Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. srp 2009

jo holky, když vás tady mám.... co si myslíte o tom barvení? můžu se nechat u holičky nabarvit, že jo? 😉

amallie
7. srp 2009

jedem na 18 dní do Paříže 😉

prostej: obarvit se můžeš 100%

j.aja
7. srp 2009

prosteja - jo D1 naše oblíbená 😀 taky ji znám na vlastní kůži...jezdíme tam s přítelem často

prosteja
7. srp 2009

amal děkuju 😵 konečně někdo kdo si všiml 😀 já si to myslela, ale znáte to, raději se zeptám, takže díky a dovolenku si užijte i za mě..... já bych jela hned, kdyby jste měli velkej kufr 😀

Jáji no my pocházíme oba s manželem od Brna, takže jezdíme z Prahy taky docela často..... teď teda míň, už jsme tam dlouho nebyli.... ale říkám si, že cestu autem zvládnu, to mi nijak nevadí, horší bude ten klepec, to není dálnice, to je snad autodrom 🙄

hehena
autor
7. srp 2009

jasný, že můžeš PROSTEJKO.... .) já myslím, že je to nesmysel ne??? akorát bych jí poprosila ať víc větrá, bo ty jejich barvy tak páchnou, tak aby ses jim tam nesložila...

na cestu držím palce... je teda pravda, že jsme předevčírem byli na Pze 4 něco zařizovat... jeli jsme na bráník a to byste nevěřili, jaká to byla skoro polňačka... no to byl mazec fakt!!!!!! :-O tak to házelo, že jsem měla pocit, že ouplně cítím tu děložku jak mi tam chuděra buší do břicha.... fuj...
prostě PROSTEJKO manža musí jet převážně v levým pruhu, ten není na D1 tak rozbombardovanej....

zuzka.o
7. srp 2009

Jů, Amali, 18dní, Paříž,....to bych si nechala líbit. Hned bych jela 😵 ˇ

D1? Tam jezdí často manžílek a děsně nadává. švagr po ní min.víkend frčel na Slovač a prý tam mají dálnici naprosto úžasnou....

hehena
autor
7. srp 2009

na 18 dní do Paříže????? pááááááániiiiiiiiiiiiii ach ach ach ach ich ich... ou vej....... no tak to je nechutný AMALLI.... šmarjááááááááá já ci takýýýý.... balím a jedu s váma 🙂)))))))) 😀

hehena
autor
7. srp 2009

tož D1 zná snad důvěrně každej... my tam jezdíme za našima a nebo až do brna za tchánem... 😝 hnus fialovej... zvlášť když je člověk v tom... 😅 😒

zuzka.o
7. srp 2009

JJ, levej pruh to jistí 😉

prosteja
7. srp 2009

hehe díky 😵 je to známá, mamčina kámoška, před tou to asi neutajím, že jsem těhu, takže větrat se bude ostošest 😀

jinak ta cesta, no hehe, máme starou popelnici (ani nevím, jestli se tomu dá říkat auto 😀 , ale techničák i technickou to ještě má 😀 ) a navíc v levým pruhu jet, to by musel jet hooooodně rychle.. a jak znám svýho manžílka, normálně dodržuje rychlost, ne tak teď když poveze cennej náklad, takže pro nás spíš bude platit pomalejší jízda v pravém rozhrkaném pruhu 😀

zuzi D1 vřele doporučuju, lepší než autodrom, fakt 😀

prosteja
7. srp 2009

hehe u amali v kufru už mám rezervaci já 😀

a jinak já ještě jako těhu na D1 nejela 😅

hehena
autor
7. srp 2009

PROSTEJ no tak já musím svýho drahýho furt krotit... děs v očích fuj.... kéž by jezdil na D1 dle předpisů... ale chápu, že pak je levej pruh trošku pase... no budu držet paluchy ať to zmáknete ve zdraví... kdy že jedete????

prosteja
7. srp 2009

navíc teda v tom levým pruhu je to zrovna na D1 docela riskantní 😕 co chvíli se někdo vyřítí vám za zadkem, bliká a bliká, dokud ho nepustíte, protože on nutně musí jet 180 a je nervózní a lepí se na zadek........ no pravý pruh a bezpečnější jízda to bude jistit 😀

cat79
7. srp 2009

Ahooj Kočky🙂)
Efi, chuděrko, doufám že ti to mimísek davídek vynahradí, teda to je děsný☹moc ti držíme palečky!!!!

Amal, ty teda žiješ, New york, teď Paříž🙂)jéje, jako hvězda filmová🙂)))to bude mít mimísek toulavé boty🙂))

Hehe asi se fakt pánev roztahuje..ale nasmála jsem se těm vašim přívlastkům, jste trhlinky🙂)
Prostěj tak ty sis to blindění tak přála, a máš to tu🙂)snad to nebude dlouho trvat.
Jo já jsem vám uzapomněla říct, že já blindila v neděli a v úterý a ve středu večer cca 20.30, docela teda šouflik jak blázen...brrrrrrrrrrrrr🙂

No a co je nejdůležitější...byli jsme dnes na ultrazvuku u toho známého a máme 4 nové fotečky🙂)jéééééé
hned je vložím🙂))mimi je nádherné!!!!!!ale pohlaví pořád nevíme🙂))

j.aja
7. srp 2009

myslím,že po D1 jezdí šílení blázni.....a to ted nemyslím vaše chotě 😀

prosteja
7. srp 2009

hehe aha, tak manža víc jak 120 nejede 😀 na jednu stranu jsem ráda, auto fakt nemáme nijak výstavní, spíš je to stařeček, takže by se taky mohl rozsypat... ale vždycky si z něj dělám srandu, protože když řídím já, tak jsme v Brně dřív, já jezdím tak těch 120-130 a když předjíždím i 140 😀 ......... ten pravej pruh je docela o hubu 😀 a jedeme příští týden ve čtvrtek 😉

prosteja
7. srp 2009

cat ahoooj 😵 na fotečky se těším...... a na blindění jsem se těšila, že když to bude z mimíska, tak to vydržím... a jak vidíš, nic mi to nedělá, vyblindím se a nacpu se párkem...... 😀 takže já si zatím nestěžuju 😀

Jáji jj, souhlas 😉

hehena
autor
7. srp 2009

PROSTEJ jednou jsme takovýhlemu idiotovi pustit blikačky... takže to vypadalo, jako že brzdíme... nikdo za ním nebyl, ale hrozně nás nasral... my jen chtěli předjet a zařadit se... to už na to prostě nemáš na takový debili... a on pak vjel před nás a fakt brzdil... na takový hajzly volat policajty fakt... jenže to jsou zřejmě takový, který mají z pokut srandu, bo mají na policajtech tunu uchvacujícních známých... o takových lidech si myslím, že to jsou pěkný srá*i....

svoja
7. srp 2009

Ahojky
PROSTEJ to barveni je ok...neboj...jen se nabarvi, at jsi mamka kocka u te zachodove misy...chudinko... 😒
HEHE ty mas zase vtipnej den, koukam🙂
CAT jeee, ja chci taky znameho gyndare, abych mohla chodit na utz....fnukfnuk...my jdeme v tu stredu....uz uplne pocitam hodiny🙂 a to se mimi neukazal?...myslim to pohlavi...
JAJA zdravim te, ahooj
ZUZI ahoj...na tebe potom budu mit dotazek ohledne tve profese, jestli muzu....

prosteja
7. srp 2009

jj hehe, tak přesně takovýhle jsem myslela 😉 my se držíme převážně v tom pravým pruhu, samo, občas potřebuješ předjet nějakej kamion (to jsme fakt krapet rychlejší 😀 ) nebo pomalejší auto...... a to tě pak nasere, když v levým pruhu nikdo, tak si tam najedeš, jedeš 130 a najednou za prdelí auto, bliká, málem by se po... asi už nevidí, že mu jaksi nemáš kam uhnout, když předjíždíš jiný auto v pravým pruhu 😅 no kreténi 😔

hehena
autor
7. srp 2009

jééé CAT super... těším se na foto... 🙂
ty ještě takhle blindíš??? :((((((((((((((((

JÁJO přesně - stručně a jasně napsáno... můj choť jezdí max. 150, ale nikdy se ne nikoho nelepí ani neproblikává, to bych to totiž ubezdušila už na D1 - prostě je normální... naštěstí...

prosteja
7. srp 2009

ahooooj svoji 😵 no říkala jsem, že by to chtělo něco s tím mým páčem udělat, vypadám jak rusalka 😀 ...... aby se mě pak ta mísa nelekla 😀

prosteja
7. srp 2009

hehe tak to je v poho, to nejezdí jako blázen 😉 a hlavně nejezdí tak nebezpečně a ví, že občas taky musí přibrzdit... já mám pocit, že někteří řidiči ani neví, že mají v autě nějaký brzdy 😀

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI ahoooj jj... vstala jsem asi správnou nohou.. 🙂)) 😵
jak se máte s mimouškem?

prosteja
7. srp 2009

jééééé cat fotečky nááááádherný 😵 😵 😵 no miminko se vám viditelně schovává a prostě nechce, aby jste mu mrkali mezi nožky 😀 😅

hehena
autor
7. srp 2009

krááása CAT 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svoja
7. srp 2009

PROSTEJ...chichi....to ja si rikam uz docela dlouho....uz me ty me vlasy nebavi....byla jsem zvykla na docela vystrelky...jak v barvach tak stylu a ted to je takove volake nudne....

CAT tyyyjo, ty takhle blinkas? chudinko.....ja za cele tehu blinkala jen dvakrat (tuktuk)...i kdyz teda blbe me bylo poradne, ale vetsinou jsem to udrzela...

HEHE ale jo, mame se dobre...uz normalne jim, brisko roste...jen to cuuuraani....to je hruza...dnes v noci snad petkrat...no a s travenim mam trochu problemy taky nekdy...byvam nadmuta a obcas se nemuzu poradne vyto....a koukam, ze ted jsem pekne nechutna🙂 tak sorrac....

Holky, pribrala jsem 2 kg!!! Huraaa....od predtehu obdobi jsem porad o dve, tri v minusu....

cat79
7. srp 2009

Mooc děkuju za pochvalu foteček🙂

No on doktor říkal, že tady na tom ultrazvuku by to ani vidět nebylo a že je ještě brzy, tak nevím🙂
Svoji chápu, kéž bych tě mohla taky poslat k tomu známému, mě se už po mimi strašně stýskalo, musela jsem ho vidět🙂 miláček tam byl se mnou, byla to legranda🙂))

Prostěj rusalka🙂)hihihihiihhi, my byli na té opeře Rusalka v tom Krumlově, tak se musím smát, bylo to 3 hodiny a ten můj pořád ještě občas zaspívá BĚDA...BĚDA...BĚDA🙂)hihihihiiihhi

Jo a to máš super že se vyblindíš a pak to hned dojíš..hihihi, bulímie hadr🙂))))mě bylo bohužel vždycky po blindění ještě hůř...bléé, já to nenávidím, ten smrad a tu mísu WC...waaa!!!

svoja
7. srp 2009

CAT mimi kraaaasnyyy!!!! 😵 😵 😵 😵

Holky my jak jeli z te Sumavy, tak jsem se cestou hrozne bala. Ja se vubec ted strasne bojim v aute. Ted jsme byli v Olomouci a ja na dalnici vyklepana, dokonce jsem se i modlila uz (jsem neverici). Manzel teda jezdi zodpovedne, to jo, i kdyz predjizdi tak vzdycky bezpecne (me teda bezpecne nepripada zadne predjizdeni)....ale na debily proste narazis no....taky jsme jich par potkali....

prosteja
7. srp 2009

cat tak snad se mimi ukáže příště 😉 jinak nejhorší je (nebo možná nejlepší 😅 ), že mě je blbě, tak to jdu vyhodit a pak mám najednou chuť na jídlo, tak jdu baštit a třeba i ty párky a to už ve mě zůstane a je mi dobře 😀

add ty vlasy, asi tak nějak svoji, mám to takové nijaké, chtěla jsem to nechat dorůst, ale nemá to tvar, barva taky vybledla....... no musím s tím něco udělat 😉