Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. zář 2009

tak všechny zdravím, BLAHUŠKU, BAE, NUKI... na někoho jsem zapomněla?.... já tu měla zase jobovku 😖

prosteja
16. zář 2009

jooo ještě SAC 😵

holky děkujuuu moc, fakt jsem si to užila i s manžou 😉

sacvi
16. zář 2009

no už sem myslela prostejko že jsi na mě zapomněla a zrovna sem Ti chtěla poslat výhružnej vzkaz 😀

prosteja
16. zář 2009

fotečku prcka i bříška dodám večer 😉

prosteja
16. zář 2009

SAC na tebe néééé, na tebe nikdy 😀 a vzpomínala jsem na tebe u doktora..... by nám i řekl pohlaví... 😅

amallie
16. zář 2009

jé prostej, tak to je krásnej zážitek 😵

bae: domů půjdeš, ale už s kryštůfkem 😉 😉 😉

nuki: bych se tě soukromě zeptala, jestli bys nakupovala v tescu, hypernově a makru, když jsi u zdroje.... myslím hlavně maso a ryby a ty čerstvé věci....

sacvi
16. zář 2009

doufám že bude večer prdelinka hodná abych mohla fotečku okouknout..už se mooc těším 😵

sacvi
16. zář 2009

no prostejko eště že si to pamatoval a neřekl..musííííš to vydržet stojí to za to 😉 😵

prosteja
16. zář 2009

ahoooj AMAL 😵 no zážitek úžasnej fakt, tohle jsem nečekala.....

SAC tak kdyžtak mrkneš až zítra.... 😉 já vám ji nesmažu 😀

prosteja
16. zář 2009

SAC vydržíííím... doktor si to jednak pamatoval a jednak my jsme i s manžou kroutili svorně hlavama, že nééééé 😀

prosteja
16. zář 2009

jo a nevím jestli jsem vám psala, jak miminko spalo, tak doktor mrkal na nožičky a normálně nám ukázal jen šlapky a na té obrazovce to vypadalo jak takové ty šlapky natisknuté na tričku 😵 😵 😵 z toho byl manža nadšenej nejvíc 😀 😵

sacvi
16. zář 2009

no já Tě v tom musím podporovat 😀 Hodně holek co znám už totiž říkalo jak to nechtějí vědět a jak to vydrží a prdlačka 😀 Ale Tobě já věříííím 😀

prosteja
16. zář 2009

SAC já myslím, že to vydržím... kdyby třeba manža naléhal, že to chce přeci jen vědět, tak možná podvolím, ale on sám otočil a říkal, že se chce nechat překvapit, že to tak bude lepší 😉 a doktor nijak nenaléhá, takže v poho 😉

sacvi
16. zář 2009

jé prostej s těma šlapečkama to si pamatuju že sem taky tak viděla a byla jsem úplně nadšená 😵 A teď už si ty maličký šlapečky pusinkuju a pusinkuju..ty na tom brzo taky budeš tak.. 😵

prosteja
16. zář 2009

SAC já si chci užít prostě ten zážitek na porodním sále.... nevím, přijde mi to daleko krásnější, než když ležíš na lůžku, mimi vidíš na utz a řeknou ti je to kluk.... na tom porodním sále, až ho máš na bříšku, je to asi daleko krásnější a já se o to nechci ochudit 🙂

prosteja
16. zář 2009

no ty šlapky byly fakt úžasný....... opravdu jak na těch tričkách bývají natisknutý, tak takhle nám je tam ukázal a mimi se zrovna nehýbalo a spinkalo, takže jsme to všechno krásně viděli 😵

sacvi
16. zář 2009

no to je dobře 😵

prosteja
16. zář 2009

jo jinak BAE to tak budeš mít lepší.... podle mě ti natočí monitor a udělají toho hamiltona a pošlou domů a až se to v klidu rozjede, tak si tam zajedeš... lepší než tam ležet a třeba 2 dny čekat...... to můžeš i doma 😉

blahovka.cz
16. zář 2009

holky tak jsem se nadlabla amelj chvilku spinka

zdravim sac a janicku a ami a amalku a jeste monci a terezku - TOJE BABINEC

a taky baes a krystufka 😀 😀 😀 😀

prostejko me nejak uteklo,ze se chcete nechat prekvapit??????

monci tu borovku taky nepouzivame,prosdte jen voda a zinka 😀

holky prisel manza a pristi sobotu mame konecne vitani obcanku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hura,my uz mysleli,ze na nas zapomeli

sacvi
16. zář 2009

Tak já utíkám trochu poobědvat. Jaňuláček měla ve 12h.papkat a zatím spinká tak rychle než se vzbudí. Zatím ahoj holky 🙂

prosteja
16. zář 2009

jo a holky těhulenky, ptala jsem se ho i na tu módu, schválně, jak tu psala SAC, že doktor ty kalhoty s pasem moc nedoporučil..... tak můj doktor řekl, že jako jemu je to celkem jedno, ale jestli mi může doporučit, tak když si budu chtít koupit ty s tím pasem tak jen s tím širokým........ že ten tlak na to bříško není dobrý a že i sama pak ke konci těhu poznám, jak je to nepohodlný...... prej nejlepší šatovky, lacláče a tak 😀 😀 😀 prostě volný věci a bavily jsme se o tom i se sestřičkou, když mi měřila tlak a ona říkala, že některý maminky když vidí, tak by jim dala korunu 😀 😀 😀 prý jim i v zimě lezou záda a bříško.... no děs prý 😖 ....... doktor řekl, že základ je, v čem se budu cítit pohodlně..... ale kalhoty s takovým tím nizounkým nebo žádným pásem nedoporučuje vůbec 😖

moncicak3
16. zář 2009

ahoooj Sac a Blahu 😵 jj babinec 😀

jééé Blahu vítání občánků, na to se těším taky 😵 musíš sem pak hodit fotečku 😉

holky jak poznám poslíky?

prosteja
16. zář 2009

SAC ahojky 😵

BLAHU no já tvrdím od začátku, ještě než jsem otěhu, že pohlaví vědět nechci..... manža tvrdil, že on by to rád věděl, ale už taky otočil.... 😀

prosteja
16. zář 2009

a vítání občánků si užijte BLAHU 😵

moncicak3
16. zář 2009

Prostej, já mám kalhoty pláťáky a mají ten pas, který začíná skoro u julinky a ty jsou hrozně pohodlný, sice si v nich připadám blbě, ale jsou fakt pohodlný....no a pak mám nějaký manžestrový, který mají ten široký pas, ty mám od švagrový a myslím si, že v těch dvou kaťatech už těhu dochodím...ještě mám jedný tenoučký pláťáčky, ty jsou na tkaničku a nosím je pod břichem, ale je fakt, že mám delší trika, protože nesnáším, když mi táhne na záda nebo na břicho 🙂

blahovka.cz
16. zář 2009

monci poslicci u me-normalne koncem tehu nekdy zatuhne bricho a pak povoli,me pak zatuhlo a nechtelo povolit,citila jsem cim dal tim vetsi tuhnuti,ktery vyustilo v konecny tlak a pak kontrakci . . . a to se opakovalo 😀 😀

prostejko me ti to fakt holka uniklo,to jste opravdu statecni,ja bych nevydrzela 😀

prosteja
16. zář 2009

monci tak ty už to nějak donosíš...... 😉 a jinak my jsme se tu totiž s těhulkama, co si teď kalhoty pořizují bavily a AMAL říkala, že její doktor ty kalhoty s pásem vůbec nedoporučoval, tak jsem se zeptala schválně toho mýho... 😀

blahovka.cz
16. zář 2009

k tem gatim,ja mela s vysokym pasem a jedny byli z pruzneho matrose,rikala jsem si,vzdyt to vypada jako tepleka,chtela jksem ryfle,ale nakonec jsem mela tyhle a nosila jsem je jeste po porodu,nemuzu si je vynachvalit,bylo to nejvetsi pohodli jake jsem si mohla prat

moncicak3
16. zář 2009

Blahu tak to bylo asi ono ty poslové, ale stejnak to nic neznamená ne...já to radši zítra řeknu dr.....

Prostej aha, já vás sice dočítala, ale jen zběžně, bylo toho moc 🙂

baeszinka
16. zář 2009

Monči,tak si myslím,že tohle cos popisovala políky jsou 😉 Já tohle měla asi taky od toho 34.TT,u každý je to asi torchu jiný,ale mě prostě vždycky ztvrdne břícho jak šutr,nemůžu se pořádně ani hnout a tak taky když někam jdu,musím se zastavit a nebo si sednout na chvilku na lavičku..a taky mě to břicho bolí jak kdybych měla dostat menstruaci..a od soboty jsou teda ty bolesti pořádný,tak furt čekám co z toho bude a ono pořád nic,za chvíli to přejde..