Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
28. črc 2009

no ten je krasnej akoukam ze to byl i peknej macicek...ona mela veliky brisko,takze se tomu ani nedivim

sacvi
28. črc 2009

to já mám akorát příšerně těžký břicho mně příjde ale jinak se cítím ok..už mimi přestalo i po skoro 5dnech utlačovat nerv tak můžu dnes aji chodit takže paráda 😀

angetha
28. črc 2009

Tý jo 4 kila...třeba by neprošel pánví, tak proto císař..No moc jim gratuluju 😵
Mě Vendulka hrozně tlačí na močák, jak už neležím, tak to cítím každých 5 minut 😅

eeefffaaa
28. črc 2009

sac ja uz ani chodit nemuzu jak me boli a pali ten podbrisek,a kdyz uz jdu tak se kolibu jak tucnak a hekam 😀

sacvi
28. črc 2009

jo efi taky jsem si říkala že měla velký bříško a malej je teda taky velkej 😵
No sem zvědavá co my..já se zvědavostí už zblázním 😅 😔

angetha
28. črc 2009

Mě se manžel směje, že vypadám jako strýček Pompo 😀 a taky se mi blbě chodí, jak mám oteklé nohy a bolavé kyčle..a když mi do toho ztvrdne břicho 😒

eeefffaaa
28. črc 2009

holky zitra budu mit 41tt...to je desny...se mi chce z toho uplne brecet...zacinam byt psychicky dost v hajzlu a jsem desne podrazdena a nic me nebavi ☹

angetha
28. črc 2009

Efinko tak přijdeš za námi a bude líp

eeefffaaa
28. črc 2009

no nastesti me aspon ty nohy tolik neotykaji,obcas je trochu mam,ale nijak zvlast...angeth ja uz ani nevim co me boli nebo ne,ja jsme rada ze se vubec valim,jsem fakt uz naprosto vyrizena a posledni dny si pripadam na umreni 😅

ty jo to je jako kdyby si tady psaly stary babkby o nemocech 😀

angetha
28. črc 2009

Já se jdu koukat na tu katastrofu vzducholodi
Papa holky

eeefffaaa
28. črc 2009

me jen prekvapuje ze CS mam 3 ale jinak se citim jako na rozsypani a je mi desne

sacvi
28. črc 2009

efulko eště to vydrž..už to nemůže dlouho trvat 😉

angethko ty si taky užíváš

můj močák taky dostává zabrat..úplně mě to bolí až kolikrát úplně vykřiknu bolestí 😅

Muž mi včera říkal že dyby věděl jak se nebudu moct hejbat a ani vylezt z postele že by mně žádný mimi nedělal 😲 😅 😀

eeefffaaa
28. črc 2009

angeth ahojky,asi se jdu divat na druhy romantaku 🙂

angetha
28. črc 2009

No a jak mám oteklé nohy, tak se mě manžel ptal: A nepíchlo tě něco? Tak jsem se na něj podívala a říkám..Jo, před 8 měsíci 😀 😀 😀

eeefffaaa
28. črc 2009

sac kdyz me hrozne stve i to ze kazda rodi jeste kolik dni pred terminem a ja porad nic..je to sice blby tohle psat,ale uz i tohle me stve 😅

sacvi
28. črc 2009

holky tak ahoj zase někdy 🙂

mně to čekání příjde jak na začátku..to člověk čeká esi bude stínek?? Nebude?? A pořád na to myslí a teď je to úplně to stejný akorát s porodem 😀

tak dobroou 🙂

eeefffaaa
28. črc 2009

angeth 😀 😀 😀

eeefffaaa
28. črc 2009

holky mejte se krasne a krasnou a pokud mozno co nejvic prospanou noc s co nejmensim chozenim na zachod a hekanim pri obraceni 😀

svoja
28. črc 2009

Tak jsem vas docetla a prohlidla...

EFI jeziiis, matko, jsi na rade🙂 ale neboj...muze to byt z minuty na minutu...drzim pesti

SAC no, pupos mas uz peknej, chapu, ze uz se ti s tim nechce taha...jo a silene te obdivuju, ze jste si nenechali rict pohlavi...ja umiram zvedavosti uz ted🙂 ...drzim pesti i tobe, samozrejme...

ANG no teeeda, tobe to brisko fakt kleslo!!!!! ze bys nakonec holky predbehla🙂

ELIT zadnej med asi, jak o tak ctu...tak se drz...bude lip

BAE jsem rada ze to je doma ok...asi ti to chvili potrva, me by teda trvalo...ale nakonec to zvladnes....a vidis to, ja jsem rikala, ze neodejde!!!!

PROSTEJ koukala jsem na brisko, ale stejne jako hehe nejak nevim, kde je pas... 😅 uz se tesim na dalsi!!!

HEHE neda me to, ale musim se vyjadrit k tvym odkladanym navstevam dr....samozrejme je to tvoje vec a udelej to podle sebe, to je jasny. ale musim rict, ze ja bych teda uz davno byla u doktora nebo bych mu aspon volala...i pres to, ze to pravdepodobne je zpusobeny tema lekama na srdce nebo cim...ja bych zkratka tak "v klidu" nebyla...vzhledem k tomu, ze spineni i krvaceni je opakovane....zrejme to nic neni, ale to ujisteni by me dal jen dr....muj nazor. jinak gratuluju ke stehovani...i kdyz to bude malicka klicka....posune vas to zas nekam dal...jo a je dobre, ze je pejsce lip...nase kocica ma pry lehce zdurele zlazy, zatim ji to snad potize nepusobi....snad ani nebude...

VER ip brouku

CAT no...abych rekla pravdu, u me tento tyden doslo k nekolika zmenam. brisko me uplne vylezlo a fakt uz vypadam jako tehule...az me to desi, jak to bylo rychly...fotku pridam az se vratim z dovci. trapi me taky to nadymani, jak o nem holky mluvily a zacpa jen lehce...chodim kazdy den sice, ale malinko a citim, ze by to potrebovalo vic...jezis to je tema....zatim bez nejakych leku nebo prostredku...uvidime, jak to bude postupovat...snad ne. plet je katastrofa porad...vlasy sileny. jinak me prijde, ze jsem pribrala celkove, ze jsem takova oplacanejsi...hrozny. jestli to je tim, ze uz muzu normalne jist a nebyva me spatne...nevim....pripadam si jak mroz...uz ted. jinak mam porad ruku na brisku a cekam na pohyby...manzel taky, je sladkej. jako takhle: myslim si, ze mame fakt jeste cas do toho 20tt...obcas tam neco zabubla, obcas me prijde jakoby kopnuti takovy lehky...neco je traveni, to vim, ale neco me uz trochu prijde jako mimi...ale radsi to jeste nadsene nevykrikuju, protoze to fakt jeste nemusi byt ono....jinak s manzelem porad o mimi mluvime, furt...a strasne moc se tesime...a mame asi vybranej kocik...bude to asi ta cortina...taky resime jakej nabytek a kam co dame a tak....je to pekny....no a 12. srpna jdeme na utz a budem vedet, co to je....to se tesim silene

No, napsala jsem toho pozehnane....tak doufam, ze aspon nekomu tady chybim....ja na vas obcas mrkam, c je novyho....aby me neunikly novy mimousci.

jo a PETUL gratuluju, mimi je nadherny!!!!!

svoja
28. črc 2009

...jezis to bylo dlouhy...sorrac

ANG 😀 😀 😀 manzel je vtipnej

jo a ZUBAJ ☹ je mi to lito, ale mas dobry pristup.... 😉

PROSTEJ nevolnosti dobry??? casto na tebe myslim, jak valcis v metru...mivala jsem to podobne, jen u nas neni metro....ted uz to jde....jen obcas me je blbe....ted teda dost casto spis z prezrani🙂

Jo a curam porad....kdyz jsme na ture, tak skoro za kazdym stromem🙂 😀

Tak ja si jdu vsimat zase mazela chvilku, jen vas docist, prohlednout a odepsat me zabralo vic jak hodku...🙂

Zas mrknu...mejte se

cat79
28. črc 2009

Svoji díky za vyčerpávající odpověď🙂))hihihihihi
No mě taky vylezlo bříšánko, ale je pořád ještě takový malinký, chodím na cvíčo s kočkou co je 16tt a má ho větší jak já, ale je celkově o trošku silnější, tak je to asi tím, já mám jen to bříško, pleť se mi zlepšila co nemám tu marry kay🙂))a vlasy se teda mastí snad ob den, to je marast, to máš pravdu.WC naprosto v poho, ale místo ráno chodím až večer, jinak na malou chodím fakt často.
Taky bříško pořád osaháváme a hladíme a kocík pořád řeším, ale až uvidím něco na živo, bude to snažší...snad.

Jdu koukat na filmík, je to asi total kravina, ale já jsem KO🙂)))tak holky pro dnešek DOBROOOOUUUUU!!!!

cat79
28. črc 2009

P.S. Já ńák prošvihla fotečky Vítka od Peťulky...kdepa je najdu??díky🙂))

orchidei
29. črc 2009

ahojky musím Vás hned po ránu pozdravit, než se pustím do práce!
Včera jsme s bublinkou byly na kontrole a krásně nám blikalo srdíčko - huráááááááááááááááááááá 🙂
máme 1 cm a včera jsme odpovídali 7+0 takže to přesně sedí podle tý minulý kontroly!
Vždycky Vám sem ráno na kouknu celá natěšená že effi nebo sav rodí a ono pořád nic! Vy nás teda holky napínáte! 😀 - Držím palečky ať už to přijde a to hned! 🙂

Peti Vítek je nádhernej mooooc a moooooooc gratuluji a koukej nám přihodit fotečky k sobě do albíčka!

orchidei
29. črc 2009

Hehe můžeš mi přidat do tabulky další kontrolu 17.8!

prosteja
29. črc 2009

přeji všem dobré ránko 😵 😵 😵

prosteja
29. črc 2009

tak nejdřív gratulace orchi k srdíčku 😵 😵 😵 paráda.......

mrkala jsem, že porodili mili, taky si ji pamatuju, jen teda maličký není žádný drobek 😲 takže je možné že jí ho brali císařem právě kvůli velikosti 😖 no ať tak nebo jinak už má maličkého u sebe a nebojte holky, i vy ostatní se dočkáte, budete mít krásně dopečený zdravý miminka 😵

prosteja
29. črc 2009

holky k té mé fotce, bylo to spontánně focený, když jsem vám chtěla vkládat utz, tak manža říká, už jsem dlouho nefotili břichoňka a vzal foťák a vyblejsknul mě.... mám tam takový pohodlný kalhotky a nějak mi nedošlo, že jsem si je mohla třeba shrnout 😉 takže se všem moc omlouvám, že mi nejde vidět pas 😀 příští pondělí napravím 😉

prosteja
29. črc 2009

a hehenko k té tvé kontrole u doktora..... je to asi hodně subjektivní, někdo prostě letí, aby se uklidnil, někdo je zase klidný dokud k doktorovi nejde.... takže bych dala hodně jen na svoje pocity... 😉 jen ti můžu říct svoji zkušenost z toho pondělka.... byla jsem v klidu, že to nic neznamená, takové slabounké špinění a pak mě vyděsila ta známá a najednou jsem k tomu doktorovi potřebovala letět a vědět, že je vše ok 😉 můžu ti říct, že po cestě v tramvaji jsem si říkala, jak se mi tam strašně nechce a pomaličku se i připravovala na špatnou zprávu, že doktorovi se to nebude líbit.... a můžu ti říct, že se mi hrooooozně ulevilo, když jsem viděla na utz mimíska a nádherné srdíčko........ najednou jsem byla klidná, když jsem se dozvěděla, že tam je hematom a proto trošku špiním 😉 takže je to jen na tobě.... ale mám pocit, že jdeš příští týden k doktorovi, tak pokud to do té doby vydržíš a jsi v klidu, tak nikam nechoď 😉 já kdybych šla příští týden, tak bych asi taky tak neplašila...... 😉

orchidei
29. črc 2009

Ahoj prostějí na rajčeti mám novou fotečku! je nádherná, je tam vidět vztyčená ručička! kdybys neměla už ty přístupivý hesla tak písni, pošlu je do ip!

prosteja
29. črc 2009

orchi mrknu 😉

no já byla taky nadšená na neplánované kontrole v pondělí, byla vidět hlavička i očička a končetiny...... pak jsem doma tu pidifotku z utz zkoumala jak blázen 😀