Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
9. zář 2009

Svoji máš opravdu krásnou výbavičku 😉
Já se tuhle sprchovala, manžel přišel a povídá...ty už nemáš bříško? to je škoda.. 😎 byl na něj zvyklý 🙂
Jsem zezačátku koukala do alb, přišlo mi malý a ke konci jsem už radši nekoukala, abych neviděla, jak ho mám velký 😀

svoja
9. zář 2009

ANG diiiky
tys ale mela krasny brisko!!! bych si prala takovy jakys mela ty🙂

angetha
9. zář 2009

Chá...s tím se nedalo nic dělat, jak bylo velký

moncicak3
10. zář 2009

Dobré ráno děvčátka 🙂 tak koukám, že je tu ještě totálně mrtvo.......tak já jdu zatím žehlit, se mi ale fakt nechce 😖

amallie
10. zář 2009

Dobré ráno 😵

Já taky uklízím, vyžehleno tedy včera, ale mám tu zas vysavač, mop a prachovku 😖

moncicak3
10. zář 2009

Amali ahoooj 😵

jé vysavač a prachovka mě taky čeká, ale na vytírání prdím, protože o víkendu malujem, tak to vezmu při jednom 😉

p.e.t.u.l.k.a
10. zář 2009

Ahojky tak já jdu teda taky ukízet 😀

verled
10. zář 2009

Dobré ráno holky, tak se hlásíme od dr........srdíčko máme krásný a řekla bych že je takový silný.-)tak mam radost, jinak je vše v pořádku, zas nám ukázal pindíčka, ale jinak se mu asi ten UTZ přestává líbit, furt sebou mlel a potom panu dr do toho kopal🙂fakt, se řezal doktor, páč kde ho zastavil tak tam on kopnul, hned potom co se mě doktor zeptal "cítíte pohyby?"...Tak mu táda ukázal že je cítím dost🙂))))takže jsme ho ani neměřili abysme mu dali pokoj🙂)))jinak v pondělí asi jdu na ten cukr bleeeee 😖

hehena
autor
10. zář 2009

ahoooj holky... sím vás, jen v rychlosti...

jak se objednává na mimibazaru???

jsem tam odpověděla na inzerát a paní mě prosí o potvrzení objednávky a já nějak netuším jak se to jako dělá... 😲

hehena
autor
10. zář 2009

žjééé 17tt.... :-OOOO 😀

hehena
autor
10. zář 2009

nikde nikdo pomooooc... 🙂)))

a jinak budu teď pár dní zase bez počítače.. bohužel... :((( ále jako je kaput a jde na reklamaci... :( buééé

hehena
autor
10. zář 2009

tak já pádím.. mějte se... ukážu se až budu mít zpět počítač...

amallie
10. zář 2009

hehenko: to já bohužel neumím, poradila bych ti třeba ebay, ale z mimibazaru jsem nikdy nic neobjednávala 😲

verled
10. zář 2009

holky už chtěj zase snižovat mateřskou.-/

svoja
10. zář 2009

Ahoj holkyyyy

svoja
10. zář 2009

To je zvlastni, me se dr ani na pohyby neptal....on je vubec takovej nepovidaci....a kdyz ma naladu, tak se mnou zase rozebira skolstvi🙂
Ve stredu jedeme na ten 4D, tak tam me snad neco podrobne reknou, uz se tesime....
VER na cukr jdu az za tri tydny...

svoja
10. zář 2009

...a Tada bude asi pekny cislo🙂

p.e.t.u.l.k.a
10. zář 2009

Verled a kde jsi se to dozvěděla?

eeefffaaa
10. zář 2009

ahojky!!juuu tady je dneska ale mrtvo 🙂

ver mam stejnou otazku jako Peta:kde jsi se to dozvedela??? 😕 to snad ne,uz takhle to stoji za houbelec ☹

ja teda dneska taky uklizela a jeste to nemam hotovy,jeste musim vyzehlit pradlo a povesit pradlo..

aaa malej se probouzi,tak zase padim...zatim

baeszinka
10. zář 2009

AHOJKY holky,jsem to taky četla o tý mateřský,ale ještě to prý není schválený,tak snad to nedopadne..chtějí i snížit porodný na 10000kč.

Petulko,už víš s tím mimibazarem?

verled
10. zář 2009

petul:na netu a ve zprávách☹dokonce i porodný, hlavně že soociální zvednou těm co nemakaj☹
....

svoja:no mě dala žádanku ať si dojdu až budu chtít a mě se chce asi v pondělí ať to mam za sebou.-))
jinak ten můj taky moc nepovídá, on se většinou směje protože já mu tam pouštim do éteru ty svoje frky.-)..jeee ty se máš tak si ten 4d užij🙂...to jo táda asi bude celej tatínek, nevim proč, ale tak mi to přijde😀D

angetha
10. zář 2009

tááák zdravím holky...
Jsme dnes byli žádat o porodný, jsem ráda i za těch 13000, uvidíme co bude dál 😒
Odpoledne jsem dostala další oblečky na Vendulku, byla tu kamarádka..a večer možná zajdem na návštěvu my 😎

angetha
10. zář 2009

a tady je o tom snižování
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clan...

teda tady bylo mrtvo...
Verli, to je krásný, že jsi slyšela srdíčko 🙂

amallie
10. zář 2009

no to je dobrý, ještě jsem nedostala ani kačku a už by snižovali, prevíti, hlavně, že budou rozdávat šrotovný 😠

baeszinka
10. zář 2009

Je vidět,jak v tomhle státě podporují rodiny 😠 😠 grrrr,jsou to sviňáci!!!! 🙄

amallie
10. zář 2009

No, stát na to bohužel nemá, ale proč, že jo 😠 Podporujeme povaleče. Já tvrdím, že kdo není invalida a chce pracovat, práci si vždycky najde!

angetha
10. zář 2009

Je to fakt nefér takhle brát těm nejmenším...vždyť co z toho ti rodiče kupují? Plínky, oblečení a jídlo pro děti..

amallie
10. zář 2009

No někteří to propijou a prohulej 😠 a stát, místo, aby po nich šel, jde po všech. Místo lepšího systému na řešení zneužívání dávek státní sociální podpory se to ztíží všem. Je to jednodušší 😠

Jako třeba můj případ jo. 5 let nepřetřžitě platím pojistný z řekněme dost vysokýho platu. A teď, když potřebuju socku, dostanu hovno. Páč sociálka jaksi nemaká 😠 😠 Bejt sama, tak už je ze mě bezďák 😠

sacvi
10. zář 2009

Ahoj holky,už sem úplně vyřízená. Malá tak špatně spí jak přes den tak v noci. Doma neudělám nic a jsem nevyspalá že hlava mě už bolí pořád a je mi prostě špatně ach jo. Mužíček je teď s malou poprvé venku sám abych mohla aspoň eště tu trochu mojeho mlíka odstříkat. Doufám,že dnešní noc bude lepší pře takhle to asi dlouho nevydržím. 😔

Mějte se krásně holky..mrzí mě že vůbec nestíhám sem chodit a nevím co se děje nového a jak se Vám těhulí či jak miminka rostou..no jo..jinak to nejde

pa pa

sacvi
10. zář 2009

Jo jinak malá má dnes 5týdnů a vyrostla nám od porodu už o 8cm 😲 😀 Včera sem ji dala dupačky 62 a byly ji velký a dneska sou ji už akorát 😀