Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
22. zář 2009

PROSTEJ tak jestli budes kupovat i nejaky plenkovy kalhotky, tak ty jsou jeste vic nunu🙂 teda aspon ty nase🙂...ale asi to bude podobne

prosteja
22. zář 2009

SVOJI teď se s jednou paní domlouvám na nějakých, kdyžtak ti pak napíšu značku....... zatím to vypadá dobře cenově, tak bych do toho na zkoušku šla... 😉 a uvidíme, co miminku bude vyhovovat.....

verled
22. zář 2009

dobrý ráno🙂)
ajejej tady se zas nakupuje něco pro mě🙂))......holky mam v albu tři postálky, kterou mam koupit??mě se líbí ta s těma stranama plnýma, ale nemá vyndavací špricle.....

svoja
22. zář 2009

VER bry rano...koukala jsem...my mame hodne podobnou te tvoji s plnyma stranama🙂 na co jsou ty vyndavaci spricle? My je tam mame...

svoja
22. zář 2009

PROS my mame popolini...tak jsem zvedava na tebe!

nuki
22. zář 2009

Dobré ráno holky..🙂)) tak jsem koukala různě na kosmetiku, co tady byly odkazy.....no to bude něco až budu vybírat..🙂))

dneska jsem doma a učím se...🙂 musím začít ať to vše stihnu..🙂)

verled
22. zář 2009

svoja:no když je dítě větší tak mu je necháš vyndaný a ono si ráno samo vyleze....

nuki
22. zář 2009

tak se mějte holky, já pádím, nebo tady skejsnu..🙂) všechny pozdravujte🙂

prosteja
22. zář 2009

ahooj VER... 😵 tý jo, já se si nemůžu pomoct, ale mě se víc líbí ty bez těch plných stran 😉 ..... a jinak vyndávací špricle, zauvažuj, jestli to využiješ, možná vůbec a jestli se ti líbí ta s těma plnýma, tak do ní jdi 😉

prosteja
22. zář 2009

NUKI pěkně se uč...... 😉

SVOJI tak já plánuju několik těch svrchních kalhotek různých značek, teď mám ty IMSE VIMSE, tak si ještě seženu nějaké jiné.... no a ty plenkové kalhotky zkusím taky tak, zkusím objednat jen pár, třeba patery, abych zjistila, co miminku vyhovuje..... a na popolini jsem se taky dívala, že bych jeden kousek zkusila.... 😉

verled
22. zář 2009

prostej:já si právě říkám, že je stejně nejspíš nevyužiju, protože jakmile bude prcek chodit a umět se o sebe postarat, tak rovnou postel a hotovo...

cat79
22. zář 2009

Ahooj, dobré ranko🙂
Jdu jen na skok aletíme vyřizovat a pak na těhu cvíčo a večer na ruštinu, ale chtěla jsem pozdravit🙂
Včera jsem mimiskovi dokoupila 2. povlečení a 2 prostěradla navíc, takže postýlka už je OK, ještě pár plen a ten kocík a máme to všechno.-)
Vaničku teda v zelené ne a ne sehnat, a stojánek ani nevim jestli na ní pasuje, musím to zjistit🙂))

Holky modleme se ať to neodhlasujou, ale myslím, že by nemuseli, nevěřím tomu, a budu držet všechny palečkx co mám i ty za Deníska aby to neproskočilo, ať si radši sníží jízdný na metro, hulváti!!!!mají 22.800,- měsíčně na dopravu, chápete to??????

No nebudu se rozčilovat, letím vyřizovat tak papa a zase toho moc nenadrbejte, já pak ani nenajdu kde jsem psala🙂)))))

prosteja
22. zář 2009

VER tak to mě se spíš líbí u postýlek, že se dá odělat celá ta jedna postranice... jako že dáš dolů tu matračku, oděláš jednu tu postranici a máš vlastně postel pro to mimi.... to si myslím, že je využitelnější než oddělávací špricle..... 😉

prosteja
22. zář 2009

VER moje řeč 😉 tak vidíš, tak když se ti líbí ta s těma plnýma bokama, tak do ní jdi 😉

ahoooj CAT 😵 nerozčiluj se, třeba to vůbec neprojde....... ale taky nechápu, proč mají poslanci třeba MHD zadara, když s ním stejně vůbec nejezdí 😀

prosteja
22. zář 2009

a už jsem našla pro SVOJU značku těch plenkových kalhotek..... je to TOTS BOTS FLUFFLE 😉 hledala jsem si o tom něco a maminky ji hodnotí hodně kladně 😉

prosteja
22. zář 2009
zuzka.o
22. zář 2009

Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá:
Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří,
Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA...!!!"

😀 😀 😀

prosteja
22. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 ahoooj těhulinko....... 😵 teda ty máš dobrou náladičku takhle po ránu 😀

zuzka.o
22. zář 2009

Chichiiiii....ahoj PROSTEJiiiiii..... tak po 14dnech jsem se aspoň trošku vyspala..... ráno jsem měla skoro na mále s blinděním..... a teď mi je celkem fajn.... Jsem vás nemohla ochudit o tenhle krásnej fórek, co mi dneska ráno přišel do mailíku 😀

verled
22. zář 2009

prostej🙂máš recht, takže tamtu🙂))mě se líbí nejvíc🙂

ahoj zuzi🙂)))

cat79
22. zář 2009

Zuzi 🙂))))

prosteja
22. zář 2009

no VER tak to bych nic neřešila...... když se ti líbí, tak ji kup..... až bude prcek natolik samostatnej aby vylezl sám z postýlky, tak mu budeš stejně pořizovat nějakou postel 😉

ZUZI takže blindění ještě nebylo jo? 😀 ..... a jak ti jinak je?

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Dobré ranko holky 😵

prosteja
22. zář 2009

ahooj PETUL 😵 jak se máte?

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Teď jsme se naštvala na Adrinaku (pes). pracně uspávám a ona si klíďo píďo štěkne 😠 😀

zuzka.o
22. zář 2009

VER: souhlas s Prostejkou, taky bych s vzala tu, co se mi bude nejvíc líbit...... pak jí prodáš a koupíš postýlku pro větší mimi 🙂

PROSTEJKO: hm, ještě ne, ale dneska už jsem to teda polykala na posl.chvíli....to jsem byla doma. Ale teda bylo to tip ťop 😀 😅 ..... dneska je mi překvapivě celkem dobře, když to teda srovnám s minul.dny.... akorát mi naštvala včera tchýně (a to dokonce 3x za sebou!!!) Je to přebornice!
Včera večer to manža chtěl jeho rodičům oznámit.... přišli jsme tam v 8 večer, ona hned spustila, že se bojí, co zase chceme, řvala jak tur.... tak jsem se chtěla otočit na kramfleku a odjet..... tak jsme jim to řekli, hned obrátila, slzičky, rady do života..... nejlíp to vzal tchán, byl super! Šli jsme dolů za babičkou jí to říct, ale tchýně nás to nenechala říct, přihrnula se jako velká voda a oni čekají dvojčátka..... babičce se hned udělalo líp, úplně ožila. No a jak jsme přijeli domů, hned telefon od švagra, že jako teda gratuluje.... matinka mu to hned zatepla vyblila.... a to jsem mu to chtěla samo říct sama a nějak líp než po telefonu. Tak jsem na něj vyjela jakto že to ví.... no a pak jsem mu volala zpátky a omlouvala se, že jsem vyjela, že mi to zkrátka naštvalo!
Takže toť včerejší zážitek!!!

Jo,..... a tchýně prej jestli se mi tam doktor podíval dobře, jestli tam¨náhodou nejsou trojčata!!! Jsem viděla rudě!!!!!!

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Prostej my se máme dobře jen nevím co mám vařit na oběd 😒 a jak se vede tobě?

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

prostej a miminku ? 😵

blahovka.cz
22. zář 2009

Ahojuky holky,tak se jdu na vas zase mrknout a docist vas,malej je v lehatku kouka na novou hracku,je z ni paf 😀

Peti koukala jsem na fotecky,ja toho vaseho vlasacka fakt zeru,ten je tak nadhernej a jak ma dlouhy vlasky a jak mava na tety konivkovky a ma to body,tak to mame taky 😀 😀 😀 😀

prosteja
22. zář 2009

PETUL něco dobrého 😀 😀 😀 to jsem ti poradila... co? 😅

my se máme dobře... bříško teda už slušně leze, včera mě obhlíželi všichni u ředitele, protože to tam vybalila moje kolegyně 😀 a všichni mi tipují holku 😀 a manžel taky tvrdí, že to bude holka 😀 tak jsem teda zvědavá....a jinak super....nic nás netrápí a nevím, jestli jsi viděla naši poslední fotečku? našeho malého akrobata 😀