zatím spokojená..... kdysi jsem tu psala, že bych ještě za nevolnosti byla ráda, kdyby to bylo kvůli mimi a zatím mě blindění nijak moc netrápí...... takže já jsem nadmíru spokojená 😀 sice mi je tak jaksi divně celej den, ale nezvracím, takže ok 😉

jo sac to věřím, ale nebooooj, už to nebude dlouho trvat 😉

prosteja
20. črc 2009

a ještě jak tu někdo psal, HM a CA tak holky jsem absolutně zklamaná, v CA měly všechno na jedno prdo, jen obrovský kalhoty, sukně žádný, šaty žádný... pár triček 😖 všechno od tisícovky nahoru 😲 a HM to stejný..... všude slevy jak hrom, ale těhu móda jak kdyby se asi domluvili a všechno 1000,- a víc 😲 a musím teda říct, že těhu móda v těchhle obchodech se mi vůbec nelíbí, rifle takový nijaký, kde nic, tu nic, šaty příšerný, košile jak na mou babičku 😲 vyloženě brrrrrr... jediný co, tak tam měly hezký 3/4, ale 1200,- na jeden dva měsíce, to mi přišlo opravdu moc 😖 ....... takže vůbec nevím, kam půjdu vyloženě těhu módu nakupovat, protože z tohohle jsem byla opravdu zklamaná... myslím, že cat tu psala, jak si tam nakoupila, ale já teda vůbec, pár věciček tam měly a za tu cenu bych nekoupila nic 😖

sacvi
20. črc 2009

no právě to doufám že to nebude už dlouho trvat..abych si nakonec za týden nemusela jít koupit další kalhoty 😠 😀

verled
20. črc 2009

holky já mam takový špatný pocit:-/nevim proč ...zdá se mi že mi spadlo břicho a mimino se nehejbe furt a já jsem nervooozní už aby byl čtvrtek.... ☹

prosteja
20. črc 2009

sac to už doklepeš v tom co máš 😉 budu držet palec, aby měl pro tebe doktor dobrý zprávy 😉

prosteja
20. črc 2009

ver spadlo břicho? 😖 to nechápu... a v 16tt nemůžeš čekat, že se miminko bude hýbat každou minutkou..... to můžeš být ráda, jestli vůbec cítíš nějaký bublinky 😉

cat79
20. črc 2009

Ahooj prvosenky, tady už je rušno koukám🙂
Já jdu za chvilku na krev, pak půjdu protáhnout tělíčko a zítra jdu na 1. těhu cvičení🙂)))
Nestačím dočítat, Prostějka chuděrka zase blindila, ale já vlastně v sobotu taky🙂))
Dala jsem o víkendu do albíčka ty jeansy pro těhu z HM, ta guma v pase je velice pružná, bude to 100% tak do toho 6. měsíce, ale pak už bude stejně zase zima, takže 3/4 už můžu uklidit🙂))

Tak přeju všem krásné pondělí, tenhle týden může být rodící!!tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko🙂))
Tak zatím a odpo se zase ukážu🙂))

sacvi
20. črc 2009

prostejko co by mi mohl říct nooo..dyž sem podle něj připravená a pořád nic 😀 Ale říkal že budu podle něj rodit o 14dní dřív a tak to je zítra 😀 😀

svoja
20. črc 2009

Konece to tady trochu zije...

PROSTEJ moje rec...nevim teda jak HM, ale v CA jsem byla vcera a des a hruza...vsechno obrovsky, drahy a osklivy....a hlavne zadny novy zbozi...furt to samy...

VER kliiid, zenska....tvar briska se asi meni bych rekla a pohyby, ty opravdicky budes citit az kolem 20tt...neplas!!!

prosteja
20. črc 2009

no vidíš sac 😀 tak na co si stěžuješ.... 😀

cat na riflíky jsem koukala, vypadají dobře, bohužel já bych tohle teda neoblíkla 😀 na nějaký podobný jsem se mrkala, to byly právě ty, co se mi docela jako jediný líbily..... 😅 ale když jsem viděla, jak to má uzounký nohavice 😲 tý jo....... tak už asi vím, proč jsem si v HM nic nevybrala 😀

sacvi
20. črc 2009

verledi tak já třeba cítila první pohyby až v 19tt a pak jen sem tam maličko..tak neboj..je brzo aby jsi mimi cítila pořád..já v 16tt necítila vůůbec nic

Ahoj cat, tak to hezky zvládnite 🙂

verled
20. črc 2009

sac:už aby to bylo🙂
prostej:jo prostě se mi zdá že mam hubenější břicho nčež minulý týden, asi nejsem už tolik nafučená a necítíim ani bublinky nic.....:-/ani břicho nebolí, ale snad je všechno v pořádku.......

prosteja
20. črc 2009

ahojky svoji 😉 jj, věci v CA (i v HM teda) by se daly napočítat na prstech jedné ruky a v CA se mi nelíbilo nic a v HM jedny kalhoty, ale jak už jsem tu psala, tak 1200,- je na mě hrozně moc, protože jak dlouho já budu moct nosit 3/4 😅 ..... ale fakt nevím, kam půjdu nakupovat na velký bříško, páč v těch obchodech se mi fakt nic nelíbilo 😖

verled
20. črc 2009

ahoooj svoja:to je co??já taková utěšitelka a anti depresilka a takhle magořim, nevim co mi hrabe....ty hele mě se zdá že se mi to břicho roztejká holky🙂)))bude to pipinka🙂....fakt mě nejvíc deptá toi břichoo....
sac:já vim, ale když už jsem jednou ty bubliny cítila tak prostě jsem z toho nerveees, už aťz je čtvrtek.-)

sacvi
20. črc 2009

já Ti to věřím verledi..já sem jak píšeš nerveees celý těhu 😅 😀

verled
20. črc 2009

prostej, svoja.jděte jak to mám v plánu já🙂žádný těhu věci, k vietnamcůma sehnat kalhoty pod pupík🙂

verled
20. črc 2009

sac:já právě dotéď byla v pohodě..... 😉 až teď mi hrabe nebo co🙂

prosteja
20. črc 2009

ver neboooj, určo je vše ok 😉 a čtvrtek už je za dveřmi 😉

jinak já teda v zimě určo nebudu nosit věci pod pupík..... na tohle jsem strašně háklivá, mít holý záda, to by mě zabilo 😲 takže na zimu opravdu budu potřebovat těhu kalhoty s takový pásem jako má cat ty 3/4........ ale to snad někde koupím, jeden obchod mi tu poradila ange a jeden kousek tady od práce znám od kolegyňky a tam mají i krásný šatovky a tak...... 😉 takže já to vyřeším takhle 😉

sacvi
20. črc 2009

a počkej verledi jak se to bude zhoršovat 😀

svoja
20. črc 2009

PROSTEJ no ja si kupuju ted veci na sebe do kterych se vejde i brisko...takze myslim, ze do podzima urcite mam vystarano. Jak jsem si objednala pres mmb ty rifliky...jedny jsou strasne veliky, ty budu muset nekde prodat a druhy budu mit asi az na vetsi brisko, protoze jsou v tom pase taky velky...jinak by sly...tak uvidime. mam je jako pojistku, kdyby nic jinyho...jinak na ted mam nejaky"teplakovy" pumpky z new yorkeru, vcera jsem si koupila v CA ve sleve plateny 3/4 a uz rovnou 42, jsou me v pase vetsi, ale neva, mam rada volnejsi veci...no a riflovy 3/4 co jsem nosila pred tehu ted jeste zapnu...zatim...takze ja mam zatim vystarano...tricka nejsou problem...

VER no tak asi uz nejsi tak nadmuta....a ty pohyby...ja uz jsem to tady jednou psala...ja na ty bublinky neverim uz takhle brzo, protoze v tehu jsou problemy s travenim normalni, nadymani taky...a ty vetry muzou proudit vsude...kdyz to tak musim rict....az me kopne, tak tomu uverim...do te doby jsou to pro me "pohyby" jineho charakteru a nepochazi od miminka🙂

sacvi
20. črc 2009

holky já ty rifle s gumou nosím něky od cca.13tt a mám je pořád..i když tento poslední měsíc mně už jsou teda malé že se mi guma vytáhne jen na kousek pupíku ale jinak mi vlastně vydržely celý těhu takže paráda 😉

Já se jdu holky chystat nebo nebudu zase stíhat 😀 Páá pak se ozvu 🙂

svoja
20. črc 2009

holky, mate nektera prachu, ze nevite co s nima??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15555844&tab=0