Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
26. čer 2009

ANGE 🙂))) 😵 já se taky budu kochat...

PROSTEJ krásný!!!! já to málem taky při tom minulým telefonátu nevydržela...šak jsem to tu popisovala a to se naši ještě tak ptali... no těším se těším.... 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

za chvíli razíme ven a za kamarádek na řeckou večeři... tak se mějte hoooolkýýý 🙂)) 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

no tak jdem akorát tak do prdky.... klasika, než se drahý vykodrcá, tak leje jako blázen!!!!!!!!!! :(((((

cat79
26. čer 2009

Ahooj, zdravím z velkého výletu🙂
Nestačím dočítat, jen jsem chytla že carcul HCG 3000!!!juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůů gratulace nej nej největší🙂)

Prostějko chápu, žes nevydržela a mami to řekla🙂)))
A co jinak nového?
My dnes byli na té promoci, krása, pak jsme jeli do kojetína na hrob babi a dědovi, to mě rozbulelo☹(ale bylo to moc fajn🙂
Tak všem přeju krásný víkendíček a mooc se těším na novinky a pozitivní zprávičky🙂

sacvi
26. čer 2009

Haloo, je tu někdo zvědavý na naše krásné fotečky s bříškem?? 😀 😵

angetha
26. čer 2009

Já já já 😀

sacvi
26. čer 2009

Tak esi chvilku počkáš tak se budeš moct kochat 😀 😵 Jdu založit nové album 😀 Mám jich zatím málo 😀

angetha
26. čer 2009

Tak ju 🙂

svoja
26. čer 2009

Tak jsem zase tady🙂 Trochu jsem si zdrimla a vyprovodila muze do prace....a taky uklizela☹

angetha
26. čer 2009

Sac vám to spolu tak sluší 😵 😵 opravdu krásný fotky.. 🙂 🙂 🙂

svoja
26. čer 2009

STRASNE STRASNE STRASNE moc gratuluju CAR!!!! Uzasny....testiky krasny....
A vlastne totez i PROSTEJ, ktera ma testiky vystavni (ani se nedivim, zes to rekla mamce, my jsme to nasim taky rekli hodne brzo, proste se to nedalo🙂)...no a jasneze HEHE, kterou konecne chyta poradna manie🙂) ...a ma krasne zachyceny ty nejkrasnejsi //🙂

svoja
26. čer 2009

Jeeee, SAC ty jsi kocka!!!!! Moc hezky fotecky!!!

angetha
26. čer 2009

Jsou boží 😵 😵

sacvi
26. čer 2009

Tak snad se Vám líbí 😵

carculka
26. čer 2009

ahoj holky....uz jsem tu ale vy zas pryc...

dekuju cat..uzijte si tu prahu 😀 (doufam ze sem to nepopletla,jedete tam vid)

svoji dekuju 🙂

sac...kraaaaaasnyyy fotecky 😵 😵 😵

cat79
26. čer 2009

teeeda Sac, fotečky přenádherné, dojemné, no úžasné🙂)moooc vám to sluší🙂)))!!!!

Ano carcul, jedeme na víkend do Prahy, zítra vyrážíme. Já dneska musela jít už hajat, všichni ještě slaví, ale miminko už chtělo hajat🙂))jojo, už se nerozhoduju jen za sebe🙂))
Tak krásný víkendík a v pondělí přidám bříško, zdá se, že už se začínáme opravdu kulatit🙂)

Svojenko gratuluju k ukončení školního roku, teď už tu s námi budeš častěji?🙂))užívej volníčka🙂)

amallie
26. čer 2009

Teda sacvi, to jsou kráááásnýýý fotky 😵 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
27. čer 2009

CARCULKO moc gratuluju k těhotenství 😵 😵 😵 hlavně buď na sebe i na mimíska opatrná 😉

Sacvi to je náááááááááááááááádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svoja
27. čer 2009

Dobre rano holky, hezkou sobotu🙂
Procitam diskuze o kocarkach a jsem rozhozena...chtela jsem Boldera, ale zas az tak uplne kladny ohlasy na nej nejsou...chjooo...vite nekdo neco o HOCO master L????

p.e.t.u.l.k.a
27. čer 2009

Svoji já ti nepomůžu já už se po žádných kočárkách nedívám, už mám vybraný, zamluvený tak ať to nemusím měnit 😀

p.e.t.u.l.k.a
27. čer 2009

Jdu převlíkat peřinky , tak zatím 😉

carculka
27. čer 2009

petulko,dekuju....

svojenko,jdu se na ne juknout a reknu ti,ale jen jakej se mi libi vic....o poruchovosti a tak nic nevim

carculka
27. čer 2009

ten bolder je peknej(libi se mi tam vic ta korbicka) a i ten druhy(sportacek je pekny 😉) a taky bych koukala na autosedacku,na ten druhy jde maxi cosi a kamoska rikala ze patri k nejbezpecnejsim(nevim ja to nezjistovala,nemuzu zarucit,ale oni podle toho vybiraj kocar)...jeste bych koukala na to jak se sklada-kdyz ho pak budes davat sama do auta

angetha
27. čer 2009

Ahoj holky, jsem dnes usnula až v jednu ráno 😝 😝 a v půl páté jsem zas byla vzhůru achjo..
Svoji a co tenhle?
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100578.html

angetha
27. čer 2009

Ale má plastový kolečka..

hehena
autor
27. čer 2009

ahooooooj všem... přeju krááásný sobotní dopoledne!!! 🙂 😵 😵 😵

SAC ty fotky jsou krásný... hlavně teda ty tmavý.... a jak ti drahouš přemeřuje pupík - no tak je perfektní 🙂)))) takový jakoby momentky - to je paráda.... vtipný fakt!!!! jinak vám to moc sluší a pupík výstavní!!!

SVOJI už vybíráš kočárek??? to je bře - myslím, že to je ten největší úkol.... já už jsem z toho osypaná dopředu... na něco jsem se dívala zhruba tak před rokem, tak mám přehled - ale ouplně ten miniaturní přehled...
no ale asi bych brala nějakej takovej typ jako je X Lander, ale teda chtěla bych ruční brzdu... i kamarádka říkala, že by jí dost ocenila.. tož nevím, co nakonec vyberu... jo a ještě jsem teď asi tady v nějakým albu viděla německej kočárek Leviroo... docela levnej a na první pohled pěknej...

angetha
27. čer 2009

Ahoj Hehenko 🙂

hehena
autor
27. čer 2009

teda nemělo tam bejt SVOJI, ale CARCUL 🙂)))
ale jak jsem pořádně nedočetla tak až teď koukám, že dotaz vznesla SVOJa... šmarjá jsem teda dobře zmatená 🙂))))) 😀

hehena
autor
27. čer 2009

Ahoj ANGE a Vendulko... jak se máte? 🙂 co díra do ložnice??? 😵

carculka
27. čer 2009

ange,hehenko ahooj..japak se mate??