Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. zář 2009

já jen píšu PROSTEJKO, že mě to neděsí!!!!! je to můj způsob přípravy. porody si samozřejmě nevyhledávám... to ne 🙂)) ale na nějaký videa jsem se dívala... a spíš mi to pomohlo si představit, co mě čeká... někdo to nesnese, nechce to vidět. mě to nevadí... (to je to psaný slovo🙂))

prosteja
29. zář 2009

a z jinýho soudku holky... dneska mě potěšili v bance, poslali mi prémii 400,- jako věrnýmu klientovi 😵 😵 😵 jsem čuměla.... a další dobrá zpráva, daří se nám porážet naši banku ve vysoké úrokové sazbě a vypadá to, že splátka se nám hýbne tak o 1000,- nahoru, což je parááááááda 😵 😵 😵 ..... ta sazba a splátka by snad mohla být ještě menší, ale díky mojí mateřské to chceme zafixovat na 5 let, takže to bude asi tak...... 😉

verled
29. zář 2009

já taky nějaký videa viděla a i jsem četla.....a ani tak mě to neděsí......

hehena
autor
29. zář 2009

VER já jsem hodně empatická a nemyslím si, že bych byla nějak radikální... ale tohle je opravdu věc, kterou prostě pochopit nedokážu - možná i proto, že je to teď tak aktuální! to je zas můj názor a nechci si prostě říkat, že by mi to nevadilo, když to tak není. mě se prostě jen teď zdá, že už to popisujem furt dokolečka. ty pro to máš pochopení, já pro tohle ne, a neznamená to, že jsem ve všem takovej radikál...

hehena
autor
29. zář 2009

no PROSTEJ... ta hypotéka - super!!!! to je skvělá zpráva!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prosteja
29. zář 2009

HEHE jo tak to jo, když ti to třeba pomůže si to představit, tak to je fajn.... to mě takhle pomohlo v knížce co mám doma o těhotenství a porodu, tam je vyloženě fotka po fotce vyfocenej průběh vytlačení miminka ven i s nástřihem, to zase pomohlo mě...... nijak jsem se neděsila, nevypadalo to tak strašně, jak jsem si třeba představovala já 😀

VER neříkám, že s takovýma chlapama se třeba stýkám nebo se s nima bavím extra o porodu, jen říkám, že takový znám..... zkus někdy zabrousit na netu třeba do blogů na IDNES tam takovejch názorů najdeš stovky.... a pak když posloucháš i cizí lidi kolem sebe, v MHD nebo tak, tak se někdy nestačíš divit........ 😲 možná jsou to jen silácký řeči a doma jsou jako beránci a nic takovýho by neřekli a možná ne, možná jsou to jen idioti jak píšeš...... to ale nic nemění na faktu, že se takový názory rozhlašují 😖

verled
29. zář 2009

hehe:nemusíš to chápat...... 😅

prosteja
29. zář 2009

HEHE děkujuuuuu 😵 😵 😵 aspoň nějaká dobrá za posledních pár dnů 😀

prosteja
29. zář 2009

už to budeme mít všechno vyřešený, ještě řešíme pojistku hlavně u manži úrazovou, kdyby se mu nedejbože něco stalo, tak abych nezůstala bez koruny a už budeme mít všechno zase na pár let vyřešený a budeme se moct věnovat jen a jen miminku 😵 😵 😵

prosteja
29. zář 2009

HEHE ale oddechla jsem si.... 😀 tohle už je konečný slovo propočítaný od finančního poradce a předběžně schválený tou určitou bankou, tak teď se manža domlouvá na ocenění nemovitosti, že by to s tím mohlo ještě nějak hýbnout prý a pak asi dojde k podpisu a vyřešení a bude...... ufffff, bude to na 5 let za náma 😀 😅 😵

verled
29. zář 2009
hehena
autor
29. zář 2009

VER a ty zas nemusíš chápat to, že já to nechápu! a myslet si můžeš o radikalismu co chceš...... zvláš't když se jinak neznáme........... 😅

hehena
autor
29. zář 2009

ty jo parádní 3D 😲 😵

cat79
29. zář 2009

Nazdárek holky🙂
Tak jsme včera dorazili z Prahy, já roztřídila oblečky pro malýho do ńových krabic a pak padla za vlast a spala od 22h do 9 do rána🙂)
Dneska těhu cvíčo a obídek s těhulema a večer jdem na ruštinu.
Volali že za 2 týdny dovezou už nábytek pro mimi🙂
Ve čtvrtek jdeme na kočárek do Sokolova s těhulema a př. týden mi začíná těhu kurz.
Co tady nového?
Mrknu na nové fotečky a dočtu vás....

svoja
29. zář 2009

Sem se trochu prospala....to je bomba... 😀

Aha...my uz tady mame i nacelnika🙂🙂 😅

Ja se treba porodu nebojim, nevidim ho jako strasaka. Kdyby byl manzel behem meho porodu doma nebo na pivu, tak ho asi zabiju, to by byl pro me ignorant. Ale pokud bude se mnou v porodce, tak budu spokojena, i kdyby cekal treba na chodbe. I kdyz zatim to vypada, ze do toho pujde. Pro me je teda slovo zrada taky dost silnej vyraz...a rozhodne bych to tak necitila. Je to urcite fajn ho tam mit jako podporu, to nepopiram. Ale prijde me to takovy strasne krecovity se toho tak strasne drzet a porad mu to cpat...zkratka uvidime na miste. Vim jiste, ze me tam samotnou nenecha. Ale pokud bude cekat na chodbe, budu ho milovat uplne stejne jako kdyby tam byl. A myslim, ze Barunka taky...

EFI me rikala mamka, ze jsem rvala a v noci nespala nekolik let...tak to se teda mame na co tesit.... 😅 😀

cat79
29. zář 2009

Můj miláček taky říká že půjde, těší se na ty kurzy, ale kdyby mu bylo zle, tak ho tam násilim držet nebudu, jsem zvyklá zvládat dost věcí od malička sama a myslím, že v těch bolestech si to ani neuvědomíme, až pak budeme mít prcky na bříšku, budem stejně nejvíc happy🙂tak co🙂 někde dokonce psali, že muž u porodu rovná se zkaženej sexuální život, že plno chlapů pak není schoúno styku...ale to nemůžeme vědět...

verled
29. zář 2009

svoja.no ty jsi byla teda taky "zlatý" dítě asi😀DD

cat:no ono by na tom mohlo něco bejt, kdyby se chlapi koukali přímo na to že by mohli mít nějakou ujmu, však to jsou citlivky🙂

prosteja
29. zář 2009

zdravím CAT a SVOJU 😵

holky, já snad půjdu ještě na nějaký školení nebo co 😅 🙄 .. já myslela, že už mě nikam cpát nebudou a ono prd.... a prcek se zase dneska roztahuje, bolí mě bříško opět 😔

SVOJI toho náčelníka ber s rezervou prosímtě 😀 mě to přišlo jen takový trefný 😀

a k tomu sexuálnímu životu, taky jsem to četla.... hold jsou odborníci zase (tak jako u všeho 😀 ) rozdělení do dvou skupin, jedni chlapa u porodu podporují a vychvalují to, druzí naopak říkají, že to je zabiják intimního života..... 😅 já jsem se teda osobně nesetkala s jedinou kámoškou, které byl chlap u porodu oporou a pak s ní nechtěl nebo nemohl spát 😅 naopak si myslím, že pak když chlap ani nevidí, co to teda jako obnáší, tak si může myslet, že jako o co jde, když pár dnů po porodu bude sex 😀 hold každá mince má dvě strany....... 😔

verled
29. zář 2009

svoja:neprovokuj se spanim🙂))..."žeru" milu🙂mňaminka🙂

jo to jsem ještě neřikala, v pátek i odvezli mamku do nemocnice měla náběh na infarkt☹tlak 220/120... ☹ ☹ ...a dneska měla u dr zase 190*120☹dělá mi starosti, snad jí s tim něco udělaj 😠

cat79
29. zář 2009

Bae a Blahu kráásný fotečky🙂))))

Holky jdu si dáchnout, to počasí mě dostávááááááááááááááááááááááá🙂))

prosteja
29. zář 2009

VER tak to je nepříjemný, doufám, že máma bude v pohodě...... takovej vysokej tlak... no a co na to doktoři v nemocnici????

verled
29. zář 2009

cat:grrrrr 😠

prosteja
29. zář 2009

VER provokují co? 😀

jinak holky já miluju jaro a léto, podzim a zimu nemám ráda, ale toto ochlazení už vítám, letos už těch veder bylo nějak moc 😖 😅

verled
29. zář 2009

prostej:NOO nechali si jí tam a druhej den jí pustili, ale ten doktor dneska kroutil hlavou jakto že jí pustili když jí zas naměřil vysokej, no prej už to musí mít dlouhodobě.......

prosteja
29. zář 2009

takže doktoři ji jako pustili a doktor jí dnes zase naměřil takovej vysokej tlak jo? co to tam bylo za blby 😠

verled
29. zář 2009

prostej:no blby, víš co ono taky jak jí dali všecky ty injekce a podobně tak se jí to srazilo a měla dobrej a jak šla dneska k dr tak byla tutově vynervená, protože jí dostat k dr to je mazec......tak asi to bylo taky tim, takže dostala hromadu prášků no uvidíme, jsem jí říkala ať kouká bejt zdravá, že toho vetřelce chtěla hlavně ona🙂

prosteja
29. zář 2009

VER tak to jo, no srazili jí to tam, tak šup domů, co by se s pacientama patlali že... 😖 a je možný, že jí to vylítlo u toho doktora i nervama dneska... a má doma tlakoměr?

verled
29. zář 2009

prostej:emá, ona si v životě nic takovýho nedělala.... 🙂

svoja
29. zář 2009

VER to je me lito s tou mamkou!!! tak at to je v poho brzy!!! jinak ja byla fakt ero...krom toho, ze jsem teda nespala, tak kdyz uz jsem zacala chodit a zkoumat, tak rikala mamka, ze abych venku sedela na pisku s ostatnima detma a ona mohla klabosit s maminkama, tak to neexistovalo...prej jsme vymetali cely sidliste (bydleli jsme na takovym malickym, bez panelaku, jen bytovky), lezli po vsech kerich, koukali lidem do oken, do aut...chichi...prej si se mnou uzila🙂

CAT ja slysela to same o tom intimnim zivote...dokonce to nekde popisovalijako nejakej syndrom neceho...ze chlap, kterej videl manzelku rodit, tak uz ji nevidi jako sexualni partnerku, ale jen jako matku...tak bacha...🙂 😀 😀 😀

A ten "nacelnik hehenka"....tomu se jen smeju🙂🙂🙂...prostej🙂

Mmch, jsem se zas pos....a pritom ty novy leky maji zpusobovat zacpu🙂 Chachaaa...teda jako sorry za uprimnost🙂

prosteja
29. zář 2009

SVOJI to je dobře, že se tomu směješ.... 😀 tak to bylo myšleno, jako vtípek 😀

add ten intimní život, hold tomu se říká "citlivý mužský organismus" 😀 😀 😀 😅

VER a nedoporučil jí doktor koupit nějakej....? to většinou doktoři chtějí, aby si tlakaři několikrát denně měřili tlak.... protože pro ně není směrodatný co jí naměří vystresované v ordinaci, ale co si ona naměří doma třeba ráno, v poledne a večer 😉