Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. črc 2009

uf teda dneska je fakt den 😖

peti a co je té doktorce do toho, kde budeš rodit? já bych se domluvila s gynekologem, ale nechápu, proč bys kvůli tomu, že tam teď dojíždší měla rodit zrovna tam? když máš blíž jinou porodnici 😖

angetha
16. črc 2009

Peti porodnici si přeci můžeš vybrat dle svého uvážení ne? 😒
Jsem teď byla v bazénu a trochu ty nohy polevily ale stejně..a manžel dělá tiramisu 😕

prosteja
16. črc 2009

ange jéééé, mňam 😀 😵 to je hodnej manža 😵

angetha
16. črc 2009

No mě to překvapilo 😀 ale tuhle dělal bábovku, chce ještě naložit maso a k večeři obalit květák...je zvyklý z práce se o sebe postarat..

verled
16. črc 2009

ty jo to jsoui věci Pet:-/
ange:teda to je luxus toto ovšem🙂


holky já jdu dneska o hoďku dřív...... 😉 tak pááááá

angetha
16. črc 2009

papa Verli.. 🙂

prosteja
16. črc 2009

anget jako manža 😀 teda myslím můj.... ten je taky schopnej se o sebe krásně postarat... když ho srovnám s jeho bráchou, to je takový mazánek a na nic doma ni nesáhne 😖 .... zaplaťpánbůh za hasiče a vojáky 😀 😀 😀

prosteja
16. črc 2009

verled papa 😵

hehena
autor
16. črc 2009

PETI já tomu nerozumím... ta dr. se jako urazila nebo co??? nechápu!!!!

ANGE krásně se o tebe manžel stará!!!! mooooc hodnej chlap!!!!!!!!!!!! 😵

hehena
autor
16. črc 2009

PROSTEJí co ta mamka???

prosteja
16. črc 2009

no holky a já se loučím taky..... vyrazím do té výhně na metro..... doma asi udělám studený borůvkový dort a přemluvím manžu aby udělal zapečený těstoviny 😵

jinak mamča volala, že se ještě ozve, budou mít asi s přítelem vážnější rozhovor, tak prý uvidí, jesti si dá u nás na pár dnů oddech nebo ne....... no je to zajímavý 😖

holky mějte se krásně a zítra papa 😵 😵 😵

angetha
16. črc 2009

Papa Prostějko..
Hehenko však ten tvůj se bude taky starat 🙂

carculka
16. črc 2009

ahojky holky,japak se mate?
no dneska jsem volala dr. jak je to stema testama na downa a tak,ze se pry delaji i brzy a ze se plati a ze bych je chtela....(uz mi stvalo ze mi to nenabidla)..a ona ze mi je bude delat na kontrole toho 3. automaticky,proto pry rikala at prijdu brzy,ze je delaj kazdy mamince a zadarmo ikdyz se vsude plati..ze ma nakou dohodu s pojistovnou,takze supr(jinak bych si je zaplatila,to je jasny),ale udelalo mi to radost,ze k tomu maji takovy pristup

svoja
16. črc 2009

PETUL jezis, kasli na ni....bud tam, kde je to pro tebe nejlepsi, nejpohodlnejsi a nejprijemnejsi!!!!

CAR no tak super🙂

HEHE jeziiis ta tva segra to je teda "dite stesteny"...normalne ji nalozte a at je u vas, to je asi nejrozumnejsi reseni a toho jejiho bych uz asi naprosto ignorovala ...pouze bych s nim resila ty "pravnicky" zalezitosti...mimochodem, kolik je segre?

ANG vzornej manzel...ten muj taky umi, kdyz se mu chce🙂 bazenek ti zavidim....

sacvi
16. črc 2009

Ahoj holky,
teda od nějak 11h.mě pořád tak bere ten podbřišek a záda že je to děs..kočárek je doma..a pak sem eště zvládla kadeřnici..sem úplně zapomněla že sme s tchýni obě objednané a teď sme dojely dom..ale uaaaaa ať už to přejde nebo ať rodím 😝 😀

Nejhorší že mě to bolí pořád a kontrakce mám jen občas takže to je o ničem.. 😖

angetha
16. črc 2009

Sac..myslíš, že třeba UŽ? zkus si dát to víno

svoja
16. črc 2009

...nebo sexik

carculka
16. črc 2009

ahoj svoji 😀 a jakpak je?

hehenko,je mi lito segry..urco ji u vas bude lip 😉

sac..a copak kadernice?co sis nechala udelat?

ange..mas doma fakt zlaticko(nekolikrat podtrzeny)..fakt mas stesti 😉

svoja
16. črc 2009

car az na to vedro dobry....u nas je hrozne....

carculka
16. črc 2009

svoji..tady bylo taky horko,ale uz se zatahuje...

sacvi
16. črc 2009

holky já umírám a vy mně radíte sexík 😀

Sem nechala vlasy jen prostříhat pře mně bylo moc vedro a takhle je to lepší.. 😉

sacvi
16. črc 2009

holky ať už se něco dějééééé 😒

hehena
autor
16. črc 2009

SAC zlato... tak ty furt nic jo??? achjé... držím palce, ať už se to rozjede....

SVOJI bude jí koncem roku 29... ale otázky věku, to nejde... prostě láska i nenávist s lidma hrozně cvičí, až tak, že se občas neznají, dělají věci, který by normálně nedělali... kdyby jsme byly v tý situaci my holky, kdoví jak bysme se s tím vypořádaly.... ale říkala mi "sem se jen ožrala. klíd.. se mám ráda..." tak se mi ulevilo 🙂))) ale je to fakt tele a já jí za to ještě nakopu prdel... 🙂)))

CARCUL co vůbec to tvoje otýkání????

hehena
autor
16. črc 2009

ANGEtí sím tě... kde pa zjišťuješ kolik miminko v kterým týdnu měří???? 😵

carculka
16. črc 2009

hehe...no piju ten caj,koupila jsem si ete nakej chladivej gel....jinak s tim zatim nic neudelam,jak bylo chladnejc tak to bylo lepsi..dneska jsem zas opuchla....ale ete to neni tak strasny

eeefffaaa
16. črc 2009

ahoj holky!!

tak co je novyho??rodi nekdo?? 🙂

me vcerejsi vylet moc nepomohl,akorat mi namohl vsechny mozny svaly...a cely den me boli podbrisek...tak uz nevim co...zitra jedem na koupaliste a dneska snad bude ten sexik,tak uvidime 😀 to vedro mi nedela vubec dobre,uz aby byl prcek venku..

eeefffaaa
16. črc 2009

holky pridala jsem foto bricha,kdyztak jestli vas muzu poprosit jestli byste se jukly a rekly jestli kleslo nebo ne,protoze me prijde,ze vubec a to jsme vcera Davidka tak pekne vyhrkali v aute a chodili po nakupech a nic ☹

angetha
16. črc 2009

Efi těžko říct, ale nezdá se mi, že moc kleslo..

eeefffaaa
16. črc 2009

angeth vid taky si myslim...spis me prijde ze se zase dere nahoru 🙂