Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. zář 2009

HEHE teda vy pařmeni 😀 😀 😀

hehena
autor
23. zář 2009

mno paráda to byla... ségra přišla s nějaký kamarádem... a tak pěkně se opila, že se po mě plazila a stěžovala si, že jí prcek nekopééééééé 🙂)))))) 😀 😀 😀

prosteja
23. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 a už je to s ní lepší? 😉

svoja
23. zář 2009

HEHE vztah se segrou ti zavidim...my nemame zadnej... ☹

hehena
autor
23. zář 2009

jo určitě... sice se jí teď zas skoroexmanžel cuká, že to nechce podepsat, že se chce vrátit, ale myslím, že už nemá nárok... myslím, že mezi nima se událo tolik věcí, že lepit se to prostě nedá.... jen doufám, že si ségra nejde někoho fajn, s kým si budeme rozumnět...

verled
23. zář 2009

prostej:tak jestli na ten rodičák na dva roky stačí hrubá 15-20 tak to bych se vešla🙂)))ale jak to bdue teď, když se to srazí??

verled
23. zář 2009

svoja:tak to my teda se seeegrou tak jako pohodaa🙂)
hehe:ta tvoje sestra to je lapálie....ale ona se sebere.......

hehena
autor
23. zář 2009

SVOJI s náma je to jak kdy.... záleží na tom, jakýho má chlapa... ale je fakt, že vycházíme dobře a jsem moc ráda. každopádně, když se něco děje, tak se na ní většinou můžu spolehnout.

svoja
23. zář 2009

No kdyz teda nebudu mluvit o estetickych nedostatcich, ktery me vytacej do bela...tak ma i par funkcnich (spatne se otevirajici jedny posuvne dvere-pouze znacnou silou jdou otevrit, drhnouci supliky....atd.)...jako asi by to nekdo sikovny spravil, ale me to tak strasne vytaci, ze mit toho chlapa tady na miste, tak se neznam. No, vim, kde sidlila ta jeho "firma", asi se tam zajedu podivat...

svoja
23. zář 2009

Hm, to ja moc ne. Segra si tak nejak zije vlastni zivot, ani se nevidame, kdyz ji nahodou nepotkam u nasich, kde se vyskytuje vice mene taky nahodne a je tam jak na hotelu.... ☹ Ale je jeste mlada a porad se jeste hleda, tak doufam, ze az se najde, tak uz nebudem duchodkyne a jeste pujde neco zachranit.

prosteja
23. zář 2009

HEHE tak to je dobře, snad už se ségra nenechá obalamutit a najde si někoho lepšího 😉

VER zatím to tak stačí a ty půjdeš na mateřskou ještě letos, takže tobě se to tak počítat bude 😉

svoja
23. zář 2009

Prostej a kdybych teda sla na 2 roky a pak rok na pracak, tak na tom pracaku budu dostavat kolik? to se taky z neceho pocita nebo jak?

prosteja
23. zář 2009

SVOJI na pracáku? pracák platí půl roku a počítá se to z platu, ale otázka je, jak se to počítá u ženských, který jdou z mateřské...... no a po půl roce ti nebudou platit nic..... 😉

svoja
23. zář 2009

PROSTEJ a jina moznost jak bych doma s ditetem neni...bud pracak nebo ta rodicovska....a nebo neschopenka v pripadnym dalsim tehu....ze?

prosteja
23. zář 2009

SVOJI jako jestli myslíš jinou placenou možnost, tak to těžko... zůstat doma s dítětem můžeš klidně 4 roky, ale nikdo ti nic nezaplatí 😉

svoja
23. zář 2009

No budeme to muset promyslet....zas me se nechtej jim ty penize nechavat...mam strach, ze pujdu na 3 a mezitim se to zas bude snizovat...to radsi pujdu na 2, neco z toho usetrime a pak ten rok by se treba rozdelil na pul roku na pracaku a pul roku na neschop.s tehu....ja nevim....a nebo pul roku bez penez....fakt je to na zvazeni....

hehena
autor
23. zář 2009

já budu rozhodně volit variantu na 3 roky... zdá se mi to nejlepší....

SVOJI no potěš s tou skříní:(((

prosteja
23. zář 2009

jj SVOJI to se musí prošpekulovat..... 😉 to tady asi špekulujeme všichni....... 😀 já se zařídím podle toho jejich slavnýho balíčku 😀 jestli to zítra schválí, jako že si myslím, že jo, tak mi nezbude nic jinýho, než jít na 2 roky, nějak rychlo dodělat školu (to teda nevím jak, ale ono to nějak dopadne) a pak buď rychlo shánět přivýdělek na ten jeden rok nebo hlídání pro prcka... holt v tomhle mi politici moc na výběr nedají 😖

no a pokud by to náhodou neschválili, tak bych možná i šla na ty 3 roky a u toho pomalu školu a nějakej přivýdělek třeba a bylo by to v suchu 😉

prosteja
23. zář 2009

ale špekulujeme asi všichni, to je jasný 😉

eeefffaaa
23. zář 2009

holky objednavala jste si nektera klokanku??potrebuju poradit abych nekoupila neco spatnyho...

jo kdo uz jste byal na kontrole po sestinedeli,tak bych se chtela zeptat jak to vypada 😅

svoja
23. zář 2009

No ja puvodne taky chtela na 3 roky s tim, ze az me to bude koncit, tak bych znovu otehotnela...pokud by to vsechno slo, ze jo....Ale tim, jak ted s tim tak blbnou budeme muset propocitat vsechny varianty. Sourozence bychom chteli po 3-4 letech.

EFI tak v tomto ti neporadim...

prosteja
23. zář 2009

aha SVOJI tak takhle brzy já děti nechci, takže vidíš, každá máme ty propočty jiný 😀 😀 😀 mě do toho ještě krapet zasahuje ta škola, takže to všechno propočítat je složitý... ale fakt přiznávám, že moje rozhodnutí bude hodně záležet na tom, jak se zítra ti blbci v tom Parlamentu dohodnou 😀 😀 😀

hehena
autor
23. zář 2009

holky já vím, že se musí plánovat... ale kdoví jak to bude za rok, dva, tři... ono to všechno vychytat nejde. najednou se může změnit ouplně všechno a třeba k lepšímu 🙂 a kdy sourozence si tak uvažuju, ale vím, že to nakonec stejně asi bude všechno jinak. co já vím, třeba mě to přepadne po roce, třeba až po dvou a třeba si pět let počkáme.... chtěla jsem nejdřív dva roky... ale přesně - my zas máme firmu a kdoví jestli firma za rok neskončí a pak asi budu sakra ráda, že jsem si zvolila rodičák na 3 roky a nemusím po dvou letech řešit nástup do práce a hlídání.... bo když si spočtete i to nejlevnější hlídání, tak se to ve výsledku vůbec nevyplatí...... snad jedině v případku, že bysme byli managerky s hodně vysokým platem....

prosteja
23. zář 2009

HEHE no propočítat všechno se fakt nedá 😀 já třeba vím, že děti bych chtěla s odstupem času, ale kdoví, co bude za 2 roky...... asi každý ale víme, jaký máme finanční možnosti, já třeba ještě tu školu, někdo má zase něco jinýho...... ale propočítat to dokonale nejde..... 😉 hlídání jako placený se určo nevyplatí HEHE, to souhlas 😉 ........ co ty víš, co bude za 2 roky, třeba se tak rozjedete, že budete brát taky úvěr a stavět nebo si pořizovat další dítě....... přece nepojedem na pětiletky 😀

svoja
23. zář 2009

No ja bych chtela s ditetem minimalne 3 roky zustat doma...o tom zadna. A nemuset resit prachy, zustanu i 4 a plynule prejdu do dalsi materske....to by byl takovej muj sen....ale bohuzel....

zuzka.o
23. zář 2009

Ahoooooj PRVUŠKY 😵

Jak se máte? Nastal nám podzim a teda i to počasí tomu začíná napovídat. Ráno byla u nás tak hustá mlha, že jsem z okna neviděla ani strom před naším domem.... fuj! Mohlo by být znova léto.

zuzka.o
23. zář 2009

SVOJI: jak se měli vaši?

hehena
autor
23. zář 2009

no jasný..... a s tím, že by se to pořádně rozjelo.... nepiš mi to - to je kráááásnej sen a jé kéž by se splnil... na mojí práci bych našla někoho jinýho a mohla si užívat aspoň trochu mateřskou.... ty máš školu, já zas nemůžu přestat pracovat, bo bohužel je to všechno tak slabý, že makat musím - i když nechci!!!!!!

jako občasná práce by mi nevadila, ale jet v normálním režimu s dítětem - už se vidím, jak se tu plazím po zdi :(((
ale ono to nějak dopadne... se to samo se to 🙂)))) 😀 😉

hehena
autor
23. zář 2009

ZUZI tady naštěstí mha nic... 🙂 krásný ráno. vzbudilo mě sluníčko, no nádhera... ale je fakt, že sjem si po tom včerejšku krapet přispala... mno 😅

prosteja
23. zář 2009

SVOJI jéééé neřešit prachy, tak si pískám 😀 😀 😢

ahoooj ZUZI 😵