Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
12. srp 2009

svoja: tak to teda bylo něco, musíš n sebe dávat pozor..🙂

hehena
autor
12. srp 2009

NUKI a pročpa nejsi s nima? 🙂 já bych dovolenkovala až bych plakala.... 🙂 tenhle rok ještě ani jeden den volna.. buéééé 🙂)))

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJI no tak hlavně, že byl taťka s tebou...

svoja
12. srp 2009

No my ho teda poridime urcite. Jsme oba alergici a u miminek se alergie projevuje problemama s dychanim, takze nechci nic riskovat....

cat79
12. srp 2009

Svoji jejda!!!!!taky budem monitor pořizovat, jistota je jistota🙂

blahovka.cz
12. srp 2009

Ahojky svoji,no neblbni takhle se dusit v tehu,jeste,ze jsi mela sebou inhalator,to asi udelalo to tehu.
Princ Ondrej na bilem koni,ne 😀 😀 😀 😀

svoja
12. srp 2009

NUKI nojo, myslela jsem, ze to pujde s praskem, ale neslo....byly tam ty kocky 4 a bylo to tam asi moc zamoreny🙂
HEHE no, uz se takhle stalo totiz jednou...akorat mamka chudak tam zustala pres noc sama....

svoja
12. srp 2009

BLAHU ja mela ten inhalator az doma prave...na chalupe jsem myslela, ze to zvladnu s praskem, ale neslo to

blahovka.cz
12. srp 2009

jezis 4 kocky,tak ikdyz jste 2v1 tak je to porad na vas presila 😀

svoja
12. srp 2009

BLAHU chichi no...potvurky a ten jejich kozisek🙂

nuki
12. srp 2009

HEHE: byli jsme tam s manžou sami o víkendu a zase ve čtvtek jedu za nima, nemám už tolik dovolené..:(

svoja
12. srp 2009

NUKI jeee, ty jsi svata🙂 vsak jsme se o tom bavily....

nuki
12. srp 2009

svoja: to zase asi nee..🙂))

svoja
12. srp 2009

HEHE no a vlastne proc vy si neudelate nejakou malou ceskou klidnou dovolenku?🙂 😉

svoja
12. srp 2009

NUKI no jak to zvladas tak v klidu....

nuki
12. srp 2009

holky ted mi to prijde takové dlouhé čekání na to plodné období, aby z toho mohlo něco být.....už bych chtěla pracovat na mimi....)

nuki
12. srp 2009

svoja: ale jo jde to,snažím se na to nemyslet, ono to pak většinou totiž nejde....ale ne vždy to jde..:(

blahovka.cz
12. srp 2009

Ach jo holky ja bych tak jela nekam na dovcu,nebo alespon na vylet,asi to budu muset probrat s manzou,ikdyz koncem srpna musim jeste jednou do iscaru do prahy za profesorem,tak jako vylet taky dobry 😀

nuki,vy uz s manzou ditka mate,ze je s detma na dovoleny a snazite se o dalsi??ja prave tvuj pribeh nezam,prisla jsi,kdyz jsem ja uz byla na materske pred porodem,tak mi ujel vlak s novackama 😀

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJI no psala jsem to tu včera... moc práce a málo času, je toho hodně... ještě jsme se nezabydlili, takže ve volnu se musí uklízet, do toho je hodně práce... takže vůbec nevím, kdy mi to naplánujeme... ale snad jo.. prahnu po krásách českých, k moři mě to letos vůbec neláká.... a už pár let mluvím o tom, že bych ráda do českýho švýcarska... tak snad to zmákneme v září.... 🙂 🙂 😵

svoja
12. srp 2009

NUKI tak se snazte uz ted...🙂 nikdy nevis🙂 treba mas blaznive telo a mas ovulku uplne jindy🙂
no a zarlis treba na ty deti?

verled
12. srp 2009

ahojky Holky 😉 😉

tak srdíčko máme v pořádku....


a taky máme pinďoura 😀 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

hehe a kam jste se to blastne stehovali a do bytu nebo baracku??mi uteklo

holky to je hrozny,ja jsem mimo misu 😀

nuki
12. srp 2009

blahovka:ráda Ti to vyjasním, já děti nemám, ty jsou manžela z prvního manželství.....takže se teď snažíme o naše..🙂

nuki
12. srp 2009

svoja: no jo ted ho tady nemám, ale jen co se uvidíme, tak budeme, to je jasné..🙂

svoja
12. srp 2009

HEHE jasne, to chapu....me taky laka ted spis cesko...nebo jeste slovensko....vsak muzete jet i na podzim klidne...my to tak planujem pristi rok, ze az bude mimi, tak pojedeme na podzim...chteli jsme krkonose, snad to s prdolou pujde

VER jeee, ahoooj....no tak povidej dojmy ty jedna pindourkova maminko!!!!

nuki
12. srp 2009

verled: tak to je paráda...gratuluji k chlapečkovi..🙂

hehena
autor
12. srp 2009

NUKI chápu dlouhý čekání.... já jsem v době snažení měla ovulaci až 30 den cyklu... jednou dokonce 63, ale to samozřejmě žádný snažení neproběhlo, bo to se prostě nedalo načasovat...
takže většina holek už pomalu čekala na další OVULACI a já měla teprve menstruaci..... PROSTEJ ta zase neměla OVU vůbec....

no a kupodivu ten cyklus, co to vyšlo, se mi ovulace zázračně posunula na 17-19 den cyklu... vůbec jsem to netušila, dokud se mi toho 19 dne nezvýšila teplota... ale přesně si pamatuju jak jsem tu říkala, no kdybych nemívala ovulaci až ten 30 den cyklu, tak bych i řekla, že už OVULE proběhla....... a ono fakt jo! 🙂)))

takže chápu, čekání na Ovuli je fakt dlouhý a ještě delší je snad to čekání na výsledek... to je odpočítávání dnů i když se to člověk snaží moc neprožívat a neřešit to, tak podvědomě na to prostě furt myslíš.....

no držím palce moc!!!! 😵

svoja
12. srp 2009

NUKI no jasne...my se snazili taky uz hned od konce ms🙂 kdyby nahodou....docela by me zajimalo, kdy to nakonec dopadlo....je to stejne zazrak toto vsechno

hehena
autor
12. srp 2009

žjůůůůůůůůůůů VER tak já to tipla.... 🙂)) no to je krásný! budeš mít skvělýho parťáka pro život!!!!!!!! tenhle chlap tě jen tak nezklame!!!! 😵 😵 😵

svoja
12. srp 2009

no a ja jsem o zadny ovuli nemela ani poneti....si pamatuju jak jsem se tady holek na vsechno ptala jako debilek....vubec jsem ovulaci nesledovala a neresila....