Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
1. říj 2009

sac:prosimtě to vytrénuješ.-)
prostej.no snad jo...
hehe.já se tqaky modlim už teď abych měla hodně mlíčka a dlouho🙂))moje mamka prej nikdy mlíko pořádně neměla......max měsíc...a konec

svoja
1. říj 2009

No uff teda...

Delala jsem kure na paprice a knedlikem a polivku...da si nekdo? Mame toho zase kotel🙂

SAC to je mazec teda...mamku bych asi informovala, aby to nezlehcovala, ale zas aby nehystercila...tu hranici je nedky tezky odhadnout...drzim pesti!

HEHE 😲 😲 to jsem netusila, ze jsi na tom takhle byla...no tak hlavne, ze uz jsi v ramci moznosti ok....ale teda sila... 😒

AMAL ty letusky...no, normalne se prevlikaly a odlicovaly...a takovy krasny holky, upraveny, moc jim to sluselo...jen me prislo takovy nedustojny, ze to tam dali na tom hajzlu no....
Jinak s tim letadlem mas recht...radsi nez se vybourat v aute...i kdyz teda nejradsi vubec nic, to je jasny!

prosteja
1. říj 2009

vidíš HEHE jak ses mohla mít 😀 😀 😀 kruciš.... 😀 😀 😀

tak doufám, že to mlíko není dědičný, mojí mamce totiž popraskaly už v porodce vevnitř žilky a já nechtěla od ní pít a oni pořád nevěděli proč.... až pak zjistili, že jsem do sebe s mlíkem tahala krev 😕 ... no a druhej den se mamka probudila a prej celá postel mokrá, co mohlo, tak vyteklo a z nalitých prsou měla prý 2 pytlíčky (velikosti asi jako od rýže) a bylo po mlíku 😖

svoja
1. říj 2009

A ten pitnej rezim...to si holky hlidejte, neni to zdravy nepit!!! Ja to resila tim, ze jsem si delala caje do pullitrovych hrnku...a rikala jsem si, ze kdyz dam aspon tri, tak dobry....k tomu sem tam sklenicku neceho....ted delam caj do konvice....a nebo u sebe porad noste malou petku a doplnujte ji vodou, to se me taky osvedcilo....i kdyz teda i ted se me stane, ze dam hooodne slabej litranek za den, ale uz to na sobe cejtim, ze mam malo tekutin....

verled
1. říj 2009

svoja:a to já bych si dala, mňaaaam.....já už tyhle všechny metody zkoušela, tahat to s sebou a doma si dělam čaj do konve, ale druhej den ho vylejvam....
😠

svoja
1. říj 2009

A neni ti pak blbe, kdyz nepijes? Sucho v puse, bolest hlavy, me je casto i tak jako blbe od zaludku z toho....

prosteja
1. říj 2009

SVOJI jj, tak jsem se to naučila já.. málo tekutin, furt mě bolela hlava, tak jsem řekla dost a pořád sebou něco nosím, třeba v práci mám na stole flašu něčeho a musím to prostě vypít za ten pracovní den a doma pak ještě něco dám...... 😉 jinak se to člověk nenaučí no, to je jasný

verled
1. říj 2009

svoji:jo hlava mě občas bolí a vim že je to z toho jenomže prostě nemam žízeň....

amallie
1. říj 2009

svoji: no nedůstojný to teda je..........brr.......... tak to my se na hajzlech nepřevlíkáme 😉 Kdyby to udělala moje posádka, jo, to bych je hnala!

takže ještě mlíko se bude řešit................holky holky, jak tohle všechno zvládnout??? Já myslela, že prostě nastavím prso a malá se napije a pak zas............

svoja
1. říj 2009

PROSTEJ tak tak...

VER ale mas!!!!

AMAL taky jsem si to myslela...vlastne si to porad jeste myslim, tak me neberte iluzeeeeeee 😲 😀

prosteja
1. říj 2009

VER tak to já taky třeba ne..... kdybych se řídila jen žízní, tak to piju tak jednou za den 😀 ........ doktoři tvrdí pít pravidelně, nemusíš vypít 4 litry denně, to ne, ale pít jakoby pořád a ne až máš žízeň.... mě to teda naučila ta bolest hlavy

verled
1. říj 2009

svoja:dobře tak odteďka mam🙂))))můžeš mě třeba denně peskovat.-)))))třeba to pomůže.-)

amal:to jo, ale musíš to mlíko hlavně mít🙂

svoja
1. říj 2009

VER sup se napit!🙂

verled
1. říj 2009

prostej:to říkám furt že mě bolest nic nedělá🙂))

prosteja
1. říj 2009

VER tak to tě asi pořádně nebolela hlava 😀 😀 😀 to ti tiše závidím 😔

verled
1. říj 2009

prostej:cože??tak to si jenom myslíš, jen prostě bolest dobře snášim, ale hlava mě bolí dost o to se neboj.....kolikrát jsem i řvala a to jako že vydržim dost..... 😲
svoja:už idu🙂

sacvi
1. říj 2009

tak už mám berušku doma a jsme i napapaní 🙂

amali mně se neztratilo pře se mi ani pořádně nezačlo dělat 🙄

Holky dyž budete odstříkávat nic špatně neuděláte..já bych si ju koupila.. 😉

cat79
1. říj 2009

ahooj, jsme zpět z obídečku, malej sebou dneksa vrtí🙂a to večer přijdou tetičky sestřičky aty tu budou spinkat aby Deníska cítily..tak mu říkám, ať si to nechá na večer.-))))

ale teda taky mi budou ty pohyby chybět, ale zase budu mluvit s denískem z očí do očí🙂)
Dneska mě napadlo ještě jedno jméno William, to je krásný, že jo????a tak honosný🙂))

Denis v kalendáři není, ale denisa ano, tak jsme mu to dali na denisu 11.9.:-)))a to je holky asi znamení, páč jak jsem minule měla to missed abord a ten potrat, tak jsem do jiného stavu přišla na den předně 11.9. TO JE ÚUULET

verled
1. říj 2009

sac:a to jako myslíš že by se ti dělalo líp kdybys odsávala??

prosteja
1. říj 2009

tak mě přesně takový bolesti hlavy donutily k tomu, abych začala víc pít VER, tak proto se divím.... bolest obecně snáším taky poměrně dobře, ale abych se zbytečně nechala trápit to ne... to raději vypiju 2 litry denně 😀

SAC a jakou máš odsávačku?

cat79
1. říj 2009

Svoji tak jsme si taky objednali tu sadu od Aventu, ale tu darkovou s tim sterilizátorem a vložkama do podprdi...vyjde to nad 2tis...ale zase když ušetříme na kočárku.-)))))hihihihi

sacvi
1. říj 2009

Holky mě strašně zaujalo plavání s miminkama..je od 3měsíců ale teď v zimě s malou nikam chodit nebudu aby nenastydla ale ženská může i dojet domů a ukáže jak s miminkem "plavat" ve vaně a prý je to pro děti moc super a líbí se jim to a hlavně po tom krásně tvrdě spí jak jsou unavení 😀 Tak nad tím docela uvažuju

prosteja
1. říj 2009

SAC plavání doporučují skoro všichni, takže do toho určo jdi 😉

svoja
1. říj 2009

CAT tyjo, to je magie...s tim jmenem...!!! Jj, Aventem snad nic nezkazime!!!

Me se v posledni dobe zacalo libit jmeno Dora...Dorka, Dorinka, Dortik🙂

verled
1. říj 2009

cat:2000?,ty voho, tak tohle asi mít nebudu kočky🙂)))koukni na odkaz co jsem ti hodila do éteru s tim kočárem je černobílej🙂)))
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-jump...

sacvi
1. říj 2009

verledi sem přesvědčená že jo..

prostekjo od Aventu a je fakt super..zato ten ohřívač je naprd 😖

svoja
1. říj 2009

VER ten kocik je peknej! a mazej se napit!!!! a nelzi zes pila🙂

Sem uplne zapomnela napsat, ze ty vcerejsi testy na cukrovku dopadly dobre....takze cukr muzu...huraaaa...jinak nevim, co bych jedla teda🙂

prosteja
1. říj 2009

SAC a ruční nebo elektrickou? díky za tip 😉 a jakto, že ten ohřívač je naprd? 😲

sacvi
1. říj 2009

mám ruční a je to fakt pohoda 😉

Jako z toho ohřívače sem měla takovou radost že než malou přebalím že se to ohřije a aspoň nebude mezitím brečet než vodu ohřiju v kastrooole a pdr..např.dělám 90ml mlíka a tam je nastavení na buď 85ml mlíka nebo 115ml..dám teda na těch 115 a mlíko studený..tak dám na 140 a mlíko vlažný málo kdy teplý 😠 A to stál jako 2000 😝

sacvi
1. říj 2009

tady mám odkaz na to plavčo kdyby to někoho zajímalo 🙂
http://www.plavacci.com/plavani_doma.php