Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
22. čer 2009

holkyyyy, jsem tu a koukaaaaak a gratuluji prostejce 🙂 jeste nekoho jsem propasla? 🙂

angetha
22. čer 2009

Ahojky Hypo, jak pak se máte?
Těhulka je ještě Hehenka a Carculka 😵 😵

prosteja
22. čer 2009

anget jsem mu to taky říkala 😀 😀 😀
sac jj, to se nezdá, ale mimi má pěknou sílu 😉

hypo ahooooooj 😵 😵 😵 jak je těhulko 😀 😵 jj, propásla jsi ještě hehe 😵 😵 😵 😀

hypo
22. čer 2009

coze? teda holky 😀 😀 😀 vy se cenite 🙂 tak gratulace vsem.............
juuuuu to me nejak povzneslo naladu 😅

prosteja
22. čer 2009

hypo no my se tu domlouváme s hehe už asi 3 měsíce, jak budeme těhulit spolu a pak spolu rodit a vozit kočárky... a ono to fakt vyšlo 😀 😀 😀

angetha
22. čer 2009

A my ostatní tady pak roníme slzy dojetí 😵 😵

hypo
22. čer 2009

tak to chapu 🙂 taky bych ronila kdyby mi zas nebylo zle..... ale naladu mam hnedle lepsi
tak si to uzijte a at vam je lepe nez me 🙂
ale na druhou stranu mozu rici ze mi neni zle uz tak casto ale spis vyjmecne 🙂 TED PREMYSLIM NAD PORODNICI 🙂
jejda caps lock

angetha
22. čer 2009

Tak porodnice důležitá je 😀 Máš už nějak vybráno?

prosteja
22. čer 2009

hypo to je dobře, že už ti není tak často zle 😉 a nějakej tip máš na porodnici?

hypo
22. čer 2009

podoli a taky hruzu z toho ze se tam nedostanu delaji s tim ted desny caviky, driv nez ve 14tt ne nezaregistruji a pak berou jen 12 rodicek denne takze to tam je pry od rana v oblezeni tehulek.....

orchidei
22. čer 2009

ahoj sav, hypo a angetko!
sav krásný bříška a hlavně to stou nožičkou to je fakt parádní fotka!
Anget budete mít novou ložnici?
Hypo snad už ti bude líp!

prosteja
22. čer 2009

hypo fakt jo? 😖 tak to je síla 😲 taky mě to podolí láká, tak jsem zvědavá 😉

angetha
22. čer 2009

Orchi jojo, bude nová ložnice 🙂
Holky mějte se, budeme mít brzy oběd, tak se jdu odvalit 😉 papa

orchidei
22. čer 2009

papa anget tak nezapomeň novou ložnici vyfotit a pochlubit se!

orchidei
22. čer 2009

jo a dobrou chuť přeju!

prosteja
22. čer 2009

anget dobrou chuť 😵

hypo
22. čer 2009

jak mi bylo receno tak prosinec je pry hodne nabity hodne rodicek tak to bude boj, no drzte palce ve ctvrtek jedu do podoli......

orchidei
22. čer 2009

Jasně hypo budem na Vás myslet!

prosteja
22. čer 2009

hypo tak to na vás budu myslet a držet palec, aby to vyšlo 😉

amallie
22. čer 2009

hypo: já se kvůli tomu registrovala v Motole a zatím na Motol samá chvála 😉

hypo
22. čer 2009

motol taky dobry ale uuuplne na druhe strane prahy 🙂
manza ma uz ted hruzu ze do porodnice nedojedem vcas 🙂 ze 20 let na vanoce v praze nebyl snih a letos bude kalamita a podobny veci 🙂 🙂

prosteja
22. čer 2009

hypo se mu ani nedivím, že má strach 😉 to asi každej táta 😉 mě teď vyprávěl manžel, že rodila jeho bývalá spolužačka z výšky, prý o měsíc dřív.... byla registrovaná u Apolináře, dojeli tam a samozřejmě plno, my vás nevezmeme........ tak prej ať to zkusí jinde (nevím ale kde) a když manžel řekl, že vůbe neví kde to je, tak mu to akorát nakreslili na kus papíru, jak se tam asi dostane a nazdar 😲 to mě docela vyděsilo.... ona už prasklou vodu, navíc rodila o měsíc dřív 😖

svoja
22. čer 2009

Ahoj holky...tak koukam, ze tady se vesele tehuli🙂 Preju snazilkam, aby se taky brzy pridaly do klubu🙂

Ja si jdu za chvili pro prukajdu. Dozvim se taky vysledky krve...jestli nemam nejakou chorobu a tak...je to zvlastni pocit nechat si delat testy na HIV, syfilis a podobne... 😒

Tak zatim ahoj, ja odpoledne nakouknu!!! 😀

hypo
22. čer 2009

teeeeda prostej tak tohle aní manzovi rict nemuzu.... to by ho polozilo....
on nechce byt ani u porodu, coz chapu, nutit ho nebudu ja bych tam dobrovolne taky nesla 🙂

orchidei
22. čer 2009

Prostej to zažila moje mamča! Začala rodit v 7 měsíci dvojčata a oni jí nikde nechtěli vzít (měla rodit v plzni), že je to ryzikový a poslali jí do příbramy což je od plzně docela daleko! Tohle fakt děsný!

amallie
22. čer 2009

hypo: já ho mám taky nejdál ze všech nemocnic, ale kdyby bylo nejhůř, pojedeš houkačkou

já ti to nechci cpát, ale fakt jsem se tam byla podívat, bývalé spolužačky maminka tam je porodní asistentkou a rodily tam kámošky a měla jsem jasno. Klídeček, pěkný prostředí, osobní přístup........... když jsem byla na prohlídce u Apolináře nebo v Podolí, bylo to něco úlně jinýho, obrovský ústavy, kde seš číslem 😕

a na Podolí mě vyděsilo, že mi řekli, že když bude plno, mám si zavolat sanitu, co mě odveze někam jinam, neznámo kam, to mě úplně dostalo 😕

prosteja
22. čer 2009

hypo raději mu to neříkej 😉 já myslím, že kdyby ten manžel řekl, že tam netrefí, že by jí dali sanitu, on prej no tak já to teda zkusím a absolutně neměl šajnu, kde to je 😖 a s tím porodem si myslím hypo, že si to rozmyslí 😉 takovejch už bylo, co tvrdili že tam nebudou 😀

hypo
22. čer 2009

no to amal dela kazda porodnice, kdyz majin plno tak ti to udela i motol 🙂 bohuzel
motol je ma druha sance, me kamosky zas rodili vsechny v podoli a byli nadseny s pristupu sester hlavne po porodu to prej u apolinare nehrozi atak...... no uvidime

prosteja
22. čer 2009

amal co vím, na Podolí hodně rodičkám vadí oddělení šestinedělí 😉 prý když rodíš tak super, personál k nezaplacení, super prostředí, jsi tam sama, klid, pohoda 😉 ale na šestinedělí je to prý masakr ty sestry 😲

amallie
22. čer 2009

Jo a pozor, u Apolináře se nesmí na návštěvy na JIP. Takže kdyby náhodou byl nutnej císař, manžela uvidíš až druhej den a po telefonu neřeknou vůbec nikomu nic 😠