Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. črc 2009

ange pravda pravdoucí 😉

jj ver, taky jsem zvědavá jakou budeš mít zkušenost, tak pak musíš poreferovat 😉

angetha
16. črc 2009

Ale ono když pak miminko kope, tak už je to lepší, to už mi přijde zbytečný poslouchat srdíčko 🙂

verled
16. črc 2009

ange:no tvoje jo🙂

angetha
16. črc 2009

Tvoje taky brzy začne 😉

hehena
autor
16. črc 2009

čau ženy.... :.)

ANGE drsně nateklý nohy....

jak se máte?

achjo holky se nemůžu dovolat ségře a už jsem z toho dost nervozní... včera mi volala ubulená, že se ten ještě její sebral a odjel v noci za tou svojí krůtou.....

prosteja
16. črc 2009

ange krásná postýlka 😵 a ty nohy jsou teda síla 😲 chudinko 😖

no hehe mě zase včera volala ubulená mamka, že má nějaký problémy s přítelem a že už je to delší dobu, jen to nechtěla říkat a že ona vůbec neví co má dělat a jestli by prý mohla přijet, kdyby se dneska rozhodla 😖

prosteja
16. črc 2009

a hehe neboooj, ségra bude v pořádku

prosteja
16. črc 2009

třeba to jen teď nemůže vzít 😉 a zavolá ti určo zpátky

hehena
autor
16. črc 2009

no ona je právě doma.... říkala mi včera, že si vezme diazepam a půjde spát... tak doufám, že to nepřehnala..... ☹

no snad jen spí no... tak mamka taky jo? nějaký skvrny na slunci... bo co...

orchidei
16. črc 2009

Zdar ženy! Plašan se nás Vás přišel podívat!
Anget postýlka je nádherná, už aby byla fotečka i s miminkem! A nohy teda hrůza, to tě vážně lituju, ale nejspíš nás to taky čeká! ☹
Hehe snad je ségra v pořádku!

prosteja
16. črc 2009

jéžiš hehe diazepam.... no to bych taky klidná nebyla.... ale třeba fakt jen spí, nebo může být třeba na záchodě nebo ve sprše, tam si sebou mobil těžko bere 😉

jj hehe 😖 mamča mi včera večer volala a byla taková divná a že jestli se mnou může mluvit a tak, no že už to delší dobu není ono, mají nějaký problémy, nějaká hádka taky proběhla a že jí se to už vůbec nelíbí a neví vůbec co má udělat, že by asi potřebovala oddych.... jenže nikoho jinýho než mě nemá, jen svoje rodiče a k těm když půjde, tak do ní hned budou valit, co se stalo a proč tohle a proč tamto... no a to ona samozřejmě nechce... tak prý uvidí, co dneska, jestli se nějak pozdomlouvají nebo ne a jestli by prý kdyžtak mohla na návštěvu přijet...... tak uvidíme, má mi teď odpolko taky volat, tak jsem zvědavá 😖

hehena
autor
16. črc 2009

Prostejí já nevím... volám už víc jak hodinu... :((((

tak držím mamce palce!!!!!!!!!!!!!

ahoooj ORCHI 🙂 😵 jak je? 🙂

prosteja
16. črc 2009

hehe tak spí..... uvidíš, že to bude ok 😉 bydlí daleko?

no uvidíme hehe, každopádně díky 😵

orchi ahoooj, plašane 😀 😵

hehena
autor
16. črc 2009

bydlí 60 km...

prosteja
16. črc 2009

no tak to je daleko.... ale zase kdyby jste se jí ještě delší dobu nemohli dovolat, tak tam můžete zajet......zas to není přes celou republiku

orchidei
16. črc 2009

teda hehe asi bych taky měla strach!
Jak je? No zas plašim, jak jinak! 😀

hehena
autor
16. črc 2009

japato že zase plašíš 🙂))) ?

orchidei
16. črc 2009

Jo jinak já měla fotečku taky zadarmo a jestli by mi jí dala automaticky nevim, protože já si o ní řekla hned jak jsem zahlídla nějakou bublinu! 😀

prosteja
16. črc 2009

orchi copak? 😀

hehena
autor
16. črc 2009

ty vole teď mi to vzala... a nic neříkala... zase zavěsila a teď to zas nezvedáááá.. ty kráááso už jsem totálně v panice...

prosteja
16. črc 2009

no hehe, to se ti nedivím 😖 😲 ale tak počkej, třeba je zblblá z těch prášků

svoja
16. črc 2009

cau holky...chystam se nakoupit a vubec se me nechce...je tady teplo jak svina....zvlast v nasem pudnim byte bez klimacky☹ 30tky cely den☹ chudinky kocicky....vcera jsem je chladila zmrzlou zeleninou🙂

HEHE a neni oblbla nejak z tech prasku? nebo treba neopila se? .... zkousis dal? neznas nekoho pobliz, kdo tam bydli, ze by tam zasel?

orchidei
16. črc 2009

No koukala jsem totiž na tu fotečku a tam je podle tý míry určený 5+1tt a to je blbost, to bych otěhotněla strašně dlouho a mimi by nemělo dost času na uhnízdění, tak mi furt od včerejška hlodá, jestli se dobře vyvýjíme? To sem zas tele co! Ale teď jsem kokala na první fotečku k prostejí a ta tam má 5+3tt a tu míru má jen 0,52 cm a to já jí mám 0,75 takže je mí mám větší! To asi každý přístroj odhaduje jinak! Tak už jsem klidnější! No už abych slyšela srdíčko! Nemůžu se teď rozhodnout jestli to říct rodičům až po tý druhý kontrole nebo už teď! Radši bych až pak, ale zas už bych chtěla aby o tom věděli! Bože to je hrozný tohle rozhodování! 😀

svoja
16. črc 2009

ANG no dyt to taky rikam, ze mas vzorne brisko🙂 nohy ted des....ale zkratka to k tomu patri no....

verled
16. črc 2009

jsem zpět...
hehe:ty jo, třeba jen nemá náůadu mluvit, to já mívám taky:-/...
orchi z čeho plašíš??
prostej:teď mi psala kamarádka, že má obyčejnej fonen za 200 a slyší krásně.....-)

svoja
16. črc 2009

ORCHI cau...ty ses spravnej plasan🙂 to znaaam....chichi....ver doktorovi ne....

orchidei
16. črc 2009

ty jo hehe to už bych se teda taky bála! to by fakt chtělo někoho kdo bydlí poblíž, aby jí šel zkontrolovat! Maminka třeba nebydlí někde blízko?

svoja
16. črc 2009

jdu na ten nakup

prosteja
16. črc 2009

orchi neplaš plašane 😀 tam taky záleží na tom, jak to ten doktor změří..... to si totiž musí nastvit on, co mu to má změřit 😉 takže klid matko, všechno je ok a ty týdny vypočítá utz podle velikosti.... to 5tt+2 jsem si tam dala já, podle doktorových výpočtů 😉 mě poprvé utz ani týdny nevypočítal

orchidei
16. črc 2009

ahoj svoji!

Se musim pochlubit! Už mám novou občanku!