Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
10. črc 2009

HEHE co je TO?

hehena
autor
10. črc 2009

Time Out... pardon za tu zkratku .)))

svoja
10. črc 2009

si myslim, ze tricka, tuniky a tak se daji v pohode nosit normalni ...ted se delaji takove strihy hodne....

hehena
autor
10. črc 2009

no já nejsem žádnej hubeňour, takže já si koupím těhu rifloně nejpozději na začátku 4 měsíce... 😉 do tý doby mi budou muset stačit nějaký volnější gatě od vietnamců 🙂))) 😅

svoja
10. črc 2009

HEHE time out znam....chichi....ted uz budu vedet....no, u nas je kramet time out a ted tam maji nejaky sileny slevy, jeste jsem tam nebyla....

hehena
autor
10. črc 2009

jj já nakupovala za 50% ceny 🙂 😉

zuzka.o
10. črc 2009

*******Ahoj Prvušky ******

svoja
10. črc 2009

kramek jsem chtela rict

prosteja
10. črc 2009

taky v těchhle obchodech nakupuju, myslím, že mají docela slušnej výběr a dá se tam koupit slušnej šatník...... a je to cenově přijatelný.... 😉 tak já nějaký trika volný a tuniky mám, teď na léto zatím sukně obleču a nějaký šatky mám, takže pohoda....... ale budu potřebovat nějaký ty kalhoty no a pak na zimu asi nějaký svetr a o kabátu raději ani nemluvit 😖

hehena
autor
10. črc 2009

jo... svetry a hlavně ten kabát....

PROSTEJí tady mají svetry za docela dobrý ceny
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

svoja
10. črc 2009

prostejko ktery obchody mas na mysli??

prosteja
10. črc 2009

ahooooj zuzi 😵

no svoji já taky nejsem žádnej hubeňour a některý kalhoty tak tak dopínám, takže si myslím, že těhu kalhoty to u mě jistí docela brzo.... chci se cítit pohodlně, sedím celý den u pc a mačkám si to břicho, tak aspoň ať se tam má dobře mimís 😉

prosteja
10. črc 2009

no svoji ca a hm a taky občas new yorker, svýho času u mě vedlo s hodně elegantní módou Orsay, ale jejich 34 už nějakej ten rok neoblíknu 😀 takže tam moc nechodím 😉

hehe mrknu, díky 😉

prosteja
10. črc 2009

jinak si myslím holky, že tuniky a tak unosíme i po těhu a já si myslím, že nějakej měsíc po porodu unosím i těhu kalhoty - teda aspoň já 😉 ..... prý je to hrozně pohodlný a co jsem slyšela, tak si je kupují i netěhu, že je to paráda s tím těhu pásem 😉

zuzka.o
10. črc 2009

No jo, New Yorker, ten máme s manžou rádi. Já mu tam teď k narozkám koupila 6triček, byly ve slevě 3 za 79,-!!! a 3 za 139,-. Pův ceny kolem 400,-.... je to přesně ten styl, co on má rád. Nosí trika jen odsud, peru je často a jsou OK. Já si na značkový věci nepotrpím. Buď se mi to líbí nebo ne.

A už se taky těšim, až budu přemýšlet nad tím, jestli si koupím rifle nebo kalhoty s těhu pásem..... 😵

Jo a jinak Orchi: mě mudr říkal, že to není snížená šance na otěhu, ale prostě to nebude každý měsíc stejná šance. Prý je popsána i skutečnost, že ten vejcovod se natáhl ke druhém vaječníku a vzal si odtud vajíčko a bylo z toho miminko 🙂

No a mrcha furt nic!!!!! 😠 😠 😠 Pár kapek.... se mi to beztak rozjede při paření na fesťáku!!!! Ach jo. Vyážíme dneska a budeme tam do neděle ráno. Zítra jsou tu RASMUS..... juhuuuu už se těsim. Jsem jako pitomá náctiletá fanynka!!!! 😀

svoja
10. črc 2009

jo, vsak to je na kazdy co si koupi zejo...ja jsem si taky myslela, ze je budu potrebovat brzo, protoze takovy bricho jako mam ted jsem mela i predtim, akorat ze to jsem ho zatahovala....tak jsem si myslela, jak rychle me to poroste...a zatim to docela jde, i kdyz je teda vetsi nez bylo....ale tim, ze me jsou vsechny kalhoty volny v pase, protoze mensi velikost zas nenarvu pres prdel, tak mam nejakou rezervu....

svoja
10. črc 2009

tak to mame podobny vkus...ca, hm, i ten newyorker...pokud to teda nejsou ty uplny vystrelky....a mam rada i sekace....

svoja
10. črc 2009

...no a nekdy i takko

prosteja
10. črc 2009

jj svoji, já jen odpovídala na ten tvůj dotaz, že teď si ještě nic kupovat nemusím.... teď ještě ne, ale tak na to září asi abych ty těhu kalhoty měla... navíc u mě bude trošku problém, kvůli práci ne rifle.... 😖 takže si myslím, že mě to bude stát pěknou pálku 😲 a ještě jsem uvažovala třeba o šatovce, to tady chodila jenda holčina i v zimě a vždycky do ní měla nějakej svetřík a strašně pěkně to vypadalo 😉

hehena
autor
10. črc 2009

PROSTEJ v ORSAY nemají jen velikost 34 🙂)) taky si tam občas koupím nějakou tu halenku .)

jo i kamarádka nosí těhu kalhoty i po porodu.... a to byla hodně štíhlá a jak se jí hodí, do ničeho jinýho se nevejde, takže je v závěru sakra ráda, že je pořídila...

orchidei
10. črc 2009

zuzi ještě nic? Takže nějaká naděje tam ještě je! Nechceš zkusit ještě jeden testík? 😅

svoja
10. črc 2009

jo, ty tehu pasy se me libej moc!!! akorat mam strach, ze se to jakoby vytaha a nebude to na tom brise drzet.... 😖 😒

hehena
autor
10. črc 2009

i já si koupím těhu gatě nejpozději v září 🙂 i když teda se přiznám, že bych pro ně nejradši už šla... 😅 😅 😅

prosteja
10. črc 2009

hehe jj, taky tam občas něco koupím, ale už to není ono.... já jsem jedno dělala nějakou práci na výšce o jejich obchodní strategii a mě přímo nějaká manažerka říkala, že oni jsou zaměřeny na mladé ženy kolem 20 let a že ty velikosti podle toho vypadají a že všechno navrhují tak, aby to sedělo hlavně na veikost 34, takže už se mi kolikrát stalo, že na věšáku to vypadalo parádně, já si to zkusila ve větší velikosti a prd.....a když jsem viděla, jak z kabinky vylezla mladá holčina v tom stejným, ale o 3 čísla menším, tak to vypadalo úžasně 😖

prosteja
10. črc 2009

jj svoji z toho mám taky strach 😖 no jenže já jsem doma zjistila, že už teď skoro nic nedopnu, takže ten těhu pás samostatnej pro mě asi nebude mít efekt 😖 to je hodně pro ty, co nosí svoje bokový kalhoty a natáhnou přes to ten pás, aby zakryly bříško....... takže asi fakt půjdu do těch těhu gatí s širokým lemem

hehena
autor
10. črc 2009

jj PROSTEJí ale to je tak u spusty hader.... dost jich je šitých na dokonalý vyloženě štíhlý postavy a když si vyzkoušíš velikost 40, tak v tom člověk vypadá jak v pytloni... 🙂)) ORSAY je myslím pořád fajn a dá se tam vybrat jako všude jinde 🙂 já tam z nějakýho důvodu ráda chodím..... asi mám občas chuť vypadat trochu elegantně, ale ve skutečnosti to moc nosti neumím, takže si tam právě koupím občas něco na ples .)))

prosteja
10. črc 2009

jj hehe, to máš recht 😀 .... taky občas do Orsay zajdu, nemůžu říct, že bych se tomu vyhýbala 😉 ale těhu věci tam asi nepořídíme 😀

hehena
autor
10. črc 2009

hooolky já tu mám jedny tkaový elastický bokový rifle, ale trochu mi je potrhala sušička asi a nevím co s tím.... zažehlovali jste někdy takový ďoury těma zažehlovacíma záplatama??? že bych to vzala zevnitř, bo ty jediný bych oblíkla... těšila jsem se jak jich využiju a oni se rozpadají šmejdi... .:(((((

prosteja
10. črc 2009

hehe tak to ti neporadím, s tím zkušenost nemám 😖