Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. črc 2009

prostej🙂))taky dobrý ty bláho, no mě se zdá furt o porodu, ale takovým krásnym ,rychlym a bezboolestnym a všude je světlo a všichni se usmívaj.-)

prosteja
20. črc 2009

tak verled doufám, že se ti to vyplní 😉 😵

amallie
20. črc 2009

holky, mně se zdá o sexu a o chlapech 😀 ale třeba o bývalých spolužácich, které jsem 15 let neviděla, nebo o různých známých, se kterýma jsem ale nikdy neměla nic společnýho 😲

není to teda vždycky jen sex, třeba dnes se mi zdálo, že trenér z posilovny má pořad v rádiu a já, že ho pravidelně poslouchám 😀 a pak, že bývalá spolužačka dělala v krámě, kde si kupuju svačiny a ryla do mě, že nemám to rádio poslouchat 😀

amallie
20. črc 2009

o potratu, porodu ani dítěti se mi nezdálo ještě ani jednou 😖

prosteja
20. črc 2009

amal tak to je taky dobrý 😀 no já se někdy nestačím divit, co se člověku v té hlavině pomotá 😅 .......

prosteja
20. črc 2009

amal tak asi ti to nezaměstnává tak mysl, nebo já nevím 😅 ale já třeba o potratu nebo tak taky nepřemýšlím a najednou bác a tohle se mi zdálo v noci.... ale fakt taková blbost, kdyby jste mě viděly, jak jsem se jak debílek usmívala na manžu, že to nic není, že to je naprosto normální, taková kaluž krve 😀 fakt cvok........ jinak teda amal já bych raději neměla sny o porodu, potratu a takových věcech........ není o co stát 😀

amallie
20. črc 2009

no, nejspíš mi to vážně mysl nezaměstnává, jako, víc jsem na dítě myslela, než jsem otěhu. Jak jsem našla //, bylo to jakoby pryč a už jsem to vzala automaticky, pak jsem jisto jistě tvrdila, že určo bude holčička, no, mám z toho radost, ale vím to od čtvrtka už to mám zase automaticky, že přece je to jasný a dál přemejšlím víc o okurkách na zahradě 😀

Já, než dosáhnu svýho, tak jsem vytrvalá, pak to ale mám tzv."na háku". Jo a ještě jsem myslela na kočárek, dokud jsem ho nevybrala, teď už je mi to zase jedno 😀

angetha
20. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla..
Hehnko snad už tě žádný krvácení strašit nebude ☹ ☹
Prostějko a ty si fakt dávej bacha na neděle 😎
Jinak zdravím ostatní těhulky a snažilky 😉 😉
Jo a Efi, mě se CS taky nepohnulo a to už rozhodně jen neležím, ale mám ho 6 😀 😀 monitor taky v pořádku, mám si zavolat ohledně sepsání porodopisu do porodnice...

prosteja
20. črc 2009

ahoooj ange a Vendulko 😵

na ty neděle si budu muset asi dávat pozor nebo co 😀

no a vám gratuluju ke kotnrole, mrkala jsem do albíčka, krásný věcičky do porodnice 😵

a zeptám se blbě, co to sepsání porodopisu 😅 jsem neznalec, tak nevím, o co jde 😀

verled
20. črc 2009

ahoj Ange a mimi🙂.......tak super že je všechno v cajku🙂

cat79
20. črc 2009

Ahoj Ange, supeer, že je vše OK🙂))Mrknu taky na oblečeníčka🙂

Já si dala špenátek a teď po cvíču relaxujem🙂už se kulatíme teda pěkně🙂)))
Dneska musím ještě na nákup a večer máme filmový večírek, přijde ségruška, já udělám nachoz a budeme jak v multikině🙂))))

verled
20. črc 2009

cat:ty džíny ti fakt seknou jsi kočka.-)

angetha
20. črc 2009

Teda Cat vy se máte 🙂 🙂
Prostějko porodopis bude asi to, že v porodnici se mnou sepíšou můj zdravotní stav, stav rodičů, jak probíhá těhu, aby asi pak věděli co a jak, třeba aby mi nepíchli něco, na co jsem alergická..ještě jsem tam nevolala 😎

hehena
autor
20. črc 2009

hooooooj holky... 🙂

tak jsem konečně tu.. auťák předán, docela to vzali dobře... tak dobrý!

mě se taky nezdá o potratu - ani po tom silným krvácení se mi nic nezdálo...

tak před dvěma lety - to se mi pořád zdálo o těhotenství a v každým druhým snu jsem rodila 🙂)) trvalo to asi půl roku... ale teď nic... .)
já jsem asi vůbec divná, bo to celkově nijak neprožívám - až na ty občasný úleky na záchodě a děsně mi vadí to moje nadýmání a zácpy - ale to je tak vše o co se zajímám... jinak mít miminko je najednou pro mě naprosto nepředstavitelná záležitost... je to prostě jiný než když to člověk plánuje a představuje si to... teda aspoň já to tak mám...

ANGE gratuluju ke kontrole...

cat79
20. črc 2009

Holky co říkáte na tenhle:
http://www.promimina.cz/kocarek-treeco-jungle-1/
je k tomu i autosedačka ve stejné barvičce, no není sladkej?

sacvi
20. črc 2009

Ahoj holky, tak už sme doma 🙂

cat79
20. črc 2009

a ještě něco super za super cenu:
http://www.promimina.cz/apollo-4-all-in-one-lime/

angetha
20. črc 2009

Cat škoda, že u toho prvního nejsou rozměry...ale ten hauck by mohl být dobrý..
Sac tak jak jsi dopadla?

sacvi
20. črc 2009

Tak sem dopadla takto : Porod je u mě na spadnutí 😀 😵 A mudr se ptal jak to mám daleko do porodky z domu..říkám tak půl hodinky a on : no tak dyž to začne tak to akorát tak stihnete 😲 😀 To jako myslel že to půjde tak rychle nebo co?? 😀 Jinak vše ok..k němu až po šestinedělí a mám se objednat do porodky.

angetha
20. črc 2009

Tý jo Sac...porod na spadnutí 😀 😀

sacvi
20. črc 2009

no prej jo 😀

prosteja
20. črc 2009

tož su tu ženský, u nás je v práci dneska blázinec 😖

sac tý jo 😲 no tak to bude asi rychlovka 😀 😀 😀 i když nevím, co tím myslel, protože to podle mě poznat nemůže...... 😀

prosteja
20. črc 2009

sac tak já budu každou chvilku čekat sms, že už máš broučka u sebe 😵

cat79
20. črc 2009

Sac týýý brďoooo🙂))))))tak to je fakt za dveřma🙂)

Ange a jaké rozměry myslíš, že bych měla brát v potaz?
Já mám pořád favorita ten casual play, ale jsou tam strašně omezené barvy a já mám ráda extravaganci, ale chci mít všechno v 1 barevné kombinaci, proto se mi líbí i ten X-lander ta limited edice v té růžové a modré

Holky já si asi nevyberu..těch kocíků je tolik!!!!

Jo četla jsem o těhu snech a popisovali tym, že ke každému trimestru patří určité druhy snů, nočních můr a tak, a že to mají i tatínkové🙂))

prosteja
20. črc 2009

ange díky za vysvětlení, já jen, že jsem to ještě neslyšela porodopis, tak jsem se zeptala 😉

hehenko taky mi přijde, že těhu moc neprožívám..... tak nějak jsem to vzala jako fakt, ale abych na to, že mám mimi v bříšku myslela každou minutou, to mě nějak nebere 😅 možná až ho ucítím, nebo aspoň až uvidím to bříško velký...... 😀

sacvi
20. črc 2009

no to si taky myslím že to poznat nemůže 😀 Kdoví co tím myslel 😀

Jinak doufám že to tento týden už bude a myslím že jo..ten podbřišek dost bolí (dneska mě to chytlo zrovna v čekárně 😒 ) a i dost mě tam píchá a cítím se jaksi všelijak..tak snad to bude už opravdu brzo 😵

prosteja
20. črc 2009

sac já myslím, že teď už to půjde ráz na ráz..... to by si tě doktor minimálně objenal na další kontrolu ne? takhle aspoň poznal, že už k němu asi nedojdeš 😅

verled
20. črc 2009

holky právě jsem četla ve snáři, že vidět svůh porod=smrt přítele...brrr ale nevim jak to myslej jako jestli svůj že já rodim nebo jsem rozena🙂
hehe:já to taky nijak neprožívám řekla bych....tkže to je normal....
cat:kočíky super, já jsem teď ale furt zamilovaná do toho espira🙂ho chci prostě🙂
sac:no super a gratuluju bude to brzo na světě🙂

cat79
20. črc 2009

http://www.prckove.cz/kombinovany-kocarek-x-lan...

ten se i fakt ,íbí i v té modro-hnědé kombinaci, ale o Xlandrech jsem nic moc pozitivního zatím neslyšela, nevíte některá???

Sac to je tutovka že to tenhle týden bude, tipuju středu 22.7.09 13:30:-)))

verled
20. črc 2009

cat tak to já nic, mě se x-lender nelíbí žádnej jsem zjistila......na obrázku možná......

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...