Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
8. zář 2009

Ahojky holky...🙂))
Svoji: krásné ráno..🙂)

nuki
8. zář 2009

Svoja: taky jsem ji chvilku už neviděla, ale určitě je vše ok..🙂

svoja
8. zář 2009

NUKI preju hezky den🙂 no snad....

Tak ja se loucim, jedu do prace☹

nuki
8. zář 2009

Svoja:tak hezkou cestu a příjemný den.🙂 papa 🙂

hehena
autor
8. zář 2009

ahoooooooooooooooooooooooooj bambule 🙂 jak se máte? co děláte? nepracujte! povídejte! přehánějte.... 🙂)))))) 😀

nuki
8. zář 2009

Ahojky hehenko..🙂 moc Tě zdravím..: ) mám se dobře a pracovat se mi nechce..:(

hehena
autor
8. zář 2009

jsem se nějako zasekla na albech 🙂))) furt čučím na pupíky 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
8. zář 2009

ani mě se pracovat nechce... ble 🙂))

no a navíc mi furt nefunguje ten počítač a servisák doporučuje reklamaci disku. tak nevím teda. asi si budeme muset pronajmout jinej počítač, bo to bude minimálně 14 dní trvat... :((((

hehena
autor
8. zář 2009
verled
8. zář 2009

ahoj prvosenky🙂
nebojte jsem v pořádku.-)
Svoji:děkuju za starost🙂

jenom neni čas a hodně práce🙂snad to brzo napravim.-)

nějaký novinky??

jinak hehe, bydleníčko překrásný, tiše závidim.-)

amallie
8. zář 2009

Dobré ráno 😵

Dneska jdu konečně na EKG, aby se to mohlo zapsat do těhu žákajdy holky 😉

verled
8. zář 2009

hehe:děkuju jsi nejlepší mluvčí.-))..jojo holky, jenom jsem zastupovala ještě kolegyňku tak bylo moc práce🙂
amall:tak držim palečky🙂

nuki
8. zář 2009

hehe: jojo mě ted taky zlobí počítač a pořád mě odhlašuje..:( 😠
verled: Ahojky, ráda Tě vidím..🙂 tak to moc nepřeháněj s prací..🙂

Amal: at je vše OK...🙂

zuzka.o
8. zář 2009

😵 Ahoj PRvušky.... 😵

SVOJI: to je paráda, že te´d budeš jezdit autíkem, bude to pro tebe a Barunku pohodlné. Doufám, že se vašim bude líbit. A já ještě jednou děkuju za důveru 😵 😵 😵

CARCUL: já jsem asi mimoň...nemám odkaz na tvé fotečky.... ☹

HEHE: s tím pičítačem je to naprd! A hlavně tě to bzrdí v práci! S reklamací určitě spěchat nebudou, se vsaď 😠

nuki
8. zář 2009

Zuzi: Ahojky, moc zdravím..🙂

hehena
autor
8. zář 2009

achjo ženy... stále mi nejedou těhu kalhoty... :(((((( už mě to štve :((((

hehena
autor
8. zář 2009

AMALLI držím paluchy na EKG 🙂

sím vás holky - kontrola u praktický je v těhu povinná? já si totiž po přestěhování budu muset najít jinou, stejně by mě už u sebe nechtěla, bo jsem daleko že jo...

no s reklamací asi spěchat nebudou no... dělá mi ten počítač psí kusy a samořejmě v grafických programech, včera mi ouplně vypadly systémový fonty a z ničehož nic nefunguje jedna aplikace na přípravu dat do tisku.... fakt je to na odstřel, bo neustále musíš klientům vysvětlovat, že máš zase technický problémy a některá práce se nedá vůbec dokončit... :(((( a bez počítače to samo nedokončím.. achjo.

VER jsme ráda, žes OK 🙂

hehena
autor
8. zář 2009

a to s ttěma gatěma ještě vsadím, že mi nebudou a budem je muset poslat zpátky a čekat dalších 14 dní na těhotenský kalhoty .(((((((

hehena
autor
8. zář 2009

jdu si udělat čaj a něco sehnat k snědku než dovalí stážista... dneska jsem tu s ním sama... :((((

zuzka.o
8. zář 2009

HEHE, jejda, to jsou ale starosti! Ach jo! A odkud máš ty těhukalhoty objednaný, že to tak trvá?
Aj, pan stážista! To si dneska s ním asi užiješ hodně zábavy, co? Už se trochu srovnal?

hehena
autor
8. zář 2009

mno z Freya-shop.cz
ono to asi netrvá, ale tak objednala jsem je minulej pátek, píšou tam, že termín dodání myslím až 14 dní... ale je úterý, tak v pátek by nejpozději měly dovalit a ještě nenapsali, že je objednávka vyřízená... no tak začínám vůbec pochybovat kdy dojdou....

hehena
autor
8. zář 2009

mno z Freya-shop.cz
ono to asi netrvá, ale tak objednala jsem je minulej pátek, píšou tam, že termín dodání myslím až 14 dní... ale je úterý, tak v pátek by nejpozději měly dovalit a ještě nenapsali, že je objednávka vyřízená... no tak začínám vůbec pochybovat kdy dojdou....

a blbne kůň.......

nuki
8. zář 2009

hehe: aaa oblíbený stážista, už jste si ho trochu vycvičili? 🙂)))
tak to je blbé, že Ti nejedou ty kalhoty, ale určitě se brzy dočkáš..🙂

hehe: počítače jsou někdy k vzteku..ale nerozčilovat se a bude líp..🙂

eeefffaaa
8. zář 2009

ahoj holky 🙂

tak my zrovna kojime...malej dneska spal az do pul 10,konecne jsem se po mesici trochu vyspala a v klidu sse rano najedla a ustrojila...ale vecer zase vyvadel...kojila jsem ho snad 5krat nez konecne usnul...tejral od 7 do 11 🙄 ale pak uz spal pekne a samozrejme s nami v posteli,to by jinak tak pekne nespinkal

a jak se mate vy baby 🙂 schanimpotahy na sedaci soupravu na netu a zatim jsem skoro nic neobjevila,nevite o nejaky strance

hehena
autor
8. zář 2009

NUKI 🙂))) nevycvyčili 🙂)) to nejde, on je fakt nekomunikativní. i jeho matka včera volala jak jsme s ním spokojený a tak vůbec - on jí doma o víkendu nic neřekl... :-O on prostě příde, řekne ahoj a když odchází, tak řekne ahoj a je to.... to je celý! včera nám teda ukazoval nějaký jeho práce, tak byla aspoň nějaká činnost, ale i tak mno....... 🙂)))

no na kalhoty jsem natřepaná jako blázen, doufám, že mi nebudou velký, bo čekat fakt dalších 14 dní... no achjo... není v čem chodit. se do svých opravdu už nenarvu a mám jedna elastický bokovky a ty se roztrhly na zadku, takže chodím v roztrhaných gatích 🙂)))

no a add ten počítač... mě to štve z toho důvodu, že jsme pořídili Mac. to jsou lepší a téměř neporuchový počítače a taky jsou drazší samozřejmě... no a evidentně jsme měli smůlu na poruchovej kousek... :(

EFI ahoooooooooj, tak to je fajn, že jsi se vyspala 🙂
potahy netuším.... sháníš nějakej univerzál?

eeefffaaa
8. zář 2009

hehe jen nejaky obycejny potahy,chceme si stejne pristi rok kupovat novy nabytek,takze nic drahyho,jen aby to trochu vypadalo..hehe a copak ty to mas u sebe za stazistu?? 🙂

hehena
autor
8. zář 2009

EFI no tak nevím ani jakou máte sedačku... já bych - když je to dočasně - koupila jen nějakej přehoz, pléd, protože i kdybys koupila nějakej univerzdální potah, tak za to dáš dost peněz a ještě do na tý sedačce nevypadá nejlíp...

stážista je mlaďoch, kterej je teď ve druháku na střední... nemluvící... 🙂))

eeefffaaa
8. zář 2009

hehe nemluvici 😀 😀 😀

tak my razime ven...zatim holky!!!

hehena
autor
8. zář 2009

EFI tak páááá 🙂

mno jo, příde sedne a nemluví... odpovídá vyloženě stroze, až je člověku blbý se na cokoliv ptát 🙂))) 😀 divný no. ale nevadí. beru ho tady jako dočasnou výbavu a je to... 🙂)) 😉 😉 😉

nuki
8. zář 2009

hehe: tak to je teda něco, snad ho to někdy přejde...asi jste nenašli vhodné téma..🙂))
teda tak to už je opravdu potřeba těhu kalhoty...)