Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

svojí já jsme pořádně začala nakupovat jak jsme nastoupila na MD 😉

carculka
26. srp 2009

petul a kolik ti zustalo kilo po porodu?

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

ještě 6 kg ☹

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

ale já už jsme byla tlustší před těhu tak chci mít ještě míň ale teď to řešit nebudu až po kojení 😉

carculka
26. srp 2009

ale tak to zas neni tak hrozny,to das dolu uvidis 😉 ...

carculka
26. srp 2009

petulko,Vitek je taaaak kraaasnej,uuzasnej...a ty vlasky 😵 😵 😵 😵

svoja
26. srp 2009

CAR musim te pochvalit jeste verejne....jsi krasna baba!!!!! a moc ti to slusi....jo a mas nakoupeny moc hezky a roztomily vecicky!!!

svoja
26. srp 2009

PETUL tak 6kg neni tak moc....to pujde...a mas k tomu dobrej pristup....hezky pockat az po kojeni...jinak to neni zdrave

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Holky tak já se dneska loučím , dobrou noc 😉

carculka
26. srp 2009

svojenko ete jednou moc dekuju..ale akorat ted ta mesicni krajina na obliceji 😀

dobrou petul... 😉

svojenko kolik uz si pribrala ty?

svoja
26. srp 2009

CAR no o tom me ani nemluv....uz me to rikaj i kolegyne (kamaradky), ze to bude urcite holka, podle obliceje...bomba fakt....fuj fuj

PETUL brou a pozdravuj toho krasnyho chlapecka svyho🙂

svoja
26. srp 2009

JInak ja jsem nepribrala jeste oproti puvodni vaze nic...na zacatku tehu jsem neco zhubla kvuli nevolnostem a ted jsem porad v minusu, i kdyz je mozny, ze uz jsem na puvodni vaze, ja se bojim zvazit totiz🙂

svoja
26. srp 2009

No nic, CAR, ja jdu taky....pujdu se umyt a spat, zacal me zase skolni rok, takze rano vstavam a je to docela zahul....uz jen zari a rijen a pak materska huraaaa🙂 Snad to utece🙂
Dobrou noc, at VAS blesky stipaj celou noc🙂

carculka
26. srp 2009

svoji,ja se vazim u doktorky a nikde jinde..jelikoz mam z vahy takovej blbej pocit,jinak se zasadne nevazim a pokud priberu poznam to na hadrech ale na vahu dobrovolne velezu..

no u me taky tipujou vsichni holcicku kdyz mi vidi...

svoja
26. srp 2009

No vidis to, tak to treba dopadne🙂 Me ted kazdej strasi, ze co kdyz to holcicka nebude....tak to bude teda ruzovej chlapecek no🙂 Mame vsechno ruzovy🙂

carculka
26. srp 2009

svoji nahodou ted nosi dospaly chlapy ruzovy veci 😀 😀 😀

angetha
26. srp 2009

Tak kdo se ptal na podprdy, tak ty mám jen dvě, protože tam, kde jsem ji chtěla koupit, mají dovolenou 😒
Látkový plínky jsou fajn, malá není otlačená a opruzená..a asi se jí do nich dobře prdí, jak má nožičky od sebe 🙂 Zatím teda ten sklad ze čtvercových plen neumím perfektně a taky ty svrchní nemá dokonale nandaný, ale teprve se to učím..A separačky na hovínka opravdu doporučuju 😉

svoja
26. srp 2009

CAR no, tak to muj manzel nesnasi....🙂
ANG vsak casem pockej...jaka budes prebornice....nas tady budes vsechny zaucovat🙂

Tak ted uz fakt dobrou...nebo taky zas ztvrdnu do jedenacti....zitra paa 😵

angetha
26. srp 2009

Dobrou holky já půjdu taky..

carculka
26. srp 2009

tak dobrou svoji 😀 jinak manza to taky nesnasi 😀

ange..dobrou noc vam obema,holky 😉

carculka
26. srp 2009

svoji vam taky vlastne dobrou obema 😉

moncicak3
26. srp 2009

ahoj holky, jdu na vás mrknout

hehence gratuluju, myslela jsem na tebe 😉

amal, mě teda ten glukozovej test přišel naprosto hnusnej, jsem ho málem vyblinkala.......nám to teda nedávali s žádným čajem, prostě to odměřili a šup vypít, řekli mi, že můžu pít, ale jen čistou vodu, takže jsem toho využila a když jsem pila glukozu, tak jsem ji i krapet zapila tou vodou 😀 jinak bych to nedala a mohla jsem klidně odejít a za hoďku zpátky.....ale pro mě to byl hnus fialovej

jdu chrunět, zítra nás čeká poslední utz, tak páčko 😵

svoja
27. srp 2009

😵 Dobre rano!!! 😵
Koukejte vylezt z pelechu prvusky!!!

Jak jste tady vcera rozebiraly tu starost o domacnost...Ja si myslim, ze opravdu neni mozny jen sedet a koukat na miminko...nebo porad dokola krmit, prebalovat....mluvila jsem o tom s mamkou a ta rikala, ze se to da zvladnout v pohode, pokud ta zenska chce. Jako zezacatku asi budu vypleskla a budu furt s nim, ale jakmile se to rozbehne, tak proste bude mimco v lehatku, koukat na me a ja budu delat co bude treba. Neumim si predstavit, co by se muselo dit, abych doma na nic nesahla. Zvladaly to tisice zenskych vzdycky...praci doma, vareni, miminko a treba jeste sourozence...Jako pokud clovek neni prase, tak si doma udrzuje poradek normalne, takze takovy ty bezny prace pres den nezaberou zas tolik casu....priznejme si to...! Pokud pomuze i chlap, tim lip. Ale myslim si, ze po zabehnuti urciteho rezimu to neni zas az tak nesplnitelne. Mmch...PROSTEJ nikdo nerika, ze by se melo luxovat s tydenim miminem v naruci...myslim, ze to VER myslela trochu jinak.

Jinak tedy:
HEHE gratuluju k uspechu na screeningu, chtela jsem osobne, ale nejak se nepotkavame ted🙂
MONCI mas to za sebou, jsi sikulka....ja jsem zvedava na sebe🙂

svoja
27. srp 2009

ANG koukam, jak to Vendulce moooc slusi v tech plineckach....

elitera
27. srp 2009

Ranko 🙂
Svoji, bez toho, že bych chtěla snižovat informace od tvojí mamky, tehdy ženský prostě musely a přes to vlak nejel. Mě teda extra pořádek v bytě fakt netankuje. A navíc - sama jsem si zažila, když jsem se potácela v depresích, že člověk opravdu _není_ schopnej cokoliv dělat, a tak nějak si představuju, že by klidně mohly fungovat šestinedělní hormony. Nikoliv musely, pouze mohly.
Navíc nejsem na tu domácnost sama, bydlí tu se mou i muž. A pokud by měl někdo problém s tím, že jako čerstvá matka mám binec v bytě, jen máloco mu brání v tom, aby uklidil sám 😉

prosteja
27. srp 2009

dobré ránko všem prvosenkám 😵

tak jsem vám vyfotila ty moje věcičky a mrkala, že budeme mít stejně oblečený miminka s carcul, máme stejný bodyčka a ponožky 😀 , tak kdo chce může juknout:
http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...

a vyfotila jsem tam i tu hromadu, co mám na přebrání starý věcičky a co jsme dostali od budoucího strýčka 😀

prosteja
27. srp 2009

jinak SVOJI taky si myslím, že nejde jen koukat 24 hodin na miminko a nic nedělat... a VERLED to s tím luxováním myslela jinak, to jsem pochopila, já jsem s tím luxováním reagovala na příspěvek CAT, která radila Efulce, aby vzala malýho do náručí a zkusila vařit nebo vysávat.... tak jsem reagovala na to, že s větším miminkem to třeba jde, moje mamka taky vařila tak, že mě měla v náručí a já jí asistovala, ale to mi bylo třeba 5 měsíců 😉 tak jsem jen reagovala na to, že si tohle nedokážu představit s takhle maličkým miminkem jako je Davídek 😉 nic jiného v tom nebylo......

a jinak zdravím i ELITERKU a naprosto s ní souhlasím....... nějak mě netankuje, že nemám v bytě extra pořádek, pokud nemá přijít návštěva nějaká, tak se dá ten úklid odložit...... není to prostě priorita, priorita je pro mě něco úplně jinýho a ještě asi bude a to to miminko... když to půjde, tak si uklidím, když třeba bude mít nějaký strasti a bude plakat, těžko ho někde nechám ležet a poletím raději uklízet.... na to bych se mohla vyprdnout.... a souhlasím i s tím, že v domácnosti bydlí 2 a pokud si chlap myslí, že ženská musí udělat všechno sama, páč je na mateřské, tak o tom bych si myslela svý a na chvíli si to s ním vyměnila...... ale myslím, že o to v případě Efulky nešlo, aby to někdo špatně nepochopil, ta říkala, že jí Milan pomáhá ve všem 😉

prosteja
27. srp 2009

a ještě gratuluju AMAL i MONCI k tomu glukózovýmu testu, brrrrr, není to asi nic moc příjemnýho 😅

prosteja
27. srp 2009

jo a ještě reakce na tu nákupní horečku, co jste se bavili včera, že už tu nějak vypukla.... tak u mě to nebyla ani tak nákupní horečka, v tom Tescu byly slevy a tak jsem mrkla a měli tam fakt strašně moc kráááásných věciček, takže jsem toho využila... ale pečlivě jsem vybírala, co opravdu potřebujeme, nebylo to tak, že bych vzala útokem regály a házela to do koše pod tlakem 😀 😀 😀 nemám nic v 56, ani po dětech z rodiny, všechno je to 62, takže ty maličké věcičky budu potřebovat a něco mám ještě slíbené, ale nevím kolik toho bude a jestli to bude tak maličké....... 😉 a to Tesco opravdu doporučuju, fakt velký výběr a naprosto úžasný ceny, já za to včera platila kolem 1000,- na něco byly i 50 % slevy 😉

prosteja
27. srp 2009

no a u mě se teď delší dobu nákupy konat nebudou 😀 museli jsme odložit kafčo u manžové sestřenky, která mi bude dávat nějaké ty věcičky, takže tam jdeme až v září a já budu čekat do té doby, co mi vůbec dá a pak si to musím všechno probrat, trošku sepsat, co bude potřeba a dokoupit další případné věci.... ale z oblečení už toho asi zase tak moc nebude, spíš se vrhnu od září postupně na ty plinky 😉