Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
2. říj 2009

ANG no ja mam vzdycky pocit, jako by me to bricho melo vyletet...jak se vzedme🙂 😀 😀

cat79
2. říj 2009

Holky tak to ráda slyším (sac) že se chuť vrátila a je to ještě lepší,..na to se těším:-¨)hihihihi kéž by to potkalo i mě takhlé na pohodu🙂))

No tak my jdeme cvičit s tou hubičkou nateklou🙂))pak máme pedikůru a pár obchodních schůzek...a večer už hurá miláček se nám vrátí!!!Budu dělat hovězí pečínku🙂)))

Holky ještě jedno dilema mám, ten V-travel dělá i tentýž design jako DorJan, u V-travelu je to č.14, u dorjanu 112, co se vám líbí víc?Já jsem už na konci sil..a když už si myslím že vím, nekdo mi řekne že polský kočárky nikdy☹((asi padnu☹((

Kočky tak zatím papa já letím!!!!!

hehena
autor
2. říj 2009

tak já moc chuť nemám, ale pořád víc než manža... 🙂))) a je fakt, že ten sex je jinej. oba to víc hlídáme a s mojí vzrušivostí to taky není nic moc... no... nebo na to možná jdeme jen nějako blbě... 😅

romik84
2. říj 2009

malá se při tom nehýbe, asi jí ten pohyb uspává, sac to máš super, že ses tak brzy vrátila do mormálu, taky si myslím, že je to individuální, hormony jsou hormony

angetha
2. říj 2009

CAT já jsem s tím mým DorJanem Dannym spokojená..uzvednu ho, ale protože mám krátký ruce a i tělo, tak se mi blbě drží..
Tady na Koníkovi je o něm i diskuze.. 😉

prosteja
2. říj 2009

CAT tak já zase slyšela na polský kočárky vesměs chválu 😅 to je těžký no.... s těma kočárama obzvlášť 😅 pěkně si zacvičte papa

HEHE tak já mám pravý opak.... 😀 vzrušivost až moc 😀 a HEHE kde je bříško 😉

sacvi
2. říj 2009

tak malá je vzhůru tak se jí jdu věnovat..pa 🙂

svoja
2. říj 2009

uspava 😀 😀 😀

CAT kliiiid, ukaz to milackovi...treba se mu bude libit neco uplne jinyho a bude to vyreseny🙂

HEHE a chybi ti to treba?

romik84
2. říj 2009

cat, taky jsem měla velký dilema s kočárkama a nakonec jsme koupili bazarový za dva tisíce, bebecar s houpacím podvozkem, tak teď vůbec neřešim co budu dělat když se tomu něco stane, prostě půjdu do byzaru a zas nějaký koupim. ale myslim, že je docela bytelný, tak doufám, že vydrží těch pár měsíců

prosteja
2. říj 2009

teda holky já se dneska dokonale ztrácím v těch plenkách... 😀 chci ještě nějaké svrchní kalhotky a kromě té Fluffle ještě zkusit i nějaké kalhotkové plínky a připadne mi, že všichni chválí všechno 😀

angetha
2. říj 2009
prosteja
2. říj 2009

ANGE celá ty, já to říkám 😀 😀 😀

a plínka super... jen já se v tom už vážně ztrácím 😀 ale ne, rozhodla jsem se, že do začátku hlavně nějaké ty svrchňáčky a vyzkoušíme co nám bude vyhovovat a zkusím i nějaké ty kalhotkové plenky, asi ty BABY LUCY, jak jste s nima spokojený ANGE? 😉

prosteja
2. říj 2009

no a postupně dokoupím......

takže ANGE jen tak info od zkušené maminky, bude mi do začátku stačit pár svrchních kalhotech, čtvercové plenky, nějaké ty vkládačky, separační plenky a kdyžtak na zkoušku už nějaké ty kalhotkové pleny???? 😉

hehena
autor
2. říj 2009

no SVOJI ani ne... cítím se normálně... k sexingu spíš manžu přemlouvám já. je nám prostě takhle fajn. nemáme z toho depku nebo něco podobnýho. .) a když už sexujeme, tak je to i tak fajn, pěkný, takže si jako stěžovat nemůžu. .)

bříško dodám za chviličku 🙂

svoja
2. říj 2009

PROSTEJ ja slysela ve svem okoli chvalu na plenkove kalhotky popolini(vyzkouseno nekolika maminkami)...a taky jsme je zakoupili...jen osobni zkusenost nemam

HEHE tak to mame podobne asi

prosteja
2. říj 2009

HEHE ale to je důležitý, že vám to ani jednomu nechybí.... 😉 takže prostě sexujete, když máte chuť a tak to má být 😉

prosteja
2. říj 2009

jo SVOJI tak já těch značek už mám vypsaných na stránku 😀 😀 😀 popolini chci určitě na zkoušku objednat, ale chci zkusit i jiné značky a v tom se začínám právě ztrácet....... zase nechci od každé značky kupovat jednu plenku, to bude doma za chvíli přeplenkováno 😀 tak asi ty BABY LUCY bambusové a možná HAIPA DAIPA PASTELKA??? když mi to posvětí ANGE jdu do toho..... 😀 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

jj já souhlas PROSTEJ, jak jsem napsala, jsem spokojená 🙂 😵

prosteja
2. říj 2009

jo a SVOJI těch POPOLINEK je taky pěkná řádka 😅 které máte konkrétně vy????? to je samej bioflanel a biofroté, no kdo se v tom má pak vyznat že? 😀

HEHE to je dobře 😵 😵 a už se těším na to bříšánko 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no ženy s těma plínama... jsem dost mimo a nemám na to normálně buňky... tak bych chtěla slyšet, který se zdají ANGE nejlepší a nejpraktičtější... a to bych prostě koupila. jinak koupím asi to, co SVOJI, nebo nějakej balík z druhý ruky...

angetha
2. říj 2009

Prostějko přesně tak 😉 a ty plínky bych ti doporučila Tots Bots Bamboozle ( je jich víc druhů ale to je asi jedno) no a asi tu Baby Lucy bambusovou..
Dvoje Popolinky čekají na vyzkoušení 🙂 🙂 froté a bioflanel
Podobná mi Vendulka asi trochu je, ale oči bude mít asi po manželovi 😉

angetha
2. říj 2009

Pastelku ještě nemám vyzkoušenou, ale když je to Plínka roku 2008 🙂 ...hlavně je jednovelikostní 🙂

svoja
2. říj 2009

my mame tencel

angetha
2. říj 2009

No a co jsem zatím sahala a viděla na popolinkách tak ten flanel vypadá dost divně, jako hadr 😅 😀 a ta froté je měkoučká 🙂

prosteja
2. říj 2009

HEHE no ono jich je strašně moc a já si četla recenze a skoro každou plínu chválí, tak si z toho vyber... já věřím ANGE 😀

ANGE díky moc...... takže k těm Fluffle ještě objednám ty TOTS BAMBOOZLE a tu BABY LUCY jednu a uvidíme, který nám budou vyhovovat...... a na Popolinky a Pastelku si počkám, jak ti bude vyhovovat.... díky, zase v tom mám krapet pořádek...

SVOJI díky 😉

prosteja
2. říj 2009

ANGE jak říkám, počkám jak budeš spokojená...... ale já většinou mrkám na ty froté, ani nevím proč...... asi že mi přijde, že budou jemnější.... ale na ty popoliny flanelový jsem mrkala taky... a pak z toho mám právě ten guláš..... 😀

angetha
2. říj 2009

No a já jdu balit na odpolední výlet...papa

prosteja
2. říj 2009

jo a ANGE když tě tu tak mám, tak se jen zeptám na klasický čtvercovky.... kolik jich prostě máš? cca.... a jakou velikost.... ty menší? 70x70 nebo jak to je? 😅

angetha
2. říj 2009

jůůů bříško 😵
Prostějko čtvercové 30 ks Libštátských (LTZ) 70x70 a 20 ks Kikko Lux Eco, které jsem měla jako vkládačky, teď po dokoupení kalhotových plínek a vkládaček mám čtvercových plínek opravdu dostatek 🙂 🙂
mám ještě LTZ 80x80 až Venďa vyroste - 20 ks, ty teď používám pod hlavičku a na to ostatní