Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
12. říj 2009

CAT jsem si to musela najit na ceskych strankach, ja neumim nemecky🙂 chichi....no kocik je to peknej, vypada bytelne, ale ne jako tank (ty nesnasim). barevna kombinace je moc hezka, taky bych ji zvolila!!!

CAR hoj

carculka
12. říj 2009

svoji ahuj..ja se mate??
ja mam teplotu 😉 a v krku knedlik...ale az ted vecer jsem to zjistila...jinak jsme dnes byli na kontrole

svoja
12. říj 2009

CAR tak paralen, horkej caj a do perin!!!!
a co kontrola??????????????????

Me zas praskne bricho asi....

carculka
12. říj 2009

svoji...kontrola dopadla dobre,ale zas nevime co to je ☹ ☹ a ted se pani dr ani k nicemu nepriklonila...

cat79
12. říj 2009

Svoji tak líbí?To jsem ráda🙂 ve středu ho omrknem a když to nebude láska na 1. pohled, jedu si do Sokolova pro V-travel s kytičkama a peču na to🙂)ale fakt🙂))

Carcul jeda!!!tak honem do peřinek a potit se!!Hodně ovoce!!!!
Jo minule jsem se tu ptala jíte ty vitamíny pro těhule taky ob den?Já už teda teď radši jo, páč se po nich rodí prej větší děti..a já bych 4kg chlapíka rodit nechtěla🙂))))
tak mám calibrum mami a beru 1 ob den..plus kys. listovou a B komplex a vápník a magnezium....co vy????

carculka
12. říj 2009

cat ja beru jen femibion a denne

carculka
12. říj 2009

holky jaky rozmery perinek do postylky?to co se mi libi tak maj povl.na rozmer 135x100 ale bojim aby do ty mensi postylky nebylo moc

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Ahojky holky po dlouhé době vás zdravím . Teda nitenka už bude rodit? No toto uteklo 😵 Moc na ní budu myslet 😉

Těhulinky buďte pěkně v teploučku a jezte vitamínky 😉

carculka
12. říj 2009

ahooj petul... 😉

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Monci tak tobě už mimísek taky klepe na bříško 😉
Monci dudlík bych vůbec nebrala do porodky, teda je to můj názor, já Vítkovi ho dávám jen na noc poslední týden,jsem toho názoru, že cumel až dát až při zvládnutém kojení (ale je to můj názor)

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Ahojky carculko a mimísku 🙂

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Holky vám ty týdny tak všem letí 😲

carculka
12. říj 2009

petul a co ten vas vlasacek 😀 😀 😀 nezlobi?a nechces mi poradit s tema perinkama jak jsem se ptala?zkusena mamino 😀

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Carcul Vítek spinká a nezlobí jen opravdu málo přes den spinká. Poslední dobou za cely den třeba jen 30 min, ale už je s ním strašně velká sranda. Jiank já mám vítečka na noc v dece a do deky mu dávám ten malý polštářek s višňovými peckami. Pak ho přikryju ještě péřovým zhlavcem, co mamka používala i pro nás a pak ho ještě přikryju peřinou kterou mám složenou na půlky, takže je větší, ale můžu ho používat celé Vítkovo dětství 😀

p.e.t.u.l.k.a
12. říj 2009

Carcul dobrou noc M už přišel tak se mu jdu věnovat

svoja
12. říj 2009

Holky ty vitaminy: minule jsem se o tom bavila s dr. Docela se tomu smal a rikal, kdo proboha takovy bludy siri!!! Rikal, ze to je fenomen ceskyho internetu, ze se to siri jak mor a pritom je to totalni blbost...pry i nektere porodni asistentky to siri, tomu se smal uz uplne. A to vetsinou je takovej nemluvnej.
Neexistuje zadna studie, ktera by potvrzovala, ze vitaminy maji vliv na vahu a velikost miminka. Je to kravina!!!!!! Vetsi a tezsi deti se rodi obecne. Naopak je prokazan ucinek napr. kys. listove v tech vyvojovych vadach. Dr me rikal, ze naopak v tech vitaminech ma zenka vsechno a nemusi to dohanet nicim jinym. Napriklad kdyz zenska nebyla zvykla na nejakou extra zivotospravu, tak v tech vitaminech ma vsechno...pry se vetsinou zenske s otehotnenim poblazni, zacnou jist veskere ovoce, zeleninu, pak z toho maji vyrazky a jsou nadmute, protoze na to jinak nebyly zvykle. Takze me dr rikal vitaminy ano, je tam vsechno, co potrebuju a cerstve ovo a zele na chut. A nebylo to tak, ze by byl podmazlej od nejaky firmy, on me nedoporucoval konkretni vyrobek. Rikal, ze je brat muzu a nemusim. Ja ale potrebuju kvuli stitce jod, takze jsem doted brala femibion a ted prejdu asi na neco levnejsiho, protoze je to to same, jen cena je jina.

CAT jo, libi! I ten V-travel!!! Tak uvidis. Kdyz ti padne do oka hned, je to jasny, kdyz ne, jed pro v-travel. Co ten mutsy, na ten jsi nekoukala?

svoja
12. říj 2009

CARCUL my mame tu velkou postylku a i vetsi perinku....rozhodni se podle rozmeru postylky....jinak perinku muzes slozit, kdyz prikryvas mimi treba na pul a nebo konce zastrcit za matraci a udelat mu takovej pelisek jakoby....

PETULKO mejte se hezky!

carculka
12. říj 2009

svoji mi prave budem mit mensi rozmer postylky,dyt vis jakou..tak prave nevim..

svoja
12. říj 2009

CAR teda, potvurka se vam neukazala🙂 chichi🙂
s tou perinkou nevim, mozna by stacila aji mensi

carculka
12. říj 2009

svoji napisu ti podrobnosti do ip 😉

carculka
12. říj 2009

svoji a jakpak se mate vy??

amallie
12. říj 2009

ahoj holky, mně teda gyndař říkal, že vitamíny ano, ale nepřehánět to, že se pak rodí velké děti. Ale mluvil o překračování doporučených dávek 😉

carculka
12. říj 2009

ahoj amal..myslim si ze kdyz se berou jedny vitaminy,dite vetsi nebude..ale co jsem postrehla jsou maminy ktery se cpou x vitaminama a to si myslim ze taky neni dobre..takze brat jedny kde je vse a nic vic..pak jsou holky co berou dalsich x k tomu

prosteja
13. říj 2009

dobré ránko všem 😵

teda venku je slušná zima 😲 nabalená jsem jak cibule a stejnak to nestačilo 😅

prosteja
13. říj 2009

CARCUL mrkala jsem, že se prcek nechtěl ukázat, to je škoda.... tak snad příště, musíte vydržet..... 😉

CAT omrkla jsem kočík, vypadá mooooc hezky, uvidíš jaký bude v reálu 😉

a add vitaminy, tak já si mylím, že co doktor to názor no...... jako asi ve všem 😀 mě třeba zase doktor říkal, že pro ty první tři měsíce je hodně doporučuje, že mnohdy ženský zvrací a tak, nemají moc chuť na nic, přísun těch vitaminů není nijak velký...... a pak už je to na každé mamince, jeho osobní názor, že pokud je maminka v pořádku, má pestrou stravu a žádné zdravotní problémy, tak bohatě stačí kyselina listová... některé jeho těhule prý mají doma koupené vitaminy pro těhotné a berou jednu tabletku za týden...... a jak jste tu psali s tou váhou, tak prý když se to přežene, tak to opravdu může mít vliv na velikost miminka 😉 ale to je asi myšleno, když to někdo opravdu přehání a zobe co kde najde 😉 a takový těhule znám no, co mají doma třeba 4 druhy vitaminů 😲

prosteja
13. říj 2009

a já jdu dát kafčo, ať se trochu zahřeju a proberu 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

Ahojky holky u nás strašně fouká vítr a v noci vypli elektriku ☹

verled
13. říj 2009

ahojky🙂novinky??

carcul:já mám postýlku malou normálně a povlečení a deku taky tu větší a nevadí mi to🙂

prosteja
13. říj 2009

ahooj PETUL 😵 u nás taky hrozně foukalo včera, ale elektrika vydržela..... a pořád nejde? 😖

ahoooj VER 😉 , taky budu kupovat to větší povlečení do klasické postýlky 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. říj 2009

PROSTEJ už jde naštěstí 🙂