Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
23. lis 2009

no to je neskutečný nízký číslo SAC! 😲 nechápu to.... si držela v těhu dietu ne? 😅

a méééga pupek budu mít též, ovšem k tomu ještě navíc X kilo 🙂)) 😀

a co strie SAC? vybledly?

carculka
23. lis 2009

ahooj hehe 😉

ty jo 12kg,kraaaaasa..ja chciiii taky 😀 ..no bys mela dva broucky 😀 ale urco dorazi 😉

hehena
autor
23. lis 2009

AMALLI klíííd matko... 🙂 třeba porodíš a otoky budou pryč, a z porodnice půjdeš se 3 kilčama... tohle je fakt tak indivindy, někdo přibere málo a nemůže to shodit, někdo přibere hodně a za chvíli je jak tintítko...

hele kamarádka taky nabrala 30 kilo... teď má malá rok a je neskutečně štíhlá... nechápu prostě!

amallie
23. lis 2009

ono je asi úplně jedno, kolik kdo nabere, spíš není jedno, jak vypadá rok po porodu

znám jednu, ta přibrala 34 kg a za půl roku byla zase kočka a naopka jednu, ta přibrala 15 a má je stále, 3 roky po porodu
jedna přibrala 19 a po půl roce od porodu měla dole 24 a to žrala jak kyselina

amallie
23. lis 2009

jojo, já vím 😉

hehena
autor
23. lis 2009

no přesně!!! .) 😉 😵 😵 😵 uvidíme uvidíme a pak to nějak pořešíme 🙂

hehena
autor
23. lis 2009

mě teda spíše než kila fakt se*ou ty strie... :(((( budu rozpraskaná jepice, co se bude stydět do plavek ještě víc než předtím... hrůza... vogo, kdyby na to fakt aspoň něco bylo, ale neníííííí aúúúúúúú

carculka
23. lis 2009

amal..dve kamosky-obe pribrali pres dvacet-jedna speky druha vodu atd(po porodu bricho plochy jak pred tehu a jen dve kila navrch)a druha 12kg navrch..takze fakt je to individualni...

jo jak jste dnes resili tu plodovku..tak ty holky behaji s tema vlozkama,jelikoz to odtykani pomalu muze byt blby pro mimi a porod musi vyvolat

amallie
23. lis 2009

tak ony vyblednou.......... nic jiného ses tím neto, no.......... ☹ ☹

amallie
23. lis 2009

carcul: nám řekli, že čekají 24 hod a pak vyvolávají

sakra, to nechci, aby mě potkalo..........

kila se dozvíte, vám povím, já myslím, že půlka je špek a půlka voda

sacvi
23. lis 2009

no to jistě hehenko..sem se cpala potom co mi začalo být dobře pořád 😀

carculka
23. lis 2009

amal..a udelali se ti ete naky?nebo jen ty pre tu noc a uz ne?

jinak usim vyfotit pupek,ted hrozne skocil,ale hrozne...a jako to rekli i lidi co me ted videli

amallie
23. lis 2009

carcul: mám na bocích trochu, ty mě neštvou a ty přes noc, ale ty jsou maličko, vidšět ovšem budou, snad už se nic neudělá

sacvi
23. lis 2009

mně taky zůstaly "jen"3kila ale jsou v pupku a bokách. Já Vám schválně ukážu momentální foto ale zase hned smažu pře není čím se chlubit 😝

hehena
autor
23. lis 2009

CARCUL tak se vyfoť třeba s bleskem, ať to bříško pořádně vidíme, se vždycky fotíš v ouplným šeru :(

jsem teď nakoukla na diskusi strie a to jsem neměla dělat 🙂)) 😅

hehena
autor
23. lis 2009

SAC jen tři kila to je pohoda, neboj, to se dá do kupy!!! 🙂 a když né, tak tomu pomůžeš cvičením! 😉

carculka
23. lis 2009

amal..ja jako myslela ze kdyz odtyka treba tyden v kuse vis,ze z toho muze byt problem,tak proto s tema vlozkama..ze pak to hlidaj treba,kdyz neporodi do urcity doby a jinak vyvolaj...ze to neni dobry a vyvolavaj treba

sacvi
23. lis 2009

no amali já nechci strašit ale třeba já na břich když jela do porodky neměla ani strijičku malou a po porodu sem teda čučela ..popraskanej celej podbřišek 😝 😖

hehena
autor
23. lis 2009

no SAC právě to jsem tam četla... že na břiše holky nic neměly a při porodu jim kůže popraskala... :(((( někdo tam psal, že jí to popraskalo tak, že je rok od porodu a sice je to světlý, ale dost vidět :(

cat79
23. lis 2009

ahoj holky🙂
tak já ještě usnula, ta nemoc musí odejít, si říkám🙂))
Tak kdopak nám dneska vypadne v superstar?
Tipuju Denis Lacho☹ale je fakt nejslabší..a včelka mája..no comment🙂)

Jinak teda Sac jen 12kg to je k neuvěření, mělas pupendo jak blázen, viď?
Já už mám teď 13kg...modlím se abych nepřesáhla těch 15...ale během nemoci moc nejím, ale já si to vynahradím🙂))))

amallie
23. lis 2009

carcul: no však máš pravdu.......... ale to se nám tedy nestane, žádné vyvolávání

sac: jak to jako myslíš???? to se ti jako při porodu stalo??

amallie
23. lis 2009

ještě by mě zajímalo, jesti se nejdriv porodi placenta a pak se sije, nebo klidne se sije hned??

carculka
23. lis 2009

hehe..vis ja kdyz chci vyfotit s bleskem v tom zrcadle-neni videt vubec nic..a jinac se fotim vetsinou vecer,tak to jsou nejlepsi mozny fotky...asi zitra vyfotim,ale fakt je ted hrozne mega,silene vyskocilo...

sac..3kg??to je super.to uz pak das dolu,chce to cas 😉

amal..tak snad se neudelaj uz zadny 😉

cat79
23. lis 2009

Já to taky slyšela, ale proto že si holky neviděly na podbříšek a jedné kamarádce prasklo bříško při porodu jak tlačila☹taky k naštvání....

hehena
autor
23. lis 2009

mno to právě může bejt ten omyl, že se neudělají žádný... radši nemyslet...

CAT ahoooj 🙂 taky bych chtěla aby vypadl Lacho!

amallie
23. lis 2009

no tak skvělé holky, ještě nějaké příjemné info? 😝 😝 😝

sacvi
23. lis 2009

tak je to v albu 😝

amali jo myslím že při porodu to popraskalo..já totiž na břich pořád koukala v zrcadle a myslím že bych je teda viděla kdyby tam ty mrchy byly dřív 😖

carculka
23. lis 2009

nebo jak vam PA treba nekdy tlaci na bricho tak popraska-prej

taky myslim ze vypadne lacho 😀

sacvi
23. lis 2009

kdo si chce připomenout můj malilinkatej pupíček den před termínem tak tady 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

amallie
23. lis 2009

ty jo sac, máš je tam no............... to ale vybledne 😉

na stehnech nemám, ale na bocích jo, malinko na břiše a jestli teda ještě popraskám v porodce 😲