Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. srp 2009

ani já nevím PROSTEJKO... kdyby byli trošku cestovatelé, tak bych se domluvila s rodinou a koupila třeba nějakej wellness víkend, aby se trošku zregenerovali.... co maminka kupuje???

j.aja
7. srp 2009

Tak to je celkem síla 😠 takové obskakování by se mi taky líbilo 😀

svoja
7. srp 2009

NUKI to je hezky jak rikas "nasim"....ja se taky snazim to brat v dobrym...kdyz je u nas, tak se o nej staram, venuju se mu....ale proste ma "vychovu-nevychovu", ktera je me cizi i manzelovi...takze obcas zazivame perne chvilky...aspon se nenudime ze...zase se me libi, ze manzel neni ten typ, co by se mu snazil neco vynahrazovat nebo si ho kupoval....naopak...dava mu najevo, ze u nas se z nej nikdo nepoto a bere to tak nejak sportovne...

HEHE dobry...takovy myslenky mivam obcas ja o sobe, ze bych se mela oblikat jako dospela uz taky🙂 jinak ta mam taky sirsi boky, zadecek, ale zas uzkej pas, takze vsechny rifle, ktery narvu pres stehna a boky, tak me jsou v pase velky...proto mozna me jsou normalni rifle i ted, kdyz uz mam brisko. jinak mivam taky 38 nebo 40

svoja
7. srp 2009

HEHE tak to je mazec ta mamca tvoje....to ja neznam u te sve, ta se o me stara porad...

PROSTEJ napadlo me to, co hehe...nejakej pobyt nekde nebo treba vylet nekam....treba do nejakyho jejich "srdecniho" mesta....no ale osvedcilo se nam, ze pro starsi lidi jsou nejlepsi darky z lekarny (ty vitaminy a podobne byvaji drahe, takze si to casto sami nekoupi)

prosteja
7. srp 2009

tak holky díky za tipy.... ale fakt se bude muset vymyslet něco na památku, protože babička by klidně nějakej výlet uvítala, ale děda ne.... ☹ to je cestovatel jak noha, prostě se mu už nikam nechce, nejradši je doma a na zahrádce, takže pro něj by to bylo za trest 😀

určitě ani nic z lékárny, oni jsou zdraví jak řípy oba dva a navíc kupovat jim k výročí vitaminy se mi zdá blbý.... to bude chtít fakt něco na památku..

a hehe budeme to kupovat s mamčou dohromady, takže mamča taky přemýšlí, ale nic nás nenapadá 😀

prosteja
7. srp 2009

jinak hehe, teda maminka má zvláštní přístup...... jako moje mamča taky zastává názor, že když je na návštěvě, tak si sedne a já uvařím a uděláme s manžou kafčo a tak... ale něco jinýho je, když jsi byla po operaci, to by kolem mě skákala jak srnka 😀 třeba teď jak měla ty problémy s přítelem a byla u nás, tak jsem měla komplet vyžehleno, vždycky mi řekla, ať jí to nachystám, ať se mi nemusí nikde hrabat... ať si nachystám pračku, že to pověsí a sebere...... měla jsem uvařeno, nádobí v myčce, no mlask 😀 😵

verled
7. srp 2009

ahoj holky jak s máte??.-))

nuki
7. srp 2009

SVOJA: je to někdy těžký já vím, ale člověk to bude mít pak o to jednodušší s vlastními, bude mít spoustu zkušenotí..🙂

hehena: někdo to má dobře zařízený..🙂

verled
7. srp 2009

jo a jinak taky přidám foto, jsem zvědavá co povíte...
prostej:tak na tu zahrádku něco🙂

prosteja
7. srp 2009

ahoooj verled 😵 jak se máš? pořád dovolenkuješ? 😉

hmmm, ale co 😀 já nemám představu, co se dává ke zlaté svatbě 😀

verled
7. srp 2009

prostej:jo dovču mam porád, jenom mam depky z tý samoty, ale jinak dobrý -)já nevim když já jsem zastánc užitečnjch dárků, nesnáším kýče....-)já nevim člověče......já bych naší babi asi koupila zahradní nábytek🙂má totiž už starej.-)
tak fotky tam jsou🙂

verled
7. srp 2009

svoja:ahoj kočko zlatá🙂jak je??a co mimi hýbe se??to moje je teď nějaký líný, tejden o něm nevim nemít pupek...

prosteja
7. srp 2009

verled aspoň si odpočineš 😉 a nejsi sama, je s tebou prcek 😀 na fotečky mrknu.......

jinak k těm dárkům, jo já taky nejsem zastánce kýčovitých dárků, určitě něco co je užitečný, jenže..... já ti nevím, jako k narozkám, proč ne, klíďo zahradní nábytek, nebo když je potřeba žehlička, rádio a tak...... proč ne, když to potřebují, ale k tomu výročí mi to přijde takový blbý... pak se jí někdo zeptá, jé vy jste měli výročí a zlatou svatbu a co jste dostali od mladejch... no zahradní nábytek.. aha 😖 víš, je to něco, co se třeba za 10 let zničí a přijde mi, že k výročí svatby by si zasloužili něco jinýho........ to je jako kdyby mi manžel za narození miminka dal žehličku 😀 😀 😀

prosteja
7. srp 2009

no verled, to je aspoň bříško 😵 😵 😵 takže moooooc ti to sluší a bříško do špičky.... pindík jak vyšitej 😀 i když vím, že tohle slyšet nechceš 🤐

svoja
7. srp 2009

VER ahoooj kocko!!! Nojo, jeden den se tam uplne otacelo az me to prislo strasne divny, jak kdyz tam mam nejakyho vetrelce fakt...ted mam furt ruce na brise...a jo, cejtim ho tam...i kdyz uz to neni tak silny jako ten den, ale mele sebou

PROSTEJ tak jim dejte novy snubaky

verled
7. srp 2009

prostej:nevim nábytek mi nepřijde nic blbýho, je to dost nákladná záležitost a je pro oba, ale jinak nevim noooo, chápu tě....ale něco určitě vymyslíte.....

prostej:mě je to teď už tak nějak jedno🙂)))jak o tom porád mluvíme tak jen chci už na ten UTZ a být v klidu že je mimino zdravý

prosteja
7. srp 2009

svoji to je super nápad 😵 no ale musím ho bohužel shodit ze stolu, i když nápad je to fakt pěknej 😵 😔 děda snubák nenosí celý manželství, dělal dost těžkou manuální práci, takže by ho zničil.... a babička ten svůj už nesundá 😀

svoja
7. srp 2009

VER hezky briskoooo...ja uz taky mam🙂 i kdyz malilinko jinaci tvar....ale taky me vyrostlo...pridam ho asi po nedeli....holky, v nedeli uz jsem ve dvacatym....to je silaaa

svoja
7. srp 2009

PROSTEJ tak nejaky medajlonky jim nechat udelat treba s fotkou a s datumem....nejaky sperky zkratka....i kdyz to treba nebudou nosit...ale na pamatku

prosteja
7. srp 2009

verled jak říkám, přijde mi to dobrý nápad třeba na narozky 😉 na to výročí určitě bude vhodnější něco jinýho, budeme muset zapojit s mámou mozky 😀 třeba ji něco napadne 😉

neboooj, mimčo je určo zdravý a má se čile k světu... a jestli má pindíka nebo ne, to je přece úplně jedno 😉

prosteja
7. srp 2009

svoji to taky není špatný nápad..... 😉

verled
7. srp 2009

svoja:já vim sleduju tě nebooj🙂jojo v úterý začínám 20 taky, mazec🙂v pondělí jdu na ten velkej UTZ ach jo počítá minuty...
prostej:šperky mě taky napadly,ale neřekla jsem to že právě to ty babičky a dědové moc nenosí.-)ale třeba s fotem ze svatby je to hezký🙂

svoja
7. srp 2009

verledino brisko je takovy hezky....trosku do spicky a kolem nic...me prijde, ze ja ho mam snad uz od prsou...jako kdybych tam mela polstar🙂

nuki
7. srp 2009

verled:Ahojky🙂 samota je někdy hrozná...ale bude líp..🙂

svoja
7. srp 2009

VER jee, v pondeli....tak to na tebe budu silene moc myslet!!!! a treba uz uvidis co to bude!!!! bych ti to prala....ja jdu ve stredu....a jestli se neukaze, tak uvidi🙂

verled
7. srp 2009

svoja:to se ti jenom zdá, mě už se taky natahuje od žaludku🙂...to si piš, budu tam ležet tak dlouho než se to dozvim🙂mysli já vám to sem hned potom vykecam🙂
ahoj Nuki:no jo........snad bude líp......jen se z toho dostat....... ☹

nuki
7. srp 2009

verled: ted to chce 🙂 🙂 🙂 , já vím, je to asi težký..

hehena
autor
7. srp 2009

NUKI tak jsi tam.... 🙂

ZUZI, NUKI, LENI ... moc držím palce!!!!!!!!!!!! **************************

nuki
7. srp 2009

hehena: tak moc díky..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI aha, tak to to vysvětluje... mě je většina spíše malá přes ty boky, zadek jsem měla vždycky malej, takže ty gatě spíše plandaly a v pase jsem to sotva dopla.... když přibírám tak bohužel hlavně na břiše :(((

VER asi tě nepotěším, ale mě příde stejný jako minulej týdne, jen jsi víc prohnutá... ale jinak krásný... neboj týden, dva a už to bude pořádný břuško 🙂 😵 😵 😵