Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
10. črc 2009

ježiši rozule mi drtí podprdu opice jedna..... 😠 😠 😠

prosteja
10. črc 2009

hehe 😀

svoji no přesně takový pás jsem si chtěla koupit, ale asi se na to vykašlu, páč bych to neunosila 😉

prosteja
10. črc 2009

jé hehe jak jsi posílala ty svetříky.... paráda... na zimu určo něco objednám 😉

hehena
autor
10. črc 2009

se teda přiznám, že z toho betterfly se mi toho moc nelíbí... ty potisky mi teda vadí dost...

hehena
autor
10. črc 2009

jsou boží což PROSTEJ... docela pěkný i levný... i já tam objednám 🙂

svoja
10. črc 2009

hehe no me se teda nelibej vsechny, je to spis takovy trigo recese...me prijde, chodit v tom porad to neeee

prosteja
10. črc 2009

mě se hehe líbí ty decentní..... kde jsou třeba jen ťapky 😉 takový ty popsaný trika s nápisama a šipkama, to mi udělal on a podobně...... brrrr, to se mi taky nelíbí 😖 ale decentního něco tam mají pěknýho 😉

prosteja
10. črc 2009

jj hehe, jsou nádherný 😵 já už mám i vybráno 😀

svoja
10. črc 2009

holky a vy se nebojite to koupit kdyz to nezkusite? nereknu tricko, ale svetr nebo rifle...do toho bych teda nesla....

svoja
10. črc 2009

prostej a kterej?

svoja
10. črc 2009

holky jak tam jsou ty zavinovaci svetriky nebo zavazovaci...tak takovy nosim i normalne....par jich mam🙂 akorat teda nevim jak velky bricho se me do nich vejde🙂

prosteja
10. črc 2009

svoji tak kalhoty nevím, to bych asi maximálně riskla z mimibazaru nějaký na doma 😀 a nebo zkusit v obchodě a pak si sehnat ty stejný, ale třeba nošený po někom..... pohoda 😉 ale kalhoty zkusit určitě 😉

svetr si risknu objednat i tak.... no svoji jeden co je zboku na zavázání a jeden přes hlavu 😀 ale ten nevím no, jestli bych to unosila.... ale měla jsem takovej svetr jako normální, úplně stejnej a nosila jsem ho jak druhou kůžu, tak mě právě zaujal 😉

misa_1
10. črc 2009

Dobre rano vsem!!!
Koukam, ze rozebirate tehu hadriky. Ja uz jsem poridila jedny dziny, jedny plataky (ze kterych jsou udelat trictvrtaky) a jedny takovy trochu elegantni cerny trictvrtaky. dziny za 1200 o ostatni po 750, vsecko v CA, v HM jsem narazila jen malinkate (do 36) nebo naopak obri (od 44) velikosti. Musim rict, ze je to uplne uzasny, svoje normalni veci proste nezapnu nebo me to skrti a tohle je parada, sice to na me trochu visi, ale rikam si, at ma mimajs pohodli. presne jak psala prostejka, staci ze sedim cely den u pocitace.

verled
10. črc 2009

svoja:ta adresa, maj tam pěkný věci, ale uplně nejdražší co znam:-/

svoja
10. črc 2009

no ja bych asi i svetr radsi zkusila...kolikrat treba v krame zkousim moji velikost nebo takovej, kterej vypada, ze je akorat a proste me nesedi....

svoja
10. črc 2009

VER fakt??

svoja
10. črc 2009

MISA tos me potesila s tim CA v nedeli tam jedem a manzel si dal predsevzeti, ze me koupi tehu kallhoty....a pritom me rika, ze nemam zadny bricho....ale je roztomilej, tak mu to nebudu vymlouvat ze....a nejaky volny platacky nebo takovy ty volny dziny by se mi i sikly.... tos vybirala mezi vylozene tehu oblecenim? ja jsem po tom nikdy nepatrala....

prosteja
10. črc 2009

aha svoji.... tak já mám zkušenost, že si objednávám hodně z internetu a výhoda je, že podle zákona to zboží můžeš do 14 dnů vrátit a oni ti musí vrátit peníze, aniž by se ptali proč nebo co 😉

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI tak každopádně se to dá do 14 dnů vrátit.... jako každý zboží z e-shopu!!! .)

hehena
autor
10. črc 2009

PROSTEJ 🙂))))))) 😀 😀 😀

prosteja
10. črc 2009

hehe 😀 😀 😀 se tady předbíháme 😀

hehena
autor
10. črc 2009

no ale ty vždycky vedeš... já než se vymáčknu 🙂)))))) 😀 😉 😉 😉

prosteja
10. črc 2009

hehe 😀 😀 máme to ve stejnej čas 😀

hehena
autor
10. črc 2009

MÍŠO AHOOOJ.... no tak vzhůru do CA.... se už docela těším teda... snad bude všechno OK a budem moct nakupovat 🙂))) 😀

prosteja
10. črc 2009

zdravím misu a mimi 😵 😵 já si to o těch těhu věcech myslím taky...... když už je někomu opravdu nepohodlno mačkat se ve svých věcech, tak je zbytečný řešit, jestli jsi těhu 3 měsíce nebo 6 a jestli to není zatím zbytečný 😉

misa_1
10. črc 2009

jojo, maji tam primo tehu koutek, meli tam i dziny v akci treba za 500, ale ty nebyly tak hezky 😉, ja si teda vsechno kupovala tak o cislo vetsi, aby mi to chvili vydrzelo, tak uvidime, na jak dlouho to mam 😅 😅 😅
horsi je to s trickama, ja mam doma vsechny takovy akorat a pres ty tehu kalhoty je to kratky, jak maji nizkej pas. a ty tehotensky mi prijdou desny, tak asi vyrazim nekam do new yorkeru nebo do taca a koupim neco ve vyprodeji, tad se nastesti ty delsi nosej.

prosteja
10. črc 2009

prostě každýmu vyhovuje opravdu něco jinýho 😀

jsem tu viděla asi před 3 dny albíčko nějaké holčiny, která objevila snad minulý týden //, u lékaře ještě nebyla a už má objenané povlečení do postýlky, kojící polštář a nějaký těhu halenky 😲 tak to mi přišlo trošku předčasný 😅

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Zdravím všechny nově příchozí 😀 Naháněla jsem do teďka štěňátka , udělali pěkný čurbes 😠 oni si vylezou někteří z kotiště a ten čurpes pak uklízím dost dlouho 😀

prosteja
10. črc 2009

miso myslím, že dneska koupíš delší trička nebo takový ty tuniky úplně v pohodě skoro všude 😉