Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
30. črc 2009

monci:díky🙂...s tim koupánim nevim, jde asi o kvalitu vody....
ange:no ona je zlatíčko.-)ale jinak mrcha když je u někoho nebo tak dělá bordel je to závislák na mě, ale jinak je skvělá, vydrží klíďo 12hodin doma, a už je tak zvyklá.....ani jí to nevadí, je to miláček.-)

prosteja
30. črc 2009

téda tady zase nikdo nebyl 😖 no nic, já se loučím holky, mizím domů ležet a nechat se obskakovat 😀

verled
30. črc 2009

ne to je hluchá hodina tuto🙂

prosteja
30. črc 2009

no verled asi, jinak to nevidím..... tak se mějte všechny a zítra páčko 😵 😵 😵

verled
30. črc 2009

paaa🙂
holky mrkejte
http://www.666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?Id...
kdyby nestálo tolik tak ho chci🙂

verled
30. črc 2009

a nebo toto🙂
http://www.punkbabyclothes.net/
😀 😀 😀

blahovka.cz
30. črc 2009

ahojky holky,tak vas jdu zkontrolovat jak mi tu rodite???????? 😀 😀 😀

verled
30. črc 2009

ahoj blahu:nikdo nerodí bohužel, tak se věšechny potichu za to modlíme, ale teď tu zrovinka nikdo nejni a já taky pádim🙂gratuluju ke krásnému prckovi.-)

blahovka.cz
30. črc 2009

ahojky verled dekuju pekne,no koukam,ze efi uz to ma za par 😀 a nemas nejake zpravy o petulce a edikovi???? 🙂

amallie
30. črc 2009

ahoj holky, jsem zpět!

věci nafotím příští týden, nebo až později, aby to neviděl manžel

blahu: peti chlapeček se jmenuje Vítek 😵

verled
30. črc 2009

oba jsou zdravý🙂petul má fotečky v albíčku a Víteček je nádhernej.-)
už mažu domu paaaaa

blahovka.cz
30. črc 2009

tak to se jdu mrknout na ne 😀

ahojky ami tak co holky jedny jak je???

papa verled a dekuju za info 😀

amallie
30. črc 2009

😵 blahu: super, obě jsme přežily ve zdraví cestu new york a zpět a máme krásné hadříky 😵 to se bude špuntice malá mít, jéje

co ty? jak válčíte, mamčo? co ta jizva, dopadlo to dobře???

blahovka.cz
30. črc 2009

je petulka ma krasnyho edika a peknyho vlasatce zarlime 😀 😀 😀

teda to bude ale fesanda,mezinarodni moda 😀

valcime dobre,malej papka o 106 to jsem zvedava kolik bude vazit ,malej spinka uz jen ve svy postylce,jsem se bala,ze by si moc zvykl v nasi,ale manza by ho tam mel furt,no dneska byla noc uz skvela!!!fakt jsme se prvne poradne vyspali,no dneska v sest ma prijit tchynne a byt na koupani,se moooc tesim 😕 🙄 si zas poslechnu co delame spatne

blahovka.cz
30. črc 2009

jo a jizva dobra,hoji se to,ale jeste dlouho bude,mam tu home care - domaci peci,takze mi chodi sestzricka domu delat prevazy a vecer manzel 🙂

blahovka.cz
30. črc 2009

no je mi lito,musim jit krmit 😀 dite vola,ale prislo mi porodny,takze do dvou tri tydnu mame net doma 😀 heureka

no ami je mi lito,fakt musim,tak se tu pekne opatrujte a efi drzime palce at uz porodi 😀

amallie
30. črc 2009

blahu, papa 😉

verled
31. črc 2009

dobrý ráno, prvnííí🙂jeee

verled
31. črc 2009

no holky co je to tady dneska?.-)

eeefffaaa
31. črc 2009

ahoj holky!!

dneska nejak mrtvo,copak to se rodi???jestli jo tak u me se jako vzdy zase nerodi ☹ uz jsem vcera vecer myslela ze bude,ale byly to asi jen poslicci a dneska zase nic,jen se citim jako kdyz se mam kazdou chvili rozpadnout 🙄

tak ja zase mizim...zatim

verled
31. črc 2009

efi:holkaaa neboj už to určo brzy bude🙂

sacvi
31. črc 2009

Šmankote tady nikdooo 😲 Teda co se děje 😕 😅

Já teď dojela z kontroly v porodce..natočili nám náš první monitor -ok..trvalo to ale skoro 3/4 hoďky 😲 Byly sme tam 3 a jedna paní na příjem a eště nějaké rodily tak tam bylo plno.
Jinak mudr mě nijak neprohlížel jen udělal utz a že máme hlavičku hoodně nízko a váhu 4kg 😅 Pokuď neporodím tak další pátek zase monitor a nechávají přenášet tak 10dní - prej se to většinou do těch 10dní spustí samo..tak uvidíme 🙂

carculka
31. črc 2009

ahuuj holky...
no sac,mimisek je velikej 😀 😀 ale asi chce byt ete vetsi 😀 no snad brzy porodis 😉

moncicak3
31. črc 2009

ahojky princezny 🙂
téééda tady je ale mrtvo 😒 já se teď vrátila z Pardubic, byla jsem se juknout v práci a stavila jsem se v porodnici kvůli předporodnímu kurzu, mám si zavolat v polovině srpna, to už prý budou mít rozpis, tak v září bych začala chodit, protože přes prázdniny předporodní kurzy nejsou.....

teda sac, to bude veliký překvapení v bříšku 😉 😀 ale holky snad už to brzo bude a rozjede se to 😉

angetha
31. črc 2009

Ahoj holky, my dnes byli zas nakupovat..a manžel pojede na odpoledne pryč tak asi pojedu s ním..
Sac tak opravdu obřík 🙂 🙂

moncicak3
31. črc 2009

holky tak manža dostal výpověď ☹ 😢 😔 je to v pr...i ☹ pracuje pro armádu, nová debilní vláda schválila nižší rozpočet pro vojsko, tzn. nejsou prachy 😒 celý jejich kancl propustili 😢 😔 chjo, co mi budem dělat......když se to s..e tak se to s..e 😖

prosteja
31. črc 2009

ahooooj holky 😵 jdu vás jen pozdravit, od rána nemám moc času, byla jsem na jedné neplánové poradě-školení a teď si tu musím dát dokupy nějaké papíry.... tak jen dávám vědět, že mi nic není 😀

prosteja
31. črc 2009

a mrkám, že tady dneska vůbec nikdo není 😖

sac doufám, že brzo porodíš, mimčo si dává na čas a je to už pěkný obřík 😉

monci a jéjej...... můj je taky voják a modlila jsem se dost dlouho, aby to u nás nedopadlo taky tak 😖 o tom, že se tohle chystá jsme věděli a jim řekli, že u nich to nehrozí páč je jich na práci pro 10 asi 5, ale i tak ve mě byla malá dušička 😖 monci to mě hrozně mrzí ☹

prosteja
31. črc 2009

ale monci vím, že manža si to zjišťoval, kdyby ho to náhodou taky postihlo a zjistil, že by měl nárok na královské odstupné..... klidně mi napiš do IP, můžu poskytnout info 😉

prosteja
31. črc 2009

vím, že je to teda blbá útěcha, ale aspoň něco, než si najde něco jiného 😉