Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
4. srp 2009

CAT tak tu cestu zvládněte...

ty ceny nejsou ouplně nejhorší, na to, že tam teda mají ještě servis navíc... a jak jsem říkala, kdybych měla ještě jezdit jinam (kde by to třeba bylo levnější) tak s tou cestou by to vyšlo nakonec nastejno... já vůbec ze spousty cen lapám po dechu, ale zas stojíme nohama na zemi že jo... třeba tu teď byla babi a jeli jsme se podívat do ikea... kupovali jsme televizní stěnu Expedit (docela veliká) za 3990.- a jí se to zdálo drahý 🙂 chápu - starší generace, ale přece jen to nebyla stěna ani za 15 tisíc natož za 30.... no a kdyby babi věděla, že se prodávají kočárky za 35 tisíc 🙂 tak by jí asi klepla pepka...

CARCUL fajn kočárky... u obou se mi moc líbí ta ruční brzda, myslím, že to každá mamina moc ocení...
já bych akurát chtěla něco terénnějšího, bo s tím budem jezdit na vysočinu a taky bych ráda, aby to vydrželo nejeden lesní výlet... a rozhodně nechci trojkolku... ale líbí se mi čtyřkolky s těma předníma kolama trošku zúženýma... tak jako u toho Bébé, ale zas nechci tak malý kolečka... 🙂))) tož to mám nějaký složitý 🙂))

hehena
autor
4. srp 2009

jinak všem přeju brou noc... na EFI moc myslím...

SAC snad už na to taky vlítneš, ať to máme z jedný vody načisto a můžem se radovat dvojnásob 🙂

zítra jdu na UTZ kolem 13 hodiny... už od rána tu asi nebudu, bo manža jede do města brzo dopoledne, tak uvažuju, že by bylo jednodušší kdybych se svezla s ním a mohla bych si skočit koupit nějaký volnější trička... ať se furt tak nepozoruju, že mi někde něco leze... a bude to... 🙂 😉

carculka
4. srp 2009

hehenko..tydle vsechny kocarky jsou do terenu i do mesta,u vsech bych mela rucku...jinak na ten bebe a tu teutonii jsem odkaz nedavala,davala jsem jen na ty druhy dva..tak si asi myslela ten tfk,vid...a vsechny jsou proste supr,takze potrebuju radu jakej je nejhezci....

hehena
autor
4. srp 2009

CARCUL čoveče na pohled, se mi asi nejvíc líbí ten první TFK... ale vůbec ten kočár neznám...
rozhodně si najdi na natu nějaký diskuse, recenze, to ti usnadní výběr....

jináč si myslím, že trojkolka je do terénu vůbec nejhorší.... většina mamin to píše, že se nejhůř ovládá... ale být tebou, vyberu si třeba dva favority a zajedu si je vyzkoušet... .) to ti pomůže... 🙂

hehena
autor
4. srp 2009

a už jdu chrupkat... brou noc moc! 🙂 😉

carculka
4. srp 2009

no mam ty ctyri a urco je ozkousim..ten tfk jsem uz zkousela,a mam na nej sama doporuceni

angetha
4. srp 2009

Carcul ten poslední - trojkolka mi přijde plastová, sice je to asi lehčí ale nevím nevím..
Škoda že u toho prvního nejsou rozměry, vypadá dobře 😉
Tak dobrou

carculka
4. srp 2009

ange ten prvni je prave velikej,ze mimi ma mraky mista..a korbicka neni uuuplne mezi nejvetsima ale ani nejmensima....a sportak jde uuplne do lehu takze taky supr...a sklada se taky jednoduse...a libi se ti vic nez ten bebe a teutonie?..ty prvni tri jsou velky favoriti

hehena
autor
4. srp 2009

ještě jsem tu... souhlas s ANGE... ten posledni se mi tez vůbec nelíbí...

já bych byla pro ten první... i se mi líbí, že se daji jednoduše vyměnit ty kola, a máš ze čtyřkolky rázem trojkolku... když jde navíc ouplně do lehu, má dobrou korbu, ruční brzdu a ještě na něj máš doporučení... tak by u mě asi vedl 🙂

amallie
4. srp 2009

carcul: jestli můžu poradit, tak vybírej i značku a co jsem zjistila, tak vedou Teutonie, Maxi Cosi a Stokke. To jsou takový nejlepší kočárky.

Mě teda ten kočr vyšel na 30tis. plus nějaký drobný, páč to máš ještě autosedačku, korbu, základnu k sedačce a kdejaký blboviny.............ale bude super 😉

Sedačku jsem vzala Maxi Cosi Cabriofix, ta je vítězem všech testů a má super ocenění 😉

Chce to ty káry vyzkoušet a i se poptat odborníků, u tý teutonie se mi ještě líbí, že má záruku 3 roky.

Amálka dneska hrozně kope, asi má z tý káry radost 😀

hehena
autor
4. srp 2009

AMALLI ahoooj... a už sis na pohyby zvykla?

já bych asi teutonii nechtěla.. nechci ani klasickou čtyřkolku, ani trojkolku....

kolik stála ta sedačka? a co je základna k sedačce?

hehena
autor
4. srp 2009

zas mě pálí žáha... hurá..... :-/ 🙂))

hehena
autor
4. srp 2009

už asi nikdo tu... padááám 🙂 pááá 🙂

amallie
4. srp 2009

Ahoj hehe: jo, už jsem si zvykla 😉

Sedačka stála 3740 a základna k ní 3390. To je taková věc, co nainstaluješ do auta a do toho poutáš tu sedačku. Je to bezpečnější a komfortnější, než poutat sedačku jen pásem.

Když neseš mimino, jen cvakneš a jedeš, základna může zůstávat v autě. Mají dva typy, jeden je na nová auta, ten se jmenuje isofix, ale to musíš mít v autě takový kolíčky, ty já nemám, tak jsem vzala easy base, ta se poutá pásem.

Super kočárky jsou ještě Maxi Cosi a celkem se mi zdály dobrý Quinny.

moncicak3
5. srp 2009

dobré ránko, tak jsem vás zběžně dočítala 🙂

moc a moc myslím na efi a davídka, snad se už dneska vyloupne na svět 😉 😵

sacvi
5. srp 2009

Krásné rááánečko..hlásíme se stále a asi už napořád 2v1 😀
Tady to zase dneska po ránu jedéééé 😀

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Holky taky musím myslet na ef a Davídka snad jí dneska rozjedou porod a bude mít Davídečka u sebe 😵 😵

Jinak zdravíme všechny

amallie
5. srp 2009

Dobrééé ránko 😵

A Efi ještě nedala nic vědět?

sacvi
5. srp 2009

Šmankote už 41tt..bléé 🙄

Efulka eště nic nepsala tak se asi nic moc neděje pře to by určo písla.. 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Sacvi bobku neboj pátek už se blíží 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Holky jinak od včerejška už můžu normálně sedět 😵 😵 😵 😵

sacvi
5. srp 2009

jéé peti tak to je super 😵 A jak se Ti sedělo do včerejška?? 😔

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

V porodnici dobře,ale jak jsem přijela domů, tak mě spodek bolel, seděla jsme i na kruhu a v pondělí jsem i brečela a včera už v pohodě 😵 A taky jsmem dlouho nekrvácela , ztačí mi intimka, ještě že tak, vložky nesnáším a v těch vedrech to byl hnus jalovej 😀

sacvi
5. srp 2009

peti a jak se ti chodilo na záchod? Nepálí to nebo tak? Já totiž z tohoto jediného mám strach 😒 A kruh sis koupila?

amallie
5. srp 2009

Peti: tak to je super!!! Ale pane jo, že to bolelo, až jsi brečela? No to se asi zblázním 😲 😲

prosteja
5. srp 2009

dobré ránko všem 😵

tak efi porádem nic 😖 snad už to brzo bude 😉

hehence držííííííím pěstičky 😵

a peti musím ještě jednou gratulovat k Vítečkovi, krásný vlasatý miminečko....... takový bych taky chtěla 😀 jak se znám budu mít holohlavý s odstátýma ušiskama a bude nejošklivější na světě 😀 ale pro mě nejkrásnější 😵

sacvi
5. srp 2009

Ahoj prostejko, mám z Tebe dost 😀

prosteja
5. srp 2009

sac ahooooj, ty tu pořád strašíš 😀 a prooooooč ze mě máš dost? 😀

sacvi
5. srp 2009

jasný já taji tak už budu napořád 😀

No to je jasný proč 😀 😀

prosteja
5. srp 2009

sac nestraš.... kdy jdeš na kontrolu? nebooooj, oni tě zase 2 měsíce přenášet nenechají 😀

no je mi to jasný, že budu mít nejošklivější miminko na světě 😀