Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
8. črc 2009

zuzi treba jsi se sekla a byly jindy...ale jestli ne,tak me to fakt mrzi,strasne moc ☹

zuzka.o
8. črc 2009

Když on ani neví, kam odjede, S Morava, ale nic bližšího. Takže odjet za ním by asi neklaplo. Cesta dlouhá a já musím být v cestovce! ještě zkusí ukecat vedení, říct jim pravdu, ..... ale nemyslím si, že se to povede. 😢

eeefffaaa
8. črc 2009

prostej treba se u me s tou holcickou jeste trefis 😀 😀 treba jsme si mysleli ze je to pinda,ale byla to pupecni snura 🙂

zuzka.o
8. črc 2009

Efi: určitě nebyly jindy. A manžílkovi se moc do sexíku nechtělo, tak jsem ho znásilnila jen 2x (12 a 14DC), takže břicho mě pobolívá, tak dneska odpo to vidím jasně na příchod mrchy!

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Ef a Davídku čauky 🙂 jj pak dám hned vědět , teda doufám 😀

Zuzi od švagrové ty bláboly neposlouchej 😉 a kup si kotvičníkové kapky http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/284... , mě i kamarádce pomohly 😉

zuzka.o
8. črc 2009

Holky, omlouvám se za pesimismus hned po ránu, ale musela jsem se z toho někomu vypsat, protože se mi fakt chce bulet................... 😢

prosteja
8. črc 2009

zuzi 😢 😢 😢 to je mi fakt líto ☹

efi no nevím nevím, podle bříška je to kluk 😀

eeefffaaa
8. črc 2009

jako Petu ne ze bych ti neprala abys uz rodila,ale ted jsem na rade ja,takze pekne poporade,to by nebylo fer 😀 😀 😀

prosteja
8. črc 2009

zuzi vůbec se neomlouvej

svoja
8. črc 2009

PETUL no dnes zatim dobry, tlak se trosku asi srovnal, tak nevravoram🙂

PROSTEJ tohle shrnuti jsem presne potrebovala....musim si to nekam nakopirovat a porad dokola si to cist🙂 jsem totiz hrozne zvedava🙂 ja vim, ze se to neda takhle presne rict, ale asi na tom neco bude....podle vsech priznaku to u me vypada na tu holcicku spis....no az me vyroste pupik jeste vic, tak snad budeme moudrejsi🙂 😀 diky 😵 😵

ZUZII tak brec, klidne...no a co....a klidne to tam taky jeste nemusi byt...ne kazdymu se to ukaze takhle hned, ze verled?🙂

EFI ahooooj sikulko!....ja si nemuzu pomoct, pro me jsi proste porad silena borka...tee si budu vzdycky pamatovat jako tu, ktera zvladla dodelat skolu a absolutko a vsechno🙂

eeefffaaa
8. črc 2009

zuzi za nic se neomlouvej!!!od toho si tu preci takhle piseme,abysme si psali o svych trapenich,starostech,radostech....kolikrat to ani nikomu jinymu rict nejde a nebo by to treba lidi kolem tebe ani nepochopili...takze klidne pis a neboj se toho 😉

zuzka.o
8. črc 2009

Petulko: díky, zkusím to. Už jsem fakt vyřízená. A do toho tady včera byla ta, co chtěla jít na potrat, no ukazovala mi fotku z ultrazvuku, prý už je ve 12tt, že měla MS, taže nevěděla, že je těhotná,... a dítě si teda nechá. Bulela mi tady, jak jí ten její podvání....hnus! A já jsem jí to mimi tak záviděla, chudák se narodí do "skvělé rodiny".

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Ef a ty jdeš k Dr kdy ? Ať vím do kdy budu asi čekat 😀 😉

prosteja
8. črc 2009

svoji já myslím, že ti to spíš řeknou na utz, než my tady na koníkovi 😀 takže vydrž ještě pár dnů a třeba se to dozvíš 😉

efi jj, pěkně popořadě 😀 a jinak jsem se ti mrkala na bříško a myslím, že jsi tu psala, že ti mamka říkala, jak ti kleslo.... a podle mě má pravdu efi 😵 když srovnám bříško 36 a 37 tt co máš v albíčku, tak ti šlo pěkně dolů 😉 😵

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Zuzi neboj kup si ty kapky a uvidíš že jak budeš 30.8 testovat oběvíš // 😉 😵 😵 😵

eeefffaaa
8. črc 2009

svoji neprehanej,vzdyt me jeste rozbrecis 😅 tak jsem si to tak vybrala,tak jsem to proste musela dotahnout...bych si to jinak asi neodpustila...nekdy to sice krusny bylo,ale zase tak strasny to nebylo....svoji ty jsi zase dobra,ze jsi s nevolnostma ucila maly deti,to ja bych proste nedala,bych je tam asi utloukla,kdyby me jen trochu stvaly 😀

moncicak3
8. črc 2009

ahojte princezny 😵 jdu na vás mrknout a zase frčím pryč......

prosteja
8. črc 2009

zuzi na řeči švagrové a na tu pipku s potratem kašli.... ať se jde bodnout.... bych jí to normálně řekla, že mě to nezajímá, ty její ultrazvuky 😠 ale vím, jak se cítíš.... já takhle pozorovala sousedku, co ještě s velkým bříškem kouřila.... zadařilo se jim napoprvé hned po svatbě....... ještě na začátku těhu jí manžel seřvával před celou ulicí, ona brečela, do toho kouřila... no hnus... 😖 taky mi přišlo jak je to nespravedlivý, když jsem viděla, jak pere oblečky a chodí s bříškem a děsně záviděla........ teď už má prcka doma a ten její ji akorát před celou ulicí pomlouval, jak neuměla ani porodit, že kdyby tam nebyl, tak rodí doteď 😀 takže jsem pochopila, že není co závidět 😀

svoja
8. črc 2009

ZUZI nojo, to tak je...ten, kdo si to nezaslouzi a ani treba nechce s tim problem nema.... ten, kdo se kvuli tomu trapi, jako ty, tomu to chvilku trva....

eeefffaaa
8. črc 2009

svoji fakt??!!tak ze by se to blizilo ke konci 😵 ja to prave nepoznam jak se vidim kazdy den...

Petu jdu v pondeli,jsem cela napnuta uz ted jak to dopadne a jdu jeste na monitor,uslysim konecne Davidkovo srdicko!!!se hrozne tesim 😵

dneska rano Milan odjizdel do prace a rika,ze dneska jede na stavbu az do Hradce ze at dneska radsi nerodim,ze nez by prijel uz by mohlo byt pozde a mamka je taky navic pryc,takze nevim kdo by me tam odvezl 😀

zuzka.o
8. črc 2009

Petulko: koupím a 30.8. je pěkné datum, protože 31.8. slavíme s manžou 12let, co jsme spolu, to by byl dáreček.

No a bulíííííííím, bééééééééééé, snad nepřijde žádnej zákazník, to by byla ostuda! 😢

Jste zlatý, holky moje prvosenkový......děkuju 😵

prosteja
8. črc 2009

ahoooj monci a terezko 😵

prosteja
8. črc 2009

zuzi jen si poplač 😉 když se ti uleví

efi to bylo asi na mě, že? 😅

prosteja
8. črc 2009

mě efi přijde, že ti bříško opravdu krásně kleslo 😉

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Zuzi tak to budete mít nádherné výročí 😵 😵 😵 😵 😵 já si myslím, že to tak má být, že vám to osud naplánoval na to výroči 😉

moncicak3
8. črc 2009

ahojky prostejko a mimi 😵

zuzi neboj ono to vyjde až to budeš nejmíň čekat 😉 držíme s Terískem pěstičky 😉 😵

eeefffaaa
8. črc 2009

zuzi na svagrovou hod bobana...takovym se to vzdycky pekne mluvi,ale chtela bych videt ji...ja mam svagrovou taky peknou pipku..mysli se jak neni ve vsem dokonala a skvela a jak vsechno zna a o vsem vi...ale zily mi to uz netrha,protoze si vzdycky reknu ze je to pekna p...a,ktera ze sebe dela jen to co ve skutecnosti vubec neni a takovy lidi me preci nemuzou rozhazet

eeefffaaa
8. črc 2009

no jo prostej bylo to pro tebe..uz blbnu 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Ef já jak jsem byla v nemocnici, tak jsme chodila každý den na ty ozvy a dneska jdu taky, tak se těším 😉 Tak to už do pondělka rychle uteče 😉 Nejlepší je když malý kope, to jsou rány 😀

eeefffaaa
8. črc 2009

no petu ja uz se prave na srdicko cela klepu,bude to uzasnej zazitek...no me prcek ted kope snad nejvic za celou dobu a porad...hlavne vecer to se nezastavi....ale jen at kope,aspon vim ze je v poradku,prave jak chvili nekope,tak jsem z toho nervozni