Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
1. říj 2009

No myslim, ze to tak vyslo ta base u PP...

Jj, me dr dava poslechnout srdicko pri kazde kontrole, tim malym prenosnym...a boucha jak o zivot🙂 Taky me to prijde silene zbesily🙂

sacvi
1. říj 2009

Ahoooj holkýýýý 😀

nuki
1. říj 2009

všem moc díky za držení palečků..🙂))

ještě není sbaleno...a cestovní horečka teprve příjde...za to manža, ten říkal, že už nikdy nehce letět a ted tam letet musi, chudák muj malej..: ☹

amallie
1. říj 2009

že jo, děsně rychle buší!!!!!! a slyšela jsem i jiný zvuky, to asi, jak plavala

a byl i utz, ale tam už je vidět prd, mimís je moc velikej

hehena
autor
1. říj 2009

mi zas nějak nešel net 🙂 huš su tu 🙂

svoja
1. říj 2009

SAC ahojky

NUKI ja bych asi manzela do letadla nedostala nikdy🙂

AMAL a je mozny citit treba jak miminku busi srdicko rukou pres bricho?

prosteja
1. říj 2009

holky ale takhle zběsilý je i vaše srdíčko 😅 ... mě to taky překvapilo když mi jednou kvůli čemusi dělali utz srdíčka a to bušilo jak o život a já ještě na doktora jestli je toto jako normální 😀 prej jo 😀

AMAL jasně, musíš si říct priority, chci takovou a takovou sedačku, chci aby šla na kočár, nechci aby šla na kočár..... a fakt díky za tip 😉

SAC ahooooj 😵

prosteja
1. říj 2009

ale srdíčko miminka jsem ještě neslyšela ☹

sacvi
1. říj 2009

holky má sestřička má 20let a pořád měla málo tepů a byla u dr a oni že ji musej dát kardiostimulátor ☹

amallie
1. říj 2009

svoji: no, to nevím, já myslím, že určo ne..................... páč ho má schovaný, jak je shoulený a ještě tam máš dělohu a tu břišní stěnu

nuki
1. říj 2009

blahu: jojo to máš pravdu..🙂))

amal: jojo Globus je v poho..🙂

sacvi
1. říj 2009

prostejko šak se taky dočkáš..neboj 😉 🙂

amallie
1. říj 2009

nuki: díky, já teda tenhle typ obchodu nemusím, ale když je tam nezávadný maso, tam to jiná 😉

prosteja
1. říj 2009

SAC už aby to bylo 😀 😀 😀 třeba nám ho příště pustí, když budeme kontrolovat všechny orgány 😵 a jak se máte vy SAC, povídej, přeháněj 😀 s tou ségrou mě to mrzí 😖

nuki
1. říj 2009

Ahojky Sac: no tak to je tea něco, hlavně, že na to přišli včas.🙂

Ahojky Hehe..🙂))

blahovka.cz
1. říj 2009

sac ahojky,no co ctu za spatne zpravy ☹ takova mlada holka ☹ a jak to zvlada??to je strasny

hehena
autor
1. říj 2009

Slyšet srdíčko miminka je fakt krásný. manža byl nadšenej .) a minule jsem slyšela i monitor. těhulku na něj připojili a když jí prcek kopl tak to byla rána jak z děla .))))

eště něco jsem chěla, ach ta paměť...

AMALLI ahoooj 🙂 😵 😵 😵

prosteja
1. říj 2009

SAC mrkala jsem na fotečky, úúúúúúúúúúúúúúžasnej svetr 😀 😵 😵 a malá je jak princeznička fakt 😵 😵 😵

hehena
autor
1. říj 2009

my máme auto starý rok a půl, ale je to Dacia, tak nevím, jestli tam nějakej isofix půjde... holky já jsem tak lenivá, co se týče toho shánění informací 🙂)) 😀

hehena
autor
1. říj 2009

SAC no to je něco.... jiný řešení opravdu neexistuje. to je mi líto... co to pro ní všechno znamená? 😲

amallie
1. říj 2009

Sac: tak to je teda nářež ☹ ☹ ☹ ještě, že na to přišli ale 😲

hehena
autor
1. říj 2009

SAC no krásnej balíček máš na sedačce .))) fakt. já bych si ho hnedle odnesla .))) 😵 😵 😵

hehena
autor
1. říj 2009

PROSTEJ dr. nám dal spolechnout srdíčko miminka a pak pro srovnání to moje, stačí najet na tepnu... a rozdíl to je... miminko je opravdu zběsilý 🙂)) 😵 😵 😵

verled
1. říj 2009

amali:jeee ty se máš já už se taky těšim na první monitor🙂))...vždycky závidim mamkám co tam jsou se mnou a choděj na to🙂
nuki:no my s Tádou taky držíme🙂
sac:ahoj, ty bláho takhle mladý holce tak to je hrozný dneska....

hehena
autor
1. říj 2009

NUKI AHoooooj... letěla jsem jen jednou a taky se od tý doby bojím víc. manžela lituju. snad to zmákne... taky bych někam letěla, ale teď by to s tou mojí letovou psychikou mohlo odnýst mimčo...

hehena
autor
1. říj 2009

SVOJI to určitě cítít nejde... já cítím tepat svoje tepny.... a teď hlavně na pravý straně vedle pupíku, stává se mi to docela často, asi jak tam mimčo všechno vytlačuje...

hehena
autor
1. říj 2009

buďte tu se mnoooooooooooooou 🙂))))) 😀

amallie
1. říj 2009

holky vy mě teda s tím svým strachem z letadel zlobíte 😀

hehenko: už několik let je isofix povinná výbava aut, takže i dacia by to mít měla

najdeš to u pásů na zadním sedadle, když odklopíš takové krytky a je to taková jako kovová spona, nebo jak to říct a do toho se zasekne zase spona na té základně

blahovka.cz
1. říj 2009

sac,ale jak pise nuki,je dobre,ze ji to nasli hned,janicka je krasna v ty ruzovofialovy 😀

nuki
1. říj 2009

Ver: taky díky..🙂

Hehe: jojo budu tady.🙂