Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
4. říj 2009

svoji,pritialergickou urco chci,ale cetla jsem ze nektere perinky jsou hooodne tezke,vis...tak jestli je lehoucka a dobra ze bych ji objednala s pokojikem a i to srdickovy povleceni(bezovy)

svoja
4. říj 2009

no tak tezka neni a zas to neni zadny "pericko", ktery nevazi nic. Rekla bych, ze tak akorat.
My mame taky to srdickovy povleceni...te je takovy obyc, necekej zadnej zazrak, je normalni...tesim se, az ho vyperu a bude jemnoucky a vonavy🙂

cat79
4. říj 2009

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

..tak tenhle má kamarádka a je prý naprosto super, německá značka....

svoja
4. říj 2009

cat vypada hezky, jen bych se bala tech kolecek do terenu...a do snehu...myslim tech zdvojenejch vepredu

ja nasla toto, co na to rikate?

http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=604110

svoja
4. říj 2009

ten je epes...na holku teda 😅
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

a nebo
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

...ty se libi me...CAT, k tomu neni hluboka korba? jen ta vlozna taska?

cat79
4. říj 2009

Svoji zjiš´TUJU jestli je k tomu autosedačka, jinak korbička je vždycky v barvě a kolečka máš k tomu ještě jedny v ceně, ty do zimy a do terénu, což je fajn🙂))

svoja
4. říj 2009

autosedajdu jsem tam nasla....ale misto korbicky bude asi ta vlozna taska ne? ono to je asi to samy vcelku si myslim....

svoja
4. říj 2009

huraaaa nasla jsem tubicku zahustenyho mlikaaaa...mnaaaam...to se bude skvele hodit k tem chlebum s maslem a sardinkama, ktery jsem sezrala ted🙂 😀

carculka
4. říj 2009

svoji a to pri tom NA OBRAZKU SE MI TO SRDICKOVY LIBI MOC....

CAT...u gesslein je myslim jen vlozna tazka...ja se na nej taky ptala a rekli mi ze kdyz tak uz je lepsi to TFK

svoja
4. říj 2009

car jako je hezky, ale je to obycejny, necekej zadnej zazrak sametovej🙂 😉

angetha
4. říj 2009

Cat já myslím, že to bude dobrý kočárek 🙂 🙂
Carcul tak už takhle zařizujete a vybírate pokojíček a výbavičku 🙂 🙂
Svoji ta hnědá plínka je Itti Bitti, vše v jednom, ideální na cesty, je málo objemná 😉 ru růžovou jsem dostala od kolegyní ( předem jsem si vybrala 😎 ) jsou na ní třeba ty svrchní kalhotky.
Pod Disany můžeš dát jakoukoliv kalhotkovou plínku, čtvercovou plínku taky, ale je třeba snapi sponka, nebo je převážeš zavazovací plenkou..

carculka
4. říj 2009

svoji no me se prave libilo ze je jednoduchy...no tak uvidime 😉

ange,to vis uz zaciname 😀 akorat se musi v pokojiku dodelat podlaha a vymalovat a pak zacnem pripravovat 😀

svoja
4. říj 2009

ANG no me prijdou strasne roztomily ty itti bitti...cetla, jsem ze jsou ale uzky a nekdy protecou, stalo se ti? je skoda, ze na tu ruzovou prijdou jeste svrchnacky, ta je naaadhernoucka!!!

angetha
4. říj 2009

Jo prý protékají, ale Vendulka v ní vydržela 5 hodin...a venku sucho..možná se to stane u starších dětí..
tady najdeš další AIO plenky, chválí si ještě Baby Bee Hinds a Mommy´s Touch
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/pleny-v...

Carcul takový přípravy jsou strašně hezký 🙂

svoja
4. říj 2009

ANG jj, na tyhle stranky jsem koukala...jezisi ja bych objednavala, ale mam zakaz🙂 I kdyz mozna treba...casem...ty kravickovy jsou bozi🙂

carculka
4. říj 2009

ange 😀taky ze jsem se na to moc tesila 😀

moncicak3
4. říj 2009

Ange, na ty fotce jsem já vpravo, vlevo je moje spolutěhu ségra, ta je o rok mladší a uprostřed je nejmladší ségra, tý bude letos 23 😉

Svoji, ten kolotoč je úplně supeeeeeeeeeer 😵 a vůbec celá ta hrošíková souprava je nááááádherná i s tím lehátkem 😵 😵 😵

my musíme ještě sehnat matraci do tý ohrádky, je to docela problém, protože je to 6ti úhelníková ohrádka, ale už máme rozhozený sítě, a jakmile bude matrace, tak ohrádku přichystám a hodím sem fotečku 🙂

přijela jsem teď od ségrušky, jsme byly domluvený na barvení vlásků, tak jdu dát do trouby ty koláčky, těsto jsem si zadělala než jsem jela, tak teď to jen šoupnu na plech 😉 dám vám hnedle vědět jaký ty koláčky jsou 😵

cat79
4. říj 2009

Tak já zeda z těch diskuzí o kocíkách nejsem moudřejší, vždycky tam ty holky jen chválí🙂))

Svoji prý je nový tip a už má i korbičku, tu tašku bych nechtěla☹
No já ny to kašlu, prostě tam pojedem a necháme si poradit...jinak mě klepne🙂)))))

svoja
4. říj 2009

jeeee, MONCICICI prislaaa, hura🙂
Dik, my jsme z toho taky nadseni🙂
Chichi, no tak s tou matraci to mate teda dobry...a kdyz jste kupovali tu ohradku tak tam nebyla moznost i s matraci??

moncicak3
4. říj 2009

Cat to je nejlepší v obchodě ti se vším poradí, navíc si to můžeš vyzkoušet 😉 nám taky poradili a navíc jsem byla ráda, že si ho můžu vyzkoušet, jak se skládá a tak 🙂

Svoji, no ona ta ohrádka je z aukra a není nová, byla tam jen taková ta deska, na který je vatelín s přišitou dekou, vyprala jsem to, ale ono je to mooooc tenký a na to abych tam položila malou je ta deska prostě tvrdá 😒 takže sháníme tu matraci, ale do 14ti dnů by jsme ji měli mít 🙂

svoja
4. říj 2009

CAT presne jak rika moncicak....taky jsem az v obchode zjistila co je ok a co ne....treba se me to na netu libilo a na zivo nee...to znas s tim casual u sebe. spis si udelejte jasno v pozadavcich, ktery na ten kocik mate a je dobry si vybrat par favoritu, at vam je tam treba potvrdej nebo vyvratej nebo poradi alternativy....

MONCICI a treba perinka by do toho nesla dat?

carculka
4. říj 2009

plne souhlasim s holkama s tim obchodem 😀

cat79
4. říj 2009

jojo, udělám to přesně tak🙂)))
Tak holky pro dnešek bylo PC dost, až mě z toho bolí očka🙂))
Jdu koukat na telku a musím ještě udělat něco k véče🙂)
tak papa zítra!!!!

moncicak3
4. říj 2009

Svoji to né to by tam nešlo dát, je to prostě bavlněná látka, která je vprostřed podšitá tenkým vatelínem....mamka mi taky říkala, ať zkusím dát deku nebo peřinku, ale je to pořád tvrdý....ale tchán nám prý sežene molitanovou matraci, zítra mu to ale musím připomenout 😉

moncicak3
4. říj 2009

Cat pááá 🙂 hezký večer 😎

téééda ty koláčky už voní 😵 😵 😵 se na ně těším 😉

carculka
4. říj 2009

paaa cat

moni ty nam ale delas chute

moncicak3
4. říj 2009

Carcul však já je ochutnám a když budou dobrý, hodím do placu receptík 😉 je to hrozně rychlý 😵

svoja
4. říj 2009

Holky ja uz to taky zabalim, zas tady do toho cumim celej den🙂 😅 Ale zase jsem se dozvedela spousty veci z diskuzi....
Tak se mejte a zitra treba....tepero🙂

moncicak3
4. říj 2009

Svoji těpéro 🙂 krásný večer 😎