Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
8. říj 2009

Jééé, ahoj Bae🙂)mamino naše nejčerstvější.-)
Tak jak to jde??
Holky já jsem asi blbá, ale nechápu k čemu jsou rychllozavinovačky☹jako kdy tam to mimi dáváte a v čem???Fakt sorry za tak blbou otázku, ale nevím...

prosteja
8. říj 2009

ahoooj BAE a Kryštůfku.... 😵 a zdravím z hromady papírů i CAT 😀 😵

BAE takže s klasickýma zavinkama máš taky dobrou zkušenost a ty 4 minimálně, super.... volám babičce, ať to hodí do čistírny všechno 😀

CAT no někdo nepoužívá rychlozavinku vůbec, obecně co jsem četla to odborníci doporučují, protože je pak miminko klidnější..... ale u některýho to možná neplatí, myslím že BLAHU psala, že její malej v tom nechce spát... 😉

baeszinka
8. říj 2009

Ahojky Svoji,jóó jde to docela fajn,akorád že se člověk moc nevyspí 🙂
V úterý jsme byli na vážení v paní doktorky a za 14 dní jsme přibrali 720gramů,tak jsme moc pochvalu nedostali,prý je to moc..mám kojit po třech hodinách,což dělám...tak nevím,jak miminku vysvětlit,že nesmí moc jíst,jinak bude tlusťoch 😀 😀
Já mám rychlozavinovačku jednu-tu dávám do kočárku a pak 4 ty klasický-ty používám doma..akorád ne na kojení,to si ho vyndávám..ta zavinovačka se mi přitom plete a mám ho moc daleko od sebe tak se nemůže přisát..

cat79
8. říj 2009

No já mám totiž ty spací pytle, ralph laurent tak🙂)hihihi takže si myslím, že to by mi mohlo stačit, hlavně mám ty spací pytle teplý a jelikož rodíme v lednu, tak to bude akorát,ne??Mám teda zavinovačku jednu k tomu povlečení, tak když se bude líbit dokoupím...že???🙂))
Včera mi kámoška nabídla půjčení nannny a chůůviček, takže super, ušetříme!!!konečně🙂))ještě vaničku a kosmetiku a máme VŠE🙂)teda až na kocík🙂))asi budu vozit na saních🙂))

baeszinka
8. říj 2009

Prostej,jj nevěřila bych,že uživím všechny ty 4,ale fakt mazec 😀 😀 Teď už je to lepší,vystačíme třeba s jednou na den 😉 A já Kryštůfka už občas nechávám bez zavinky,aby si postupně zvykal a trochu se snažil držet hlavičku..

baeszinka
8. říj 2009

Jinak já tedy nedám na nanny dopustit,je to úúžasná věc a kdybych ji neměla nevyspala bych se vůbec.Nevím jak ostatní mimi,ale to naše celou noc kvíká,vzdychá,mumlá,heká..no prostě vydává divný zvuky a kdybych neměla ten monitor dechu pořád bych ho chodila kontrolovat.

baeszinka
8. říj 2009

jééé,holky,vy už máte krásný pupíčky 😵 😵 😵 😵

prosteja
8. říj 2009

BAE no já bych právě taky neřekla, že tolik těch klasických zavinek použiješ 😅 ale je to zase zkušenost navíc tak díky, doma být nachystaný můžou... jasně, že mimi z toho vždycky na pár chvil vyndáš, to jo, ale obecně co vím, tak prý v tom spí daleko lépe a jsou klidnější 😉 a rozhodně je asi s miminkem lepší manipulace 😉

CAT tak spací pytle na noc by mohly být super.... ale přece nebudeš mimi balit do spacího pytle přes den? 😅 oni opravdu některý miminka jsou v tom pořád v té zavince 😉

cat79
8. říj 2009

aha, já jsem miminko jen viděla🙂 a to venku v kočárku, takže pro mě jsou tyhle věci španělská vesnice, já myslela že miminku dáš dupajdy nebo pyžámko a je to🙂)))ale je pravda že ty zavinovačky ti ho drží i s hlavičkou a je to lepší na manipulaci..ještě se poučím🙂))holky to bude průser, já budu matka roku🙂))

prosteja
8. říj 2009

CAT já myslím, že to bude v poho, to jsou věci, který se dají dokoupit za pár kaček v podstatě během hodiny v nějakým specializovaným obchodě..... 😉 ty matko roku 😀 😀 já zase co všechny kamarádky mají a měli miminka, tak třeba ho vyndají z té zavinky a chovají ho i bez toho, ale většinu času to maličký miminko tráví čas v zavince... ale jak říkám, některýmu se to nemusí líbit CAT, takže kupovat 5 zavinovaček, pokud třeba taky nemáš z rodiny po někom je asi zbytečný, až zjistíš co a jak 😉

baeszinka
8. říj 2009

Cat,já měla taky strach jaká budu máma,že nebudu vědět co s tím maličkým tvorečkem dělat,ale je to dobrý,mateřský pudy se probudily..a hlavně ti taky ani nic jinýho ani nezbývá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncicak3
8. říj 2009

ahoooj holčiny 🙂 tak už jsem se vzbudila, jsem teda usnula pěkně tvrdě 😵

zdravím Cat a Bae 😵 Bae tuhle jsem tu psala, že jsi tu dlouho nebyla....nechceš nám popsat porod, jaký to bylo a tak? teda jestli se ti o tom chce mluvit 😉

moncicak3
8. říj 2009

kočandy, jdu se chystat k dr, tak dám pak vědět co a jak 🙂 zatímky se mějte krásně 😎

verled
8. říj 2009

ahojkky holky, my byli na Ko, tak všechno v pohodě🙂a teď budu chodit na KO každejch 14dní..uff

hehena
autor
8. říj 2009

ahoj holky. přišla jsem vás aspoň pozdravit. koukám, že je tu BAE, tak pak musím dočíst....

sacvi
8. říj 2009

Ahoj holky, tak já rychle nakukuju..malá spinká ale už má vstávat tak se myslím brzo probudí. Navíc spinká na terase v kočárku tak tam sem s ní nebo aspoň ukízím v kuchyni a koukám jak spinká 😵
Na dnešek zase princezna prospala celou noc takže paráda 🙂
Jinak je to moje mooc hodňoučká beruška a já ju moc miluju a pořád ju muchálám a mazlím a pusinkuju 😀 😵 😅

hehena
autor
8. říj 2009

mám nějakou hroznou náladu holky.... achjo.

doufám, že máte lepší den...

prosteja
8. říj 2009

zdravím od oběda 😵

baeszinka
8. říj 2009

Monči ať ti dobře dopadne poradna 😉 Já tu už o porodu kdysi psala 🙂 ale to už je dááááávno 😉
Jé ahojky Hehe,už víš co se schovává u tebe v bříšku?Jestli chlapeček nebo holčička? 🙂
Jé Sacvi ty se máš,že ti brouček spinká.Ten náš leží vedle mě a brečí..tak se mu musím jít věnovat 🙂

prosteja
8. říj 2009

teda dneska je to zase hukot... 🙄 kdybyste slyšely ránu, tak mě tu zavalily papíry 😀

prosteja
8. říj 2009

SAC teda ty máš hodný miminko 😵 😵 😵 takový chci takyyyyyyyy 😀

HEHE copak je? 😖

hehena
autor
8. říj 2009

BAE nene ještě vůbec nevím, jdem na UTZ příští pátek... to bude asi velkej UTZ nebo já nevím 🙂)

PROSTEJ jsem na tom stejně a eště mě to psychicky deptá.... navíc jak jsem cíťa, tak tady bulím jak děcko... achjo.

prosteja
8. říj 2009

HEHE taky jsi v časovým presu??? já teď docela jo a ještě jsem závislá na práci jiných, kteří tu rádi sedí třeba do 8 do večera 🙄 takže prostě když to nestihnou v mé pracovní době, tak tu budu muset sedět 😠

HEHE a doktor ti k tomu něco řekl k tomu utz? mě přímo doktor řekl, že to bude velký utz..... já se jen ptám, že spousta holek tu říkala, že na velký utz chodí do nemocnice 😉

sacvi
8. říj 2009

prostejko fakt jo..mám mooc hodnou berušku..po ránu jak k ní příjdu a nakloním se k ní tak se na mě usmívá jak sluníčko..až se napapá tak si povídáme ( beruška toho namluví vážně moc to je samé áááá a grrrr apod. 😀 )..A když spinká tak se směje i nahlas ale jak je vzhůru tak eště ne..no chtěla bych vidět co se ji zdá že se tak směje 😀 Se v noci probudím a z postýlky slyším jen jak se malá směje 😀 😵

prostejko eště nejsi zavalená?? Já už nějakou ránu slyšela 😀

Holky kdybych se vypařila tak se omlouvám ale malá měla v 11h.papat a eště spinká tak jak se probudí tak budu za ní valit..určo už bude mít véééliký hlad..

prosteja
8. říj 2009

SAC tak to je fakt super..... takový zlatý dítě 😵

SAC to musela být asi HEHE 😖 já pořád sedím mezi šanonama 😀

sacvi
8. říj 2009

teda holky to Vám vážně nezávidím 🙄

prosteja
8. říj 2009

SAC to je přechodná záležitost 😀 zítra je termín odevzdání, tak pak se na to můžu pěkně víš co? 😀 😀

hehena
autor
8. říj 2009

PROSTEJ jj... je toho víc... tenhle tejden už byl den, kdy jsem u toho seděla do 10 do večer... včera jsme teda skončili kolem 7, tak to jde...

PROSTEJ neřekl mi nic k UTZ... se vůbec divím, že mi řekl, že mi bude dělat UTZ 🙂)))) no prostě divný. jsem myslela, že budu víc informovaná, aniž bych se musela ptát. bojím se tam na něj dělat chytrou, jestli je to teda velkej UTZ, si říkám, aby si neťukal na hlavu, že ten internet moc šlukuju... 🙂)) no nevím...

a jinak copa je... no dostali jsme se do situace, kdy jsem zase zjistila, že autorskej zákoník neplatí pro všechny stejně a my nemám vlastně ve svý podstatě žádný práva... takže mojí práci si bude vesele používat třetí strana...
to máme za to, že jsme to klientovi prodávali za víc než přátelský ceny jen abysme tu práci mohli dělat... :(((( bych to vysvětlila víc, ale nechci vás tím nudit... je to prostě pro mě jako pro autora něčeho, dost smutný setkání s realitou no... :( navíc přídeme o část práce a to je taky super...

hehena
autor
8. říj 2009

SAC to je krásný...... já chci taky takovou hodnou úžasnou holčičku... nebo koučka, to je fuk .))) 😀

prosteja
8. říj 2009

HEHE no jo, je prostě období kdy se musíte otáček, jsem četla, že jsi uklízela o půlnoci 😒

k tomu doktorovi, tak já se ho jako takhle taky na nic neptám, taky mám pocit, že by si mohl myslet, že jsem nějaká chytrá 😀 ale ona mi naštěstí tohle všechno říká sám 😅 a když něco, tak se ptá i manžel, tomu to blbý není 😀

s tou prací mě to mrzí, klidně se rozepiš, mě to nevadí, když má někdo bolístku tak se z toho prostě potřebuje vypsat.... jen ti nemáme jak poradit HEHE, litovat tě stejně nemá smysl, snad jen si říct, že tohle je bordel 😠 a normálně na rovinu....... a s tím, že přijdete o část práce to není o nic lepší... 🙄 a jak to? někdo vám něco odmítl?