Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
18. zář 2009

To je teda dvojitá odměna! A teď kdyby to byla holčička a kluk.....byla bych nejšťastnější. 😵

cat79
18. zář 2009

Zuzkoooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já mám husinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeec🙂))

Strašně mooooooc gratuluju, vyplatilo se ti počkat, viď🙂)hihihiihiihi jeee, dvojčátka, to je nádhera!!!!

svoja
18. zář 2009

To jsou prvni prvosenkovy ze jo?

prosteja
18. zář 2009

SVOJI no já nevím čoveče, pro mě by to byl možná trest 😀 😀 😀 ne si dělám srandu....... je to samozřejmě paráda ZUZI, to zmáknete všechno..... a kdyby to byla holka a kluk, tak to máte úplně super a máš odrozený 😀

zuzka.o
18. zář 2009

No já jsem taky na tý koze řekla..... po té, co jsem se chytla za hlavu ....tyyyy vole! 😀 😀 😀

Cat...děkujuuuuuuu 😵 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

SVOJI původně dvojčátka čekala HYPO..... ale pak se začaly ještě dělit a byly z toho trojčátka a museli jí ty 2 vzít 😢 ..... ale to byla jiná situace, ona byla po IVF..... takže tohle jsou první dvojčátka 😉

ZUZI a co na to doktor? 😉

svoja
18. zář 2009

prostej jo, to vim s tou hypo

zuzka.o
18. zář 2009

Ono to PROSTEJ půjde. Máme velký rodinný zázemí a budou to pro všechny první vnoučátka...takže paráda! Dvojitá radost!

Doktor mi moc gratuloval. No a sestřička mi říkala, že to teda nechápe, že po tom, co mi vzali vejcovod, to je teda z jedno pěknej nářez! Že bych se hodila do chovu 😀 😀 😀

prosteja
18. zář 2009

a teď čeká HYPO Amálku, někde jsem četla, že je ok.... sem už moc nechodí 😖

prosteja
18. zář 2009

ZUZI to je jasný, že to zvládnete..... 😉 je to krásný 😵

no vidíš ZUZI s jedním vejcovodem a hned 2 vajíčka v jednom cyklu 😲 😅 to je fakt hukot 😀

zuzka.o
18. zář 2009

Jééé, HYPO čeká Amálku, to je nádhera!!!! 😵

zuzka.o
18. zář 2009

Bude to nářez, ale doufám, že to obě míma zvládnou!

p.e.t.u.l.k.a
18. zář 2009

Ježkovy oči Zuzi velikánská gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 To je náááááádhera 😵 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

jj ZUZI, myslím, že jsem to četla přímo u ní v albu 😉 a tobě bych moc přála, aby to byla holčička a klouček 😵

zuzka.o
18. zář 2009

PETULKO...dííííky .... jsem mega šťastná 😵

zuzka.o
18. zář 2009

Tak jsem HYPO jukla do albíčka, krása, roste jí bříško a vypadá to, že je šťastná.

prosteja
18. zář 2009

ZUZI kdo by nebyl štastnej.... se podívej na sebe 😀 😵

svoja
18. zář 2009

ZUZI tak parada...stejne je zvlastni, jak jsi to vytusila vid....

verled
18. zář 2009

ahoj zdravim všechny

teeedaaa zuziiii tak to je masakrrrrrr, super🙂))))

zuzka.o
18. zář 2009

Taky to nechápu, že se mi o tom na konci července zdálo!!! Věštecký sny fakt nemívám....ale ten dnešní utz jsem viděla.
Jo a řekla jsem si o fotku, aby mi všichni věřili...tak se mudr smál. A stála 50kč....byla jsem připravená se stovkou 😕

zuzka.o
18. zář 2009

Jojooooo....masakr motorovou pilou! 😀 😀 😀

svoja
18. zář 2009

ZUZI jinak z jineho soudku....nasi zdravi z Egypta, jsou spokojeni, porad maji nejaky vylety (na dnesek si zaplatili 4...a to eli mit volny den v Kahire), takze zazitku si privezou azaz. Jen pry na te lodi nemeli all incl.

zuzka.o
18. zář 2009

Svoji: tak to jsem ráda. Na lodi je možná jen plná penze, víc nelze připlatit.

prosteja
18. zář 2009

ahoooj VER 😵

ZUZI takže další kontrola za 3 týdny.... a byly vidět srdíčka? nebo ještě ne... mrkala jsem, že jsi říkala, že bys měla být 6tt+0 a utz máš ze 7tt+0 😅

svoja
18. zář 2009

ZUZI vsak ok...jsou spokojeny🙂

Holky, dala jsem pect maso, jsem zvedava, co z toho bude...jsem na to dala snad vsechno koreni, cibuli a cesnek....a je to nejake veprove, ani uz nevim jake🙂

verled
18. zář 2009

ahoj prostej🙂

jinak jak jste tu včera řešilý váhu jo, tak já za sebe říkám, že mi to neni jedno, a že mě to pěkně se*e 😠 😠

svoja.mam hlad...taky teď tak strašně žereš??...musim s tim přestat bo budu jak koule.......jinak já si zas říkám mastodont🙂))...a nepřipadam si moc přitažlivá......... 😖

jeeee holky to je mazec ta zuzka🙂))

verled
18. zář 2009

jo jinak hlásim, že dneska mě vzbudil "vetřelec pod kobercem".....co mi to dělalo bříškojak se tam otáčel, fujky to bylo vošklivoučký 😀

zuzka.o
18. zář 2009

Já to tam blbě napsala, chtěla jsem napsat 7.týden....už to letím opravit

blahovka.cz
18. zář 2009

Ahojky holky jdu vas docist,ale dneska tu moc nepobudu,budu mit celkem litacku 😀

verled
18. zář 2009

ahojky blahu🙂