Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
24. srp 2009

no prave elit,pristi tyden nemuzu,to v sobotu jedem ukazat malyho moji babicce,ta ho nevidela,deda by po infarktu 200km nejel a v nedeli prijdou zase tchanovci protoze prijede domu jejich postizenej syn a ten malyho jeste jako strejda nevidel a nasledujici vikend chtej prijit manzovo babi s dedou,ty ho taky jeste nevideli,takze ten trei vikend zamykam dvere,prave odpocinout,navic moc domacnost nestiham,teda jako povrchove je uklizeno,ale na nektery prace potrebuju aby malyho radsi hlidal manza

petulko,no ted to stoji trosku za prdlajzjak jsem psala vejs a co vy s tim vasim vlasacem 😀

no a nejvic mi stve,ze manza vsechno vi o cem pisu,ale proste jednotne spis mlci,nez aby neco rekl,takze vlastne moc jednotne nevypadame 😖

svoja
24. srp 2009

Tak jsem se zase naprala....to je hrozny...

BLAHU to je mazec ta tva tchyne...ji to rekni narovinu....a manzel by mel stat za tebou teda si myslim....

CAR ahoooj, me taky nekdy nikdo neodpovi....

svoja
24. srp 2009

CAT z tech pokojicku...me se libi carmel a orchidea....ale prijde me to teda drahy...

prosteja
24. srp 2009

blahu no nejhorší je, když nejste s manžou jednotní..... to opravdu potom ty vypadáš jako ten nejhorší člověk na světě a manža jako podpantoflák........ 😖

svoji tak se tak nepřejídej 😅

blahovka.cz
24. srp 2009

no on je jednotnej,ale jen kdyz se o tom byvime,ja si taky rekla nasim pravidla nasi vychovy a pace,prece to nebudu jeste rikat jeho,to by si mohl rict on sam,no uvidime jak se budou vyvijet dalsi navstevy

svoja
24. srp 2009

BLAHU bych asi byla nastvana na manzela...at to s nima teda nejak vyresi, kdyz to jsou jeho rodice....
PROSTEJ ja toho ani nemusim snist tolik, ale jak se jeste napiju, mam silene narvany brich...jako by melo prasknout...dnes to jeste jde, ale vcera me bylo tak tezko jsem nemohla ani spat....a to jsem nekolik hodin pred spanim nejedla, jen pila...

prosteja
24. srp 2009

svoji tak to nevím, jak na to...... já mám vyzkoušený jíst často, ale daleko méně než jsem byla zvyklá..... dřív jsem zpucla daleko větší porce, teď by mi bylo prostě špatně a to zase nechci 😖 tak si to zkus nějak překopat..... nebo něco na podporu trávení 😉

blahovka.cz
24. srp 2009

svojí presne tak,tak to myslim i japroc to mam ja s nima resit,ja to vysvetlila svym,no holky budu muset koncit malej se zacina budit,tak budeme papkat 😀 zatim pa pa

prosteja
24. srp 2009

blahu přesně tak, jsou to jeho rodiče, ty mantinely by tam měl nastavit on 😉 nenech se 😀 a mějte se krásně a nechte si chutnat 😵

angetha
24. srp 2009

Tak jsem zas na skok tu..jsem předtím přebalovala, kojila, dokrmovala a taky jsem musela nakrmit sebe 😀
Já s látkovama čekám, až bude pravidelnější kojení 😉 ale už jsem včera přemýšlela, že bych je dala 🙂

Blahu ty vztahy u vás mě mrzí.. ☹ někteří lidi jsou opravdu nechápaví 😒

cat79
24. srp 2009

Svoji jasne že Caramel a orchidea, ale pro chlapečka🙂
My máme navíc celý byt a hlavně ložnici zelenkavo-žlutou, takže to tam padne jak prdelka na hrnec🙂

Blahu chudinko, to je strašny☹

Carcul ja tu tvou otazku odpověděla dřiv než ses zeptala...mrkni se zpět🙂)

prosteja
24. srp 2009

anget teda máš to náročný 😀 ale zase hezký, už se na to těším..... 😀

holky a já byla ještě za šéfem, aby toho nebylo málo..... stavila se tu ředitelka, jestli mu to prý má říct ona nebo jestli mu to řeknu sama, tak říkám, jakou má náladičku a ona že prej dobrou..... tak jsem tam vtrhla a říkám mu, pane vedoucí, mluvila už s váma paní ředitelka o mě? a on se hned vyděsil, že co se stalo, proboha, oči vyvalený 😀 😀 😀 říkám, no budu opouštět vaše řady, asi tak v půlce ledna, páč budu mít trochu jiné starosti, nevím jestli příjemnější, ale jiný 😀 a on se začal usmívat a prý jéžiši, my jsme s váma měli úplně jiný plány, co nám to děláte mladá paní 😀 ale smál se u toho, no měl dobrou náladu.... tak to mám za sebou holky, už to tady ví, ještě to budu muset nějak nadhodit před kolegyňkou aby mi nevynadala, že jsem jí to neřekla a bude 😀

prosteja
24. srp 2009

jen mám teď holky takovej zvláštní a nepříjemnej pocit, jako že se o mě budou bavit a hledat řešení 😅 je to takový zvláštní 😅

cat79
24. srp 2009

Tak to vím na 100%, jsem 21+1 dneska🙂)hurá🙂

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ a mas to za sebou🙂 vzali to dobre ne...ostatne, co jineho jim zbyva, nasilim te drzet nemuzou....

Holky me to tady nejak blbne....tak se vztekam. Navic pisu doporucenej dopis chlapovi, kterej nam udelal prisernou skrin na miru a nemuzu ho dokopat aby nam ji opravil a vyresil reklamaci.

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Blahu taky mě štvaly ty návštěvy, až jsme už únavou skoro brečela, ale poslední 2 týdny se to uklidnilo, ale myslím, že ještě po šestinedělí zase nějaký nával příjde, ale teď domlouváme s M termín na křtiny, chceme to mít po kostele jako zahradní párty, tak snad po těch křtinách už bude větší klídek 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Blahu jinak nás jednu noc tak 3 hod trápily prdíky tak jsme na druhý den koupila ve zdravé výživě toto http://www.swissherbal.cz/index.php?menu=50&pro... dala jsme mu zatím jen dvakrát včera už ne

svoja
24. srp 2009

CAT ja nevim, kdy k tomu u nas doslo totiz....ja to takhle do hloubky neresila...

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

svoji ti dělnící někdy stojí za prd ☹

svoja
24. srp 2009

petul no ani mi nemluv...mam takovej vztek, ze bych ho nejradsi nakopala...do telefonu jen slibuje a skutek utek....debil

prosteja
24. srp 2009

no svoji přesně tak, nic jiného jim nezbylo 😀 a že se mnou měli jiné plány, hmmmm, jsem tu 3 roky, ty plány už mohli dávno uskutečnit..... tady se akorát pořád mluví o tom, že bych měla přebírat pořádnou agendu, to co mám je jen zlomek 😉 ale přitom se pořád nic neděje a už to jsou 3 roky...... takže smůla no..... ale jak říkám, teď je to zvláštní pocit, že se o tom budou bavit 😅

svoji tak napiš ofiko reklamaci, na to má měsíc a pak uvidíte 😉

prosteja
24. srp 2009

no jo no, dělníci, je jich málo, tak si vyskakují 😖

verled
24. srp 2009

prostej:tak gratuluju vidíš je to v poho🙂

prosteja
24. srp 2009

svoji a to bylo na smlouvu o dílo?

svoja
24. srp 2009

prostej nee, ustni dohoda, mam jen doklad o zaplaceni....ale prej to normalne muzu pak hnat na COI...ted mu pisu doporucenej dopis s podminkama a jestli se nebude nic dit, predam to dal...

prosteja
24. srp 2009

svoji a vy jste jako tu skříň převzali????? nebo jste se prostě dohodli, vy jste mu to zaplatili a teď čekáte?

prosteja
24. srp 2009

verled no mám to za sebou, vedení to ví, tak ať si radí 😉

svoja
24. srp 2009

no, manzel to prevzal a nestihl si to poradne prohlidnout (ten chlap to prijel delat na trikrat a v jinou dobu nez mel a manzel spechal do prace), byli domluveni, ze za ctrnact dni prijede a dodela to (mel nam jeste udelat nejaky nabytek do koupelny)

prosteja
24. srp 2009

aha svoji....... no tak on se teď asi bude ohánět tím, že jste si to převzali 😖 na to bacha..... ale jinak pokud se bude cukat, určo zkuste napsat aspoň mejl na čojku, oni poměrně rychle a ochotně hned poradí co a jak 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Svoji mojí kamarádce se zase stalo, že dodala svoje dřevo na zhotovení kuchyně a teď nevidí ani dřevo ani kuchyň ten chlap jako by se stratil , tak je strašně naštvaná a jen doufá 😒

Prostej ty jsi to té šefce už řekla že jsi těhulinka?