Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
14. zář 2009

No a já už fakticky mizím..musím jít uklízet,vysát a na 12hodinu uvařit,manža přijde z práce na oběd 🙂

svoja
14. zář 2009

BAE tak pacek....jsi dobre akcni🙂 treba to Krystufka trochu popozene🙂

prosteja
14. zář 2009

SVOJI no jo, ale ty jsi podstatně dál než já 😀 taky nepočítám s tím, že v 25. týdnu budu nosit svoje kalhoty...na to jak můj pupek vypadal na začátku jsem ráda, že teď ještě obleču v pohodě některý svoje oblečení 😉

a ta těhulka mi nepřišla ani jako krteček, ani jako strýček Pompo 😅 no ale to je věc vkusu to je jasný 😉

prosteja
14. zář 2009

SVOJI já myslela, že u vás je to jasný, že je to holčička, na nějakých 99%, když tak nakupujete v růžové 😅

BAE papa

baeszinka
14. zář 2009

Papa...Svoji,nepopožene,v pátek jsem myla okna a gruntovala jak blázen,sexík byl..a nic,v pupíku se mu líbí asi víc 😀 😉 😵

prosteja
14. zář 2009

podle bříška asi ta holčička SVOJI, ale já nemám rentgenový zraky 😀

svoja
14. zář 2009

PROSTEJ no vzdyt to je jasny, ze to je vec vkusu, me to taky prijde, ze to nekterym maminkam slusi, ty laclace, ale ja nevim, jestli bych je nosila....i kdyz, treba kdybych je nekde zkusila, tak by me to chytlo a uz bych je nesundala🙂
No "jasny"....dr rikal, ze to vidi do ruzova...a kdyz nas slysel se radovat, tak nam nerekl nic ve smyslu ze to nemusi byt jisty a tak...nechal nas radovat se z holcicky🙂 I kdyz podle obliceje me kazdy tipuje holku🙂

amallie
14. zář 2009

Baes: tak to jo, to chápu, taky bych nemalovala. Naše malá zas pokojíček mít nebude, zatím. Teda, pokojíček má, ale je prázdnej a bílej, pouze v něm stojí jedna komoda, co jsem koupila na její věcičky. Postýlku bude mít zatím v ložnici a pak jí pokojíček zařídíme. Teď se mi do toho nechce a mimi je to vážně jedno 😉

Holky, mně gyndař říkal, že ty kalhoty s tím pásem nejsou vhodné!!! Já je teda samozřejmě mám, že jo, páč jsem to nevěděla, ale říkal, že by top měli zakázat prodávat jako těhu módu, neb je jedno, zda je tlak rozloženej v širokým, nebo úzkým pásu. Teď už si lacláče pořizovat nebudu, páč září září ještě odchodím v letní sukni a říjen listopad nějak přežiju v teplákách a těch těhu netěhu džínách, ale pokud si kupujete nové, mrkněte na ty lacle, jo?

Jo a ten pás vážně trochu škrtí, jak je to břicho větší, resp. škrtí ta džínovina, páč břicho vlastně začíná už někde u spodku, ještě před měsícem to bylo ok, ale teď to cítím....

prosteja
14. zář 2009

SVOJI jj souhlas, je to taky o tom, jak se v tom ta maminka cítí 😉

tak snad by vám doktor řekl, že se třeba nemáte radovat předčasně, že to jen vidí dorůžova, ale ještě to nemusí být jistý 😉 a doktoři se dneska pletou docela málo..... 😉

zuzka.o
14. zář 2009

Já teda lacláče fakt nemusím. Zrovna v pátek tady byla kámoška, je ve 21tt a měla lacláče šortky.... a prostě jí to neslušelo. Stačí když manžovi říkám Krtečku, on má lacláče montérky šortky.... teda 2 Krtečci v 1+1 - to by byl děs 😀

Holky, šly jste tu první kontrolu nalačno? Berou krev a tak?

verled
14. zář 2009

ahoj holky, tak mam za sebou ten test na cukr, bylo to děsný a otrava, ale dala jsem to, výsledky ještě nevim, snad to bude dobrý ale.-)a co tydy něco novýho??.-)

zuzka.o
14. zář 2009

AHoj Ver....gratuluju, žes to zvládla a neblinkla to .... kdy budou výsledky?

Tohle je fakt vtipný 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

prosteja
14. zář 2009

AMAL děkujuuuu za info 😉 hmmmmm, mám v tom pěknej zmatek 😀

ZUZI já šla na první kontrolu večer 😀 nic mi nedělal, jen utz 😉

svoja
14. zář 2009

AMAL aha...vidis to....to je taky dobry tyhle informace....me o tom dr nic nerekl...ale me nerekl spoustu veci.... 😒

Jinak my extra pokojicek taky zatim nedelame. Mame mistnost, ktera bude pokojicek, zatim je v ni pocitac a Barci skrin....postylka bude v loznici.

PROSTEJ no tim se utesuju....ze by nam snad neco rekl, ze teda at se zatim neradujeme....

ZUZI nee, me na te prvni kontrole vysetril zevnitr, to rekl, ze to vypada dobre a ze se jeste podiva utz (vnitrnim)...tam me pogratuloval, ze jsem tehotna a ze je to tam, kde to ma byt a na krev me objednali az potom

svoja
14. zář 2009

VERLED ahooooj kocko🙂 no me to taky ceka....ale sladky muzu, tak to snad preziju🙂 Co Tada, kope??? Me Barca vubec nenecha spat v poloze jak ja chci....potvurka!

prosteja
14. zář 2009

taky nebudeme dělat extra pokojíček zatím.... postýlku chci mít v ložnici a už jsme přestěhovali do ložnice v rámci úprav v bytě i stůl, z kterýho si udělám přebalovák 😀

SVOJI já myslím, že to viděl dobře, když vám to tak řekl..... oni když si nejsou jistí, tak to nechtějí moc říkat 😉

ahoooj VER 😵

zuzka.o
14. zář 2009

Ju tak paráda. Jsem na to zvědavá. Já jenom aby mi ta "fajnová" sestřička nesprdla na dvě doby, že jsem měla přijít nalačno! 😠 To teda nevim, kde bych pak scháněla jinýho gyndaře... 😠

zuzka.o
14. zář 2009

SVOJI..... a co vaši? Jak se mají?

svoja
14. zář 2009

PROSTEJ moje rec!

ZUZI joo, dobry, maji nakazano se kazdy vecer ozyvat...libi se jim tam, zadny problemy nemaji ...tak snad tajhle v poklidu probehne cela dovca...uz jsou na te lodi, prvni dny byli u more...jen jim prej utekl ten vylet do Jeruzalema....ze byl hned ten prvni den a nikdo jim to nerekl, protoze jejich delegat tam nebyl...ale abych rekla pravdu, me se ulevilo....bych byla jak na trni🙂

verled
14. zář 2009

zuzi:nevim za dva dny tam brnknu🙂dva dny teď budu mlsat, co kdyby mi to pak zakízali že??.-)))...a klid, její problém měla ti to říct!!
svoja.jo jenomže tohle je prostě glukoooza je to eaný🙂joo Táda je v režimu......23:00-2:00 a pak od rána do oběda🙂a pak ještě kolem tý pátý šestý🙂konečně už zesílil tak přes tu placentu cejtim i když se otáčí🙂boulí se mi pupek na všechny světový strany a moc rád mi strká hlavu pod žebra že se mi pod nima udělá boule a kope mě až dole u nelinky🙂)))sranda, začíná být po období klidu čim dál aktivnější🙂vždycky hádam na co zrovna saham, včera jsem fakticky měla pocit že měl ven z břicha patičku🙂) a jak vám to jde??.-)
prostej:ahoj těhuli🙂

svoja
14. zář 2009

Holky ja ted zeru strasne sladky...jsem to nikdy tolik nejedla...samy tycinky....a co naprosto zboznuju...JESENKA, takovy to zahusteny mliko do kafe...jezis to je luxusni mnamka....budu jak koule za chvili!!!

VER no me okopava prakticky porad me prijde...ale je to strasne prijemny a fajn...i kdyz uz me to parkrat vzbudilo, jak jsem se lekla...asi jsem si chudinku prilehla 😀 😀 No a mas pravdu, je to na tom brise i videt nekdy jak uplne poskoci nebo se zavlni....

zuzka.o
14. zář 2009

SVOJI: to jsem ráda, že se jim líbí. Ale teda je naprd, že jim nikdo neřekl o tom výletu ☹ Tak snad už vše bude bez problémů.

VER: teda, patičku? To je hezký 😵

svoja
14. zář 2009

Jedna znama tvrdila, ze se ji dite opira rucickou o bricho a ona mu tak pocita prsticky...holky, me to prijde jako totalni nesmysl!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😀 😀 😀

amallie
14. zář 2009

holky, já taky nic nenahmatám, občas se boulí břicho, jak kope, nebo jí cejtím dole u močáku, fakt libůstka 😅 , ale jako počítat prstíčky??? to fakt teda ne 😀

prosteja
14. zář 2009

teda já se musím přidat, žádný kopance samozřejmě necítím, na to máme s prckem času dost.... vím, že když byla těhotná teta, tak se jí boulilo dobře břicho, jak se o ni malej opíral nožičkou.... ale že by šel vyloženě vidět obrys nožičky nebo že by šly počítat prstíky???? 😅 😅 😅 to si myslím, že si někdo hodně vymýšlí 😀

svoja
14. zář 2009

No ja jsem se uplne musela smat, kdyz jsem to slysela🙂

AMAL jj, ten mocak, to je fakt super...zvlast, kdyz si s nim hraje jako s balonkem a jak pak chodim co 10 min na malou🙂

cat79
14. zář 2009

Ahoooooooooooooj ženy🙂
Tak se hlásíme zpět ze sardinie, byla to nádhera, mimísek Denísek měl dokonce v pátek sváteček🙂)koupili jsme mu muni golfovej bag🙂)hihi, je naprosto hustej🙂))pro děti od 3 let, si počká, ale museli jsme ho mít🙂)

Jinak dneska jsem byla taky jako ver na testu na cukr, byl to hnus, v čekárně jsem měla PC, ale net nešel☹ ale uteklo to.
Mě výsledky řekne až gynekoložka za týden.
Jinak dnes přišel balík od kámošky z Floridy, hned dodám ty nářez hadříky pro prcka (podotýkám jsou to oblečky od 0-1 roku, ale naprosto božííííííííííííííí🙂)))

Zítra jdeme na UTZ natočit si dendu na DVD🙂)
A co tady nového?Kdo kdy kontroly a fotečky komu přibyly?
Stýskalo se mi po vás, ale to teplo mi teda chybí, dneska je venku pěkná kosa..brrrrrrrrrrrrrrrr už jsem vytáhla svůj těhu svetřík🙂))

cat79
14. zář 2009

..jo k těm kopancům, tak já Prostěj cítila pohyby už v 17tt, tak se těš🙂
Já mám mimíska asi dole, do žeber mě zatím nekoúe, spíš dole pod pupíkem, občas se vyvalí a jako překulí, je to sranda, strašně ráda to pozoruju🙂)))

Jdu sem vložit ty fotečky🙂)

svoja
14. zář 2009

CAT no vitejte, cestovatele🙂
Okamzite vyfot vecicky a brisko, uz se tesim🙂
Ja jsem na neschop.mam nejakou virozu, ve stredu jedem taky na 4D🙂 Uz se moooc tesime🙂
Nam se taky styskalo🙂

svoja
14. zář 2009

Ja malou citim kolem pupku...a prijde me, ze tak nejak uz vsude🙂