Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
16. říj 2009

Jinak od zítra už máme doma kojence..tak rychle to utíká ☹

baeszinka
16. říj 2009

No já zase mizím..Kryštůfek na chvilku usnul,tak to zkusím taky na chvilku zalomit 😉 Tak papa

amallie
16. říj 2009

Baes: tak pak musíš povyprávět 😉 Tohi já se normálně bojím víc, než porodu, asi jsem magor 😀

cat79
16. říj 2009

Ahooj, zdravíme ze závějí🙂)né, tady jen sněží a sněží🙂))

Hehenko já to věděla!!Gratulace strašlivácká!!A 27cm to už je chlapáááák🙂)))jéééé🙂)
Ange premiéra supeer🙂))závidím, my teď nic moc🙂)))ale když ten muj je taak opatrnej, aby denískovi neublížil, nejradši by abych ležela doma a čekala až to přijde a on by mě obletoval🙂)))

prosteja
16. říj 2009

teda HEHE hodí takovou zprávu a pak se někde flákoní 😀 😀 😀 jsem jí napsala, ať to s těma chlapákama svýma jde pořádně oslavit 😀

zuzka.o
16. říj 2009

Ahoooj PRVUŠKY 😵

Jdu na vás nachvilililinku juknout.

Mooooc gratuluju HEHENCE k chlapákovi .... a ten paroháč mi fakt pobavil 😀

A taky moc gratuluju k bezva premiérce ANGE 😉

prosteja
16. říj 2009

ahoooj ZUZI 😵 jak se máte?

prosteja
16. říj 2009

jéééé ZUZI mrkala jsem, že jdeš k doktorovi jako já příští středu... i když vy jdete jen na krev... ale i tak 😀

zuzka.o
16. říj 2009

Ahoj PROSTEJÍ 🙂

Máme se fajn, jem mi překvapivě dobře...akorát teda včera mi nějak ráno hodilo blivno, tak jsem si odplivla na záchůdku a bylo dobře 😀 😅
JJ, jdeme na 1.krev na ty testy a pak 29.10.na utz 😉 No to ti budu držet palčouchy 🙂 A jak je vám?

prosteja
16. říj 2009

no holky a já vám popřeju pěkný víkend, slíbila jsem HEHE, že vyfotím to naše doupe, tak to snad zvládnu a zvládnu nafotit snad i ty nové věci, tak bych vám to sem po víkendu hodila 😉 mějte se moc krásně a v pondělí zase páčko 😵 😵 😵

zuzka.o
16. říj 2009

Papa ...krásný víkend 🙂

prosteja
16. říj 2009

ZUZI tak ti ještě odepíšu, než vypnu tady ten krám 😀

taky vám budu moc držet palec, na toho 29.10. určo bude vše ok 😉 my se máme taky fajn, akorát včera mě prďola tlačil nějak v bříšku večer, asi si tam nemohl najít vhodnou polohou nebo co 😅 ale jinak je nám super, kopeme o sto šest a taťka číhá každej večer, až to taky ucítí 😀

prosteja
16. říj 2009

a už fakt letím, tak se mějte papa 😵

svoja
16. říj 2009

Tak zeny jsem si koupila SUNARKU kasi(od ukonceneho 6.mesice) a uz ji tlacim....vynikajici luxusni vyborna, mnam mnam mnam!!!

svoja
16. říj 2009

A taky jsem se zaregistrovala v DM a mame slevovou knizecku s mimi vecma. Byla jsem tam okouknout ceny vlhcenych ubrousku a tak....

hehena
autor
16. říj 2009

ahooooooooooj 🙂))) tady vaše ubulená synáčkova máma 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
16. říj 2009

a vy už všechny víkendíte... : )

tak všechno vám už napsala PROSTEJKA:... UTZ byl moc fajn. dr. všechno krásně popisoval, takže jsem si to užili jak nejvíc jsme mohli 🙂)) prcek byl klidnej, byla to paráda... vrcholek hlavičky už je nad pupíkem a nožičky měl dole. placenta se vytáhla už téměř celá nahoru! dle hlavičky a stehenní kosti prcek přesně odpovídá 21+2 🙂)) dle ostatních měření je krapet mladší 🙂 a je to fakt chlap jak hora 🙂))

jinak ty otoky. dr. říkal, že to může být změnou počasí, ale že samozřejmě uvidíme co dál. taky se dost divil. ale tlak i moč je v pořádku, takže se nic dramatickýho neodehrává. jinak kvůli srdíčku mi doporučil spojit se opět s kardiologem, že by bylo na místě další kontrolní EKG.

a musím říct, že jsem absolutně konsternovaná... no prostě mimo jak jen můžu bejt 🙂))
a v tom sekáči jsme nakoupili opravdu dobře!!! 🙂)) fakt je všechno na chlapečka!

jo ale co chci ještě napsat... já fakt nebyla ani trochu překvapená, že je tam pindíček... jsem to prostě tušila, takže to byla pro mě ouplně normální informace 🙂))
dr. tam najel a říká "tak se můžeme podívat, co že to bude... no a vidíme to myslím jasně... tohle je jedna nožička, tohle druhá... no a tohlé... " a já říkám "to je kluk" 🙂)))
a dr. "no jsem to ani nemusel říkat... 🙂)))"

holky to fakt bylo nepřehlédnutelný a jasný jak facka... 😀 😵 😵 😵

cat79
16. říj 2009

Hehnko supeer🙂))
Mamina to prostě cejtí, jestli je tam holka nebo kluk🙂))já to taky věděla od začátku🙂))je to instinkt🙂
Holky krásnej víkend přeju, já tu měla tchýňku, tak jsme si daly koláč a čajíček a teď už jdu na ten úklid🙂)konečně, musím i vycídit pračku, abych tam mohla vyprat věcičky pro malýho🙂))

Bae už kojence, joo🙂 to letí, před tím je to teda novorozeně a pak kojenec a pak?
Až bude pokojík tak to nafotím a hned to vložím, nebojte🙂)papapapapapaapapa a ještě jednou hehe CONGRATULATION!!!a jaký bude jméno?????

svoja
16. říj 2009

HEHE bozi 😵 😵 😵 gratuluju 😵 😵 😵 Je bomba sledovat, jak te to bere🙂 Jak ti to driv ani nedochazelo a ted jak brecis po utz.... 😵 Tak muze zacit prava nakupovaci manie 😉

CAT ted jsem taky uklizela...a s tim pranim...v cem budes prat? Na diskuzich jsem se docetla, ze ta Lovela, kterou jsem mela v planu nic moc...a ze se klidne muze prat v detskym arielu a tak...no ja nevim teda...asi to necham az na prosinec...i kdyz...kdo vi, mozna me to chytne driv. Budes prat vsechny vecicky? I ty vetsi? I hracky? Mantinely? A co fusaky????

Ta detska kasicka je teda pekne vyzivna....jsem po ni prejedena jak po te pizze vcera 😅 😀

amallie
16. říj 2009

hehenko: já nevím, že se všichni, vč. Dr divíte otokům, já je mám od 16tt a nikdo se zatím nedivil 😲

svoji: já koupila lovelu a vyprala jsem v ní věci na malé mimi, do toho třetího měsíce, zbytek vyperu až časem

peru zrovan i teď, mám to v sušičce, včetně fusaků, kombinézek, prostě všechno, dala jsem to jen na 30 stupňů

pak na plenky třeba jsou dobré mýdlové vločky Vladěnka, řekla jsem si o vzorek a taky zkoušela, je to nastrouhané mýdlo, mají to i v tekutém stavu, ale tam je podíl mýdla jen 15%. Znám paní, co dělá v dodavatelské firmě, tak jsme o tom trochu klábosily, ty vločky to chce na 60-90 stupňů, na méně to tekuté. Takže já jsem zatím vybrala na 30 Lovelu tekutou na 40 Lovelu sypací a na pokaděný pleny atd ty mýdlový vločky a prací sodu. Ovšem jsem připravená prát pak věci pro malou normálka s našima, jen co jí bude třeba půl roku. Pleny teda zvlášť 😀

amallie
16. říj 2009

Jo a hračky bych neprala.................... ty by pak vypadaly podle mě hnusně 😲

angetha
16. říj 2009

Ahoj holky,
Hehenko ještě jednou gratuluju k chlapečkovi 🙂 🙂 🙂 🙂
Kyčlíky má Vendulka v pořádku, bodejť by ne 😉
Já jsem se trochu bála i kontroly po šestineděli a když to nebolelo, tak jsem se nebála ani tohohle.. 😎
Amalko, jak píšeš o tom mýdle a sodě - já z toho dělám ten mýdlový sliz a plínky to pere naprosto suprově..a ta cena je taky suprová 😉
A dnes jsem odnesla do čistírny fusak z pravého beránka, ještě po mě, tak snad ho nezničí..
papa a mějte se o víkendu hezky 🙂

amallie
16. říj 2009

anget: tak teda jo, no............ nebudu se bát, i když, já asi budu 😀

jinak ty mýdlové vločky vladěnka mi levné nepřijdou, ale jdu do nich a když říkáš, že to suprově pere, tak hurááá

svoja
16. říj 2009

Jee, ja uz se tesim, az to budu prat...a bude to vsechno vonavoucky 😵

AMAL voni ty veci po te Lovele??
Sem si to myslela....vsechno krom hracek...
Na neco na ty pliny se zeptam kamosky, pak pridam tip...

amallie
16. říj 2009

Svoji: jako voní, ale ne nějak intenzivně, ony právě ty dětské věci vonět nemají......... ale je poznat, že je to vyprané, voní to vypraným prádlem

persil ale co mám pro nás voní samozřejmě víc

angetha
16. říj 2009

Amal já nemám přímo ty vločky Vladěnka, strouhám si doma Jelena 😀
Svoji jsem zvědavá s čím přijdeš 🙂

svoja
16. říj 2009

Holky koukam na lekarna.cz na ty veci do porodnice....jaky jsou nejlepsi ty jednorazovy kalhotky a ty vlozky a vlozky do podprd????

svoja
16. říj 2009

Ja miluju prave vonave vyprane pradlo....na to miminci jsem se vylozene tesila🙂

carculka
16. říj 2009

ahooooooooooooooj holky,jakpak se mate??

hehe,mamino nase...gratulace velika,obrovska,mega velka k chlapakovi 😀 😉

amallie
16. říj 2009

Anget: shrouháš si jelena 😀 😀 😀 to mě pobavilo 😀 😀 😀 předpokládám ale, že je to nějaká značka mejdla ne? já to neznám..........

svoji: koupila jsem si do podprdy ty babylove (kupon dm) a spodary ty jessa (taky kupon dm) a jako dobry na pohled i omak