Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
25. črc 2009

jj sac to vrteni mi povidej...boli me kazdej jeho pohyb,je tam uz tam namacklej ze nema misto a kazdou chvili mam nekde boule 😀

sacvi
25. črc 2009

efi to mě štve nejvíc..pořád jooo..budete to brzo..bude to aspoň 14dní dřív 😝 ..v pondělí jooo je to na spadnutí a prd leda..si ze mě asi dělal legraci nebo vážně nevím 😠 Kdyby řekl že se nic nechystá tak fajn..počkám ale takhle vyloženě čekám kdy to začne a vidím to tak že budu minimálně přenášet 😝 😖 😀

eeefffaaa
25. črc 2009

no angeth ja ted asi dve noci spala docela dobre,ale to je tim,ze se snazim pres den unavit nbeo jdu spat co nejdyl,ale o kazdym otoceni vim...to treba spim pulku noci na jednom boku a pak mam desny krece do lytka a zadku 😀

angetha
25. črc 2009

Já můžu večer zívat jak chci, ale zhasnu a ozvou se mi ty oteklý nohy, už to i trochu bolí..a nepolevuje to.. 😒 přes den se spánkem nemám problém..

eeefffaaa
25. črc 2009

no prave sac takhle kdyz ti dela nadeji tak to musi byt strasny kdyz to podle nej mas cekat...me sice rekl,ze zatim nic,ale stejne to cekam kazdy den 😀

sacvi
25. črc 2009

angethko přesně tak..žádné předbíhání by jsi mě vážně naštvala 😀

Já už taky skoro nespím..otočit se v posteli skoro nemůžu..furt mě něco bolí a dyž náhodou usnu tak sem zachvilu vzhůru pře musím na wc..eště že máme u postele postýlku jinak bych z té postele nevylezla vůbec.. 😅

eeefffaaa
25. črc 2009

holky jdu si dat krupicovou kasi..zatim..pak jeste prijdu

sacvi
25. črc 2009

no jo efi abys eště nečekala dyž máš 4dny do termínu..už skoro 3 😀

sacvi
25. črc 2009

pa já jdu nahnat muže na sváču..jo a efi v po jdeš k mudr?

angetha
25. črc 2009

Jo to já mám pocit, že když se převalím, tak spadnu z postele 😀
Pa Efi

eeefffaaa
25. črc 2009

holky vyste zmizly???

sac k mudrovi jdu v pondeli...ale do nemocnice,protoze ten muj ma dovcu,takze jdu do nemocnice na prijem,co berou porodu a zensky na potraty apod.doufam,ze bude rychle,prave me rekl,at tam jdu v utery,ze v pondeli toho maji moc a delaji operace..tak jsem zvedava co mi reknou..treba se tam dostanu jeste driv nebo si me tam v utery nechaji

eeefffaaa
25. črc 2009

teda v uetry jdu 😀 ja to tam sice pak pisu,ale na zacatku to mam blbe napsany 😅

sacvi
25. črc 2009

efi tak si Tě tam třeba už nechaj pokuď se tam nedostaneš už dřív 😉

eeefffaaa
25. črc 2009

no driv urcite,ale kdyz se tam driv nedostanu tak si me tam nechaji treba to utery...ale myslim,ze to nehrozi

eeefffaaa
25. črc 2009

no ja si jdu dat sprchu a jdu si lehnout k bedne...prejeme vam krasnou dobrou noc a cekatelkam na porod,brzky porod 😉

sacvi
25. črc 2009

Takže na zítra plánuješ odjezd do porodky?? 😉 😀 Nebo jak to vidíš?? 😀

sacvi
25. črc 2009

efi přesně to stejné i Tobě 🙂 Dobroou

hehena
autor
25. črc 2009

holky, rodičky vlasti naší milé..... myslím na vás... 🙂

krááása:::

https://www.youtube.com/watch?v=Au40orlqTWo
hehena
autor
26. črc 2009

krásnou sobotu holky.... 😵
doufám, že je vám dobře... my dneska jedeme do novýho podnájmu - složit tam plot (takovej mobilní plůtek od kamaráda) a pak se jedem podívat do ikea a zas budem pokračovat v balení...

opatrujte se 🙂

hehena
autor
26. črc 2009

🙂)))))) totiž neděli 🙂))

angetha
26. črc 2009

Hehenko 😀
No a já jsem začala prát hadříky a všechno co jde tak taky vyperu 😎
Efi tak už jen pár dní, to je neskutečný..

romik84
26. črc 2009

ahoj holčiny,omlouvám se, že jsem se dlouho neozývala,bohužel mám stále problémy se zvraceím a celkově se zažíváním, nebylo ještě dne, kdy by mi bylo úplně dobře. Jinak mrňousek se vesele hýbe a čekáme definitivně holčičku.držím moc palečky, holky, ať vám dopadne porod podle vačich představ a ať už se dlouho netrápíte. Hehe držím palečky, ať nešpiníš!Ať dobře pořídíš u doktora.Anget závidím, že už jsi tak daleko, taky bych už chtěla prát hadříky

angetha
26. črc 2009

Ahoj Romi, ty si tedy opravdu užíváš ☹ Gratuluju k holčičce 😵 😵
Jinak už porodila Blahu a Petulka, pak ještě Andreasek a Balisek ale ty asi neznáš...
No a Efi a Sacvi to už mají za pár 🙂 🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. črc 2009

Ahojky holky tak už jsme doma 😉 později za Vámi příjdu pokecat papa

sacvi
26. črc 2009

Jéé peti ahooj 😵

Už sem na všechno moc zvědavá a těším se až nám tu vše napíšeš..super že ste už doma 😵

eeefffaaa
26. črc 2009

Ahoj holky!!zdravime, hlavne Petulku s Vitkem 🙂

Petu brzy se stav at nam to muzes vseechno poradne popsat,presne jak pise sac,jsem na to hrozne zvedava

prosteja
27. črc 2009

dobré ránko všem prvosenkám 😵

prosteja
27. črc 2009

tak tu čtu, že hehe zase krvácí a půjde k doktorovi a já asi povalím dnes taky 😖 😔 včera jsem se pěkně vyděsila na záchodě, trošku jsem zašpinila 😠 ne nijak moc, jen po obědě jsem měla trošku na slipovce takovou hnědou skvrnku a pak asi 2x když jsem se utírala tak na toaleťáku hleník a nahndědlej 😔 tak vám nevím holky, teď už nic, nic mě nebolí, nechci nijak zbytečně plašit, ale ani nechci nic zanedbat.......

eeefffaaa
27. črc 2009

ahoj holky!!!

tak stale nerodime,ale teda citim je strasne a bricho boli a boli...

prostej ja si myslim,ze je to normalni tehu vytok,ale jestli chces mit klid,tak si radsi zajdi k mudrovi...prece jen nikdy nevis 😉

prosteja
27. črc 2009

ahooooj efi....... 😵 snad už to brzy přijde..... 😉

já se nemůžu sama pořádně rozhodnout... musela bych odejít z práce (to by teda nebyl až tak velký problém), mám to přes celou Prahu a říkám si, že když už teď vůbec nešpiním (teda zatím) takže nebudu plašit...... nevím no, jsem v klidu, myslím, že se to může stát, jak se roztahuje děloha, tak jsem prostě trošku zašpinila.... něco jiného by byla krev, to bych letěla hned na pohotovost, ale takhle se mi zdá zbytečné plašit 😔 asi uvidím, jak se to vyvine, jestli dneska ještě budu ten nahnědlý hlen mít, tak si tam asi raději zajdu, nebo mu aspoň zavolám, co a jak 😉