Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
28. čer 2009

a vy jste to řekli jak? manža všem volal nebo?

angetha
28. čer 2009

Hehenko u nás to řekl manžel na Štědrý den, protože mi tchán nalil slivovici 😎 a druhá babička pak našla pod stromečkem bačkůrky..

hehena
autor
28. čer 2009

aha ANGE takže zhruba za deset dní od prvního testování...

angetha
28. čer 2009

No 😅 ale kdyby záleželo na mě, tak fakt vydržím do té první kontroly..pak, že chlapi nejsou ukecaný 😀

hehena
autor
28. čer 2009

nám právě dneska uběhlo deset dní od toho prvního večerního testování 🙂))

říkat se mi to ještě nechce... ale tak se budu zase nechutně opakovat... já už chci vidět fazolůůůůůůůůů buéééééé 🙂))))))))

hehena
autor
28. čer 2009

JO přesně!!!!!! 😀 😀 😀

angetha
28. čer 2009

Neviděla jsi náhodou poslední díl Přátel, co teď dávají? Rachel byla na UTZ a tu svojí tečku tam neviděla..tak z toho byla nešťastná 😀 😀

angetha
28. čer 2009

Hele ten chlap ho má ke kolenům 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

machytka
28. čer 2009

Řekl to včera,protože byla oslava narozenin,několik lidí už mělo podezření,protože i minulou sobotu jsem si nic nedala,včera jsem se vymluvila na to,že jdu ráno do práce,tak že se bojím pít a budu dělat rozvoz.Nezlobím se na něj,taky jsem hned všem chtěla hlásit,že mám//,mamka a nej kámoška to poznaly hned,protože jsem se prý hrozně změnila v obličeji a prsa mám až na zádech.
Joa Hehenko:Stříhat těhotenskej metr-to by byl dobrý kšeft-je vyrábět🙂)To dneska jen takněkdo nedělá 😀 😀 Možná nějakej vyrobím manželovi.....

svoja
28. čer 2009

Ahoj holky...
tak jsme vcera byli na akci, vydrzela jsem dlouho vzhuru, ale byla to takova pohodovka...dnes jsme s manzelem koukali v tescu na mimi oblecky a uplne jsme slintali...hned jak budu vedet co to bude, tak se neznam a vykoupim to tam snad vsechno🙂 je to taaaak moc nunavy🙂

CAT uz tehu obleceni????? jezisi....to snad jeste nee....ja bych se do 36 ale nevlezla vis...🙂 ja teda jeste pockam🙂

MACHYT ahoj, vitam te tady🙂 a spolecne s HEHE vam preju at to rychle utika....ale chapu to, ja jsem byla taky silene natesena....a ted jde v utery na screening a jsem natesena taky....uz at ho vidim, cervika🙂

ANGET ahoj maminko🙂

svoja
28. čer 2009

HEHE chvalim za albicko🙂 jak jsi tam pridala fotku toho mimi v 4 nebo 5 tt(uz se nepamatuju)...tak to vypada skoro strasidelne, ze?🙂...jako nejakej morskej zivocisek🙂

machytka
28. čer 2009

Svoja,děkui za přivítání,já chodím na únorovky,ale vždycky mrkám k vám,jak se všichni kulatíte🙂))Ten 5tt je naprosto skvělý,takže toto mám právě v břichu???To musím ukázat manželovi,snad sebou nesekne 😀

sacvi
28. čer 2009

Ahooj holky 🙂 ,
taky vítám machytku 🙂
Tak já už mám skoro sbalenou tašku do porodky..pro jistotu 😀 Ale nato jak se mně zdála taška velká tak už ju mám plnou a eště tam nemám vše 😅 😀 Aby si nemysleli že se k nim stěhuju až tam pojedu 😀 . Jinak docela pohodička. Mužík ve středu odjíždí do pátku pryč tak taky pojedu k babičce a sestřičce pře co bych zase dělala doma sama že jo..

eeefffaaa
28. čer 2009

ahoj holky a miminka!!jdem se na vas taky podivat!!

vitam machytku a preju at miminko krasne roste 😵 😵

sac taky uz mam radsi zabalenou tasku,clovek nikdy nevi ze jo 😀 a uz se toho naseho prcka nemuzu dockat...jsem dneska Milanovi rikala,ze je neuveritelny co vznikne z jednoho vejcete a nejrychlejsi spermie,to je neuveritelny...jo a sac fotecky uzasny!!!moooc vam to tam slusi 😵 😵

sacvi
28. čer 2009

Ahooj efi s davídkem..Díky 🙂

No jo člověk fakt nikdy neví..hlavně můj mudr si myslí že na to už půjdeme brzy 😅 Uvidíme ve čt to jdu do další poradny a jsem zvědavá estli se za ten týden něco změnilo.. 😉 Co Vám říká mudr?

eeefffaaa
28. čer 2009

no me rekl ze je vsechno v poradku,ted jdu taky na kontrolu ve ctvrtek...bude mi delat vyter a jsem strasne zvedava co mi rekne,malej uz me pekne tlaci na spodek bricha...uz se nemuzu dockat az bude ze me venku a me se ulevi..uz to je preci jen dlouhy

sacvi
28. čer 2009

a čípek pořád stejnej? A co CS? Já su zvědavá nooo 😀

eeefffaaa
28. čer 2009

jj cipek zavrenej a CS je co?? 😅

hehena
autor
28. čer 2009

SVOJI těhu oblečení? co se děsíš??? já rozhodně nebudu čekat ani do 12tt a kupuju těhu rifle... si prostě pupík v normálních riflích mačkat nebudu ani za nic... 😉

tak mořskej živočich v 5tt se mi děsně líbí 🙂)) a strašidelnej mi nepřipadá ani trochu 🙂)) je krááásnej 😀 😀 😀

EFI to je fakt 🙂))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky to nechápu... a asi nikdy nepochopím...natož až mi poroste bříško, to musí bejt celý neskutečný....

hehena
autor
28. čer 2009

holky jdem na véču... tak pá 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
28. čer 2009

hehenko ahoj a zase ahoj 😀 jo a nech si cvachtat

sacvi
28. čer 2009

já sem ráda že můžu s někým srovnat tak proto tak vyzvídám 😀 CS-cervix score..píše se většinou do průkajdy. Já tam mám teda z posledních dvou kontrol..nejdřív 1-2 při další 4..a čípek spíš nemám než jo 😅

eeefffaaa
28. čer 2009

jo tak u CS mam napsany 2 a cipek rikal,ze je v pohode zavrenej a tak jak ma byt..ja hlavne nechci prenaset..tak za dva tydny zacnu pomalu delat vsechno proto abych uz zacala rodit 😀

eeefffaaa
28. čer 2009

a jak se jinak sac citis??taky ti to uz prijde dlouhy a pripadas si jako nejvetsi koule ktera se uz skoro ani nepohne 🙂

sacvi
28. čer 2009

kráásnej pupíííček efi 😵
Já sem taky říkala že nakonec je asi lepší rodit o 14dní dřív než po termínu a vyvolávaně 😖 To bych teda neradááá - ale to se mi nespíš nestane takže huráá 😀

eeefffaaa
28. čer 2009

a sac kolik si pribrala za tehu??ja ted jak jsem doma tak porad jen jim,jsem si rikala,ze jetse ze jsem jezdila do skoly,protoze bych za chvili mela takhle 30kg nahore 😀

eeefffaaa
28. čer 2009

no prave nejhorsi je ze to uz je po terminu a ty porad cekas a nic a pak jdes na vyvolani to bych nechtela,chci aby to bylo necekany a hlavne rychly 😀 jo a prcek aby byl malinkej 🙂 ale to uz chci asi moc

sacvi
28. čer 2009

no pohnout se to je teda makačka..hlavně vylezt z postele 😀 Jinak občas dost bolí záda nebo kyčle ale jinak sem aji v pohodě..jen sem teda pořád dost unavená ale to je asi i tím že mám málo železa..?! Už se taky těším až bude prďolka venku pře teď mi to jako vůůbec neutíká a příjde mně že budu těhotná snad eště rok 😀
Já se už úplně těším až začnou ty kontrakce pře to bude znamení že mimi bude brzo s nááámi 😵 😵

eeefffaaa
28. čer 2009

jo vylizt z postele nebo z gauce to je umeni..a unavena jsem taky porad,skoro cely den prospim 😅 no doufej ze bude brzy s nami,ze nebudes rodit dlouho...ale samozrejme vsem preju aby ste to mely hned hotovy

sacvi
28. čer 2009

efi ty seš teda s těma požadavkama pěkně náročná 😀 😀

Já mám navrch necelých 9kg zatím..kolik máš ty 😉
Má teta rodila před necelýma 2rokama vyvolávaným porodem (předtím 2krát normálně) a říkala že dost hrůza a děs 😖

Jooo a co výborný pitíčko z lněnýho semínka?? 😝