Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. srp 2009

bae no to mu teda vynahradím na celý těhotenství 😀 😀 😀

hehena
autor
13. srp 2009

šmarjá tady to jede 🙂)))) zběžně jsem dočetla 🙂

moooc vítám LOWE a držím palce!!!
LOWE já myslím, že pokud po styku budeš chvíli ležet, tak je to naprosto dostačující... neboj, těch spermoníků jsou miliony a všechno ven nevyteče a stejně tam musí doběhnout jen jeden 🙂 já taky nijak zvlášť neležela a vyšlo to... všechno je to taková náhoda nebo co... 🙂)))

JAJO asi fakt líp se ptát v IVF diskusi... ale myslím si, že většina doplácí těch 20 tisíc, jak píšeš ty...
třeba HYPO měla i prodlouženou kultivaci, takže za to si určitě taky připlácela... a kdoví co všechno se ještě platí, akorát to tady ty holky tolik nerozebíraly a asi to právě řešily s holkama co šli taky na IVF...
proč to zjišťuješ? kvůli dalšímu pokusu???

teda holky dneska mě pořád tlačí močák.... furt mám pocit, že si musím jít krupnout...

svoja
13. srp 2009

ver no my jsme se spolu s tim dr moc nebavily, vcera jsem tady elou anabazi popisovala, tak mrkni, nebyl moc cas🙂 takze jsem se stihla jen zeptat na to tvrdnuti bricha, rikal, ze ok a at piju mineralky s magneziem nebo co....o pohybech jsme nemluvili....vlastne o nicem skoro🙂

prosteja
13. srp 2009

jo jinak včera jsme s manžou balili dárky, má narozky moje mamča, tchán a měla i švagrova přítelkyně.... a tchánovi jsme koupili dudlík a do toho držátka jsme mu stočili do ruličky okopírovanou fotku z utz a dali to do sáčku, tak jsem zvědavá jestli to pochopí 😀 😀 😀

hehena
autor
13. srp 2009

VER taky jsi ve 20 tt, takže na kila máš nárok... a Tadeášek je krásnej 🙂 stejně tak Barunka.... 🙂

já jsem zatím pořád kupodivu na stejné váze... dokonce jsem na začátku díky těm zácpám a velký plynatosti měla furt kolem 64 kilo... teď už je to mnohem lepší a vážím zas 62... ale celý to břicho jsou nechutný špeky, fuj... :(

hehena
autor
13. srp 2009

SVOJI takže pí magnézii, to mě doporučoval i kardiolog na tepny! 🙂 😉 😉 😉
mě teda moc nechutná, to si dám radši rozpustný magnésko.... 😅 😅 😅

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ jsem mooooc zvědavá na postřehy a zážitky z předávání dárků... věřím, že to bude veeeelkýýýýýýýý.... a ouplně se těším za tebe 🙂)))) 😀 😀 😀 to oznamování je fakt krásný!!! 🙂

prosteja
13. srp 2009

hehenko prej špeky..... 😀 počkej až uvidíš to moje panděro, to je jeden velkej špek 😀 jak to bude teď o víkendu ofiko, tak dám fotečky na rajče a pošlu odkaz 😉

lowe
13. srp 2009

hehena: díky, no jsem zvědavá jak nám to půjde
třeba si mimiíska počtneme o svatební noci, to budu mít zrovna druhou ovulaci po vysazení, jen nevím jestli po tom dni budeme ještě schopni nějakých milostných aktivit

prosteja
13. srp 2009

hehe no já se toho spíš bojím 😀 😅 ale snad to dobře dopadne..... a babičce a dědovi jsme koupili přání a do toho nalepili taky okopčenou fotku z utz a napsali pod to, že jim přejeme všechno nej k výročí a podepsali se a připsali: a Miminko..... a P.S: Těším se na Vás v březnu 😀 😀 😀 tak snad to taky pochopí....i když už vidím, jak se mě všichni ptají, jestli na té fotce je moje ledvina nebo co 😀

verled
13. srp 2009

svoja:pěknej zážitek, ale furt lepší než já🙂))
hehe:já taky furt hubla a teď po měsíci najednou 5 kilo hore.-))))

je holky je nádhernej🙂

svoja:ale neboj Baruška je taky krásná🙂

svoja
13. srp 2009

HEHE a to sezenu v lekarne? on me k tomu dr nic moc nerekl...spechal domu, chudak asi🙂

JInak ja dnes asi zase navstivim tesco...maji tam zase slevy...botinky, ponozticky, rukavicky....treba 40Kc....

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE my nebyli 🙂))) šli jsme spát až 5 ráno... já usla ve svatebních šatech a stejně s náma spal ožralej švára... 🙂)))) ale zkuste si odběhnout běheme dne 🙂))) 😉 a jinak držím palce, ať všechno vyjde dle vašich představ 🙂 svatba je krásná.... my máme o víkendu první výročí 🙂 tak snad si uděláme nějakej výlet se zastávkou na dobrou baštu 🙂 😵

zuzka.o
13. srp 2009

Ahoooooj Prvušky 😵

U nás leje jako z konve, snad bude o víkendu líp.

Svojí, moc gratuluju k holčičce 😵

Ver: krásná fotečka Tadíka, čoveče, ten je ale fotogenickej 😉 😀

Vítám tady další snažilku LOWE, šup šup do tabulky, ať se tam nás pár snažilek necítí tak osamoceně .... Na kdy chystáte svatbičku? A co šatičky, povídej, přeháněj ..... 🙂

svoja
13. srp 2009

No holky ja se o svatebni noci strasne opila, segra me dovedla ve dve domu, manzel dorazil az kolem paty....a prvni sex od svatby byl snad az za dva dny....jezis me bylo zle🙂

hehena
autor
13. srp 2009

VER já nehubnu... jen si zatím držím původní váhu...

jj rozpustný magnésko seženeš v lékárně... já k tomu přidávám ještě multivitamin, aby to mělo o fous lepší chuť... je dobrý si to pak udělat minimálně do 3 decky vody....

šmarjá já snad taky naběhnu do tesca nebo co... 🙂))))) 😀

j.aja
13. srp 2009

hehena - ahojky, jj kvůli dalšímu pokusu. Kámoška mi radila abych přešla do Prahy, že tam jedna holka dala za IVF jen 7,5 tis. Proto jsem se na to ptala. Nechtěla jsem jí věřit. Ale je to možné. Záleží které léky potřebuješ a kolik toho bereš. A jestli potřebuješ ICSI nebo ne.

zuzka.o
13. srp 2009

Hm, tak u nás svatební noc byla až ta další ...hihihi, byli jsme totálně unavení ( i společensky) 😅
Lowe, moc ti přeju, aby byl váš potomek počatý o svatební noci, je to takový romantický...... 😉

hehena
autor
13. srp 2009

jj JAJO přesně tak.... tak zkuste na druhý pokus tu levnější variantu, třeba to zrovna klapne.... kdy se na to zhruba chystáte? 😵

zuzka.o
13. srp 2009

Prostej: ledvina .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
13. srp 2009

to jsem tady jediná, kdo prožil sex o svatební noci? 😀 😀 😀 my šli nahoru na pokoj něco po půlnoci, zábava dole ještě probíhala..... donesli nám tam šampíčko, tak jsme si zalezli do postele a četli si všechny ty krásný blahopřání co jsme dostali a spát jsme šli asi až v 5.... 😀 😀 😀

zuzka.o
13. srp 2009

Jejda, my máme už 11000 ...!!!! Jsme holt ukecaný, no 🙂

lowe
13. srp 2009

hehe: no tak já myslím, že utečeme dřív, a spát pojedeme normálně k nám domů
ale je moc dobrý nápad si odběhnout během hostiny, třeba, že by ženich unes nevěstu co? to tak často nebývá

holky můžu se Vás zeptat kolik je Vám let a jak dlouho jste se snažili? jestli Vám tato otázka vadí, tak neodpovídejte
mě je 28 a příteli 31

j.aja
13. srp 2009

hehena - jenže když ti doktor řekne, že potřebuješ Puregon který je nejdražší a dá ti ho 6 dávek, tak co nadělám. řeknu si, asi ho opravdu potřebuju.....nebo ne? 😕

hehena
autor
13. srp 2009

ZUZI ahooooj 🙂

já ani nevím, kdy jsme měli první novomanželskej sex... 🙂))))))) 😀 😀 😀 prostě po svatbě jsme jeli k našim, tam jsme první den a noc jen spali a pak jeli autem do hrvatska... takže další noc opět nic a pak nevím, kdy jsme na to vlítli 🙂)) ale bylo nám to nějak jedno... a taky jsem si na svatební cestě myslela, že to klaplo... nějak jsme tam antikoncepci neřešili 🙂))

zuzka.o
13. srp 2009

Prostejko.... asi to tak vypadá. Tak to jste měli krásnou romanťárnu v postýlce 😵

j.aja
13. srp 2009

hehena - chystáme se asi koncem roku

svoja
13. srp 2009

HEHE no sup sup....ja vcera byla jak v jirikove videni...to zas bude penez🙂 jo a dik za tip s magneskem

JAJI to by ti asi rekly holky na diskuzi k ivf...

ZUZI ahoooj, diky...mmch nasi si vybrali nejakou tu dovcu od eximu, ale neni to zatim last minute...myslis, ze je sance, ze se treba konkretne tenhle zajezd dostane do lastu a pujde s cenou dolu?

verled
13. srp 2009

zuzko:viď je to pěknej chlap🙂

zuzka.o
13. srp 2009

Hehe....ahoooooooooooooooj 🙂